horoskop na Október 2020 Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Vodnár, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Ryby horoskop Říjen 2020

Horoskop Október 2020 - Říjen 2020

Horoskop Október 2020 začína so Slnkom v znamení Váhy

V mesiaci október 2020 nastane niekoľko planetárnych tranzitov, ktoré budú vplývať na našu prítomnosť, a usmernia našu budúcnosť. Október 2020 sa začína so slnkom v znamení váhy. Kým sa slnko nachádza v tomto znamení, do popredia sa dostávajú 3 kľúčové slová – krása, pokoj a spravodlivosť.

22. septembra 2020 nastáva jesenná rovnodennosť, a taktiež vstup slnka do znamenia váhy. Nastal teda deň, keď sú dni a noci rovnaké, a táto dokonalá rovnováha sa taktiež úzko spája so znamením zverokruhu váhy. Váhy sú spájané so 7 astrologickým domom, ktorý je dom partnerstva. Tento astrologický dom sa taktiež spája a tarotovou kartou voz. Pod vplyvom tarotovej karty voz sa taktiež zosilňuje úspech, akcia, a zameranie na veci, ktoré chceme v živote dosiahnuť...

Keď sa život nachádza v rovnováhe pod vplyvom slnka v znamení váhy, v popredí stojí taktiež úspech a zameranie naň. Je preto isté, že mesiac október, hlavne v jeho prvej časti, bude veľmi úspešný pre viaceré znamenia zverokruhu. Tarotová karta Voz predstavuje bojovníka, ktorý smeruje k víťazstvu. Znamenie váhy je bojovným znamením, ktoré je odhodlané a zamerané na svoju cestu k úspechu. V jeho živote však v popredí stojí mier harmónia, a preto keď sa slnko nachádza v znamení váhy je to dokonalá kombinácia toho, ako dosiahnuť úspech a neublížiť ľuďom okolo.

Všetko v našich životoch sa bude dokonale prepájať k tomu, aby sme dosiahli nielen veci, po ktorých v živote túžime, ale hlavne aby sme tieto veci spojili s vnútorným pokojom a harmóniu v nás. Prvých 22 dní mesiaca október 2020, kým sa slnko nachádza v znamení váhy, tak bude dôležité zosúladiť svoje myšlienky so svojimi činmi. Budeme schopní vidieť nielen našu vlastnú podstatu, ale budeme sa na rôzne situácie dívať aj z opačnej strany. Budeme vedieť spájať mosty, ktoré sa pod nami pretrhli v minulosti.

7. astrologický dom - dom partnerstva, ktorý je spájaný so znamením váhy, taktiež otvára duchovné myslenie a potrebu lásky a životných partnerstiev. Tí, ktorí vo svojom živote stále hľadajú pravú lásku budú v tomto období možno pociťovať viac smútku, ktorý by ste však mali vyvážiť športovou aktivitou, alebo meditáciou. Znamenia zverokruhu, ktoré sa nachádzajú v dlhotrvajúcom vzťahu by mali popracovať na utužení vzájomných vzťahov, na zosilnení porozumenia, a mali by sa taktiež zamerať na tie najdôležitejšie životné hodnoty.

Láska bude v mesiaci október zohráva dôležitú úlohu v životoch zadaných aj nezadaných znamení zverokruhu. V popredí stojí taktiež priateľstvo, ktoré je teraz veľmi dôležité hlavne pre tých, ktorí sa potrebujú vyrovnať s nejakou komplikáciu z minulosti. Priatelia vám budú oporou, a môžete sa na nich spoľahnúť kedykoľvek to budete potrebovať.

Kým sa slnko nachádza v znamení váhy, nachádza sa taktiež v dome partnerstva. Nachádza sa v Astrologickom dome ktorý poukazuje hlavne na hľadanie hlbšieho významu v našich životoch a tiež v našich osobných vzťahoch. Prestaňme sa dívať na veci, ktoré nás rozdeľujú. Zabudnime na to, čo nás odlišuje od ostatných. Sústredíme sa hlavne na to čo máme s ostatnými spoločné, a snažíme sa nájsť spoločnú reč v každej životnej komplikácií. Každý človek chce byť ľúbený, a každý v živote hľadá hlbší význam, a svoju životnú cestu. Sústreďme sa nielen na svoje smerovanie, ale budme nápomocný aj ostatným, ktorí potrebujú našu pozornosť. Dívajme sa na veci nielen svojím vlastným pohľadom, ale snažme sa porozumieť aj tomu, ako sa na veci dívajú ostatní. Práve tento postoj vám otvorí brány porozumenia, ktoré sú v živote nesmierne dôležité.

Porozumenie, láska a harmónia budú počas mesiaca október veľmi citeľné. Musíte sa snažiť otvoriť svoje srdce a pomáhať ostatným. Keď sa slnko nachádza v znamení váhy prichádza ten najlepší čas na ocenenie krásy, a hlavne tej vnútornej. Je mimoriadne vhodná doba na zveľaďovanie vlastnej domácnosti, pretože slnko v znamení váhy otvára detailné cítenie a pomáha nám vytvárať krásu a harmóniu okolo nás. Keďže váhy sú symbolom mieru, aj náš život by sa počas októbra mal uberať týmto smerom.

Ak sú vaše osobné názory príliš v rozpore s tými ostatnými, nechajte si názory radšej pre seba, kým sa slnko nachádza v znamení váhy. Nevytvárajte konflikty, a snažte sa byť voči ostatným ľuďom ústretový. Niekedy iba malá dávka pochopenia a vľúdnosti dokáže obmäkčiť aj to najchladnejšie srdce. Blízki priatelia budú hrať dôležitú úlohu vo vašom živote počas mesiaca október, a preto na nich nezabúdajte. Aj vy buďte dobrým priateľom. Držte sa hodnôt pravdy, spravodlivosti a rovnosti.


Horoskop Október 2020 (Horoskop Říjen 2020) bude v 1. polovici ovplyvnený Lunárnymi pohybmi, Splnom Mesiaca, Slnkom, Marsom aj Venušou

Horoskop 1. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ Spln mesiaca v znamení Baran ✦

Hneď prvý deň mesiaca október 2020 začína s dôležitým lunárnym tranzitom, akým je spln mesiaca v znamení Baran. Mesiac v baranovi prináša do našich životov vrodenú netrpezlivosť. Keďže Baran je astrologickým znamením, ktoré je známe tým že žije prítomným okamihom, aj na ostatné znamenia zverokruhu čaká trocha impulzívnejší vnímanie okolia. Počas lunárneho tranzitu, keď sa spln mesiaca nachádza v znamení Baran, budeme problémy riešiť efektívnejšie, než doposiaľ. Práve preto je toto obdobie mimoriadne vhodné na dokončenie pracovných povinností, kedy musíme našej práci venovať zvýšenú pozornosť.

Počas tohto obdobia však mesiac vplýva aj na naše zdravie. V žiadnom prípade nie sú odporúčané operačné zákroky, ktoré by ste mali odložiť na iný deň. Pozor by si mali dávať hlavne tie znamenia, ktoré sú po zdravotnej stránke citlivejšie na bolesti hlavy, alebo sa pasujú s bolesťami zubov. Toto obdobie je tiež mimoriadne vhodné na preventívne prehliadky u lekára, a hlavne u zubára. Venujte zvýšenú pozornosť svojmu zdraviu hlavne počas prvého októbra 2020, kedy môže mesiac potrápiť aj vašu energiu.

Môžete mať problém aj so spánkom. Váš spánok bude prerušovaný, pretože obrovská energia splnu mesiaca bude pôsobiť na vašu nervozitu a nepokoj. Skúste preto počas tohto večera viac relaxovať, a vo večerných hodinách robte hlavne také veci, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa. Mesiac v znamení Baran na seba preberá akúsi ohnivú podobu, kedy sa energie Barana spájajú s mocným mesiacom. Do popredia sa dostáva vnútorná vášeň a oheň, ktorý tlie v našom vnútri. Dávajte si preto pozor na problémy v emocionálnom smere, a nevyvolajte zbytočné hádky.

S pocitmi ostatných zaobchádzajte jemne, či už pôjde o pocity vášho partnera, priateľov alebo rodinných príslušníkov. Dávajte skôr prednosť jemnému zaobchádzaniu a vo večerných hodinách oddychu. Mesiac v baranovi otvára v ľuďoch potrebu dokončovať veci rýchlo, tu a teraz. Budeme sa tak orientovať skôr na to, aby sme dosiahli svoje túžby a potreby okamžite, a nestrácali čas zbytočnou komunikáciou, alebo prípravou plánu. Nenechajte sa však strhnúť do impulzívneho konania, pretože toto správanie by vám mohlo privodiť problémy. V tomto dni budete chcieť porblémom čeliť okamžite, no horoskop vám odporúča aby ste sa pokúsili byť trpezlivejšou osobou. Uvedomte si, že niekedy to čo skutočne chcete nie je to, čo v živote naozaj potrebujete. Zamyslite sa nad vašimi potrebami, a snažte sa uspokojiť nielen vaše vlastné potreby, ale aj o požiadavky ostatných.


Horoskop 2. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ planéta Venuša vstupuje do znamenia Panna, kým sa slnko nachádza v znamení váhy. ✦

Zemské znamenie panna, je spájané so 6. astrologickým domom, ktorý predstavuje dom zdravia a práce. Tento astrologický dom je spájaný nielen s usporiadaním v živote, ale charakterizuje aj pracovné vzťahy a životné bremeno, či povinnosti ktoré musíme v živote naplniť. Panna je znamením, ktorému vládne planéta Merkúr.

Keď sa zemské znamenie panna spojí s planétou Venuša nastáva čas, kedy sa láska v našom živote vyjadruje hlavne prakticky. Panna stojí nohami pevne na zemi počas tohto astrologického tranzitu, kedy aj ostatné znamenia zverokruhu, či už vodné, ohnivé, alebo vzdušné, pociťujú potrebu po spojení sa so svojím životným partnerom.

Počas tranzitu Venuše v znamení Panna musí mať láska určitý zmysel. Nezaujímajú nás plytké a povrchné vzťahy, ktoré nemajú žiadnu budúcnosť. 2. október 2020 je veľmi vhodným obdobím na začiatok vzťahu pre nezadaných, kedy nezadaní hľadajú hlavne lepší zmysel a silné spojenie so svojím nastávajúcim partnerom. Tento Tranzit bude na znamenie zverokruhu pôsobiť od piatka počas celého víkendu, a preto je 2. október a nasledujúci víkend veľmi vhodným obdobím na spoločenské akcie a udalosti, kedy by ste mohli stretnúť niekoho veľmi zaujímavého. Pre slobodných tak prichádza možnosť romantických zážitkov, ktoré budú mať zmysel aj do budúcnosti.

Vo všetkých znamenia zverokruhu však Venuša v znamení Panna vyvoláva romantickú podstatu a pomáha nám určovať smer toho, o aký druh zábavy budeme mať záujem. Panna je taktiež znamením zverokruhu, ktorá sa v živote častokrát veľmi obetuje pre ostatných. Tento postoj znamenia Panny v živote bude odrážať aj tranzit Venuše, kedy budeme mať silnú potrebu a túžbu pomáhať a porozumieť ostatným. Dávajme si však pozor aj na tienistú stránku tohto tranzitu, pretože počas tranzitu Venuše v znamení Panna môžeme byť veľmi kritický voči správaniu ostatných. Uvedomte si dôležité životné hodnoty, a prestaňte posudzovať život ostatných. Keďže Panna sa spája s domom práce, počas druhého októbra môžete mať viac nečakaných povinnosti, ktoré budete musieť zvládnuť. Zdravotný stav počas tranzitu planéty Venuša v znamení Panna sa zdá byť vyrovnaný, aj keď nastáva mierny sklon chorobám, ľahko ich prekonáte.


Horoskop 9. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ planéta Mars sa nachádza v kvadratúre s planétou Pluto. ✦

Planéta Mars, ktorá je vládnucou planétou znamenia Baran a znamenia Škorpión, predstavuje bojovníka, ktorý hrdo kráča svojou cestou úspechu. Predstavuje jedinca, ktorý je pripravený čeliť aj tým najťažším životným skúškam... Ktorý je odhodlaný a nebojácny! Keď sa planéta Mars nachádza v kvadratúre s planétou Pluto nastáva čas, aby sme sa pustili do veci, ktorých sme sa v minulosti obávali. Dominuje naša bojovná povaha, odvaha a odhodlanie. Kvadratúra planéty Mars s planétou Pluto je mimoriadne vhodným obdobím na skúšanie nových vecí.

V astrológii je planéta Mars označovaná za planétu bojovných energií a za planétu pracovitosti, či iniciatívy. Planéta Pluto sa zas považuje za akúsi hranicu medzi vnímaním stvorenia a uvedomovaním si bežných životných povinností. Citlivejší jedinci budú počas kvadratúry planéty Mars a planéty Pluto pociťovať viac napätia, a zvýšený tlak na ich osobu. Bojovnosť planéty Mars stojí v popredí, a bude vyžadovať, aby ste čelili úlohám, ktorých ste sa minulosti obávali. Budete si musieť stanoviť pevné ciele, no na druhej strane sa budete cítiť silnejší než obvykle. Zvýšené množstvo energie vám však pomôže prekonávať prekážky jednoduchšie, a preto sa tohto tranzitu nemusíte obávať.

Správne vnímanie kvadratúry planéty Mars s planétou Pluto vám pomôže dosahovať úspechy rýchlejšie v porovnaní s ostatnými. Najmä znamenie Baran a znamenie Škorpión bude silne pociťovať danú kvadratúru s planétou Pluto. Počas kvadratúry planéty Pluto s planétu Mars sa zabúda na kompromisy... Budete sa rútiť svojou vlastnou životnou cestou, a nebudete brať do úvahy názory a potreby ostatných. Dajte si pozor na to, ako sa na vás dívajú ostatní. Ak sa chcete postaviť proti negatívnemu vplyvu tejto kvadratúry, hľadajte v živote najvhodnejšie riešenie toho ako dosiahnuť svoj úspech. Nezabúdajte však na potreby a pocity ostatných.


Horoskop 11. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ kvadratúra slnka s planétou Jupiter. ✦

Slnko sa stále nachádza v znamení váhy, no nastáva taktiež kvadratúra s planétou Jupiter. Tento Tranzit prinesie do našich životoch veľké ambície a taktiež túžbu po úspechu. Mesiac október 2020 sa tak prejavuje ako veľmi bojovný a úspešný mesiac pre viacerých z nás. Veľké množstvo šancí dostanú aj tí, ktorí prácu stále hľadajú, a majú skúsenosť s neúspešnými pohovormi.

Počas kvadratúry Slnka s planétou Jupiter, kým sa slnko nachádza v znamení váhy, máte možnosť ukázať ostatným, aké kvality sa vo vás skrývajú. Ak hľadáte prácu, veľmi dôležitým bude kvalitne spracovaný životopis, a hlavne vaša odvaha, ktorú vám prináša planéta Jupiter počas tohto obdobia. Kvadratúra slnka s planétou Jupiter taktiež znamená, že sa na veci budeme dívať optimistickejšie, čo môže lichotiť názorom ostatných na našu osobu...

Táto kvadratúra taktiež predstavuje nádej v lepšiu budúcnosť, čo sa odzrkadlí aj na sebavedomí a na vystupovaní voči ostatným. Horoskop október 2020 tak naznačuje, že práve 11. október je najvhodnejším obdobím na to, aby sme sa pripravili na nadchádzajúci týždeň, na pracovné povinnosti, alebo na úspešné zvládnutie našich starostí a obáv. Negatívnou stránku tohto aspektu je fakt, že sa nechávame unášať smermi, ktoré sú v rozpore s našími dlhotrvajúcimi presvedčeniami. Vyberajte si preto váš životný smer múdro, a nenechajte sa zlákať na veci, o ktoré skutočnosti nemáte záujem. Bude na vás vyvíjaný veľký tlak v súvislosti s kvadratúrou planéty Jupiter a slnka, a preto sa môžete o veciach rozhodovať inak, než doposiaľ. Stojte si však za svojími životnými názormi a hodnotami, a nezaoberajte sa vecami, ktoré sú pre vás v živote mimoriadne nepríjemné. Kľúčovým slovom kvadratúry planéty Jupiter so slnkom je hlavne nádej v lepšiu budúcnosť pre nás samých.


Horoskop 13. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ Slnko sa dostáva do opozície s mocnou planétu Mars. ✦

Vládnuca planéta znamenia Baran a znamenia Škorpión - planéta Mars, prináša viacero dôležitých tranzitov počas mesiaca október 2020, ktoré vplývajú na životy všetkých znamení zverokruhu. Stane sa tak aj počas 13. októbra 2020, kedy sa slnko dostáva do opozície s planétou Mars.

Planéta Mars dáva do popredia hlavne naše vlastné záujmy, potreby a emócie. V spojení s výnimočnou energiu slnka v nás odomyká veľmi bojovnú osobnosť, ktorá však nedbá na pocity a potreby ostatných. Budete cítiť veľmi živú energiu, a počas tohto obdobia môžu mať citliví jedinci taktiež problém so spánkom a s relaxáciou. V živote budete cítiť mierny nepokoj, a budete mať problém usporiadať a nasmerovať životy ostatných. Hlavne mamičky budú mať v tomto období komplikovanejšie obdobie, kedy bude potrebné pracovať na komunikácii s ratolesťami. Budete sa taktiež musieť snažiť ideálne rozložiť prebytočnú energiu tak, aby ste vedeli zastrešiť všetky dôležité povinnosti.

Opozícia slnka s planétou Mars je náročným planetárnym tranzitom hlavne pre ženy, ktoré zastrešujú práce v domácnosti. Budete musieť zvládnuť viacero povinnosti, ktoré ste neočakávali. Môže sa tiež pritrafiť nečakaná choroba, alebo nečakaný finančný výdavok v domácnosti, ktorý budete musieť manažovať. Muži sa zas počas opozície slnka a planéty Mars cítia podceňovaný a prehliadaný... Môžu pociťovať aj miernu frustráciu z práce, a neschopnosť nájsť balans medzi prácou a oddychom. Na druhej strane však dokážu zoči-voči čeliť konfliktom, ktoré v minulosti odkladali. Budete cítiť, ako energia Marsu prichádza zvonka a dotýka sa vašej osoby, no musíte si dávať pozor na agresívnu stránku vašej povahy, ktorá by mala zostať počas tohto tranzitu v úzadí, upozorňuje Horoskop október 2020.


Horoskop 15. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ slnko v kvadratúre s planétou Pluto. ✦

Horúce slnko sa stále nachádza v znamení váhy, a dostáva sa taktiež do kvadratúry s planétou Pluto. Slnko v znamení váhy predstavuje energiu vyrovnanosti a harmónie. Keď sa slnko v znamení Váhy dostane taktiež ku kvadratúre s planétou Pluto, zvyšuje sa potreba kontroly nad našim životom, ale taktiež potreba kontroly životov ostatných. Môžete mať potrebu rozoberať emócie a život ostatných viac, než doposiaľ.

Znamenie váhy je vo všeobecnosti nechválne známe tým, že často rozoberaá život ostatných, a snaží sa presadiť vlastné názory na život. Takéto emócie môžete očakávať aj počas kvadratúry slnka s planétou Pluto. Hlboko zakorenené psychologické problémy každého jedinca sa dostávajú do popredia a môžu sa vám spájať s negatívnymi pocitmi. Kvadratúra slnka s planétou Pluto tiež súvisí s temnejšou stránkou života a súvisí s našim minulým životom.

Môžete cítiť, že vaše obavy z istých veci, ktorých sa obávate od malička sa zosilňujú, a že vaše túžby potrebujú byť naplnené. Nad našimi životmi sa tak budú znášať obavy z bytia, zo správneho smerovania, a dokonca aj z minulosti... Musíte si však uvedomiť, že tieto negatívne pocity počas 15. októbra má na svedomí hlavne slnko v kvadratúre s pultom. Ak si tento fakt uvedomíte, dokážete svoje pocity chytiť pevne do rúk. Budete schopný koordinovať vnútornú silu a pretvoriť negatívne myšlienky a smútok do pozitívnych vibrácií.

Podvečer môžete viac relaxovať, pretože sa budete cítiť menej ohrozený vplyvom vonkajšieho sveta. Správne pochopenie kvadratúry slnka s planétou Pluto nám dokonca môže pomôcť obnoviť naše celkové životné pocity, a doslova nám priniesť pocit znovuzrodenia v emóciach a vo vnútorných potrebách. Môžeme nadobudnúť vnútornú silu, ktorú pretvoríme do tvrdej práce a nasmerujeme svoje energie k úspechu. Je len na vás, ako počas 15. októbra naložíte s negatívnymi energiami, ktoré môžete pretvoriť do pozitívnych vibrácií. Nechajte veci plynúť vlastným tempom, a snažte sa svoje energie pozitívne naladiť počas celého dňa.


Horoskop 16. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ nastáva Nov mesiaca v znamení váhy, kým sa slnko nachádza taktiež v tomto znamení zverokruhu. ✦

Počas lunárneho Novu v znamení váhy by sme sa mali zamerať hlavne na naše zdravie. Pozor by si mali dávať hlavne tí jedinci, ktorí trpia problémami s pokožkou alebo s obličkami. Taktiež tí, ktorí trpia cukrokou sú citlivejší na Inzulín, a preto by mali by mali počas Novu mesiaca spozornieť. Kým nastáva Nov mesiaca v znamení Váhy a zároveň sa slnko pohybuje týmto znamením, máme obrovskú túžbu po vnútornej hormónii a po balanse v živote.

Veci v našom okolí sa zdajú byť krajšie, než kedykoľvek predtým. Váhy milujú krásu, a tieto charakteristické vlastnosti znamenia sa prenášajú aj do života ostatných znamení zverokruhu. V živote sa taktiež objavujú otázky o budúcom smerovaní, a môžeme sa zamýšľať nad tým, či robíme v živote správne rozhodnutia. Počas Novu mesiaca v znamení váhy však v popredí stoja dobré myšlienky a pozitivne energie. Naša aura je hlboko prepojená s našou celkovou stránku osobnosti. Preto dnes môžeme zaujať okolie viac, než inokedy. .

Toto obdobie je mimoriadne vhodné na pracovné pohovory, a tiež na spoznávanie nových ľudí. Pre slobodných prichádzajú možnosti na spoznanie nových adeptov na vzťah... Pre zadaných prichádza možnosť na utužovanie priateľstva, alebo vlastného dlhotrvajúceho vzťahu... V každom prípade by sme počas tohto obdobia mali byť hrdý na to, kým v skutočnosti sme, a na to, čo sa nám v živote podarilo dosiahnuť. Pochváľte sa za svoje úspechy. Buďte pozitívnym motivátorom ostatných. .

Pokúste sa zdieľať nielen svoje pozitívne emócie, ale aj negatívne názory na veci okolo. Zdieľanie emócií vám pomôže oslobodiť sa od temných myšlienok, uvoľniť energie, a prinesť do vášho života len pozitívne vnímanie a správne nasmerovanie..


Horoskop 19. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ planéta Mars sa nachádza v kvadratúre s planétou Jupiter. ✦

Počas prechodu slnka znamením váhy v mesiaci október dominuje hlavne planéta Mars, ktorá na všetky znamenia zverokruhu vplýva svojou bojovnou a energickou povahu. 19. október 2020 sa tak stáva skutočne pozitívnym dňom, kedy budete mať možnosť prejaviť pozitívnu stránku svojej osobnosti. Budete mať dostatok energie a nadšenia, aby ste prevzali kontrolu nad vecami, ktoré chcete v živote dokončiť. Dajte si za úlohu dokončiť malé ciele, ktoré si splníte k vašej spokojnosti.

Vaše pozitívne presvedčenie vám pomôže posúvať sa vpred, pretože planéta Mars vám dodáva bojovnosť, a planéta Jupiter pôsobí na pozitívne vnímanie sveta okolo. Slnko v znamení váhy prináša vnútorný mier a ambície, aby ste sa neobávali zmien v živote. Energia Marsu zosilnená účinkami planéty Jupiter prináša obrovské ambície do života. Na druhej strane si však musíte dávať pozor na impulzívnosť a vášeň, ktorú prináša planéta Mars, a ktorá tlačí tieto pocity do popredia.

Aj keď 19. október 2020 a kvadratúra planéty Mars s planétou Jupiter je pozitívnym tranzitom, musíte si dávať pozor na zanedbávanie pocitov ostatných. Nepretláčajte svoj názor a svoje myšlienky, aby si ostatní nespájali vašu osobu s egoistickou a sebeckou povahu. Akceptujte názory, lásku a postoje ostatných ľudí, a priraďte týmto pocitom obrovskú hodnotu. V popredí stojí taktiež váš talent, preto by ste ho mali využiť na lepšie pracovné umiestnenie. Vaše ambície však budú obrovské, a počas 19. októbra 2020 sa vám môže podariť priblížiť k vaším životným cieľom. Október tak bude ambiciózny mesiac, kým sa slnko nachádza v znamení váhy. Obrovské životné šance tak môžu očakávať tí, ktorí hľadajú prácu, alebo aj tí, ktorí hľadajú svojho životného partnera. Vaša pozitívna a neutíchajúca energia bude vyžarovať navonok, a vaše kvality si všimnú aj ostatní.


Horoskop Október 2020 (Horoskop Říjen 2020) bude v 2. polovici ovplyvnený znamením Škorpión, Mesiacom aj Merkúrom

Horoskop 22. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ slnko vstupuje do znamenia Škorpión. ✦

Hodinu pred polnocou sa slnko presunie sa znamenie váhy do znamenia Škorpión, a svoju energiu bude odteraz sústrediť na vodné znamenie, ktorému vládne planéta Mars. Keď sa slnko nachádza vo vodnom znamení Škorpión, princípom tohto tranzitu sú hlavne naše túžby.

Počas slnka vo vzdušnom znamení váhy sme sa usilovali o to, aby v našich životoch nastala harmónia a rovnosť. Keď sa slnko nachádza v znamení Škorpión pociťujeme trocha povrchnosti, ale vnárame sa taktiež do hĺbky a intimity pocitov. Škorpión odhaľuje skutočné vnímanie sveta, a pripomína nám, že vo svete môže niekedy chýbať rovnosť a spravodlivosť.

Energie, ktoré vyžaruje slnko počas tranzitu v znamení Škorpión, môžu byť trocha rušivé, a niekedy až doslova provokatívne. Škorpiónovi vládne 8. astrologický dom, ktorý sa spája so sexuálnym správaním, ale taktiež so znovuzrodením a s pretváraním zastaralých, či nereálnych postojov. Zosilňuje sa zmysel pre organizáciu. Uvedomujeme si tiež potrebu prekonávania vlastných hraníc.

S 8. astrologickým domom, a so znamením Škorpión sa taktiež spája tarotová karta spravodlivosť. Intenzívna a vášnivá energia Škorpióna je transformačnou energiu, ktorá pomáha zabudnúť na staré pocity a staré krivdy, a pomáha posúvať sa vpred. Od polnoci 22. októbra 2020, tak väčšina znamení zverokruhu pocíti istú vnútornú transformáciu osobnosti.

V negatívnom zmysle sa môže prejavovať žiarlivosť a taktiež pomstychtivosť... Aj keď sa nervozitu snažíme pretvárať do pozitívnych emócií, ostávajú nás ešte otvorené nedokončené vzťahy, ktoré zosilňujú negatívne energie. Dávajte si preto pozor na negatívne prejavy slnka v znamení Škorpión, a snažte sa byť ústretový k rozhodnutiam ostatných. Aj keď sa tie rozhodnutia týkajú vašej osoby. Mystická osobnosť Škorpióna taktiež znásobuje inštinktívne konanie, ktorému môžeme veriť viac, než doposiaľ.


Horoskop 25. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ slnko sa nachádza v konjunkcii s planétou Merkúr. ✦

22. októbra o polnoci sa slnko presunulo so znamenia váhy do znamenia Škorpión. 25. októbra nastáva Tranzit, kedy sa slnko dostáva do konjunkcie s planétou Merkúr a vplýva pozitívne na naše energie. Ľudia prepojení s planétou Merkúr veria v silu duševnej energie. Vždy sú pripravení na to, aby premýšľali, alebo komunikovali o tom čo chcú, o tom, po čom túžia, alebo o tom ako zmeniť svet k lepšiemu. Táto definícia sa prenáša aj do tranzitu slnka v konjunkcii s planétou Merkúr.

Výsledkom tohto astrologického tranzitu je silná vôľa, pevné rozhodovanie a taktiež dostatočné množstvo energie na to, aby sme mohli prejaviť inteligenciu navonok. Dávajte si však pozor na to, aby vaše slová nepredstihli vaše myšlienky. Uvažujte o všetkom skôr, ako budete veci analyzovať nahlas. V prvom rade sa snažte počas tohto tranzitu počúvať ostatných, a následne môžete povedať váš názor a postoj. Budete príliš horlivý k tomu, aby ste rýchlo prejavili vaše názory, pretože tieto vlastnosti vychádzajú zo silnej energie Merkúra.

Berte do úvahy inteligenciu ostatných, a nesnažte sa za každú cenu poučovať tých, ktorí by mohli vašu energiu vnímať negatívne. Ak sa naučíte absorbovať všetky informácie vo vašom okolí, tak tento deň je mimoriadne ideálny na pracovné stretnutia, rokovania, alebo aj na pracovné pohovory. Naučte sa vypočuť, a neignorujte názory ostatných. Kým sa slnko nachádza v konjunkcii s planétou Merkúr, komunikácia stojí v popredí, a horlivé energie slnka sa spájajú s vnútorným energiami.


Horoskop 28. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ v tomto dni nastávajú dva dôležité Astrologické tranzity. Planéta Merkúr aj planéta Venuša vstupuje do znamenia váhy. ✦

Slnko sa nachádza v znamení Škorpión a na znamenie váhy vplýva vstup planéty Merkúr a planéty Venuša. Čo tieto silné tranzity znamenajú pre ostatné znamenia zverokruhu? Planéta Merkúr v znamení váhy zosilňuje komunikatívnosť. Snažíme sa byť diplomatmi, sme priateľskejší, a pod vplyvom planéty Merkúr na znamenie váhy sme tiež ochotnejší počúvať názory ostatných. Máme racionálny prístup k veciam, a nastáva vhodný čas na to, aby sme premýšľali o tom, ako vylepšiť naše smerovanie.

Keďže na znamenie váhy pôsobí aj planéta Venuša, pociťujeme veľkú ochotu a vyrovnanosť. Tieto fakty ovplyvňujú aj naše súkromné vzťahy, pretože sa stávame nežnými ľuďmi, a očakávame, že v našom živote sa s nami bude zaobchádzať spravodlivo. Počas týchto tranzitov sa môžeme cítiť trocha nadnášaní vzdušnou energiu Váh. Môžeme si taktiež idealizovať vzťahy, a budúcnosť. Trocha zasnenosti však pomôže prekonávať negativa prítomnosti. Nebojte sa preto počas tohto obdobia viac snívať. Nechajte sa unášať na vlnách radosti. Dúfajte v pozitívnu budúcnosť.

Rozlúčte sa potichu s vašou minulosťou. Najmä s vecami ktoré vám neprinášajú pozitivne myšlienky. Rozlúčte sa so všetkým negatívnym, a nechajte pozitívnu energiu presiaknuť do celej vašej duše a do vášho srdca. Dnes je ideálny deň nielen na hlbšie prepojenie s vašimi milovanými, ale taktiež na komunikáciu a rodinné stretnutia. Môžete si naplánovať aktivity na víkend, do ktorých by ste mali zapojiť hlavne vašich milovaných. Pokúste sa vyrovnať vaše emócie. Nepúšťajte do popredia horlivé pocity, ako sú enormná vášeň, alebo hnev. Všetko vo vašom živote musí byť v harmónii a v balance, hlavne počas týchto tranzitov znamení váhy, odporúča Horoskop október 2020.


Horoskop 31. Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)

✦ spln mesiaca v znamení býk. ✦

Posledný deň mesiaca október 2020 prináša spln mesiaca v znamení býk. V mesiaci október 2020 tak môžeme očakávať spln mesiaca dvakrát. Prvý spln nastáva 1. októbra 2020 v znamení Baran. 31. október, kedy sa spln mesiaca formuje v znamení býk, prináša enormnú stabilitu a uspokojenie do našich životov.

Ešte stále sú citeľné predchádzajúce tranzity planéty Venuša a planéty Merkúr v znamení váhy, ktoré nastali 28. októbra. Cítime sa harmonicky a plne rešpektujeme nielen svoje vlastné potreby a pocity, ale aj postoj ostatných ľudí v našom okolí. Nezameriavame sa na materiálne veci, ale sústreďujeme sa na hlbšie životné hodnoty. Keď sa spln mesiaca sformuje v znamení býk, je pre nás rodina veľmi dôležitá. Stojíme nohami pevne na zemi, a v našom živote využívame pevnú vôľu. Vychutnávame si teplo svojho domova a zázemie, ktoré sa nám podarilo vybudovať.

Spln mesiaca v znamení býk je nesmierne stabilný, a upokojuje všetky negatívne emócie, ktoré sme mohli pociťovať hlavne v dopoludňajších hodinách. Spln mesiaca však môže viesť aj k niektorým neočakávaným situáciám, a preto si musíme dávať pozor na cestách, a pri činnostiach, ktoré denne vykonávame. Vo všeobecnosti je spln mesiaca v znamení býk veľmi romantickým tranzitom, ktorý otvára dvere k silnej a nezlomnej láske. Môžeme sa spoliehať na vlastné inštinkty, a taktiež je to deň, kedy môžeme byť otvorený zmenám. Tento Tranzit potvrdzuje, že posledný októbrový deň roka 2020 bude harmonický a hlavným, kľúčovým slovom tohto dňa, bude láska.


Horoskop Október 2020 tak prináša prekvapivú predpoveď pre viaceré znamenia. Ak chcete poznať váš mesačný Horoskop na Október 2020 neváhajte, a vyberte si svoje znamenie zverokruhu. Kliknite na obrázok a prečítajte si kompletný osobný Horoskop pre vaše znamenie zverokruhu na mesiac Október 2020.

♚ Vyberte si Horoskop Október 2020 pre vaše znamenie zverokruhu:


♈ Horoskop Október 2020 Baran ♈

Oktober 2020 Horoskop Baran

♉ Horoskop Október 2020 Býk ♉

Horoskop 2020 Oktober Byk

♊ Horoskop Október 2020 Blíženci ♊

Október 2020 Horoskop pre znamenie Blíženci

♋ Horoskop Október 2020 Rak ♋

Október 2020 Rak Horoskop

♌ Horoskop Október 2020 Lev ♌

Október 2020 Horoskop Lev

♍ Horoskop Október 2020 Panna ♍

Október 2020 Horoskop pre znamenie Panna

♎ Horoskop Október 2020 Váhy ♎

Október 2020 Horoskop pre Váhy

♏ Horoskop Október 2020 Škorpión ♏

Október 2020 Horoskop pre znamenie Škorpión

♐ Horoskop Október 2020 Strelec ♐

Október 2020 Horoskop pre znamenie Strelec

♑ Horoskop Október 2020 Kozorožec ♑

Október 2020 Horoskop Kozorožec

♒ Horoskop Október 2020 Vodnár ♒

Október 2020 Horoskop Vodnár

♓ Horoskop Október 2020 Ryby ♓

Október 2020 Horoskop Ryby

Aké zaujímavosti u nás nájdete?

Naša stránka vám ponúka nie len prehľad toho, čo si pre nás pripravil Horoskop Október 2020 (Horoskop Říjen 2020). Máme pre vás aj horoskopy pre každé znamenie zverokurhu. Neváhajte a prečítajte si dnes svoj Denný Horoskop a otočte si vašu osudovú Tarotovú Kartu Dňa. S láskou, váš Horoskop & Tarot


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Horoskop Október 2020 (Horoskop Říjen 2020)