horoskop maj 2020 Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Vodnár, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Ryby horoskop kveten 2020

Horoskop Máj 2020 - Květen 2020

Horoskop začína so slnkom v znamení Býk

Od 19. apríla 2020 až do 20. mája 2020 prechádza slnko znamením býk. Tento prechod slnka v znamení býk symbolizuje základnú podstatu toho, kým v skutočnosti ste. Horoskop Máj 202 predpovedá, že viacero z nás pocíti vplyvom slnečného tranzitu cez zemské znamenie býk znovunájdenie svojej individuality. Počas tohto obdobia pociťuje každý jednotlivec v živote väčšiu stabilitu, väčšiu blízkosť milovaných, štruktúru, bezpečnosť, ale aj vytrvalosť. Viacerí ľudia sú ochotní pomôcť ostatným, prejavuje sa lojálnosť, pokoj a praktická produktivita. V negatívnom smere prináša tento slnečný Tranzit trocha tvrdohlavosti, či prehnané reakcie na napäté situácie. Niektorí z vás tiež počas mesiaca Máj 2020 pocítia nudu, čo veští horoskop máj 2020 (Květen 2020), čo bude viesť aj k fyzickému úpadku, pretože sa vám nebude chcieť cvičiť, a zveľaďovať vašu fyzickú kondíciu. Počas tohto tranzitu cíti každý jednotlivec potrebu vytvorenia a udržania bezpečia, pre celú rodinu. Ľudia by mali byť v tomto období schopní udržiavať stabilný pocit bezpečia, pocity harmónie, a tiež zosilnenie emócií. Negatívnou stránkou tohto tranzitu je zosilnenie aj negatívnych emócií, takže keď cítite už dlhšie napätie vo vašom vzťahu, v tomto období môže toto napätie vrcholiť. Každý človek sa viac bude zameriavať na svoju vlastnú hodnotu, ale tú vnútornú. Horoskop máj 2020 predpovedá, že materiálne hodnoty nie sú počas tohto tranzitu stavané do popredia, a veľa ľudí sa zameriava hlavne na to čo počuje, cíti, alebo vidí. Pod vplynom slnečného tranzitu cez znamenie býk, majú ľudia potrebu hromadiť majetok, alebo odkladať financie na neskôr. Býk ako Zemské znamenie predstavuje štruktúru, stabilitu a pevnosť. Takisto počas tohto tranzitu pristupujú k životu aj ostatné znamenia zverokruhu. Do popredia sa tiež dostáva sila priateľstva, ktorá je posilnená vašim dobrým zmyslom pre humor. V láske by malo byť všetko stále a spoľahlivé, no ako už bolo spomenuté, slnečný tranzit zosilňuje aj negatívne emócie, ktoré môžu vyplávať na povrch, predpovedá horoskop máj 2020. Viacero jednotlivcov tiež pocíti v tomto období problémy vyrovnať sa s nejakými zmenami, ktoré v živote nastali. Veľkou zaujímavosťou je že aj Buddha sa narodil so slnkom znamení býk, a práve on predstavuje silný symbol vplyvu tohto tranzitu na naše vnútro. Zamerajte sa preto v tomto období viac na prehlbovanie svojich emócií, ale tých pozitívnych. V mesiaci Máj 2020 sa zamerajte na svoje vnútorne emócie, vysporiadate sa s minulosťou, a sústreďte sa na prítomný okamih viac, než doposiaľ. Ak sa budete cítiť na hrane s vašou trpezlivosťou alebo napätím v rodine, musíte načerpať práve vy silu zo slnka, a ukázať akou ste pozitívnou a silnou osobnosťou.

Horoskop Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) bude ovplyvnený Lunárnymi pohybmi aj Merkúrom

Horoskop 01. Máj 2020 - konjunkcia Merkúra s Uránom

Hneď prvého mája nastáva konjunkcia planéty Merkúr s planétou Urán. Tento Tranzit počas mesiaca Máj 2020 stimuluje naše pozitívne myslenie a dodáva vzrušenie do nášho života. Ovplyvňuje aj mozog, myslenie, a tiež emócie, ale tým pozitívnym smerom počas celého mesiaca Máj 2020. Horoskop veští, že v živote viacerých ľudí nastane zvýšená úprimnosť, a bude zosilnená tiež intuícia. Vaša koncentrácia v práci, či pri činnosti ktorú robíte v domácnosti, môže byť počas tohto obdobia narušená, práve konjunkciou Merkúra a Uránu. V živote každého jednotlivca budú zosilnené hlavne matematické schopnosti, a tiež schopnosť porozumenia veciam, ktoré ste doteraz chápali ťažšie. Horoskop Máj 2020 predpovedá, že daný tranzit planéty Merkúr a Urán prináša tiež neočakávané zmeny, a novinky, ktoré môžu ovplyvniť vašu prítomnosť, ale budúcnosť. Nešpecifikuje sa presne, či to bude dobrá, alebo zla správa, ale každopádne sa v mesiaci Máj 2020 (Květen 2020) dozviete niečo, čo vás ovplyvní. V tomto období tiež máte viac času na vypracovanie svojich plánov pre vašu hojnejšiu budúcnosť, tvrdí horoskop máj 2020. Horoskop tiež odporúča, aby ste si dávali mimoriadny pozor pri šoférovaní, či pri obsluhe strojov. Pri akejkoľvek domácej činnosti, ktorá by mohla byť riziková, je vhodná vaša zvýšená opatrnosť. Do vášho života tiež môžu vstúpiť nové nápady, či nové myšlienky niekoho z vašej rodiny, ktoré stoja za povšimnutie. Počas tohto obdobia by ste viac mali akceptovať individualitu každého vo vašej rodine, a snažiť sa im čo najviac porozumieť. Horoskop Máj 2020 (Květen 2020) radí, že cenné informácie, ktoré sa v tomto období dozviete, by ste mali využiť práve pre prospech vašej rodiny, a pre vašu budúcu prosperitu. Pri tomto tranzite planéty Merkúr v konjunkcii s plantou Urán sa narodil aj slávny Leonardo DiCaprio.

Horoskop 04. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - konjunkcia planéty Merkúr a Slnka

Hneď o pár dní neskôr, konkrétne 4. mája, nastávajú až dva význačné tranzity, ktoré ovpylvnia horoskop Máj 2020 (Květen 2020). Prvým tranzitom je kvadratúra planéty Venuša s planétou Neptún. V ten istý deň v mesiaci Máj, v nočných hodinách, nastáva tiež konjunkcia slnka s planétou Merkúr, ktorá bude mať vplyv hlavne od 4. mája, do nasledujúcich dní. Dané tranzity, v tomto spojení, so sebou prinášajú každému z vás veľa duševnej energie, ktorú budete schopný využiť v premýšľaní, alebo v napredovaní vo veciach, ktoré chcete dosiahnuť, predpovedá horoskop Máj 2020. V tomto období môžete aplikovať svoje vedomosti, alebo logické myslenie na veci, ktoré robíte, alebo ktoré robia vaši blízki. Horoskop veští, že budete mať veľkú možnosť venovať sa aj deťom v rodine, ktorým budete vedieť pomôcť s každým ich problémom. Aj komunikačné schopnosti sa počas tohto tranzitu dostávajú do popredia, a vy budete môcť zahviezdiť napríklad v roli učiteľa, či najlepšieho priateľa. Stávate sa pre členov vašej rodiny tou najlepšou spoločnosťou, a ste schopný prijať a pochopiť aj názory iného človeka, povzbudzuje horoskop. Vaše rečnícke schopnosti môžete využiť aj na ukľudnenie situácie v rodine, kedy nastáva napätie, a kedy každý z vás potrebuje svoj vlastný priestor. Aj Horoskop vám odporúča, aby ste si každý deň dopriali chvíľu sám pre seba a aby ste tieto chvíle dopriali aj členom vašej rodiny, odporúča horoskop máj 2020.

Horoskop 07. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - Spln Mesiaca v znamení Škorpión

7. mája nastáva spln mesiaca v znamení Škorpión, pričom slnko sa stále nachádza v znamení býk. Táto lunárna pozícia ovplyvní horoskop Máj 2020 a prináča so sebou isté varovania v zdravotnom ohľade. Každý z vás by si preto mal dávať zvyšný pozor na svoje zdravie, pretože vás môže potrápiť nepríjemný problém, ktorý by mohol ovplyvniť aj budúcnosť. Počas mesačného splnu v znamení Škorpión Horoskop odporúča zostať doma, a venovať sa skôr svojim koníčkom, a svojej rodine. Počas tejto Lunárnej pozície v mesiaci Máj 2020 (Květen 2020) tiež pocítite potrebu ponoriť sa do pocitov ostatných hlbšie, než doposiaľ. Môžete zdieľať svoje emócie s členmi vašej rodiny, a povzbudzovať ostatných tiež na to, aby sa vám zverili s ich pocitmi, problémami, starosťami alebo obavami. Horoskop Máj 2020 (Květen 2020) veští, že tento deň je výnimočne vhodný na spoločenské hry v kruhu rodiny a na komunikáciu hlavne vo večerných hodinách, kedy bude zosilnená úprimnosť všetkých ľudí, a môžete tak dosiahnuť rodinné emočné blaho. Každý z vás bude túžiť po zmysluplných vzťahoch, a napätie v rodinnom kruhu by malo byť zabudnuté. Aj keď sa vám to nepáči, v nasledujúcom období budete musieť zmeniť niektoré veci vo vašom živote, a v tom vám pomôžu práve pozitívne ladené vzťahy s ostatnými členmi rodiny, upozorňuje horoskop. Plytké vzťahy vás v tomto období nebudú uspokojovať, čo platí pre všetkých ľudí, či už ste v manželskom zväzku, alebo ste momentálne bez partnera. Pre každého je toto obdobie vhodné na hlbokú meditáciu, a na spoznávanie svojho vnútra a vnútra vašich najbližších.

Horoskop 11. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - Merkúr vstupuje do znamenia Blíženci

Počas 11. mája 2020 nastávajú opäť dva dôležité tranzity, ktoré budú vplývať na horoskop máj 2020 a na naše emócie, ale aj na našu prítomnosť. Planéta Merkúr sa počas tohto dňa v ranných hodinách nachádza v kvadratúre s planétu Mars, a v nočných hodinách sa Merkúr dostáva do znamenia Blíženci. Horoskop máj 2020 prisudzuje týmto tranzitom veľký vplyv. Merkúr v blížencoch sa cíti skutočne doma, a Blíženci dávajú tejto planéte možnosť plného prejavu. V tomto období je všetko krajšie. Príroda sa prebúdza, rastliny rastú rýchlejšie, všetko funguje tak, ako má. Počas prechodu planéty Merkúr v znamení Blíženci nastáva obdobie, kedy je každý na správnom mieste a to tam, kde skutočne patrí. Vaša pozícia počas tohto dňa bude presne tou, kam by mala smerovať aj vaša budúcnosť, veští horoskop. Sledujte signály, ktoré vám tento deň chce odhaliť, pretože viacerí z vás sa môžu dozvedieť zaujímavé informácie a novinky, ktoré budú mať efekt na vašu budúcnosť. Toto obdobie znamená signalizáciu pre tých, ktorí ešte nepoznajú zaradenie vo svojom živote, či vo svojich vzťahoch. Všetko sa bude počas tohto dňa zdať čistejšie, a vy sám pochopíte kam máte smerovať. Mali by ste však nasledovať svoju intuíciu, a zmysel pre porozumenie ľuďom, ale aj vonkajšieho prostredia. Ak skutočne cítite, že niečo čo robíte nie je správne, alebo že je to dokonca zlé, musíte s tým okamžite prestať, varuje horoskop máj 2020 (Květen 2020). Počas tohto dňa vám planéta Merkúr a váš osud našepkajú kam máte v skutočnosti smerovať. Ak sa stane niečo výnimočné, čo ste neočakávali, vedzte, že sa to počas tohto dňa stáva preto, aby vám to zanechalo nejaký dôležitý odkaz pre vašu budúcnosť.

Horoskop 13. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - Mars vstupuje do znamenia Ryby

Už 13. mája nastáva vstup planéty Mars do znamenia ryby, pričom slnko prechádza stále znamením býk, čo vplýva na predpoveď, ktorý prináša horoskop máj 2020 (Květen 2020). Počas tranzitu planéty Mars znamením ryby majú všetci ľudia tendenciu cítiť sa menej motivovaní, ba dokonca až leniví. Tento deň je vhodný na vaše hobby, a môžete si užívať hlavne veci, ktoré robíte radi. Nebolo by vhodné, ak by ste sa počas tohto obdobia sústredili na veci, ktoré vám nespôsobujú radosť, alebo ktoré vás dokonca obťažujú, upozorňuje horoskop máj 2020 (Květen 2020). Počas tohto obdobia urobíte najlepšie, ak budete vnímať svoje emočné túžby, a ak sa budete snažiť porozumieť túžbam deti vo vašej rodine. Teraz tiež nie je vhodná doba na konfrontáciu s členmi vašej rodiny, alebo so spolupracovníkmi. Musíte vystupovať profesionálne a to nielen v práci, ale vo vašej rodine. Niekto z rodiny, kto s vami nežije v spoločnej domácnosti, bude počas tohto obdobia potrebovať vašu radu, alebo dokonca finančnú pomoc, veští horoskop. Vaša pozitívna energia by preto mala byť smerovaná na pomoc tomuto človeku, ktorý vašu pomocnú ruku skutočne ocení. Aj náš idealizmus sa v tomto období dostáva do popredia, a tak si viacero veci, alebo ľudí môžeme predstavovať takých, ako v skutočnosti nie sú. Budete si idealizovať hlavne ostatných ľudí, no môžete mať zatienené vnímanie aj samého seba. Horoskop máj 2020 hovorí, že aj keď počas tohto tranzitu dostáva každý z nás práve to čo chce, nebude to až také jednoduché, a komplikácie ktoré nastanú sa budú prekonávať ťažšie.

Horoskop 20. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - Slnko vstupuje do znamenia Blíženci

Už 20. mája okolo obeda, sa mocné slnko presúva zo znamenia býk, a vchádza do znamenia Blíženci. Slnko v blížencoch predstavuje nevyspytateľnú a zvedavú povahu každého človeka, spojenú s protikladnými stranami a má veľký vplyv na horoskop máj 2020 (Květen 2020). Tak, ako aj Blíženci vo svojom vykreslení predstavujú dve opačne tvare, aj vy sa počas tohto tranzitu budete cítiť podobne. Budete bojovať doslova medzi tým čo chcete, tým čo potrebujete, a tým, akú veľkú energiu do svojich snov vkladáte. V týchto dňoch môžete pocítiť aj trocha smútku a dokonca úzkosť, ktorá sa bude spájať s uvedomovaním si spomalenia vášho smerovania, varuje horoskop máj 2020. Slnko blížencoch potrebuje čas na to, aby dokonale zažiarilo. Takisto sa aj vy nemôžete náhliť za vašimi snami, pretože všetko vo vašom živote potrebuje určitú postupnosť. Slnko v blížencoch nikdy nepotrebuje čas na oddych. Práve preto niekedy pôsobí na ľudí okolo uponáhľane a nervózne. Z tohto by ste si mali vziať príklad, a mali by ste sa viac venovať oddychu, aby slnko v blížencoch neprinieslo negatívny vplyv aj na vašu vnútronú harmóniu, radí horoskop. Pozitívnymi stránkami tohto tranzitu je silná láska, a tiež možnosť spoznávania nových ľudí, hlavne pre slobodných Blížencov. Možno budete v živote cítiť napätie z toho, čo prinesie budúcnosť. Práve preto vám Horoskop radí počas tohto tranzitu venovať všetku svoju pozornosť práve prítomnému okamihu. Obavy z budúcnosti nie sú na mieste, pretože vaša budúcnosť sa môže zmeniť zo dňa na deň, z hodiny na hodinu. A to aj bez vášho pričinenia. Uvedomovanie si tejto skutočnosti, vám pomôže žiť viac v prítomnom okamihu, a uvedomovať si presne to čo máte, a prečo ste momentálne šťastný. Dôležitú úlohu počas tohto tranzitu zohrávajú aj vaši priatelia, alebo váš partner, ktorý vám bude dokonalou oporou, počas smutných, či úzkostlivejších dní, predpovedá horoskop máj 2020 (Květen 2020). Nezadaným jedincom sa počas tohto obdobia budú nadväzovať nové kontakty rýchlosťou svetla, a môžete tak získať nových priateľov, alebo dokonca partnera.

Horoskop 22. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - Nov mesiaca v znamení Blíženci

Počas obdobia, kedy prechádza slnko znamením Blíženci, sa tiež 22. mája dostáva mesačný Nov do znamenia Blíženci. Toto spojenie slnka znamení Blíženci a tiež mesačného Novu v tomto znamení prejavuje veľkú potrebu zmien a spontánnosť a ovplyvňuje horoskop máj 2020. Nastane obdobie, kedy budete chcieť všetky svoje schopnosti a skúsenosti pretvoriť do zmeny, ktorá vám prinesie úspech v budúcnosti. Budete vedieť viac premýšľať o svojich pocitoch, a tiež o vašom budúcom smerovaní, predpovedá horoskop. Budete tiež zdieľať svoje pocity, emócie, strach a obavy s ostatnými členmi vašej rodiny, s vašimi priateľmi, alebo jednoducho s osobami, ktoré sú vám najbližšie. Chladné srdce vám počas tohto obdobia nič nehovorí, a vy dosiahnete emočný súhlas s ostatnými. Lunárna pozícia mesačného Novu v znamení Blíženci však prináša aj varovanie pred zdravotnými komplikáciami v istých smeroch, varuje horoskop máj 2020 (Květen 2020). Ohrozené môžu byť vaše dýchacie cesty, motorické zručnosti, ale aj zuby, či srdce. V tomto období sa preto odporúča zvýšená pozornosť voči týmto orgánom, ktoré sú citlivejšie na vonkajšie vplyvy, ale aj na stres. Venujte dostatočný čas odpočinku, a to hlavne vo večerných a nočných hodinách, a venujte čas aj miernej fyzickej aktivite. Zvýšenú pozornosť by mali svojmu zdraviu venovať hlavne tí, ktorí trpia nejakými srdcovými ochoreniami. Pre všetkých bude dnes lepšie, ak ostanete vo svojom domove s tými ktorých milujete, a budete sa vystavovať riziku ochorenia čo najmenej. Takúto radu prináša Horoskop Máj 2020 pre tento deň.

Horoskop 25. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - Mars v sextile s Uránom

25. mája sa planéta Mars nachádza v sextile s planétou Urán. Už v dávnych časoch bol tomuto tranzitu pripisovaný silný význam. Tento pohyb planéty Mars a planéty Urán ma totiž významne silný vplyv na formovanie našej postavy, ale aj na naše skúsenosti, a povahu. Bude ovplyvnený aj horoskop... Počas tohto obdobia sa môžete v živote stretnúť s niekým, kto ovplyvní vaše smerovanie, ale aj skúsenosti. Nasledujúci tranzit tiež pozitívne ovplyvňuje počatie, alebo pôrod dieťaťa. Ak sa teda snažíte o dieťa, počas tohto obdobia, máte na to ideálnu príležitosť, kedy sa Mars nachádza v sextile s planétou Urán. Tento aspekt ma skutočne silnú moc a vplyv na túto stránku života. Vďaka nemu sa tiež formuje charakter novej osoby, ktorá sa vo vašom živote objaví, alebo ktorá vzniká, veští váš horoskop. Je to jeden z mnohých tranzitov, ktoré iniciujú tie najdôležitejšie zmeny v našich životoch. Práve preto je toto obdobie vhodné na tie najdôležitejšie rozhodnutia, a mesiac máj vám tak prináša možnosť rozhodnúť sa o niečom skutočne dôležitom pre vašu budúcnosť. Môže ísť o počatie nového potomka, o posilnenie vášho vzťahu do nových hĺbok, o zmenu povolania, či o akýkoľvek aspekt, ktorý bude pozitívne vplývať na vašu žiariacu budúcnosť.

Horoskop 26. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - Merkúr v inkonjunkcii s Jupiterom

26. mája nastáva inkonjunkcia planéty Merkúr s planétou Jupiter. Tento tranzit je nepochybne veľmi dôležitý pre horoskop a je dôlžežitým aspektom, ktorý prináša nutnosť včasného rozhodnutia. Počas tohto obdobia tak pocítite potrebu rozhodnúť sa rýchlo v niečom pre vás veľmi dôležitom. Ak riešite dôležité úlohy, či životné otázky, ktoré by mohli mať vplyv na horoskop, či na vašu budúcnosť, práve počas tohto tranzitu máte na to výnimočnú príležitosť. Tento jav sa v astrológii tvorí medzi planétami, ktoré sú medzi sebou vzdialené približne 150°. Kľúčovými slovami, ktoré popisujú tento tranzit, sú životné presmerovanie, a schopnosť čeliť náročným rozhodnutia. Existuje množstvo spôsobov, ako sa tento Tranzit môže prejaviť vo vašom živote, no najpravdepodobnejším je, že sa budete musieť rýchlo rozhodnúť o veci, ktorá ovplyvňuje vašu prítomnosť, a neskôr bude vplývať aj na vašu budúcnosť, či na budúcnosť celej vašej rodiny, pedpovedá horoskop máj 2020 (Květen 2020). Uvažujte teda rozumne, a v tomto období nechajte rozhodovať hlavne vašu inteligenciu, a do rozhodovania zapojte tiež členov vašej rodiny.

Video Máj 2020 (Květen 2020)

Vypočujte si opis, ktorý prináša Horoskop Máj 2020

Horoskop 28. Máj 2020 (Horoskop Květen 2020) - Merkúr vstupuje do znamenia Rak

28. mája vstupuje planéta Merkúr do znamenia rak. Počas daného tranzitu ľudia medzi sebou komunikujú hlavne vďaka svojmu srdcu a vďaka pocitom, či emóciám. Môžete naraziť tiež na pocity citlivejšieho vnútra, predpovedá horoskop máj 2020. Budete emočne prístupnejší vo všetkých smeroch. Budete veľmi subjektívnym človekom, ktorý bude pristupovať ku každému členovi rodiny veľmi osobne. To isté sa prejaví aj vo vašej práci, kedy budete osobne pristupovať k všetkým vaším problémom. Obdobie pohybu planéty Merkúr v znamení rak prináša tiež možnosť lepšej relaxácie a oddychu. Práve preto môžete večer tráviť oddychom a tiež porozumeniu vašich emócií. Ak vás budú trápiť spomienky na minulosť vedzte, že aj tie sú vyvolané planétou Merkúr pohybujúcou sa znamením rak. Tento pohyb ovplyvňuje aj celkový horoskop máj 2020. Mierne rozptýlenie vám určite prinesú vaše koníčky, ktoré by ste počas tohto obdobia nemali zanedbávať. Stretávajte sa s vašimi priateľmi, alebo ak takúto možnosť nemáte, určite im aspoň zavolajte. Nezanedbávajte vašich blízkych, ktorých teraz potrebujete ako soľ. Vďaka nim sa budete cítiť v teple a chránený. Niekedy je veľmi upokojujúce nájsť porozumenie v inom človeku. Aj vy si zaslúžite to, aby vás niekto vypočul, aby ste mali pocit, že ste jediný na tejto planéte, že ste výnimočný. Nezabúdajte preto na dôležitosť zdieľania vašich emócií a pocitov.

Horoskop 30. Máj 2020 - inkonjunkcia planéty Merkúr s planétou Saturn

V predposledný deň mesiaca máj 2020 (Horoskop Květen 2020) zostáva slnko v znamení blíženci, a 30. mája tiež nastáva inkonjunkcia planéty Merkúr s planétou Saturn. Predposledný májový deň vás tak môže potrápiť menším pesimizmom, voči vašej osobe, upozorňuje horoskop máj 2020. Budete mať možno pocit, že ste doteraz nestihli všetko, čo ste stihnúť chceli. Možno tiež budete mať pocit stagnácie na jednom mieste, no vedzte, že tento pocit je vyvolaný hlavne planetárnymi vplyvmi. Vaša osoba by sa tak skôr mala zamerať na pozitívne myslenie, a na to, čo ste doteraz už v živote dosiahli. Pozrite sa okolo a vnímajte všetko to dobré, čo vám doteraz osud nadelil. Ste šťastný človek práve tu a teraz, kde sa nachádzate, a preto si užívajte blízkosť všetkých, ktorí stoja po vašom boku, a ktorí sú vašou životnou oporou. Horoskop máj 2020 radí, aby ste viac času trávili prejavovaním lásky. Nenechajte negatívne pocity zasiahnuť do vášho života, a snažte sa pred nimi uchrániť úsmevom, a vašou silou osobnosti. Vašu pozitívnu osobnosť potrebujú všetci vo vašej rodine, a vy musíte byť tým, ktorý udrží aj ostatných v pozitívnej nálade a v šťastí. Užívajte si preto predposledný májový deň naplno, a tešte sa aj z maličkosti, ktoré vám osud teraz nadelil.

Takýto vplyv planét na všetky znamenia zverokurhu prináša Horoskop Máj 2020. Zo zdravotného hľadiska sú operačné zákroky a lekárske prehliadky odporúčané od 08 do 21. Mája 2020, kedy mesiac postupne ubúda zo splnu a transformuje sa na mesačný Nov.

Aké zaujímavosti u nás nájdete?

Naša stránka vám ponúka nie len prehľad toho, čo si pre nás pripravil Horoskop Máj 2020 (Horoskop Květen 2020). Máme pre vás aj horoskopy pre každé znamenie zverokurhu. Neváhajte a prečítajte si dnes svoj Denný Horoskop a otočte si vašu osudovú Tarotovú Kartu Dňa. S láskou, váš Horoskop & Tarot


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Horoskop Máj 2020