horoskop rak 2019

Ročný Horoskop Rak

(pre rok 2019

Krátka charakteristika znamenia Rak pre rok 2019

Zasnený, magický, no až uhrančivý pohľad je to, čo vás bude na tejto osobnosti lákať. Znamenie rak je silne emocionálne založené. Má rád umenie, domácu pohodu a miluje skvelé jedlo. Medzi rakmi nájdete tých najlepších kuchárov a nezáleží či ide o mužov alebo ženy. Muž rak rád varí profesionálne a často ho môžete stretnúť ako šéfkuchára, či nadšenca pre akúkoľvek kuchyňu. Žena sa venuje vareniu skôr vo svojom voľnom čase, no je v tom skutočne výnimočná. Je názoru, že šťastný muž znamená dobre nasýtený muž a tohto sa drží po celý život. Negatívom tohto znamenia je jeho náladovosť. Hlavne v mladom veku je toto znamenie nesmierne náladové a v jednu hodinu môžete stretnúť milého a usmiatého raka, no v ten istý deň večer už plače do vankúša.

Rozprávaný Horoskop Rak 2019

Ročný horoskop znamenie Rak 2019

Váš osud v tomto roku nemusí byť viac pre vás záhadou. Prinášame vám ročný horoskop znamenie rak, ktorý vám odhalí aké chvíle na vás v tomto roku čakajú. Tento ročný horoskop pre znamenie rak bol vypracovaný presne na mieru daného znamenia. Prečítajte si, čo vás v tomto roku čaká, čomu sa vyhnúť a na čo sa môžete začať tešiť. Prajeme vám úspešný rok a veľa chvíľ strávených s dávkou pozitívnej energie, v blízkosti vašich najbližších.

Ročný hrosokop znamenie rak prinesie týmto stvoreniam vytúženú rovnováhu. V láske ani v práci nemusí rak očakávať žiadne výrazné turbulencie. Tento rok bude pre raka ako stvorený na regeneráciu síl ale aj obdobie, kedy sa môže tešiť na ocenenie jeho tvrdej práce a dobrých nápadov. Znamenie rak musí využiť ročný horoskop ako inšpiráciu pre vzdelávanie a posun vpred. Je vhodné ak rak využite toto obdobie na vzdelávanie a rozhľad po okolí. Je možné že niekde sa vám práve otvárajú dvere do nového, nepoznaného a lepšieho sveta. Ak znamenie rak už dlhšie premýšľa nad zmenou pracovného prostredia, tento rok je na tento posun ako stvorený. Postavenie hviezd vám bude vnútorne našepkávať a vďaka tomu sa budete počas roka cítiť silne a vyrovnane.

Ročný horoskop Rak 2019 - Láska a vzťahy:

Pod vplyvom mocného Jupitera vám vaše myšlienky nedajú pokojný spánok. Budete viac premýšľať o svojej budúcnosti a o svojich vzťahoch. Ani minulosť vám nie je ľahostajná a tiež to počas tohto roka pocítite. Skúste sa však venovať prítomnému okamihu a nesnívajte o tom, čo ste mohli spraviť inak. Ak sa chcete vyhnúť nezhodám v partnerskom živote, musíte konečne prestať porovnávať svojho partnera s inými. Mali by ste prestať spomínať na minulosť a na ľudí, ktorý ste v minulosti zanechali. Ak ste chceli niečo z minulosti napraviť, ten čas už prešiel a teraz vám už nezostáva iné, len sa venovať svojej budúcnosti. Bude to však pre vás to najlepšie. Minulosť už nezmeníte, no vaša budúcnosť môže byť presne podľa vašich predstáv. Ak sa o to budete dostatočne snažiť. Váš partner je vám v tomto smere oporou a vy by ste už mali venovať celú svoju pozornosť iba jemu. Možno bude tento rok skvelé viackrát si sadnúť spoločne k poháru vína, či dať si spoločné raňajky s dobrou, voňavou kávou. Skúste sa partnera opýtať ako vidí smerovanie vášho vzťahu. Odpoveď vás istotne poteší a do vášho života to vnesie množstvo radosti. Ak ešte len hľadáte toho pravého, tento rok vám bude naklonený a budete motivovaný spoznať niekoho skutočne výnimočného. Hľadajte však partnera pre budúcnosť a nie len na krátkodobé potešenie. V rodine sa nebude diať nič výnimočné. S priateľmi si vyrazte von a dobre sa zabavte. Hlavne v posledný mesiac v roku bude vhodný čas na posedenie s priateľmi, či rodinou.

Ročný horoskop Rak 2019 - Práca a peniaze:

Tento rok si dávajte pozor na online komunikáciu. Ak nevhodne zareagujte na dôležitý email môžete na to doplatiť. Tiež nedávajte žiadne pracovné fotky na sociálne siete, nikdy neviete, komu by sa vaša fotka mohla hodiť, aby vás vystrnadil z vášho doterajšieho pracovného miesta. Dávajte si tiež pozor na online platby a sledujte dôveryhodnosť internetových adries. Nedávajte nikomu svoje osobné informácie, či kópie osobných dokladov. V tejto oblasti môžete byť pod vplyvom Merkúra zraniteľný. Svoje negatívne pocity, či informácie, ktoré sa vám nakopili v práci si nechajte pre seba, alebo sa môžete zdôveriť rodine. S kolegami je čas vyriešiť si konflikty, ktoré ste v poslednej dobe, či dokonca aj v minulom roku riešili. Niekto z vašich kolegov sa voči vám správa nekorektne a snaží sa o to, aby sa vám darilo čo najmenej. Je potrebné si to s týmto človekom konečne vydiskutovať a ukázať mu silu vašej osobnosti. Len vy budete určovať kam bude smerovať váš profesný život. Tento rok si dávajte pozor na vaše online investície. Dobre si overte všetky platobné internetové brány, ktorým poskytujete údaje o svojich kartách. V tomto rok by sa vám mohlo stať, že niekto nepekne zneužije vašu záľubu v online nákupoch. Ak si objednáte produkt, ktorý bude nekvalitný neváhajte a vráťte ho čo najskôr. Dávajte si tiež pozor komu poskytujete svoje osobné dokumenty a informácie. Tieto by mohol niekto veľmi ľahko v tomto roku zneužiť.

Ročný horoskop Rak 2019 - Zdravie:

Znamenie rak môže tento rok potrápiť častejšia bolesť hlavy a žalúdočné problémy. Ak sa cítite viac unavený, ako v predchádzajúcom období doprajte si zdravišiu životosprávu a kvalitnejší spánok. Je pre vás nesmierne dôležité myslieť na kvalitný a pravidelný pitný režim. Ak máte problémy so spánkom porozhliadnite sa po alternatívnych možnostiach, ako lepšie zaspať. Tento rok sa uričte vyhnite liekom na spanie. Zvoľte radšej doplnenie hormónu melatonínu, ktorý by mohol mať na svedomí váš nekvalitný spánok. V lekárni ho dostanete bez predpisu, dodržiavajte ale správne dávkovanie a nikdy neužívajte viac, ako je uvedené. Tento rok by ste si mali dávať skutočne pozor na užívanie všetkych liekov. Mohli by vás totoiž oslabiť a potrápiť vašu pečeň a psychiku. Lieky užívajte len v tom prípade ak je to skutočne nutné. Tento rok by ste si mali dopriať aspoň 2x do roka aj očistenie vašich čriev v podobe užívania čistej vlákniny, ktorú kúpite v lekárni. Je to produkt, ktorý vás prečistí a odstáni aj niekoľkomesačné usadeniny vo vašom tele. Ak dodržíte tieto rady a pridáte pravidelný pohyb, tak tento rok sa skutočne nemusíte obávať žiadných zdravotných komplikácii. Najvhodnejší bude pre vás tento rok pohyb, pri ktorom vám nehrozia úrazy. Zamerajte sa skôr na bicykel, prechádzky v prírode a plávanie. Ak budete mať chuť skúsiť nejaký extrémnejší šport, tak nezabúdajte na dostatočnú ochranu vášho tela, aby ste predišli úrazom a zlomeninám.

Ročný horoskop Rak - dôležité dátumy v roku 2019:

17. január 2019 - ozve sa vám niekto z minulosti. Nevenujte mu ale viac času, ako by si to zaslúžil.

10. február 2019 - zamerajte sa skôr na svoje potreby ako na potreby iných.

15. marec 2019 - nebudete mať energiu na dlhé konverzácie. Radšej si vypnite mobil a viac relaxujte.

30. máj 2019 - pozrite si destinácie pre vašu tohtoročnú dovolenku a choďte si konečne oddýchnuť.

21. jún 2019 - je čas na posedenie s priateľmi.

19. júl 2019 - venujte sa športovaniu. Choďte si zaplávať alebo vytiahnite svoj bicykel, či nahovorte kamarátov na dlhú túru.

12. september 2019 - niekto bude potrebovať vašu radu. Poraďte mu čestne a úprimne.

23. október 2019 - môžete pouvažovať o väčšej investícii, či o nejakej vhodnej kúpe.

18. november 2019 - začne sa vám obdobie pokoja a pohody, ktoré bude trvať až do konca roka.


Ročný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Rak 2019