horoskop blizenci 2019

Ročný Horoskop Blíženci

(pre rok 2019

Krátka charakteristika znamenia Blíženci pre rok 2019

Silnou stránkou znamenia blíženci je ich láskyplná povaha. Ich zvedavosť ich častokrát ženie za poznaním, ktoré doslova potrebujú vo svojom živote. Znamenie blíženci sa veľmi rado vzdeláva a dokonca si ochotne vymieňa všetky svoje znalosti s inými ľuďmi. Má schoponosť prispôsobiť sa okoliu, a ak je to potrebné prispôsobí sa aj vám. Na druhej strane je život s blížencom komplikovaný. Znamenie blíženci môžeme špecifikovať ako dve osoby v jednej. Je to typ človeka pri ktorom si nebudete nikdy istý s kým sa rozprávate. Je to dvojaká osoba, ktorá je veselá a romantická, no na druhej strane smutná a premýšľavá. Blíženci sú spoločenskí a miluju zábavu.

Rozprávaný Horoskop Blíženci 2019

Ročný horoskop znamenie Blíženci 2019

Váš osud v tomto roku nemusí byť viac pre vás záhadou. Prinášame vám ročný horoskop znamenie blíženci, ktorý vám odhalí aké chvíle na vás v tomto roku čakajú. Tento ročný horoskop pre znamenie blíženci bol vypracovaný presne na mieru daného znamenia. Prečítajte si, čo vás v tomto roku čaká, čomu sa vyhnúť a na čo sa môžete začať tešiť. Prajeme vám úspešný rok a veľa chvíľ strávených s dávkou pozitívnej energie, v blízkosti vašich najbližších.

Ročný hrosokop tento rok blížencom ukáže kam ďalej smerovať. Tento rok bude pre blížencov nesmierne zaujímavý. Počas celého roka budete prekypovať inteligenciou a nič vás nezaskočí nepripravených. Ak budete počas roka cítiť menšie obdobia únavy nezanedbávajte sa a venujte dostatok času kvalitnému oddychu. Tento rok si môžu blíženci dopriať konečne vysnívanú dovolenku do krásnej destinácie. Rok 2019 môžu blíženci očakávať dobré správy v rodine a partnerský život bude sprevádzať harmónia a pokoj. Nebojde sa trošku zariskovať a hlavne v druhej polovici roka myslite na investície.

Ročný horoskop blíženci 2019 - Láska a vzťahy:

Tento rok dobre pochopíte svoje duševné túžby. Tak ako aj váš partner, aj vy túžite po väčšej frekvencii dotykov a po blízkosti milovanej osoby. Ak sa už dlhšie cítite osamelo, aj napriek tomu, že sto vo zväzku, snažte sa s tým skoncovať. Prekonali ste už množstvo konfliktov a hádok. Žiadna nezhoda nie je tak silná, aby ste kvôli nej zabudli na tie silné a krásne pocity lásky. Je vhodné častejšie v roku navariť skvelú večeru, zapáliť sviečky a venovať sa milovanému človeku. Blíženci, ak žijete bez partnera môžete častejšie vyraziť do spoločnosti. Dobrý makeup, účes, pekné oblečenie a sebavedomé vystupovanie priláka do vášho života zaujímavého človeka, ktorý vám otvorí oči v rôznych oblastiach života. Blženci majú tento rok dvere otvorené pre krásne zážitky. Vaša rodina bude v prvej polovici roka potrebovať vašu radu, alebo pomoc. Môže sa však stať, že sa budú báť poprosiť vás o pomoc. Skúste sa viac venovať potrebám členom vašej rodiny. Môžete tak zistiť, že niekto skutočne potrebuje vašu radu. Vaša pomoc sa vám stonásobne vráti. Svoj voľný čas venujte svojim priateľom. Skúste usporiadať malý večierok, apoň dvakrát počas roka, na ktorý pozvete len ten najbližší okruh priateľov. Pod vplyvom mocného marsu sa vám podarí usporiadať stretnutia, na ktoré sa bude dlho spomínať. Budete očarujúcim hostiteľom a váš partner alebo priatelia vám s tým s radosťou pomôžu. Blíženci sa tak môžu tešiť na skutočne krásny rok plný lásky a prekvapení.

Ročný horoskop blíženci 2019 - Práca a peniaze:

Buďte k sebe dobrý a netrestajte svoju psychiku za problémy, ktoré sa vám môžu tento rok nahromadiť na pracovnom stole. O svoju prácu sa nemusíte strachovať a dokonca môžete trochu poľaviť z vášho zabehnutého, niekedy až prehnaného pracovného tempa. Blíženci sa môžu tešiť na oddychovejší rok. Pamätajte si, že pokojnejšie pracovné obdobie je tu pre vás na to, aby ste si oddýchli a načerpali silu na neskoršie, dôležitejšie pracovné úlohy. Nepresiľujte sa, pretože toto pracovné tempo a energia sa vám bue hodiť v ďalšom období. Pre blížencov by tak mal byť tento rok rokom pracovnej pohody a stability. Vaše ambiciózne nápady nechajte nateraz tak. Vaši nadriadený budú chcieť počuť váš názor neskôr, ideálne v druhej polovici roka. V prvej polovici roka sa skúste zamerať na malé zlepšenia v práci, ktoré vám prines viac pohody. Je ideálne, ak tieto nápady a zlepšenia blíženci odprezentujú v mesiaci jún. Môžete skúsiť navrhnúť niečo, čo poteší kolegov. Zmietnite prach zo starých dokumentov a začnite si pomaličky triediť nepotrebné. Všetko poctivo skartujte a dokumenty, ktoré môžu obsahovať osobné údaje osôb dobre archivujte. Vo vašom pracovnom živote tento rok nepocítite žiadne napätie. Ak by boli dni, kedy sa očakáva váš vyšší výkon, zvládnete to s prehľadom. Vo vašej finančnej situácii sa môže situácia vylepšiť pretože dostanete zaujímavú ponuku na privyrobenie. Dobre o tejto ponuke pouvažujte a ak sa vám páči pustite sa do toho s plným nasadením. Nebude vás to stáť veľa síl a finančne vás to poteší.

Ročný horoskop blíženci 2019 - Zdravie:

Blíženci budú cítiť väčšie napätie v zdravotnej oblasti. Môžu vás potrápiť zápalové ochorenia, ktoré by ste nemali podceňovať. Ak pociťujete únavu, je čas navštíviť lekára a absolvovať tento rok preventívnu prehliadku aj v skoršom termíne ako inokedy. Niektorí blíženci už dlhodobo podceňujú svoje zdravotné problémy. Práve tento rok je tým zlomovým, a pre vaše zdravie veľmi dôležitým. Je načase aby vám lekár urobil všetky vyšetrenia, ktoré potrebujete. Čas, ktorý do toho vložíte sa vám v budúcnosti vráti v podobe väčšej energie a výrazného zlepšenia zdravotného stavu. Už nie je čas viac odkladať návštevu odborníka a je potrebné sústrediť sa na seba. Ak máte v rodine niekoho, kto sa už dlhodobo sťažuje na závažnejší zdravotný problém je načase prevziať iniciatívu a zariadiť aby sa dostal k odborníkovi. Rodina vám za to bude nesmierne vďačná a pomôžete tak niekomu, kto by svoj stav podcenil. V strave by ste sa mali zamerať hlavne na obmädzenie príjmu sladených nápojov. Neslaďte si ani kávu, alebo čaj. Vaše telo má aktuálne dostatok sacharidov a nie je potrebné umelo ich doplňovať. V tomto roku zaraďte do stravy avokádo a listovú zeleninu, ktorá vám doplní potrebnú kyselinu listovú. Skúste sa však zamerať hlavne na prirodzené dopĺňanie vitamínov. Ak už dlhšie uvažujete o chudnutí, je ten najvyšší čas začať. V druhej polovici roka môžete pouvažovať aj o náročnejšej fyzickej aktivite a môžete začať napríklad s behom, či spinningom. Ak si vybavíte permanentku do fitka tak tam aj choďte. Je načase rozhýbať vaše telo. Ak tak urobíte, tak tento rok sa budete cítiť omnoho lepšie ako doteraz.

Ročný horoskop blíženci - dôležité dátumy v roku 2019:

03. január 2019 - oddýchnite si po náročnom období.

27. február 2019 - snažte sa venovať sojej práci s plným nasadením. Dnes si niekto všimne vašu výnimočnú pracovitosť.

10. marec 2019 - niekto vás bude žiadať o pomoc s prácou. Nevyhýbajte sa tomu a ochotne mu pomôžte, neskôr sa vám to vráti.

11. máj 2019 - správa, ktorú dnes dostanete vás istotne veľmi prekvapí.

25. jún 2019 - neodmietnite pozvanie od vašich blízkych. Bude to skvelá a zábavná udalosť na ktorú sa môžete začať tešiť.

03. júl 2019 - pouvažujte o vyčerpaní dovolenky ešte v letných mesiacoch, aby sa vám nestalo, že budete tento rok veľmi prepracovaný.

14. september 2019 - v tento deň si doprajte kvalitnú stravu. Vďaka postaveniu planét dokážete v tento deň načerpať veľké množstvo potrebných vitamínov.

19. október 2019 - nezabudnite na preventívnu zdravotnú prehliadku a kontaktujte svojich lekárov.

12. december 2019 - venujte sa viac partnerovi a deťom. Ak sa ešte len obzeráte po vhodnom partnerovi tak dnes istotne vyrazte do spoločnosti.


Ročný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop Blíženci 2019