horoskop lev 2019

Ročný Horoskop Lev

(pre rok 2019

Krátka charakteristika znamenia Lev pre rok 2019

Znamenie lev neustále túži po získaní vysokého osobného statusu. Chce niekde patriť a chce aby jeho meno bolo známe, najlepšie po celom svete. Rád sa obklopí ľuďmi, ktorí mu pomáhajú v ceste za jeho osobným úspechom. Je to dobrosrdečné znamenie, ktoré má sklony k dôverčivosti. Práve preto sa môže častokrát stávať cieľom vypočítavých ľudí, ktorí sa chcú zviezť na jeho úspechoch. Znamenie lev je skutočne verné, veľkorysé a silne uctieva hodnoty priateľstva. Chce pomáhať ostatným a rád poskytne svoju radu v prípade ak to jeho priateľ potrebuje. Je to silné a spoľahlivé znamenie, ktoré rado usporadúva rôzne večierky a býva skvelým hostiteľom. Priateľstvo je pre toto znamenie nesmierne dôležité a levy bývajú len málokedy sámé.

Rozprávaný Horoskop Lev 2019

Ročný horoskop znamenie Lev 2019

Váš osud v tomto roku nemusí byť viac pre vás záhadou. Prinášame vám ročný horoskop znamenie lev, ktorý vám odhalí aké chvíle na vás v tomto roku čakajú. Tento ročný horoskop pre znamenie lev bol vypracovaný presne na mieru daného znamenia. Prečítajte si, čo vás v tomto roku čaká, čomu sa vyhnúť a na čo sa môžete začať tešiť. Prajeme vám úspešný rok a veľa chvíľ strávených s dávkou pozitívnej energie, v blízkosti vašich najbližších.

Ročný hrosokop tento rok levom prinesie možstvo prekvapení a aj napriek tomu aj vytúžený pocit stability. Lev bude obzvlášť úspešný pri vypracovávaní dlhodobo plánovaných pracovných projektoch a jeho nápady budú v tento rok považované za prevratné. Ak uvažujete o posune vpred, či už v pracovnej alebo v osobnej oblasti, tento rok vás skutočne praje. Znamenie lev by malo pouvažovať nad prechádzkami v prírode a nad zvýšením fyzickej aktivity. Lenivosť je niečo, čo by mal lev tento rok poznať iba z rozprávania iných. Vaše priaznivé obdobie je na ceste k vám a preto pred ním tento rok nezatvárajte dvere.

Ročný horoskop Lev 2019 - Láska a vzťahy:

Nebuďte tento rok príliš paranoidný a snažte sa všetko riešiť s chladnou hlavou. Vaše podozrenia sú pravdepodobne len vo vašej hlave. Kým si to neoveríte, nekonajte. Mohlo by sa stať, že vaša podozrievavosť naštrbí vaše partnerské vzťahy. Ak sa chcete pohnúť ďalej neskrývajte pred svojim partnerom vaše pocity. Ak sa mu zdôverite posunie to váš vzťah dopredu. Dávajte si však pozor na vyjadrovanie a na tón vášho hlasu. Ak sa pustíte do hádky, alebo ak budete otázku mieniť skôr ako obvinenie, bude to pravdepodobne začiatok dlhotrvajúcej hádky a možno aj konca vzťahu. Partner vám bude vyčítať, že mu nedôverujete a s týmto sa budete stretávať počas celého roka. Niečo vám však nahovára, že sa nemýlite a že vaše pocity sú správne. Ak máte už dlhšie podozrievavé pocity skúste si svojho partnera preveriť. Môže sa totiž stať, že váš zmysel vás neklame. Nezúfajte však, kde sa zatvárajú jedny dvere, tie druhé sa dokorán otvoria a možno práve táto udalosť vám neskôr, v druhej polovici roka otvorí dvere do nového, magického a prekrásneho sveta lásky. Ak ste nezadaný, tento rok vám bude naozaj priať. Na ľudí okolo pôsobíte doslova očarujúco, tak to využite vo svoj prospech. Nebudete sa musieť ani veľmi snažiť a ponuky na kávu či rande sa vám budú hrnúť samé od seba. Vaša rodina vám bude nesmierne silnou oporou. Buďte sebecký a nechajte ich, nech sa o vás starajú. Neskôr budú potrebovať pomoc oni od vás. Priatelia majú svoje starosti a problémy. Nebudú mať čas venovať sa vašim podozreniam a negatívnym pocitom. Nezaťažujte ich svojimi problémami a hlavne v mesiaci júl či august usporiadajte oslavu, na ktorú pozvete všetkých blízkych. Odpustite priateľom, že sa o vás viac nezaujímajú. Všetci z nich budú tento rok riešiť nejaké problémy a tie ich sa im budú zdať najväčšie. Nemajte im to za zlé.

Ročný horoskop Lev 2019 - Práca a peniaze:

Vaše limity sú iba vo vašej mysli. Vaša demotivácia môže spočívať v menšom pracovnom vyhorení. Venovali ste sa svojej práci viac, ako by bolo potrebné a tak môžete pociťovať odpor ku každodenným pracovným povinnostiam. Pamätajte si však, že tieto pocity sú iba dočasné, a že váš pocit menejcennosti je iba vo vašej hlave. Zmeňte svoj pohľad na prácu a ak ste naozaj znechutený skúste pouvažovať o zmene. Budete mať dostatok času na to, aby ste si dobre premysleli kam zamierite v hľadaní nového. Tento rok je čas zdokonaliť sa v jazykoch a začať sa učiť niečo nové, čo sa vám bude postupom času nesmierne hodiť. Aj vaša rodina vás v týchto nápadoch nesmierne podporí. Kolegom nehovorte o zvažovaní nových možností, mohli by vás považovať za zradcu a vaše vedenie by sa mohlo dozvedieť o vašich úmysloch skôr, ako o nich budete vedieť vy. Nie každý váš kolega koná čestne a tímovo. Ak sa vám naskytne príležitosť privyrobiť si, je čas ísť do toho a peniaze navyše si odložiť na neskôr. Zídu sa vám v prípade nečakaných výdavkov, či smelších plánov.

Ročný horoskop Lev 2019 - Zdravie:

Tento rok objavíte v oblasti zdravia nové obzory a novým nápadom sa v tejto oblasti nebudú klásť medze. Začnite sa viac zaujímať o kuchyňu a o stravovanie. Pod vplyvom mocnej venuše budete tento rok cítiť nával kreativity a to sa prejaví aj vo vašej zmene stravovania. Už dlhšie premýšľate o nových veciach, ktoré by ste vniesli do svojho života. Tieto nápady, ak sa týkajú aj oblasti varenia, zaujmu nie len vás ale aj vašu polovičku. Zo zdravotného hľadiska vám objavenie nových sfér prinesie zlepšenie nie len po fyzickej stránke ale výrazne to ovplyvní aj vašu psychiku. Práve po duševnej stránke ste v posledom roku cítili istú nepohodu a vaša psychika tým mohla trpieť. Počas celého tohto roka sa zamerajte hlavne na seba a na svoju pohodu. Ak vás hlavne v prvých troch mesiacoch tohto roka potrápi prechladnutie, či chrípka, nepodceňujte to a vyhľadajte lekára. V letných mesiacoch si dávajte pozor na ostré slnko a vždy používajte ochranný krém s vysokým faktorom. Zanedbanie tejto veci by vám mohlo privodiť obrovské problémy, pretože vaša pokožka je nesmierne citlivá na vonkajšie vplyvy. V prípade, že chcete zlepšiť kvalitu svojej pleti, zaraďte do stravy viac kyseliny listovej a nezabúdajte na zinok a železo. Ak vás trápi akné skúste jesť menej mäsa a sladkostí. Práve cukor a zvýšený obsah vitamínu B12 vo vašej strave môže za vaše kožné defekty. Dbajte tento rok viac o vašu krásu, pohodu a venujte sa svojmu zovňajšku s rovnakou dôležitosťou ako svojmu vnútru. Nezabúdajte tiež na pravidelný pohyb a dostatočný pitný režim. Obľúbte si prechádzky. Je taktiež najvyšší čas zaobstarať si veselého domáceho miláčika v podobe psa, či mačky.

Ročný horoskop Lev - dôležité dátumy v roku 2020:

14. január 2019 - venujte sa viac sebe a svojmu zdraviu.

05. február 2019 - svoje finančné plány prekonzultujte so svojim partnerom. Dve hlavy sú viac ako jedna.

21. marec 2019 - dávajte si pozor na klebety, ktoré môžu prísť aj od vašich blízkych.

16. máj 2019 - upevňujte si vzťah s kolegami. Tento deň je ideálny na spoločné posedenie.

30. jún 2019 - sústreďte sa na to, čo máte rozrobené a predtým ako to dokončite sa nepúšťajte do ničoho nového.

19. júl 2019 - čaká na vás príjemné prekvapenie. Niekto vám prinesie darček, ktorý ste nečakali.

15. september 2019 - vaše zdravie vás môže trochu potrápiť. Venujte pozornosť aj malým náznakom začínajúceho ochorenia.

20. október 2019 - buďte opatrný ohľadom ľudí okolo vás. Prílišná otvorenosť by sa vám mohla vypomstiť.

11. december 2019 - váš partner sa zaujíma o váš vzťah viac ako vy. Nenechajte ho cítiť sa nevyrovnane a doprajte mu vašu lásku.


Ročný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Lev 2019