horoskop april 2020 Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Vodnár, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Ryby

Horoskop April 2020

Horoskop začína so slnkom v znamení Baran

Do mesiaca Apríl 2020 vstupujeme so Slnkom v znamení Baran, ktorý sa v tomto znamení usídlil už 20 Marca 2020. Horoskop April 2020 je tak ovplyvnený už na začiatku týmto tranzitom Slnka. Už počas mesiaca Marec 2020 sme pocítili vstup Slnka do ohnivého znamenia Baran tým, že v nás tento tranzit vyvolal magnetickú energiu, ktorá zosilnila vyžarovanie sily našej osobnosti. Po náročnejšom období v predchádzajúcich mesiacoch nám Slnko v znamení Baran prináša až do 19. Apríla usmievavejšie obdobie, ktoré bude posilnené bezstarostnejšími chvíľami, predpovedá horoskop april 2020. Ohnivý Baran má spoločný element so znameniami Lev a Strelec. Tieto znamenia najviac pocítia oheň a teplo Slnka, ktoré na Barana žiari počas tohto obdobia. Veci v živote každého znamenia sa začnú hýbať rýchlejšie vpred a tým správnym smerom. Energické Slnko v Baranovi prináša jasnejšiu energiu do vecí, ktoré robíme a tak nám svieti na cestu, ktorou chceme kráčat. V tomto období má každý z nás veľké možnosti napredovania v živote, predpovedá horoskop. Je len potrebné chytiť sa príležitosti, ktorú nám bude život núkať počas tohto obdobia, kým sa Slnko nachádza v znamení Baran, odporúča vám tak mesiac April 2020 a náš horoskop.

Horoskop April 2020 bude ovplyvnený Lunárnymi pohybmi aj Venušou

Horoskop 01. April 2020 - Mesiac v znamení Rak

V prvé dni mesiaca Apríl 2020 pociťujeme naďalej tranzit Marsu v konjunkcii s planétou Saturn, ktorý začal v posledný Marcový deň, konštatuje horoskop. Tento tranzit, ktorý nám prináša trocha napätia však vyrovnáva Lunárna pozícia. 01. Apríla sa prvá štvrť mesiaca nachádza v znamení Rak, a tak bude horoskop april 2020 značne ovplyvnený. Mesiac v znamení rak v tejto lunárnej fáze prináša zosilnený pocit bezpečia, rodiny a domova. 01. a 02. Apríla 2020 tak môžete byť trocha náchylnejšími na emočné výkyvy a na zmeny, či dvojakosť v náladach. Užívajte si hlavne veci, ktoré milujete. Je vhodný čas na varenie, záhradu, oddych v prírode a užívanie si slnečných lúčov. Ak by ste mali pocit, že vaše zmeny nálad vás vťahujú do negatívnych energií či pocitov, musíte si vytvoriť určitú schránku pozitivizmu, ktorou tieto prvé Aprílové dni prekonáte. Mesiac má vplyv aj na zdravie všetkých ľudí a keď sa nachádza v tejto lunárnej pozícií v znamení Rak je vhodné dávať si pozor na svoj žalúdok a nezaťažovať ho príliš ťažkým jedlom. Hlavne váš žalúdok a trávenie si bude v týchto dňoch vyžadovať vašu pozornosť a opatrnosť. V tieto dni sa tiež neodporúčajú operačné zákroky a to hlavne v ústnej dutine. Vyvarujte sa operáciám, ktoré súvisia so zubami, varuje horoskop april 2020.

Horoskop 03. April 2020 - Veuša vstupuje do znamenia Blíženci

03. Apríla 2020 vstupuje planéta Venuša do znamenia Blíženci a zároveň sa Slnko stále nachádza v znamení Baran, pokračuje horoskop. Venuša v Blížencoch motivuje kažého z nás k romantickej láske. K tomu sa samozrejme pridáva ohnivá energia Barana, a tak sa v tomto dni vytvára možnosť na dokonalý milostný zážitok v náruči vášho milovaného. Horoskop April 2020 doporúča využiť toto obdobie. Mnoho z nás pocíti tiež túžbu po malých zmenách, ktoré by mohli okoreniť dlhodobejší partnerský život. Tí, ktorí partnera stále hľadajú zas pocítia potrebu ísť do spoločnosti. Urobte tak, pretože keď sa Venuša nachádza v znamení Baran, tak slobodní majú možnosť očariť objekt svojho záujmu vtipnou komunikáciou a čarom osobnosti. Nenechajte si ujsť tento deň nabitý pozitívnou energiou, romantikou a vášňou. Udržujte tento deň v pozitívnych emočných vibráciách. Tienistou stránkou tohto tranzitu je nestálosť v názoroch a tak by ste sa mali vyvarovať diskusiám o niečom, na čom sa s partnerom, či rodinou nezhodnete, doporučuje váš horoskop.

Horoskop 04. April 2020 - Merkúr v konjunkcii s Neptúnom

Hneď nasledujúci deň 04. Apríla 2020 nastáva doslova magický tranzit, kedy sa planéta Merkúr nachádza v konjunkcii s Neptúnom. Naše poetické myslenie a doslova magnetické vyžarovanie tak bude znásobené a budeme priťahovať do života viac pohľadov, predpovedá Horoskop april 2020. Energie okolo sa dostanú do pozitívnych vybrácií, pretože fantázia viacerých z nás bude bezhraničná. Tento deň je vynikajúci na tvorivú činnosť, ktorá si vyžaduje väčšiu dávku nášho ja. Je to vhodný deň na muzikálnu tvorbu, maľovanie, vytváranie sošiek, či na akúkoľvek grafickú činnosť. Dobré nápady sa budú hrnúť samé od seba. Bude len na vás, ako ich budete vedieť zhodnotiť a využiť vo svoj osobný prospech. Otvorte viac svoje myslenie a nenechávajte ho uzamknuté vo vašej každodennej rutine, odporúča dôrazne horoskop 2020. Svet sa vám bude zdať zrazu omnoho väčší, než ste ho vnímali doposiaľ. Neptún sa tiež spája so "správnym myslením" a tak budete vedieť dobre vyhodnotiť každú vzniknutú situáciu, ktorú budete musieť počas tohto dňa riešiť.

Horoskop 05. April 2020 - Jupiter v konjunkcii s Plutom

05. Apríla 2020 sa Jupiter dostáva do konjunkcie s Plutom, a tak začneme cítiť silnú potrebu po zdieľaní emócií s ostatnými. V našom vnútri pocítime chuť po spoločnosti iných, veští horoskop. Priateľstvo je týmto tranzitom veľmi zosilnené, čo pocítia hlavne tí, ktorí majú veľké množstvo priateľov. Telefón vám neprestane zvoniť a vy sa budete dnes musieť venovať aj iným, nie len sebe samému. Pri tomto tranzite sa však usilujeme aj o to, aby malo naše priateľstvo väčšiu hodnotu a význam. Preto počas tohto dňa prehodnocujeme emočné prepjenia s ostatnými a tak vzniká priestor na nových priateľov. Zaujíma nás tiež oblasť osobného rastu a vylepšenia svojho života, tvrdí horoskop 2020. Pre ambicióznejších jedincov je tento deň vhodný na prezentáciu nápadov v práci, či na poukázanie na nedostatky v niektorej z pracovných oblastí. Viacerí z nás budú mať počas daného dňa veľkú schopnosť presvedčiť iných a ovplyvňovať názory ostatných vo svoj prospech. Bude sa to týkať hlavne znamení Strelec a Ryby, ktorých je Jupiter vládnucou planétou.

Horoskop 07. April 2020 - Mars v kvadrature s Uránom

07. April 2020 sa Mars nachádza v kvadratúre s Uránom. V tento deň budete mať silnú túžbu vzbúriť sa proti nejakej autorite. Tento tranzit vyvoláva také správanie, ktoré častokrát vedie ku konfliktom. V spojitosti s tým, že sa Slnko nachádza v ohnivom Baranovi, je v tento deň nevyhnutné dávať si pozor na konflikty, hádky a nedorozumenia. Budete mať potrebu presadzovať silu svojej osobnosti, bez ohľadu na konflikty, ktoré z toho môžu vznikať. Táto vaša bojovnosť však podnecuje aj potrebu zmeny a chuť na obnovenie niečoho, čo bolo vo vašom živote už takmer zabudnuté. Vašu nevyspytateľnú energiu by ste však v tento deň mali držať na uzde. Môže sa stať, že dnes budete robiť menšie chyby tak v práci, ako aj v súkromnom živote, či v spôsobe komunikácie. Vašim cieľom dnes bude dostať do úzadia vaše ohnivé správanie a búrilvé túžby.

Horoskop 08. April 2020 - Spln Mesiaca v znamení Váhy

08. Apríla 2020 nastáva Spln mesiaca v znamení Váhy. Počas tohto lunárneho tranzitu by ste sa mali určite vyvarovať operačným zákrokom a dávať si tiež pozor na svoje obličky a na pokožku, varuje horoskop april 2020. Zo zdravotného hľadiska prináša Spln mesiaca v znamení Váhy varovanie, no z hľadiska životnej harmónie prináša pozitivne energie. Váš život sa v tomto dni dostane do rovnováhy. Všetko okolo budete chcieť skrášliť a to sa bude týkať vašej domácnosti, no aj vášho zovňajšku. Keď je spln mesiaca v tejto pozícii a vplýva na znamenie Váhy, môžete si dopriať štipku luxusu a rozmaznávania. Vyberte sa na nejakú kozmetickú procedúru, potešte sa nákupom niečoho iba pre seba, či pre skrášlenie domácnosti, alebo si jednoducho doprajte relaxačný kúpeľ s dobrou hudbou, horoskop odporúča. Dnes sa tiež nebojte ukázať svetu kým v skutočnosti ste. Vaše ambície budú posilnené charizmatickým vyžarovaním vašej osobnosti a tak sa vám môže podariť urobiť vo vašom živote pozitívnu zmenu. V tomto dni vám tiež horoskop odporúča vyvarovať sa mnohým otázkam na kontroverznejšie témy voči niekomu s kým máte napäté vzťahy.

Horoskop 11. April 2020 - Merkúr vstupuje do znamenia Baran

Po viacerých vyrovnaných dní s množstvom pozitívnej energie prichádza 11. Apríla 2020 tranzit planéty Merkúr, ktorá vstupuje do znamenia Baran. Merkúr, vládnuca planéta znamenia Blíženci a znamenia panna vstupuje do ohnivého Barana. Tento tranzit prináša zhoršenie našej koncentrácie na isté veci, predpovedá horoskop 2020. Budeme sa síce objektívnejšie dívať na veci okolo, no naše stanoviská k dôležitým otázkam budú zmätené. Tento deň nie je vhodný na pracovné prezentácie, a ani na dôležité diskusie. Odvážny Baran a planéta Merkúr nám dávajú tendenciu komunikovať spontánnejšie aj o otázkach, ktoré môžu vyvolávať napätie. V živote budeme chcieť dostahovať veci rýchlo a tak budeme zanedbávať kvalitu. Horoskop april 2020 vám počas tohto dňa azda najviac odporúča, aby ste sa viac venovali dôslednosti toho čo robíte a tiež, aby ste boli opatrní pri činnostiach, ktoré vykonávate pravidelne. Môže vás totiž prekvapiť nepríjemný a neočakávaný úraz. Aj nasledujúce dni by ešte mali patriť opatrnosti, až kým sa negatívnejšie energie nerozplnú.

Horoskop 14. April 2020 - Slnko v kvadratúre s Plutom

14. Apríla 2020 nastáva kvadratúra Slnka s Plutom. Keď je Slnko v kvadratúre s plutom dochádza k istým miernym zmenám, ktoré budete musieť vo svojom živote urobiť. Horoskop april 2020 predpovedá, že bude zosilnený váš pocit strachu, a budete premýšľať nad ľudskou smrteľnosťou a nad negatívnymi aspektami života. Tento deň vyvrcholia negatívne energie tohto mesiaca a tak sa budete môcť následne od týchto myšlienok očistiť. Každopádne, počas tohto dňa budete myslieť na istú vec, ktorú by ste potrebovali udržať pod kontrolou. Sila slnka vám dá energiu na to, aby ste tieto negatívne myšlienky zahnali do úzadia a viac sa sústredili na pozitívnejšiu stránku života a na veci, ktoré dnes musíte urobiť. Splňte si dôsledne svoje povinnosti a večer venujte hlavne oddychu, radí horoskop. Robte to, čo vás robí šťastnejším.

Horoskop 15. April 2020 - Slnko v kvadratúre s planétou Jupiter

Slnko sa dostane následne do kvadratúry s planétou Jupiter, a to 15. Apríla 2020. V tomto období budú všade citeľné energie vytrvalosti. Nebudete vedieť kedy prestať robiť istú činnosť, ktorú začnete. Prejaví sa vaša vytrvalosť, no treba si dávať pozor, aby ste to neprehnali. Musíte robiť všetko s mierou tak, aby ste sa vyhli zbytočnému vyčerpaniu tela aj psychiky, horoskop vám radí. Ak vás počas tohto dňa niekto požiada o prácu navyše mali by ste mu slušne povedať, že sa na to pozriete neskôr. Ak sa totiž do niečoho dnes vnoríte príliš hlboko, tak vás to pohltí natoľko, že budete pracovať až do vyčerpania. Netýka sa to len práce, ale aj akejkoľvek požiadavky, ktorú bude mať na vás partner, dieťa, či rodina. Horoskop tvrdí, že v tomto období je kľúčové rozumne využívať váš čas a rozdeliť ho medzi prácu a oddych rovným dielom.

Horoskop 18. April 2020 - Merkúr v sextile s Venušou

V tomto období sa dostáva planéta Merkúr do sextilu s planétou Venuša. Tento tranzit nastáva 18. Apríla 2020 a horoskop tvrdí, že prináša so sebou zábavu a priateľskú energiu. Tranzit pretvára negatívne energie z predchádzajúcich dní mesiaca Apríl a premieňa ich na dni zábavy, oddychu a pokoja. V tomto období budete mať väčšiu schopnosť vyjadriť svojim blízkym lásku a náklonnosť. Znamená to, že vaše najbližšie vzťahy môžu z tohto tranzitu skutočne prosperovať. Vďaka špecifickému šarmu, ktorý budete vyžarovať budete mať tiež možnosť byť stredobodom pozornosi na spoločenských akciách. Ak budete počas tohto dňa pozvaný na nejaké posedenie tak to pozvanie určite využite. V tento deň nastáva aj ten správny čas na to, predpovedá horoskop, aby ste vyriešili pretrvávajúci konflikt, ktorý trápi nie len vás, ale aj každého účastníka tohto nedorozumenia. Dosiahnete tak progres vo vašom živote a v emocionálnej vyrovnanosti. Horoskop vám radí, prekonajte bariéry a ukážte, že sa vo vás skrýva človek, ktorý dokáže porozumieť aj ospravedlniť sa, ak to situácia vyžaduje.

Horoskop 19. April 2020 - Slnko v znamení Býk

Zrýchlené reflexy a bystré uvažovanie vás čaká počas 19 Apríla, kedy sa Merkúr náchádza v sextile s planétou Mars, no horoskop ďalej opisuje veľmi dôležitý tranzit v meiaci april 2020. V tomto dni nastáva tiež presun pôsobenia Slnka, ktorý vstupuje do znamenia Býk. Z ohnivého znamenia Baran sa tak Slnko presúva do zemského znamenia Býk, čo prináša zmeny aj na našu osobnosť. Slnko v zemskom znamení prináša radosť a lepšiu koncentráciu na pozitívne smerovanie v živote, a to hlavne v práci. Znamenie Býk ako také má hlboké zakorenenie v slovách, myšlienkach a v hrdosti v konaní. Tieto svoje vlastnosti prenáša aj do nasledujúcich dní a spája ich s energiou mocného Slnka. Horoskop veští, že toto obdobie je skvelé na plánovanie blízkej budúcnosti, ktorá má súvis s oddychom a relaxom. Môžete začať plánovať tohtoročnú dovolenku a svojími myšlienkami sa tak trocha oslobodiť od každodennej rutiny. V tomto období máte tiež možnosť maximalizovať kvalitu vašej práce, takže ak ste niečo v poslednom období nestihli dokončiť, tak podľa horoskopu nastáva príležitosť urobiť tak.

Horoskop 23. April 2020 - Nov Mesiaca v znamení Býk

23. Apríla 2020 nastáva Nov mesiaca v znamení Býk. S touto lunárnou pozíciou sa v našom živote znásobuje pocit bezpečia a stability, veští horoskop april 2020. Počas Mesačného novu v znamení Býk nie sú doporučované operačné zákroky. Z hľadiska planetárnych vplyvov vám horoskop odporúča tieto zákroky nechať na iný deň. Táto pozícia mesiaca v nás tiež odhaľuje našu materiálnu stránku a túžbu po materiálnom luxuse, upozorňuje horoskop. Je však vhodnejšie sa v týchto dňoch zamerať na seba a na to, čo v skutočnosti potrebujete. Nie však na materiálne veci, ale na také, ktoré vám prinesú harmóniu a viac vyrovnanosti v živote. Zo zdravotného hľadiska si počas týchto dní dávajte pozor na prechladnutie, či bolesť krku, ktorá by mohlá prerásť do zápalu. Pre citlivejších jedincov je v tomto období opatrnosť skutočne nevyhnutná.

Horoskop 25. Apríl 2020 - Merkúr v kvadratúre s Plutom

Počas dní okolo 25. Apríla sa môžete zamerať na svoju spoločenskú stránku, pretože v tomto dni sa Merkúr nachádza v kvadratúre s planétou Pluto. Tento tranzit zrýchľuje myslenie ľudí a ťahá nás k interakciám s inými ľuďmi. Tienistou stránkou tohto tranzitu je naše extrémistické uvažovanie a niekedy nepremyslené reakcie. Budete sa musieť viac sústrediť na slová, ktoré adresujete iným, aby ste ich neurazili, alebo aby ste iným neublížili. Slová niekedy bolia a počas tohto obdobia je potrebné pamätať si to. V týchto dňoch máte tiež potenciál odhaliť také tajomstvá, ktoré vám boli doposiaľ skryté a ktoré pred vami skrýva niekto z vašej blízkosti. Bude však potrebné vaše porozumenie na to, aby ste sa s týmto tajomstvom vedeli vyrovnať, predpovedá horoskop.

Video April 2020

Vypočujte si opis, ktorý prináša Horoskop Apríl 2020

Horoskop 26. April 2020 - Slnko v konjunkcii s Uránom

Vo vašom živote bude citeľná sloboda a zmena myslenia. Slnko v konjunkcii s uranom prinesie od 26. Apríla 2020 nutkanie oslobodiť sa od bežnej rutiny, ktorú v živote zažívate. Môžete sa tomu oddať a skusiť v živote niečo, čo nerobíte pravidelne. Toto obdobie signalizuje tiež objavenie nových vzrušujúcich vecí, či osobnosť prístupnejšiu k zmenám. Ak budete mať chuť urobiť niečo neobvyklé, tak smelo do toho. Dávajte si pozor azda len na to, aby to nebol extrémny šport, ktorý by mohol znamenať nejaké nepekné zranenie, pod vplyvom tohto tranzitu, keď sa Slnko nachádza v znamení Býk. Každopáde bude lepšie ak sa budete snažiť byť v tomto období aktívny a uhasíte tak smäd po novom a neprebádanom. Niektorých z vás poteší aj zosilnené sebavedomie, ktoré môžete využiť v pracovnom smere. Pozitívne vibrácie budú naozaj citeľné všade kam sa pohnete a tak horoskop predpovedá, že posledné Aprílové dni budú pre vás pozitívne.

Horoskop 27. April 2020 - Merkúr vstupuje do znamenia Býk

Nasledujúci deň budú tieto pozitívne pocity ešte znásobené, keďže 27. Apríla vstupuje planéta Merkúr do znamenia Býk. Tento tranzit pomáha v stabilizácii našich emócii a potrieb. Uvedomujeme si, že to, čo skutočne potrebujeme aj máme a tak sa odhaľuje aj naša vďačnosť. Budete sa cítiť viac potrebný a využijete aj niektoré špeciálne znalosti, ktorými ste boli obdarený. Toto obdobie je ako stvorené na to, aby ste vo svojom živote prebrali zodpovednosť za dôležité kroky a rozhodnutia. Ak v živote zvažujete posun vzťahu na novú úroveň, alebo ste sa len doposiaľ neodhodlali osloviť svoju potencionálnu budúcu lásku, tak práve posledné Aprílové dni prinášajú možnosti na tieto kroky. Pozitívne energické vibrácie vás posunú vpred smerom, ktorý nebudete ľutovať. V tomto roku bude práve toto obdobie najvhodnejšie na dôležité kroky a rozhodnutia, veští horoskop april 2020.

Takýto vplyv planét na všetky znamenia zverokurhu prináša Horoskop Apríl 2020. Zo zdravotného hľadiska sú operačné zákroky a lekárske prehliadky odporúčané od 09 do 22. Apríla 2020, kedy mesiac postupne ubúda zo splnu a transformuje sa na mesačný Nov.

Aké zaujímavosti u nás nájdete?

Naša stránka vám ponúka nie len prehľad toho, čo si pre nás pripravil Horoskop April 2020. Máme pre vás aj horoskopy pre každé znamenie zverokurhu. Neváhajte a prečítajte si dnes svoj Denný Horoskop a otočte si vašu osudovú Tarotovú Kartu Dňa. S láskou, váš Horoskop & Tarot


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Horoskop Apríl 2020