Čínsky Horoskop Kohút

Čínsky Horoskop kohút

Charakteristika znamenia Kohút v skratke

Roky narodenia: 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017, 2029.

Šťastné čísla pre znamenie Kohút sú 8, 7 a 5 a všetky kombinácie týchto čísel, ako napríklad 75, 578.

Šťastným dňom znamenia Kohút je 4. deň každého mesiaca.

Farba, ktorou by sa mali obklopiť je zlatá a žltá.

Šťastným mesiacom pre znamenie Kohút je Máj.

Nešťastnou farbou, ktorej by sa mali vyhnúť je červená.

Nešťastné čísla sú 3 a 9 a všetky dvojkombinácie týchto čísel, ako napríklad 93.

Nešťastný mesiac znamenia Kohút, podľa čínskeho horoskopu je Marec.

Veľká charakteristika znamenia Kohút

Kohút je, jednoducho povedané, skutočne priamočiaré znamenie. Je tak úprimný, že častokrát môže svojou úprimnosťou niekoho zraniť. Jemnosť nie je ich silnou stránkou a nebývajú ani veľký gentlemani. Iba v prípade, že vás chcú skutočne očariť dokážu zozberať všetok svoj takt a skúsiť ohromiť stvorenie o ktoré majú záujem. Kohút je kľudný človke, ktorý sa nenechá len tak niečim rozhodiť. Verí vo svoje schopnosti a niekedy sa stávajú stredobodom pozornosti celej spoločnosti. Toto čínske znamenie sa stáva častokrát skutočne úspešným človekom, ktorý sa svojím úspechom rád pochváli. Kohút je pracovité znamenie, no podľa čínskeho horoskopu je tradíciou, že veľké úspechy dosahujú so značnou námahou. Môže to byť spôsobené tým, že chce mať všetku prácu dokončenú naraz a nerád odkladá úlohy na neskôr. Kohút, ak je šéfom, môže od svojích podriadených vyžadovať skutočne veľký výkon a preto sa pod jeho vedením niekedy cítia nedocenení.

Práca a peniaze čínskeho znamenia Kohút

Kohút je skvelý zamestnanec a každú úlohu berie zodpovedne. Podľa čínskeho horoskopu je kohút znamením, ktoré sa rado učí nové veci a s nadšením objavuje všetko nepoznané. Práve preto má možnosť rýchlo napredovať v každom zamestnaní. Kohút je znamenie, ktoré sa odmieta podriadiť pravidlám. Radšej je pán sám sebe a preto sa z Kohútov stávajú podnikatelia, ktorí sa nemusia zodpovedať iným. Zaujíma sa tiež o cestovanie, ktoré nesmierne miluje. Kohút je znamenie, ktoré sa zamýšľa nad životom do hĺbky. Celý život hľadá zmysel bytia a hľadá ho aj v krajinách po ktorých cestuje. Väčšina Kohútov sa nedíva do minulosti a nerozoberaju to, čo by mohlo byť inak. Omnoho radšej žijú v prítomnom okamihu z ktorého sa vedia dokonale tešiť. Túto vlastnosť majú oproti iným znameniam skutočne závideniahodnú. Kohút sa preto dokáže pochváliť dobrým psychickým zdravím, pretože im smútok z minulosti nerobí toľko problémov.

Zdravie čínskeho znamenia Kohút

Znamenie Kohút má podľa čínskeho horoskopu priemerné zdravie. Znamená to, že ak sa chcú udržať v pevnom zdraví mali by si do života zaviesť zvyky, ktoré im v tom pomôžu. Znamenie Kohút si musí dávať na neopatrné konanie, pretože má sklony k častým úrazom. Pozor by si mali dávať tiež na cestách, aby sa vyhli nepríjemným zraneniam pri autonehode. Vonkajšie faktory môžu znamenie Kohút negatívne ovplyvniť, hlavne chladné počasie by ich mohlo dohnať k nepríjemnému prechladnutiu. Nemali by sa tiež zdržiavať na miestach kde sa združujú chorí ľudia, aby predišli možnej nákaze. Kohút si musí posilňovať imunitu zdravou stravou, apon občastným cvičením a vitamínmi. Je to čínske znamenie, ktoré by malo zabudnúť na nezdravé stravovanie a fast food, ktorý by im len oslabil imunitu. Z času na čas to však nepredstavuje problém. Najlepším spôsobom, aby si udržali svoje pevné zdravie je dostatočný pohyb vonku, a udržiavanie si dobrých stravovacích návykov.

Čínsky horoskop a láska znamenia Kohút

Podľa tradičného čínskeho horoskopu je kompatibilita znamení podmienená vlastnosťami každého znamenia. Tieto vlastnosti sa musia zhodovať s vlastnosťami kohúta. Iba vtedy dosiahne kohút skutočnú kompatibilitu so znameniami čínskeho horoskopu.

Znamenie Kohút, partnerská zhoda a láska

Najsilnešiu väzbu vytvorí Kohút so znamením Had. Skvelý a dlhodobý vzťah vytvorí aj s Byvolom. Toto znamenie je zo vzťahového hľadiska trocha komplikované. Buď vytvára s človekom silnú väzbu, alebo naopak, doslova nepriateľstvá. Čínske znamenie kohút môže vytvoriť priateľstvo so znamením Koza. S opicou vytvára dobré až výnimočné pracovné vzťahy. Kohút a Opica môžu vytvoriť celkom slušné pracovné duo, ktoré bude úspešné aj v podnikaní.

Znamenie Kohút, nevhodní partneri

Do vzťahu by sa nemal púšťať so znameniami Zajac či Potkan. Najnevhodnejším partnerom pre znamenie Kohút je podľa čínskeho horoskpu znamenie Kôň.

Ako očariť čínske znamenie Kohút?

Znamenie Kohút je lojálne a kohúti sú skvelými priateľmi. Sú to verní spoločníci, ktorí nezabúdajú na dodržiavanie svojích sľubov. Ak chcete očariť kohúta, musíte pôsobiť úspešne, vyrovnane a šťastne. Znamenie Kohút lákajú osoby, ktoré sa vedia o seba postarať aj samé a nepotrebujú neustálu starostlivosť ostatných. Chcú pri sebe sebavedomého a sebestačného partnera. Ak chcete očariť toto znamenie, je vhodné pohybovať sa v spoločnosti, kde sa pohybuje on. Väčšinou ho stretnete medzi viacerími ľuďmi, kde spolu udržiavajú konverzáciu o obchodných veciach. Tam ho viete očariť sovjím rozhľadeným správaním. Nikdy sa však neobliekajte vyzývavo a nesprávajte sa vulgárne, ak chcete očariť toto znamenie. Mohlo by ho to iba odradiť a úplne by tak stratil záujem o vašu osobu.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Charakteristika znamenia Kohút