numerologické životné číslo 9

Moje Osudové Numerologické Životné Číslo je:

9

Životné číslo 9 - Numerológia - Aký ste človek?

Človek, ktorý vlastní životné číslo 9 pôsobí na ľudí okolo tak, že vzbudzuje obrovský rešpekt okolia. Číslo 9 má veľkú charizmu a na okolie pôsobí doslova magneticky. Ak je vašim osudovým číslom číslica 9 ste človek ktorý ide za tým, čo chce a dokáže prilákať všetko to, čo k tomu potrebuje. Ostatní ludia ho vnímajú ako nesmierne zaujímavého a inteligentného človeka, ktorý má silnú túžbu po spravodlivosti. Životné číslo 9 hľadá v živote svoje vlastné ideály a podniká veľké cesty za tým, aby svoj úspech a ideály dosiahlo. Majú veľké množstvo vnútornej energie vďaka ktorej všetko zvládajú s prehľadom. Je to zodpovedná osoba, ktorej múdrosť obdivujú aj ľudia s inými osudovými číslami. Ak vám tento človek niečo radí je veľmi vhodné ho počúvať, dodáva numerologické životné číslo 9. Častokrát je už v mladom veku vyspelejší, ako jeho rovesníci.

Pre tohto človeka sú ideálne povolania, ktoré súvisia s duchovným smerom, no aj povolania, kde sa vyžaduje vystupovanie pravej dámy, či pána. Medzi deviatkami nájdeme častokrát rečníkov, spisovateľov, politikov, či prezidentov, opisuje životné číslo 9. Títo ľudia majú totiž prirodzenú schopnosť očariť ostatných natoľko, aby ich kamkoľvek nasledovali. Sú pre nich vhodné akékoľvek povolania, kde môžu prejaviť svoju vodcovskú povahu a silné, uhladené vystupovanie, ktoré priťahuje pozornosť ostatných. Niet sa čo čudovať, že viacero prezidentov sa narodilo s osudovým číslom 9 vo svojom živote. Takéto je životné číslo 9, ktoré špecifikuje svojho majiteľa ako výnimočného človeka.

Zaujala vás Numerológia? Viac o tom, ako Numerológia vplýva na naše životy a na životné číslo 9, už od dávnych čias, sa dozviete v časti Základy Numerológie Spoznajte, aký význam má Numerológia v živote ľudí a akú silu prejavuje v našich životoch. Pochopte čísla a spoznajte ich význam vo vašich rozhodnutiach.

Numerologické Životné číslo 9 a jeho negatíva

Niekedy však životné číslo 9 v ceste zastavuje jeho veľká citlivosť voči ostatným a citové napätie. Preto musí byť tento človek v dobrom psychickom stave na to, aby ich život napredoval smerom, ktorým chcú oni sami. Životné číslo 9 predstavuje tiež ľudí, ktorí môžu jednoducho vzbĺknúť a navodiť napätie, či probém. Preto by títo ľudia mali dávať pozor na svoje výbuchy zlosti, či niekedy aj na násilnícke sklony. Je nutné, aby človek narodený pod životným číslom 9 dával pozor na to, aby sa naučil pracovať so svojími emóciami. Dosiahnutie finančnej slobody môže mať negatívny vplyv na ich túžbu hnať sa za majetkom aj cez mŕtvoly.

Numerológia nešpecifikuje iba osudové životné číslo 9. Prostredníctvom čísiel a dátumu narodenia môžete porozumieť aj partnerskej zhode a viacerým veciam, ktoré obklopujú váš život. Numerologická Zhoda Partnerov možno vyžaduje vašu istú aktivitu, ale vďaka nej sa dozviete viac o vašej láske, o vašom živote a o kompatibilite s vašim vyvoleným.

Životné číslo 9 a Numerológia - ako dosiahnúť spokojnosť?

Ako sme už uviedli, ľudia, ktorí vlastnia životné číslo 9 sa niekedy na svet dívajú negatívne. Ich negatívne myšlienky im môžu brániť v životnom napredovaní a v ich ceste za vytúženým šťastím v rodine, práci, či v iných aspektoch života. Ak chce byť človek s deviatkou v osude šťastný, musí vyhodiť negativitu zo svojho domova a z celého svojho života. Našťastie na to existujú aj cvičenia, ktoré im pomôžu k tomu, aby sa v živote cítili šťastnejší a aby sa zbavili negatívnych myšlienok. Životné číslo 9 by malo poznať ako s týmto osudovým číslom narábať. Nájdu tak tiež nové smerovanie, a aj vám sa istotne podarí uchmatnúť si svoj kúsok životného šťastia a pokoja.

Na kúsok papierika si napíšte slová práca, láska, zdravie. Okolo nich napíšte to, čo pozitívne sa vo vašom živote v tomto smere deje. Dajme tomu, že do stredu papierika napíšete láska. Spomeňte si na každého, kto vás vo vašom živote miluje a tiež na tých, ktorých milujete vy. Napíšte okolo tohto slova krúžok mien, ktoré vo vašom živote zohrávajú dôležitú úlohu a sú spájaní s pocitom lásky. Toto je dôležité cvičenie pre životné číslo 9. Na týchto ľudí sa tak môžete obrátiť vždy, keď sa budete cítiť osamelý, či smutný. To isté urobte aj s ostatnými dôležitými vecami (časťami) vášho života. Ak hovoríme napríklad o peniazoch napíšte tam to, čo vám umožnili získať a čo by ste ešte chceli. Choďte si za svojím snom a nenechajte sa zastaviť negatívnymi myšlienkami, či krátkodobými pocitmi menejcennosti. Život máte vo vlastných rukách. Ukážte sebe, ale aj svetu čo vo vás je.

Numerológia je silne prepojená s veštením a vaše životné číslo 9 súvisí s vašim životom. Aj naša veštkyňa a astrologička pracuje s číslami ako so záklaným prvkom vytvárania horoskopov a budovania predpovedí. Aj človek, ktorého osud predstavuje životné číslo 9 by si mal Prečítať viac o svojom znamení zverokruhu (Horoskopy, Tarot, Veštenie...) Nájdite odpovede na veci, ktoré vás trápia prostredníctvom Online Veštenia, alebo spoznávajte krátkodobé či dlhodobé predpovede vášho osudu. Všetko o Vašom znamení Zverokruhu nájdete na stránke horoskop-tarot.sk. Celý obsah, aj životné číslo 9 pripravila skúsená Veštkyňa Sibyla a tak je nielen Numerológia a životné číslo 9 dôležitou časťou našich stránok.

Vaša životná cesta číslom nekončí

Životné číslo nieje jedinou možnosťou poznania budúcnosti. Vyskúšali ste už Vešteni Online ? Čo tak vyskúšať aj mocný Tarot, ktorý spolu s vašim osudom prepovedá naplneinie vašej cesty, vašich životných cieľov a vašej budúcnosti. Životné číslo 9 vám prináša odpovede. Tie však nájdete aj vo veštení, či v horoskopoch. Veštenie vám odpovie nielen na otázky, ale dopraje každému aj veštbu, ktorá sa spája s vašim osudom. Tarot Online je zadarmo, pre každého, kto sa zaujíma nielen o svoje životné číslo, ale aj o svoj celkový osud.

Horoskop & Tarot Vám praje veľa lásky a úspechov v živote, nielen ak je životné číslo 9 vašim osudom. Prečítajte si od ďalších životných číslach, alebo vyskúšajte ďalšie možnosti na našej stránke.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Životné číslo 9