choroskop býk 2019

Ročný Horoskop Býk

(pre rok 2019

Krátka charakteristika znamenia Býk pre rok 2019

Znamenie býk je ovládané Venušou a vďaka nej sú vytrvalí, rozhodní. Býk si svoj ciel vyhliadne a za ním ide naozaj ráznou cestou. Neexistuje nič, čo by znamenie býk odtlačilo od jeho priamočiarej cesty za úspechom. Užívajú si život a svoju radosť zo života radi zdieľajú nie len so svojími priateľmi ale hlavne so svojou rodinou. Býk je skvelý investor, dobre pracuje s peniazmi a s opatrnosťou investuje. Je to rozhodný a šikovný investor, ktorý uprednostní skôr investície s trvalou hodnotou, ako sú napríklad zlato. Lákajú ho investície do nehnuteľností a šperkov.

Rozprávaný Horoskop Býk 2019

Ročný horoskop znamenie Býk 2019

Váš osud v tomto roku nemusí byť viac pre vás záhadou. Prinášame vám ročný horoskop znamenie býk, ktorý vám odhalí aké chvíle na vás v tomto roku čakajú. Tento ročný horoskop pre znamenie býk bol vypracovaný presne na mieru daného znamenia. Prečítajte si, čo vás v tomto roku čaká, čomu sa vyhnúť a na čo sa môžete začať tešiť. Prajeme vám úspešný rok a veľa chvíľ strávených s dávkou pozitívnej energie, v blízkosti vašich najbližších.

Ročný hrosokop tento rok býkom dopraje chvíle strávené v spoločnosti blízkych osôb. Celý rok budete mať pozitívnu náladu a budete pociťovať silný príval životnej energie. Z tohto energetického návalu vás môže vytrhnúť jedine nepríjemná správa v druhej polovici roka. Nezúfajte však, tohtoročné postavenie planét vám pomôže dobre sa rozhodnúť a vaše rozhodnutia môžete zdieľať aj so svojou rodinou. Chvíle v roku plné nápadov využite vo svoj pracovný úspech a posun.

Ročný horoskop Býk 2019 - Láska a vzťahy:

Tento rok môžete pocítiť, že sa vo vzťahu dusíte. Partner vám položí dôležitú otázku. Dobre si premyslite, ako mu na to odpoviete. Vaša odpoveď ho môže skutočne potešiť, no na druhej strane mu môže tiež ublížiť. Uvedomte si, že váš spoločný čas nie je len prázdne prechádzanie životom. Váš partner by sa rád posunul vo vzťahu na novú úroveň. Ak ho prekvapíte a prevezmete iniciatívu, bude to pre vás obrovská výhoda do budúcnosti. Partner sa vám za vašu iniciatívu bohato odmení a váš vzťah pocíti harmóniu, akú ste doposiaľ necítili. Ak hľadáte partnera zamerajte sa na niekoho vo vašom okolí, kto o vás už dlhšie prejavuje záujem. Ak ste si doposiaľ nič nevšimli opýtajte sa vašich priateľov. Vedia o tom viac, ako si myslíte. Mocný mesiac vám v druhej polovici roka prinesie viac energie a silu na vyriešenie dlhotrvajúcich sporov, z minulých období. Je načase venovať viac času rodine. Zavolajte rodičom a naplánujte si spoločný obed. Môžete ich tiež pozvať na návštevu, či prijemne prekvapiť vašou prítomnosťou. Na priateľov sa tento rok priveľmi nezameriavajte. Každý z nich rieši vlastné starosti a bude lepšie ak sa im budete venovať inokedy. Na kávičku si však čas môžete nájsť hocikedy. Udržiavanie silných vzťahov bude tento rok predsa len veľmi dôležité.

Ročný horoskop Býk 2019 - Práca a peniaze:

Ak sa vám v predchádzajúcom roku nakopilo viac práce než by bolo vhodné, je čas na triedenie dokumentov a upratovanie. Aj keď nie ste práve nadšenec poriadku, vaše maily za vás nevybaví nik iný. Ak ste už dlho odkladali nejakú nevybavenú elektronicku, či klasicku poštu je najvyšší čas odpovedať na tieto správy. Už to naďalej nesmie čakať. Medzi touto nevybavenou dokumentáciou nájdete niečo veľmi dôležité. Ak by ste to zanedbali mohlo by sa vám to škredo vypomstiť. Ak ste dostali zaujímavú pracovnú príležitosť, alebo už dlhodobo premýšľate o zmene povolania, nastal ten prvý čas na zmenu. Dobre si však premyslite s akým menom budete z terajšieho zamestnania odchádzať. Radšej sa uistite, že dokážete pred odchodom vybaviť a poupratovať všetko potrebné. Referencie sa vám budú hodiť. Ak sa vám toho nakopilo skutočne veľa, nechajte rozmýšľanie o zmene zamestnania na neskôr. Urobte to tak, aby ste za sebou nenechali spúšť. Finančná situácia sa vám môže vylepšiť o nečakanú malú výhru. Dávajte si však pozor aj na nečakané výdavky, ktoré by vám mohli siahnuť do vašich nasporených peňazí. Je však potrebné myslieť na budúcnosť a začať si odkladať viac peňazí. Budú sa vám hodiť na vysnenú dovolenku, či na nové auto alebo elektrospotrebiče.

Ročný horoskop Býk 2019 - Zdravie:

V tomto roku sa môže znamenie býk pripraviť na pokojné obdobie po zdravotnej stránke. Začnite viac času venovať sebe a v zdravotnej oblasti začnite byť sebcom. Je najvyšší čas prestať sa starať úplne o každého vo svojom okolí a dopriať sebe väčšiu zdravotnú starostlivosť. Ak už dlhodobo riešite zdravotný problém, ktorý sa s vami ťahá z roka na rok, je najvyšší čas zaplatiť si kvalitného odborníka. Skúste sa v kruhu svojej rodiny, či priateľov informovať o tom, kde nájdete skutočného odborníka na váš problém. Nebude trvať dlho a konečne sa dostanete do väčšej zdravotnej pohody. To všetko vďaka dobrej rade od vašich blízkych. V strave sa vyhnite hlavne zaťažujúcemu fast foodu a vyprážaným jedlám. Párkrát do roka môžete bez výčitiek zhrešiť aj s ťažkým jedlom. No ak to budete preháňať a neudržíte svoj apetít na uzde, v druhej polovici roka naberiete pár kíl navyše. Nebude to však len estetický problém. Toto zlé stravovanie vám navodí aj žalúdočné problémy a nevyvážená strava vám oslabí imunitu. Keďže môžete počas roka párkrát ochorieť na klasické prechladnutie, odporúčame vám doplniť do tela potrebné vitamíny. Zaujímajte sa viac o populárne smoothie a skúste sa v tejto oblasti viac vzdelať. Zeleninu a ovocie musíte bezpodmienečne zaradiť do vášho každodenného jedálnička počas tohto roka. Pečivo vám tiež veľmi nepristane. Skúste tiež doma niečo nové navariť. Prekvapíte tak svoje okolie, seba a otvorí vám to väčšie obzory ohľadom stravovania a nakupovania kvalitného jedla.

Ročný horoskop Býk - dôležité dátumy v roku 2020:

06. január 2019 - počas roka je to najlepší deň na investičné rozhodnutia.

27. február 2019 - v tento deň si doprajte kvalitný spánok. Vďaka postaveniu planét dokážete v tento deň zrelaxovať viac ako inokedy.

09. marec 2019 - niekto vás bude žiadať o pomoc s prácou. Nevyhýbajte sa tomu a ochotne mu pomôžte, neskôr sa vám to vráti.

14. máj 2019 - čakajte radostnú správu, ktorá vás naozaj nesmierne poteší.

22. jún 2019 - dostanete pozvanie na zaujímavú spoločenskú akciu, ktorú by ste nemali vynechať. Spoznáte tam množstvo zaujímavých ľudí.

14. júl 2019 - štrnástka je tento rok vašim šťastným číslom a preto sa v letnom mesiaci počas tohto dátumu budete cítiť šťastný a energický.

23. september 2019 - máte možnosť získať výbornú radu od niekoho blízkeho.

19. október 2019 - snažte sa venovať sojej práci s plným nasadením. Dnes si niekto všimne vašu výnimočnú pracovitosť.

21. december 2019 - vymeňte pracovné prostredie za teplo svojho domova a poriadne sa pripravte na nadchádzajúce sviatky plné radosti, pokoja a lásky.


Ročný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Býk 2019