numerologické životné číslo 1

Moje Osudové Numerologické Životné Číslo je:

1

Životné číslo 1 - Numerológia - Aký ste človek?

Nezávislá osobnosť, ktorá chce vo svojom živote cítiť slobodu, ktorá je pre ňu tak dôležitá. Životné číslo 1 vystihuje človeka, ktorý je pripraveny držať sa svojich cieľov. Ľudia, ktorých je 1 životné číslo sú veľmi odhodlaní, kreatívni, duchaplní. Muži, ktorých životné číslo 1 predstavuje ich osud sú vynikajú veľkou schopnosťou očariť opačné pohlavie, ale aj celé svoje okolie. Príťažlivosť žien aj mužov narodených pod číslom 1 je obrovská a vďaka nej si dokážu získať obdiv okolia. Numerológia špecifikuje toto životné číslo ako silného zástupcu ľudí, ktorí sa neboja a kráčajú svojou životnou cestou vpred, bez obáv o malé pády.

Pre každého nositeľa numerologického životného čísla 1 je vhodným povolaním obchodný zástupca, predajca, realitný maklér, majiteľ firmy, ale aj advokát, či politik. Sú pre nich vhodné všetky tie povolania, ktoré si vyžadujú sebavedomé a atraktívne vystupovanie a pevné rozhodovanie, podčiarkuje životné číslo 1. V týchto oblastiach sú jednotky skutoční majstri. Numeroĺógia vám dokáže jednoznačne určitť životný smer. Ženy, ktorých je životné číslo 1 sa môžu skvele uplatniť aj ako maliarky, grafičky, cestovné agentky, letušky... Jednotku láka všetko, čo má spojitosť so slobodou, cestovaním, kreativitou. Preto si v týchto oblastiach zarobia a budú vo svojej profesii skutočne spokojní. Takéto odporúčania na idálne povolanie prináša mocná Numerológia spojená s vašim osudovým číslom.

Zaujala vás Numerológia? Viac o tom, ako Numerológia vplýva na naše životy už od dávnych čias sa dozviete v časti Základy Numerológie Spoznajte, aký význam má Numerológia v živote ľudí a akú silu prejavuje v našich životoch. Pochopte čísla a spoznajte ich význam vo vašich rozhodnutiach.

Numerologické Životné číslo 1 a jeho negatíva

Negatívnou stránkou životného čísla 1 je potreba uznania a pochopenia druhých ľudí. Ľudia, ktorý v sebe nosia životné číslo 1 sa vyznačujú tým, že názor iných je pre nich veľmi podstatný a nevedia sa od potreby uznania okolia odpútať. Veľakrát postavia svoju prácu do popredia, čo môže viesť k zanedbávaniu blízkych. Ak vám vyšlo životné číslo 1, ste proste osoba, ktorá chce urobiť skvelý dojem a zaujať ľudí vo vašom okolí. Chcete žiť život taký, ako si želáte, aj keď vám často chýba odvaha. Nájdete ju však vo svojom okolí, tak neváhajte a pustite sa do plnenia svojich snov.

Numerológia nešpecifikuje iba osudové číslo. Prostredníctvom čísiel a dátumu narodenia môžete porozumieť aj partnerskej zhode a viacerým veciam, ktoré obklopujú váš život. Numerologická Zhoda Partnerov možno vyžaduje vašu istú aktivitu, ale vďaka nej sa dozviete viac o vašej láske, o vašom živote a o kompatibilite s vašim vyvoleným.

Životné číslo 1 a Numerológia - ako dosiahnúť spokojnosť?

Mali by ste si na malý papier napísať svoje priority, ktoré si budete postupne plniť. Spíšte si veci, na ktorých vám a iba vám záleží, odporúča vaše životné číslo 1. Nepozerajte sa na to, aký vplyv majú vaše sny a ciele na okolie. Tieto veci si musíte v živote splniť. Preto naberte odvahu a poustite sa do realizácie svojich snov ešte dnes, radí Numerologické životné číslo 1. Tento kúsok papiera noste pri sebe. Bude to pripomienka na to, aby ste si plnili svoje túžby a aby ste nezabúdali na svoje sny. Tento kúsok papiera bude pre životné číslo 1 predstavovať vlastné duchovné poznanie a cvičenie. Napíšte si z hĺbky svojho srdca, čo by ste naozaj chceli.

Prekvapujte samého seba odvahou, ktorú vložíte do plnenia krátkodobých, či dlhodobých cieľov. Nezabúdajte hlavne na to, že len vy ste si strojcom vlastného šťastia a nemusí vám záležať na tom, čo si myslia ostatní ľudia, pripomína vaše životné číslo 1. Viac sa zamerajte na svoje vnútro a načúvajte hlasu svojho srdca. Ak tak urobíte, toto životné číslo vám v živote veští, že budete šťastný.

Numerológia je silne prepojená s veštením. Aj naša veštkyňa a astrologička pracuje s číslami ako so záklaným prvkom vytvárania horoskopov a budovania predpovedí. Prečítajte si viac o vašom znamení zverokruhu (Horoskopy, Tarot, Veštenie...) Nájdite odpovede na veci, ktoré vás trápia prostredníctvom Online Veštenia, alebo spoznávajte krátkodobé či dlhodobé predpovede vášho osudu. Všetko o Vašom znamení Zverokruhu nájdete na stránke horoskop-tarot.sk. Celý obsah pripravila skúsená Veštkyňa Sibyla a tak je nielen Numerológia dôležitou časťou našich stránok.

Vaša životná cesta číslom nekončí

Životné číslo nieje jedinou možnosťou poznania budúcnosti. Vyskúšali ste už Vešteni Online ? Čo tak vyskúšať aj mocný Tarot, ktorý spolu s vašim osudom prepovedá naplneinie vašej cesty, vašich životných cieľov a vašej budúcnosti. Odpovie vám nielen na otázky, ale dopraje každému aj veštbu, ktorá sa spája s vašim osudom. Tarot Online je zadarmo, pre každého, kto sa zaujíma nielen o svoje životné číslo, ale aj o svoj celkový osud.

Horoskop & Tarot Vám praje veľa lásky a úspechov v živote. Prečítajte si od ďalších životných číslach, alebo vyskúšajte ďalšie možnosti na našej stránke.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Životné číslo 1