Čínska Charakteristika Znamenia Potkan

charakteristika čínskeho znamenia Potkan

Charakteristika znamenia Potkan v skratke

Roky narodenia: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020.

Šťastné čísla Potkana sú 3 a 2 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 323.

Šťastným dňom znamenia Potkan je 13. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je modrá a zelená.

Šťastným mesiacom Potkana je Február.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je žltá a hendá.

Nešťastné čísla sú 5 a 9 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 59.

Nešťastný mesiac znamenia potkan, podľa čínskeho horoskopu je Október.

Veľká charakteristika čínskeho znamenia Potkan

Medzi hlavné a najpodstatnejšie vlastnosti potkana patrí ich všestrannosť. Potkan je znamením, ktoré sa vie orientovať vo viacerých oblastiach života. Nikdy sa nefixuje iba na jednu vec, či na jednu činnosť. Znamenie potkan je tiež nesmierne vynaliezavé a preto sa uplatňuje v činnostiach, ktoré si vyžadujú tvorivé a vytrvalé osobnosti. Potkan je plný energie a žije nesmierne aktívne. Aj preto, že sa udržiava v dobrej kondícii sa im vyhýbajú choroby, ktoré trápia ostatných. Potkan dbá na svoju stravu a stravuje sa prevažne vyvážene. To im veľmi prospieva. Čínsky horoskop neodporúča znameniu potkan, aby sa stravoval vo fast foodoch, alebo v reštauráciách rýchleho občerstvenia. Úplne nevhodná je pre neho ťažká a mastná strava. Potkan má tiež pevné psychické zdravie a vie sa úplne vypnúť od práce, keď je v pohodlí domova. Presne táto vlastnosť mu pomáha udržiavať si skvelú fyzickú kondíciu.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Potkan

Potkan je znamením, ktorému čísnky horoskop prisudzuje nesmierne silnú intuíciu, ktorou si vie častokrát šikovne pomôcť. Potkan sa tak vie pripraviť na situácie, ktoré očakáva. A v tom je skutočný majster. Znamenie potkan má rýchle reakcie na čokoľvek v jeho živote. Reaguje promptne, čo mu zaručuje väčšinou popredné miesto v práci, alebo rýchlejšie dosahovanie svojich snov, ako u väčšiny ostatných znamení. Znamenie potkan má bohatú predstavivosť a vie, že všetko čo si dokáže predstaviť, dokáže aj uskutočniť. Ich ostré pozorovacie schopnosti ich dokážu ochrániť pred úrazom, či dokonca autonehodou. Sú tiež ich prednosťou pri spracovavaní administratívnych úloh, v ktorých dokážu nájsť aj tú najdrobnejšiu chybu. Preto sú skvelými účtovníkami, kontrolórmi, alebo pracovníkmi v oblasti štátnych služieb a dokonca sú z nich aj skvelí piloti a dispečeri. Vďaka svojim silným vlastnostiam a prednostiam dokážu využiť skutočne každú príležitosť, ktorú im život ponúka.

Charakteristika čínskeho znamenia Potkan vo financiách

Všetky úlohy v práci zvláda znamenie potkan jednoducho a s prehľadom. Majú pevnú ruku takmer pre každú profesiu, pre ktorú sa rozhodnú. Ženy, ktoré sú podľa čínskeho horoskopu narodené v znamení potkan sú nesmierne krásne a dokážu si poradiť s každou životnou situáciou. Dámy narodené v tomto znamení sú aj inteligentné a majú skutočne výnimočné a rýchle myslenie. Dokážu sa dostať až do manažérkych pozícií v ktorých ukazujú svoje skutočné ja. Dokážu sa naučiť čokoľek a preto ich čínsky horoskop považuje za najvšestrannejšie znamenie. Znamenie potkan má však bohužiaľ napriek všetkým pozitívnym vlastnostiam nedostatok odvahy, čo ho môže niekedy ťahať dozadu. Ak by sa naučil žiť odvážnejšie, nič by ho nezastavilo v ceste byť tým najúspešnejším človekom v jeho okolí. Znamenie potkan by sa tiež malo na život dívať viac doširoka, nakoľko niekedy im v rozlete bráni tunelový pohľad na svet, problémy a starosti.

Zdravie čínskeho znamenia Potkan

Krehké zdravie je charakteristikou znamenia Potkan, pretože energia ich osobnosti im nedáva dostatok času na oddych. Rýchlo sa vyčerpajú povinnosťami, ktoré chcú stihnúť a dokončiť. Znamenie Potkan by sa malo viac zamerať na balans medzi prácou a oddychom, aby bolo ich zdravie vyrovnanejšie a pevnejšie. Našťastie, čínske znamenie potkan netrpí počas života vážnejšími, či komplikovanejšími ochoreniami. Spomenúť musíme azda iba cukrovku, na ktorú by si malo čínske znamenie potkan dávat pozor, hlavne kvôli nepravidelnej strave, zlým návykom a prílišnému stresu. Potkan je znamením, ktoré je taktiež nesmierne citlivé na zmeny počasia a na nízku teplotu. To môže spôsobiť častejšie prechladnutia, ale aj bolesti kĺbov a slabé prekrvenie končatín. Svoje telo by preto malo toto čínske znamenie udržiavať v teple a dobrej telesnej kondícii počas celého života. Z fyzickej práce majú veľkú radosť a častokrát sa práve vďaka fyzickej práci cítia fyzicky lepšie a tak môžu mať neskôr radosť aj z kvlaitného odpočinku v dôchodku, kedy sa tešia dobrému zdraviu. Práca ich však častokrát pohltí natoľko, že zabudnú na dôležitosť pravidelného a vyváženého stravovania. Potkan by preto mal venovať veľkú pozonosť svojej strave a pravidelnosti, ktorá mu dopomôže k silnému zdraviu a vitalite aj v neskoršom veku.

Čínsky horoskop, charakteristika a láska čínskeho znamenia Potkan

Čínsky horoskop sa na kompatibilitu medzi znameniami díva ako na dve osoby, ktoré by mali mať čo najviac vlastnosti spoločných. Ak má byť vzťah dvoch znamení skutočne kompatibilný a má dosahovať vysokú partnerskú zhodu je nutné, aby si tieto dve znamenia rozumeli z pohľadu spoločných záujmov, komunikácie, emočných vlastností a spoločných životných hodnôt.

Znamenie Potkan, partnerská zhoda a láska

Jedinečné vlastnosti znamenia Potkan ho predurčujú na vysokú kompatibilitu hlavne so znameniami Byvol a Drak. Znamenie Potkan však dosiahne najharmonickejší vzťah so znamením Zajac, ktoré ho v živote skutočne naplní. So znamením Had si bude znamenie Potkan rozumieť ako s najlepším priateľom a ich priateľstvo je podľa čínskeho horoskopu skutočne trvácne, až do konca života. Znamenie Potkan sa jeho charakteristickými vlastnosťami dopĺňa so znamením Pes a Prasa. Môžu z nich tak byť vhodný obchodní parneri a kolegovia v práci, ktorí si budú rozumieť.

Charakteristika čínskeho znamenia Potkan, nevhodní partneri

Naopak, nevhodní partneri sú pre znamenie Potkan hlavne znamenia Kôň a Kohút. Tieto znamenia s pokanom nikdy nevytvoria harnomický vzťah. Čínsky horoskop tiež upozorňuje znamenie potkan na to, aby si dával pozor na znamenie Koza. Koza by mohla potkana skutočne zaujať, no stáva sa z nej najhorší nepriateľ pre znamenie Potkan.

Ako očariť čínske znamenie Potkan?

Znamenie Potkan je v čínskom horoskope skutočne aktívne znamenie, ktoré vyhľadáva vonkajšie aktivity a šport, ktorému by sa mohli venovať hlavne vo vonkajšom prostredí. Je to flaxibilné znamenie, ktoré má silné väzby k spoločnosti ostatných. Chce sa udržiavať v kruhu svojich najbližších a najradšej sa stretáva v malom kruhu svojich priateľov. Ak chcete získať priazeň znamenia potkan, čínsky horoskop vám odporúča, vytvoriť si priateľské väzby s každým z priateľov energického Potkana. Znamenie potkan sa tiež zaujíma o spoločenské udalosti vo sovojom okolí, kde by ste ho mohli stretnúť. Znamenie Potkan má väčšinou skutočne očarujúci zovňajšok, ktorým ľahko očarí každého vo svojom okolí. Pretože je Potkan skutočne fyzicky príťažlivý, môže mať niekedy problém odmietať svojích nápadníkov. Ak teda máte záujem o znamenie Potkan, budete o neho musieť zabojovať s ďalšími osobami, ktoré sa o neho zaujímajú. Ak sa však zamiluje, je to oddaný a štedrý partner, ktorý sa vám bude venovať v každej jeho voľnej chvíli.


Kompletná Charakteristika čínskych znamení


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Charakteristika znamenia Potkan