Charakteristika Čínskeho Znamenia Had

čínska charakteristika znamenia had

Charakteristika čínskeho znamenia Had v skratke

Roky narodenia: 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013, 2025.

Šťastné čísla pre znamenie Had sú 9 a 2 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 29, 992,

Šťastným dňom znamenia Had je 27. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je čierna a žltá.

Šťastným mesiacom pre znamenie Had je November.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je biela.

Nešťastné čísla sú 1 a 7 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 71.

Nešťastný mesiac znamenia Had, podľa čínskeho horoskopu je Marec.

Veľká charakteristika čínskeho znamenia Had

Čínske znamenie Had je nesmierne múdry človek, ktorého vystihuje jeho humorný prístup k životu. Zo strany svojho okolia, je Had vnimaný ako temné znamenie, ktoré je zákerné a bezohľadné. Nie je to však pravdou, a tento obraz si Had stráži, pretože ho vie využívať vo svoj prospech. V skutočnosti je toto znamenie brilantné a dokáže vykľučkovať z každého problému. Je to nesmierne silná osobnosť, čo v ostatných ľuďoch vyvoláva doslova až pocit strachu. Had je podľa čínskeho zverokruhu a tradičných príbehov obyvateľov Číny považovaný za symbol múdrosti. Zvyčajne je toto znamenie nesmierne inteligentné a vtipné. Vynímajú sa tiež svojou slušnosťou a vzťahom k umeniu. Lahodia im krásne vyzerajúce veci, ktoré majú dokonale usporiadané farby. Majú proste dokonalý zmysel pre krásu a dokonalosť. Had je tiež majstrom slova. Je výrečný a dokáže sa orientovať aj v oblasti práce s ľuďmi. Je to skvelý obchodník, ktorý má schopnosti ovládať ľudí okolo seba a ponúknuť im veci, ktoré si od neho budú chciet istotne kúpiť. Ich slabou strankou je ich podozrievavosť. Dokážu si namýšľať veci, ktoré nie sú pravdou. No keď si to uvedomujú dokážu tento nedostatok zahodiť za hlavu a čerpať skôr zo svojích predností.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Had

Had je nesmierne kreatívne čínske znamenie, ktoré je výnimočné svojou neutíchajúcou usilovnosťou. Znamenie had je veľmi tvrdý pracant, ktorý sa môže stať až workoholikom. No napriek tomu má veľkú tendenciu začať sa nudiť. Preto nedokáže v jednej práci zotrvať po celý život. Rád skúša a hľadá možnosti čo najlepšieho uplatnenia v živote. Častokrát sa prepracuje až k tomu, že začne vlastné podnikanie. Ak sa tak stane, pravdepodobne sa však nevyhne takému pracovnému nadšeniu, ktoré mu môže spôsobiť až zdravotné problémy. Znamenie Had je efektívne v riešení všetkých problémov, ktoré stíhajú riešiť aj pod tlakom termínu, alebo nečakaných problémov. Had je znamenie, ktoré doslova exceluje v každej práci a je vysneným zamestnancom každého zamestnávateľa, či podnikateľa. Skvelým zamestnaním pre znamenie Had je podnikateľ, vedec, či analytik. Sú to múdri ľudia, ktorí dokážu riešiť veci s obrovskôu dôslednosťou a nasadením. Uplatnia sa tiež v umeleckých smeroch ako je maliar, grafik, alebo dizajnér. Láka ich kriminálna oblasť, avšak z iného smeru, ako by ste si to predstavovali, sú totiž skvelí kriminalisti, vyšetrovatelia, či detektívi.

Zdravie čínskeho znamenia Had

Čínske znamenie Had vyhľadáva útočisko, kde by mal kľud a pohodlné prostredie. Využíva miesta, kde sa toho veľa nedeje a on môže v pohode oddychovať. Neobľubujú hlučné prostredia a najlepšie sa cítia, keď sú v teple svojho domova, ktorý si dokážu perfektne sami zútulniť. Ženy narodené v čínskom znamení Had sú skvelé matky, ktoré dokážu dať svojmu dieťaťu potrebnú opateru, lásku a starostlivosť. Muži narodení v čínskom znamení Had dodržiavajú pravidlá a ľudí okolo seba lákajú svojou dôkladnosťou vo všetkom čo robia. Znamenie Had je nesmierne inteligentné a dokonale zvládajú záťaž na pracovisku. Vďaka tejto vlastnosti sú to skutočne odolní ľudia, ktorých netrápia psychické problémy. Nemusia sa tak obávať, že by sa nedokázali s niečim vyrovnať. Obvykle sú to vnútrone výnimočne silné znamenia čínskeho zverokruhu. Had však musí tráviť čo najviac času relaxáciou a hľadaním svojho vnútorného pokoja. Je veľmi dôležité, aby sa znamenie Had venovalo meditáciám, joge, či inému cvičeniu, ktoré posiluje duchovno, odhaľuje vnútro a posiluje telo. Seniori narodení v tomto znamení by si mali dávať pozor na srdce a vyšší krvný tlak. Ak však venujú dostatok času fyzickej aktivite a duševnému zdraviu, dožívajú sa vysokého veku v kvalitnom zdravotnom stave.

Čínsky horoskop, charakteristika a láska čínskeho znamenia Had

Čínska charakteristika znamenia Had špecifikuje aj správanie tohto znamenia v láske, vo vzťahoch a v rodinnom živote. V láske sa zvyčajne veľakrát popália, hlavne ak sa v mladosti unáhlia a skoro sa vydajú, zasnúbia, či majú skoro deti. Dokonalé šťastie dosahuje znamenie Had od veku 30 rokov, kedy sa im život začne hýbať vysnívaným smerom. Všetko na čom v živote pracovali a čo si vydreli sa začne odzrkadľovať až okolo uvedeného veku. Aj keď sa Had častokrát vráti myšlienkami do minulosti vedia, že už nič z toho čo sa stalo nezmenia. Mali by sa preto vyrovnať s tým, čo bolo a pohnúť sa vpred.

Znamenie Had, partnerská zhoda a láska

Znamenie Had si skvele rozumie s čínskym znamením Drak. Majú veľa spoločných záujmov, a dokážu si porozumieť vo viacerých oblastiach partnerského života. Sú dolsova ako jing jang zapadajúce do seba. Aj Feng Shui Had špecifikuje toto spojenie v láske ako trvácne a neoblomné. Na prvý pohľad sa môžu tieto dve znamenia zdať odlišné, ale v podstate vyznávajú rovnaké životné hodnoty. Práve tento fakt tvorí základňu pre ich fungujúci vzťah. Znamenie had vytovrí skvelý pár a dosiahne vysokú partnerskú zhodu aj s čínskym znamením Kohút. Spája ich neutíchajúce nadšenie pre spoločné aktivity a dokážu sa vcítiť do emócií toho druhého. Spoločne si preto skutočne dobre rozumejú. Čínske znamenie had taktiež do tohto vzťahu prináša porozumenie a romantiku, ktorá vytvára teplo domova. Takýto útulný a lákavý domov Kohút v živote hľadá. Had má taktiež možnosť vytvoriť pevné priateľstvá s viacerými znameniami zverokruhu, špecifikuje charakteristika čínskeho znamenia Had. Medzi potenciálnych skvelých priateľov čínskeho znamenia Had patria znamenia Potkan, Kôň a Opica. Had a Byvol vytvoria skvelé pracovné partnerstvo. Dokážu spolu vytvoriť dobré a úspešné projekty a vzájomne doplniť to, na čo jeden zabudol. Práve preto je táto pracovná spolupráca výnimočná a môžu tak začať pracovať aj na obrovských plánoch.

Znamenie Had, nevhodní partneri

Pre znamenie Had sú nevhodnými partnermi Prasa, Koza a Tiger. Tieto znamenia nedopĺňujú charakteristické vlastnosti hada, ktoré môžu doplniť len kompatibililné znamenia. Zhoda v láske so znameniami Prasa, Koza alebo Tiger je na nízkej úrovni a ich vzťah bude poznačený viacerými nedorozumeniami hlavne v oblasti financií a spoločných koníčkov. Ak nájde Had druhého Hada a chcel by si s ním začať románik, nebude to najlepšie rozhodnutie. Dva Hady sa totiž spoločne neznášajú a nevytvárajú tak ani priateľstvo a ani partnerstvo. Ak sa tak stane, zvyčajne je to spojenie na veľmi krátku dobu s nepekným koncom. Počas ich spoločného vzťahu je dostatok miesta na podozrievanie a na hádky, ktoré poškodzujú ich spoločný vzťah. V tomto smere by sa mali zamerať skôr na vytváranie priateľstva, alebo sa jeden na druhého vôbec nezameriaval. Had by mal tiež vyhýbať znameniu Zajac s ktorým si nebudú rozumieť v oblasti fyzickej lásky. V iných oblastiach, ako je hodnotová alebo oblasť dôvery si však rozumie a preto nie je tento vzťah hodný zavrhnutia. Úspešné fungovanie tejto lásky však bude vyžadovať prácu oboch partnerov a tiež množstvo ústupkov zo strany oboch čínskych znamení zverokruhu, dodáva charakteristika čínskeho znamenia Had.

Ako očariť čínske znamenie Had?

Znamenie Had nemajú veľa priateľov. V živote sa skôr spoliehajú na seba a preto postupne rozseknú priateľské väzby, ktoré nadobudli v mladosti. Nepotrebuju nikoho na to, aby sa okolo nich pohyboval a radil im ako žiť. Omnoho radšej sa spoliehajú na vlastné presvedčenia a vydajú sa tak vlastnou cestou. Hlavne v neskoršom veku, keď dosiahnú dospelosť, postupne rušia staré väzby priateľstva a sústredia sa viac na seba a na človeka s ktorým budú tráviť zvyšok života. Svojich skutočných priateľov však naozaj nikdy neopúšťajú a ak potrebujú pomoc aj po rokoch budú tam pre nich. Znamenie Had je veľmi komplikované a preto nie je ľahké získať si ich pozornosť. Had však zväčša túži hlavne po psychickom spojení s partnerom a po úspešonom partnerovi, ktorý im bude na sto percent verný. Musí sa v jeho náruči cítiť v bezpečí a potom si ho získate do konca života. Prvý impulz však musíte získať postupne, zväčša cez priateľstvo.


Kompletná Charakteristika čínskych znamení


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Charakteristika znamenia Had