Charakteristika znamenia Opica

charakteristika znamenia opica

Charakteristika znamenia Opica v skratke

Roky narodenia: 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016, 2028.

Šťastné čísla pre znamenie Opica sú 9, 1 a 4 všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 14, 941,

Šťastným dňom znamenia Opica je 14. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je biela a zlatá.

Šťastným mesiacom pre znamenie Opica je August.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je ružová.

Nešťastné čísla sú 7 a 2 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 27.

Nešťastný mesiac znamenia Opica, podľa čínskeho horoskopu je Júl.

Veľká charakteristika znamenia Opica

Človek narodený v znamení opice, podľa tradičného čínskeho horoskopu je osobou vtipnou, ktorá vyžarujú nesmierne silný magnetizmus voči ostatným ľuďom. Vybočujú však z tradičnej línie poslušných ľudí, pretože ich výraznými vlastnosťami sú aj zvedavosť a doslova opičia šikovnosť. Majú však aj sklon k zlomyseľnosti. Opice sú známe ako večné deti, ktoré sa neprestávajú radovať a hrať ani vo vyššom veku. Chcú za každú cenu pôsobiť vtipne a preto môžu ich narážky niekedy ostatným ľuďom pokaziť náladu. Opice však treba brať s rezervou. Nesnažia sa vás uraziť, ale skôr pobavit. Ich vtípky a poznámky nie sú nikdy mienené zle. S opicou sa neradno hádať, či oponovať jej. Je zvyknutá na to, že svojou inteligenciou vždy rozlúskne pravdu a správne riešenia. Nerada teda počuje o tom, že nemala pravdu. Opica je však skutočne výborným žiakom aj v dospelosti, kedy ju jej neutíchajúca zvedavosť ženie za ďalším a ďalším poznaním. Nikdy sa nezastaví pred získavaním nových vedomostí.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Opica

Opica je spoločenský človek, a pretože má nesmierne množstvo záujmov a koníčkov, potrebuje pri sebe ľudí, ktorý by stíhali jej tempo. Obklopuje sa zvyčajne takými ľuďmi, ktorý sa jej povahovo podobajú svojou hravosťou, výstrednosťou a životnou energiou. Opice sú teda podľa čínskeho horoskopu človekom kreatívnym a šikovným. Svoj talent však nedokážu tak dobre používať a preto sa niekedy stretávajú s neúspechom. Najlepšie sa cítia v mestách, kde môžu do sýtosti ukojiť svoje spoločenské potreby a potrebu obdivu. Znamenie opica sa uplatní v oblasti diplomacie a zahraničných vzťahoch. S tým súvisí aj ich možnosť pracovať a uplatniť sa v politike. Znamenie opica je podľa čínskeho horoskopu aj skvelý novinár a maklér. Aj napriek tomu, že sa im niekedy veci nedaria tak, ako si predstavujú, dokážu sa Opice vypracovať aj na pozíciu úspešného programátora, či právnika. Pomáha im v tom dobrá schopnosť zapamätať si všetko potrebné.

Zdravie čínskeho znamenia Opica

Čínsky horoskop je z hľadiska zdravia pre opice nesmierne prívetivý. Hovorí o tom, že opice bývajú nesmierne zdravé, pretože si počas celého života dokážu udržiavať svoj zdravý vzťah k športu a aktívnemu životu. Zvyčajne ich môže potrápiť nervový systém, ale až v neskoršom veku. Opice sa však venujú športovým aktivitám viac, ako iné znamenia čínskeho zverokruhu. Uprednostňujú pohyb vonku a preto si udržiavajú fit postavu a dobré zdravie. Mali by si dávať zvýšený pozor na úrazy a byť opatrnejší. Opice sú tiež známe ako skutoční workoholici. Trávia v práci častokrát viac času, ako by bolo zdravé. Preto môžu cítiť preťaženie. Mali by si dávať pozor na prehnanú pracovitosť a naučiť sa tiež pasívne relaxovať. Pre opice sú tiež vhodné návštevy sáun, masáži a oddych pri vode. Aj keď možno neobľubujú plávanie, morský vzduch im pomôže vypnúť a psychicky očistiť sovju dušu od starostí z práce.

Čínsky horoskop a láska znamenia Opica

Každé zviera je v čínskom horoskope jedinečné a preto sa z hľadiska kompatibility s inými znameniami posudzujú ich vlastnosti. Čínsky horoskop spája dve duše s podobnými vlastnosťami, ktoré podľa neho takto vytvoria najstabilnejší a najpevnejší zväzok.

Znamenie Opica, partnerská zhoda a láska

Pre znamenie opica je najvhodnejším partnerom Byvol. So zajacom tiež vytvorí pevné puto. Ak sa tieto dve znamenia stretnú, len ťažko ich od seba odtrhnete. Zajac je proste ideálny partner pre znemanie Opica. Opica dokáže nájsť pevné priateľstvo v čínskom znamení had a s ďalšou opicou. Ak sa nájdu dve opice v ženskom vydaní, väčšinou sú to nerozlučné a najlepšie priateľky počas celého života. A Kohútom si bude Opica rozumieť hlavne v práci a po pracovnej stránke. Môžu spolu začať podnikať, alebo vytvárajú aj vhodné spojenie pri pracovaní na spoločnom projekte.

Znamenie Opica, nevhodní partneri

Nevhodným partnerom pre toto čínske znamenie je podľa tradičného horoskopu prasa, ktoré by Opici vôbec neporozumelo. Najhorší vzťah vie Opica vytvoriť so znamením Tiger. Tieto dve znamenia sa vo väčšine prípadov k sebe ani vôbec nepriťahujú a preto spoločný zväzok ani nevytvoria.

Ako očariť čínske znamenie Opica?

Ako sme už spomínali, opice sú hravé znamenie, ktoré nerado starne a preto si udržiavá svoju mladistvosť až do vyššieho veku. S touto vlastnosťou súvisí aj ich nechuť viazať sa a vytvárať trvalé zväzky. Opica je mierne promiskuitná a môže sa stať, že hlavne na začiatkoch vzťahu musíte o jej priazeň skutočne bojovať. Niekedy až viac, ako by ste chceli. Hneď ako si však obľúbia danú osobu a ocenia jej bojovnosť zviažu sa s jej životom skutočne až do smrti. Stretnete ich najčastejšie v spoločnosti, kde ich zaujmete uhladeným zovňajškom, davom ľudí okolo vás a rozprávaním vtipných príhod zo života. Nebude od veci, ak sa naučíte aj pár trefných, no inteligentných vtipov, ktoré opice určite ocenia.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenia Opica