numerologické životné číslo 7

Moje Osudové Numerologické Životné Číslo je:

7

Životné číslo 7 - Numerológia - Aký ste človek?

Toto životné číslo patrí ľuďom, ktorý v živote dosiahnú úspech vlastnou silou a energiou. Osoby narodené s osudovým číslom 7 dávajú prednosť duševnej činnosti a realizujú sa skôr prácou na vlastnom vnútru. Človek narodený s číslom 7, ako aj vy, dáva prednosť priateľstvám na dlhú dobu. Stáva sa, že priatelia mu ostávajú z mladosti až do konca života, hovorí numerologické životné číslo 7. Takto isto sa postavia aj k partnerským vzťahom, či k manželstvu. Manželstvo nie je pre nich v živote ľahké a častokrát prechádzajú viacerými krízami, kým nie sú v živote s partnerom skutočne šťastní. Životné číslo 7 znamená pre človeka dosahovanie materiálnych cieľov až po veľkom snažení. Vzťahy hrajú v živote človeka narodeného so životným číslom 7 veľkú rolu, či už ide o partnerské, priateľské, pracovné vzťahy, či manželstvá.

Osoba, ktorá vlastní životné číslo 7 dáva prednosť duševnej práci pred tou fyzickou. Z človeka narodeného pod životným číslom 7 nebývajú práve vhodní drevorubači, či pracanti na manuálnu prácu. Sedmička skôr patrí ľuďom, ktorí sa venujú pracovnej činnosti v oblasti vzdelávania iných. Môže ísť o profesie v učiteľskej sfére. Taktiež sa tieto osoby, ktoré vlastnia životné číslo 7, hodia ako jazykový učitelia, pretože sa častokrát učia jazyky s jednoduchosťou. Keďže počas života dokážu jednoducho rozvíjať svoju vlastnú sebadôveru, ich najväčší a najlepší pracovný výkon začína až s pribúdajúcim vekom.

Zaujala vás Numerológia? Viac o tom, ako Numerológia vplýva na naše životy a na životné číslo 7, už od dávnych čias, sa dozviete v časti Základy Numerológie Spoznajte, aký význam má Numerológia v živote ľudí a akú silu prejavuje v našich životoch. Pochopte čísla a spoznajte ich význam vo vašich rozhodnutiach.

Numerologické Životné číslo 7 a jeho negatíva

Ľudia vlastniaci životné číslo 7 vo svojom osude môžu niekedy trpieť pocitmi samoty, ktoré ich robia smutnými. Práve preto by sa mali títo ľudia obklopiť rodinu a priateľov, ktorých vo svojom živote potrebujú. Niekedy sú to poriadní pesimisti a na veci okolo sa dívajú negatívne, upozorňuje numerológia a životné číslo 7. Človek narodený s osudovým číslom 7 je strohý a vo svojom živote trpí nedostatkom realizmu. Niekedy sa musí človek narodený s osudovým číslom 7 dívať na veci okolo s väčším pozitívnym cítením a musí si viac veriť. Ak do svojho života zaradíte viac sebadôvery, aj váš život sa uberie krajším a lepším smerom.

Numerológia nešpecifikuje iba osudové životné číslo 7. Prostredníctvom čísiel a dátumu narodenia môžete porozumieť aj partnerskej zhode a viacerým veciam, ktoré obklopujú váš život. Numerologická Zhoda Partnerov možno vyžaduje vašu istú aktivitu, ale vďaka nej sa dozviete viac o vašej láske, o vašom živote a o kompatibilite s vašim vyvoleným.

Životné číslo 7 a Numerológia - ako dosiahnúť spokojnosť?

Životní číslo 7 vám přináší i možnosti na to, abyste vylepšili své vnímání světa a svůj vlastní život. Váš život musí být více spojen s vaší intuicí a duchovní stránkou života. Měli byste více zapojit vaši analytickou část mysli a zaměřit se více na řešení vlastních problémů a nedostatků. Je nutné ve vašem případě zapomenout na posuzování života jiných. I pokud jde o vašich blízkých, můžete jim jedině dobře poradit, do ničeho jejich nedonutíte. Proto je třeba přestat se zabývat problémy a starostmi jiných a zaměřit se hlavně na sebe sama. Všichni máme stejné možnosti a proto je nutné, aby se ostatní postarali o sebe sami.

Aby byl člověk s osudovým číslem 7 šťastný měl by odhalit i svou tvůrčí stránku. Mnoho lidí co vlastní životní číslo 7 fascinuje focení a zachycování důležitých či krásných okamžiků. Dopřejte si tento koníček a jděte do přírody fotit to, co je krásné a co nám připomíná křehkost a krásu našeho života. V přírodě najdete inspiraci. Životní číslo 7 by mělo trávit hodně času v přírodě a užívat si kouzlo přítomného okamžiku. Zachyťte krásu, na kterou budete časem vzpomínat. Dělejte každý den alespoň jednu věc, která vám pohladí duši a vykouzlí úsměv na tváři.

Numerológia je silne prepojená s veštením. Aj naša veštkyňa a astrologička pracuje s číslami ako so záklaným prvkom vytvárania horoskopov a budovania predpovedí. Aj človek, ktorého osud predstavuje životné číslo 7 by si mal Prečítať viac o svojom znamení zverokruhu (Horoskopy, Tarot, Veštenie...) Nájdite odpovede na veci, ktoré vás trápia prostredníctvom Online Veštenia, alebo spoznávajte krátkodobé či dlhodobé predpovede vášho osudu. Všetko o Vašom znamení Zverokruhu nájdete na stránke horoskop-tarot.sk. Celý obsah, aj životné číslo 7 pripravila skúsená Veštkyňa Sibyla a tak je nielen Numerológia a životné číslo 7 dôležitou časťou našich stránok.

Vaša životná cesta číslom nekončí

Životné číslo nieje jedinou možnosťou poznania budúcnosti. Vyskúšali ste už Vešteni Online ? Čo tak vyskúšať aj mocný Tarot, ktorý spolu s vašim osudom prepovedá naplneinie vašej cesty, vašich životných cieľov a vašej budúcnosti. Životné číslo 7 vám prináša odpovede. Tie však nájdete aj vo veštení, či v horoskopoch. Veštenie vám odpovie nielen na otázky, ale dopraje každému aj veštbu, ktorá sa spája s vašim osudom. Tarot Online je zadarmo, pre každého, kto sa zaujíma nielen o svoje životné číslo, ale aj o svoj celkový osud.

Horoskop & Tarot Vám praje veľa lásky a úspechov v živote. Prečítajte si od ďalších životných číslach, alebo vyskúšajte ďalšie možnosti na našej stránke.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Životné číslo 7