Čínska Charakteristika znamenia Kohút

charakteristika čínskeho znamenia kohút

Charakteristika čínskeho znamenia Kohút v skratke

Roky narodenia: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029.

Šťastné čísla pre znamenie Kohút sú 8, 7 a 5 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 75, 578.

Šťastným dňom znamenia Kohút je 4. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je zlatá a žltá.

Šťastným mesiacom pre znamenie Kohút je Máj.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je červená.

Nešťastné čísla sú 3 a 9 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 93.

Nešťastný mesiac znamenia Kohút, podľa čínskeho horoskopu je Marec.

Veľká charakteristika čínskeho znamenia Kohút

Kohút je, jednoducho povedané, skutočne priamočiaré znamenie. Je tak úprimný, že častokrát môže svojou úprimnosťou niekoho zraniť. Jemnosť nie je ich silnou stránkou a nebývajú ani veľký gentlemani. Iba v prípade, že vás chcú skutočne očariť dokážu zozberať všetok svoj takt a skúsiť ohromiť stvorenie o ktoré majú záujem. Kohút je kľudný človke, ktorý sa nenechá len tak niečim rozhodiť. Verí vo svoje schopnosti a niekedy sa stávajú stredobodom pozornosti celej spoločnosti. Toto čínske znamenie sa stáva častokrát skutočne úspešným človekom, ktorý sa svojím úspechom rád pochváli. Kohút je pracovité znamenie, no podľa čínskeho horoskopu je tradíciou, že veľké úspechy dosahujú so značnou námahou. Môže to byť spôsobené tým, že chce mať všetku prácu dokončenú naraz a nerád odkladá úlohy na neskôr. Kohút, ak je šéfom, môže od svojích podriadených vyžadovať skutočne veľký výkon a preto sa pod jeho vedením niekedy cítia nedocenení.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Kohút

Kohút je skvelý zamestnanec a každú úlohu berie zodpovedne. Podľa čínskeho horoskopu je kohút znamením, ktoré sa rado učí nové veci a s nadšením objavuje všetko nepoznané. Práve preto má možnosť rýchlo napredovať v každom zamestnaní. Kohút je znamenie, ktoré sa odmieta podriadiť pravidlám. Radšej je pán sám sebe a preto sa z Kohútov stávajú podnikatelia, ktorí sa nemusia zodpovedať iným. Zaujíma sa tiež o cestovanie, ktoré nesmierne miluje. Kohút je znamenie, ktoré sa zamýšľa nad životom do hĺbky. Celý život hľadá zmysel bytia a hľadá ho aj v krajinách po ktorých cestuje. Väčšina Kohútov sa nedíva do minulosti a nerozoberaju to, čo by mohlo byť inak. Omnoho radšej žijú v prítomnom okamihu z ktorého sa vedia dokonale tešiť. Túto vlastnosť majú oproti iným znameniam skutočne závideniahodnú. Kohút sa preto dokáže pochváliť dobrým psychickým zdravím, pretože im smútok z minulosti nerobí toľko problémov.

Zdravie čínskeho znamenia Kohút

Znamenie Kohút má podľa čínskeho horoskopu priemerné zdravie. Znamená to, že ak sa chcú udržať v pevnom zdraví mali by si do života zaviesť zvyky, ktoré im v tom pomôžu. Znamenie Kohút si musí dávať na neopatrné konanie, pretože má sklony k častým úrazom. Pozor by si mali dávať tiež na cestách, aby sa vyhli nepríjemným zraneniam pri autonehode. Vonkajšie faktory môžu znamenie Kohút negatívne ovplyvniť, hlavne chladné počasie by ich mohlo dohnať k nepríjemnému prechladnutiu. Nemali by sa tiež zdržiavať na miestach kde sa združujú chorí ľudia, aby predišli možnej nákaze. Kohút si musí posilňovať imunitu zdravou stravou, apon občastným cvičením a vitamínmi. Je to čínske znamenie, ktoré by malo zabudnúť na nezdravé stravovanie a fast food, ktorý by im len oslabil imunitu. Z času na čas to však nepredstavuje problém. Najlepším spôsobom, aby si udržali svoje pevné zdravie je dostatočný pohyb vonku, a udržiavanie si dobrých stravovacích návykov.

Čínsky horoskop a láska znamenia Kohút

Podľa tradičného čínskeho horoskopu je kompatibilita znamení podmienená vlastnosťami každého znamenia. Charakeristika čínskeho znamenia Kohút by sa mala aspoň v základoch zhodovať s vlastnosťami partnera. Iba vtedy dosiahne kohút skutočnú kompatibilitu s inými znameniami čínskeho zverokruhu. Správanie Kohúta v láske ovplyvňuje aj jeho pohlavie. Muž kohút a žena kohút sú vo viacerých oblastiach rovnaké a k viacerým otázkam pristupuju podobne. V niektorých veciach sa však líšia a tak je vhodné špecifikovať muža aj ženu kohúta osobitne. Muž kohút koná v láske zrelo a premyslene. Má prehodnotené všetky kroky, ktoré smerujú k tomu, aby si podmanil svojho vytúženého partnera. Je to bojovník v láske a srdce svojej lásky si zvyčajne získa vo veľmi krátkej dobe. Má svoje metódy, ktorým nik neunikne. Vo vzťahu sa muž kohút správa romanticky, ale pri hádkach a nedorozumeniach je badateľný jeho temperament. V živote hľadá tiež partnera, ktorý bude živý a temperamentný a bude s nim držať krok. Ako otec je prísny, no tiež ohľaduplný k citom iných. Takým je aj manželom, ktorý vám ponúkne pocit bezpečného domova. Žena kohút je jemnou spoločníčkou, ktorá si získava srdce svojej lásky svojou inteligenciou a častokrát nájde svoju lásku medzi priateľmi. Je to priateľská žena, ktorá je rozhľadená vo viacerých životných otázkach. Jej cieľom v živote je naplnenie láskou. Chce útulný domov a rodinu, ktorá bude stredom jej vesmíru. Vyhľadáva taktiež partnera, ktorý je lepšie ekonomicky zabezpečený. Je to však starostlivá manželka a veľmi dobrá matka. S akým znamením však čínske znamenie Kohút dosahuje vysokú kompatibilitu lásky? Poďme sa pozrieť, čo hovorí charakteristika čínskeho znamenia Kohút na kompatibilitu a nekomapatibilitu v láske.

Znamenie Kohút, partnerská zhoda a láska

Najsilnešiu väzbu vytvorí Kohút so znamením Had. Táto kombinácia vytvára viac než uspokojivý pár. Veľmi dobre si rozumejú v komunikácii a preto dokážu ich sny pretvárať do reality. Je to pár, ktorí býva vzorom pre veštkých ostatných. V tom, ako milovať, ako komunikovať a ako si užívať spoočný partnerský život. Skvelý a dlhodobý vzťah vytvorí aj s Byvolom. Majú spoločné ciele, ktoré dosahujú vo dvojici. Táto kombinácia je vhodná nielen na vzťah, ale aj pre spoluprácu v kariére. Porozumejú si teda vo všetkých oblastiach. Kohút a Byvol sa vzájomne dobre dopĺňajú a kľúčové vlastnosti majú spoločné. Konzervatívny Byvol je pre čínske znamenie Kohút ideálnym doplnkom a partnerom, ktorý ho veľa naučí. Čínske znamenie Kohút je však zo vzťahového hľadiska trocha komplikované, dodáva charakteristika čínskeho znamenia Kohút. Buď vytvára s človekom silnú väzbu, alebo naopak, doslova nepriateľstvá. Čínske znamenie kohút môže vytvoriť priateľstvo so znamením Koza. S opicou vytvára dobré až výnimočné pracovné vzťahy. Kohút a Opica môžu vytvoriť celkom slušné pracovné duo, ktoré bude úspešné aj v podnikaní. Taktiež Drak prináša do života Kohúta zaujímavú zmenu a radosť do života. Majú medzi sebou veľmi dobré vzťahy a ich kompatibilita v láske je taktiež na vysokej úrovni.

Znamenie Kohút, nevhodní partneri

Kohút prežíva vzťahy do hĺbky a pripustiť si niekoho do života pre neho býva komplikované. Do vzťahu by sa nemal púšťať so znameniami Zajac či Potkan. S týmito dvoma znameniami si čínse znamenie Kohút neporozumie ani v práci, či v priateľstve. Majú na život úplne rozdielny názor a častokrát ich rozpory v názoroch ústia do hádok a nedorozumení. Taktiež znamenie Pes nevytvorí k znameniu Kohút uspokojivú polovičku, pretože Pes na kohúta pôsobí chladne a majú problém taktiež so vzájomnou toleranciou. Najnevhodnejším partnerom pre znamenie Kohút je podľa čínskeho horoskpu znamenie Kôň. V tomto vzťahu musia často robiť kompromisy a komplikovaná komunikácia im nedovoľuje preniknúť hlboko do duše toho druhého. Porozumenie je v živote Kohúta veľmi dôležité, hlavne pokiaľ ide o vzťah a lásku. Preto je pre Kohúta najlepším riešením hľadať takého partnera s ktorým nemá problém komunikovať, alebo s kým si rozumie v spoločných koníčkoch, politike, v náboženstve a tiež vo vzťahu k deťom a manželstvu. Kohút by mal mať tieto veci ujasnené už na začiatku vzťahu, aby mohol vzťah fungovať. Je to praktické znamenie, ktoré potrebuje porozumenie zo strany partnera.

Ako očariť čínske znamenie Kohút?

Znamenie Kohút je lojálne a kohúti sú skvelými priateľmi. Sú to verní spoločníci, ktorí nezabúdajú na dodržiavanie svojích sľubov. Ak chcete očariť kohúta, musíte pôsobiť úspešne, vyrovnane a šťastne. Znamenie Kohút lákajú osoby, ktoré sa vedia o seba postarať aj samé a nepotrebujú neustálu starostlivosť ostatných. Chcú pri sebe sebavedomého a sebestačného partnera. Ak chcete očariť toto znamenie, je vhodné pohybovať sa v spoločnosti, kde sa pohybuje on. Väčšinou ho stretnete medzi viacerími ľuďmi, kde spolu udržiavajú konverzáciu o obchodných veciach. Tam ho viete očariť sovjím rozhľadeným správaním. Nikdy sa však neobliekajte vyzývavo a nesprávajte sa vulgárne, ak chcete očariť toto znamenie. Mohlo by ho to iba odradiť a úplne by tak stratil záujem o vašu osobu.


Kompletná Charakteristika čínskych znamení


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Charakteristika znamenia Kohút