numerologické životné číslo 8

Moje Osudové Numerologické Životné Číslo je:

8

Životné číslo 8 - Numerológia - Aký ste človek?

Ak je vaším životným číslom číslica 8 narodili ste sa ako premýšľavý človek, ktorý však túži po moci a po peniazoch. Máte nesmierne silnú vodcovskú povahu a ľudia vás nasledujú kamkoľvek sa pohnete. Životné číslo 8 si vie skvele zorganizovať veci, aj keď ich niekedy nechávate na poslednú chvíľu. Peniaze nie sú pre vás veľmi podstatné, no chcete mať dostatočné zabezpečenie pre svoju rodinu. Životné číslo 8 túži po životnej rovnováhe. Človek narodený s osudovým číslom 8 má veľkú životnú rovnováhu, hlavne s pribúdajúcim vekom. Užíva si život a myslí prítomným okamihom. Málokedy sa zamýšľa nad tým, či môže budúcnosť priniesť niečo negatívne. S tým sa spája aj schopnosť osôb so životným číslom 8 netrápiť sa a žiť tu a teraz.

Životné číslo 8 je vynikajúce takmer v akomkoľvek povolaní, aké si vyberú. Nemajú však radi varenie a ani nič, čo sa deje v kuchyni. Preto ich pravdepodobne nenájdete medzi kuchármi. Ak áno, je to naozaj veľmi výnimočné. Vedia skvele organizovať veci a majú zvyčajne silné logické myslenie. Práve preto sú ľudia narodení s osudovým číslom 8 vynikajúci IT pracovníci, programátori a podobne. Životné číslo 8 sa uplatní aj v technických smeroch a tiež vo fyzickej práci. Ženy sa uplatnia kdekoľvek, no väčšinou ich nájdeme na vedúcich pozíciách, keďže si rýchlo získavajú rešpekt okolia a sú prirodzene inteligentné.

Zaujala vás Numerológia? Viac o tom, ako Numerológia vplýva na naše životy a na životné číslo 8, už od dávnych čias, sa dozviete v časti Základy Numerológie Spoznajte, aký význam má Numerológia v živote ľudí a akú silu prejavuje v našich životoch. Pochopte čísla a spoznajte ich význam vo vašich rozhodnutiach.

Numerologické Životné číslo 8 a jeho negatíva

Ľudia vlastniaci Životné číslo 8 sú manipulátori. Dobre vedia o tom, akú majú moc voči ostatným a konajú tak, aby bolo všetko iba podľa ich vlastných predstáv. Niekedy sú netrpezliví a ak hovoríte pomaly môže sa stať, že za vás dokončia vety. Chcú mať všetko hneď a naraz, takéto je Životné číslo 8. Človek s číslom 8 je skutočne netrpezlivý a častokrát sa drží ďalej od ľudí, pretože môže ostatných brať ako menej inteligentných. S tým súvisí aj to, že sa na nich ľudia niekedy dívajú ako na povýšeneckých. Na druhej strane je však Životné číslo 8 ochotné každému nezištne pomáhať, takže jeho povýšenencký výzor je len zásterkou. Vedia sa dobre učiť, no nevedia trpezlivo čakať na úspech. Sú to tiež márnotratní ľudia, ktorí chcú, aby malo o nich okolie iba vysokú mienku.

Numerológia nešpecifikuje iba osudové životné číslo 8. Prostredníctvom čísiel a dátumu narodenia môžete porozumieť aj partnerskej zhode a viacerým veciam, ktoré obklopujú váš život. Numerologická Zhoda Partnerov možno vyžaduje vašu istú aktivitu, ale vďaka nej sa dozviete viac o vašej láske, o vašom živote a o kompatibilite s vašim vyvoleným.

Životné číslo 8 a Numerológia - ako dosiahnúť spokojnosť?

Človek vlastniaci Životné číslo 8 by sa mal naučiť prekonávať negatíva, ktoré ich obmädzujú a využiť ich vo svoj prospech. Ak máte vo svojom osude životné číslo 8 musíte emócie ukazovať navonok namiesto toho, aby ste ich zakrývali. Mali by ste sa naozaj naučiť pracovať so svojími emóciami. K tomuto vám pomôže nejaký čas osamote a to každý deň. Môžete sa tiež zaujímať o meditácie a cvičenie yogy, ktorá prinesie do vášho života nové rozmery, opisuje numerológia a Životné číslo 8. Budete omnoho spokojnejší a naučíte sa spracovávať všetky svoje emócie.

Môžete si tiež vytvoriť zoznam s tým, aké emócie vo vás vyvoláva šťastie. Čo pri tom cítite, ako to dosiahnúť. Takto si zapíšte informácie o každej vašej emócií a postupne sa naučíte, ako presne tieto emócie zvládať. Človek s osudovým číslom 8 sa tak naučí dokonale ovládať svoje vnútro a zažije hľadaný pocit uspokojenia a vyrovnania v živote. Ak dokážete ovládnuť hnev budete presne vedieť, aký je skvelý pocit mať kontrolu nad svojím vnútrom, dodáva vaše Životné číslo 8. Zamerajte sa preto viac na svoju psychickú pohodu a nezabudnite tiež viac oddychovať a dávať si pozor na zdravie. Zdravotné ťažkosti sú tiež jednou z vecí, ktoré sem-tam potrápia ľudí so životným číslom 8. Je u nich preto nesmierne dôležité zdravé stravovanie.

Numerológia je silne prepojená s veštením. Aj naša veštkyňa a astrologička pracuje s číslami ako so záklaným prvkom vytvárania horoskopov a budovania predpovedí. Aj človek, ktorého osud predstavuje životné číslo 8 by si mal Prečítať viac o svojom znamení zverokruhu (Horoskopy, Tarot, Veštenie...) Nájdite odpovede na veci, ktoré vás trápia prostredníctvom Online Veštenia, alebo spoznávajte krátkodobé či dlhodobé predpovede vášho osudu. Všetko o Vašom znamení Zverokruhu nájdete na stránke horoskop-tarot.sk. Celý obsah, aj životné číslo 8 pripravila skúsená Veštkyňa Sibyla a tak je nielen Numerológia a životné číslo 8 dôležitou časťou našich stránok.

Vaša životná cesta číslom nekončí

Životné číslo nieje jedinou možnosťou poznania budúcnosti. Vyskúšali ste už Vešteni Online ? Čo tak vyskúšať aj mocný Tarot, ktorý spolu s vašim osudom prepovedá naplneinie vašej cesty, vašich životných cieľov a vašej budúcnosti. Životné číslo 8 vám prináša odpovede. Tie však nájdete aj vo veštení, či v horoskopoch. Veštenie vám odpovie nielen na otázky, ale dopraje každému aj veštbu, ktorá sa spája s vašim osudom. Tarot Online je zadarmo, pre každého, kto sa zaujíma nielen o svoje životné číslo, ale aj o svoj celkový osud.

Horoskop & Tarot Vám praje veľa lásky a úspechov v živote. Prečítajte si od ďalších životných číslach, alebo vyskúšajte ďalšie možnosti na našej stránke.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Životné číslo 8