horoskop na rok 2022
aktuálny horoskop na dnes Strelec a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Strelec

(Utorok 30.11.2021)

Dnes sa venujte všetkému čo robíte s takou dávkou kavlity, ako keby ste to robili iba a len pre seba, alebo pre svoju rodinu. Niekto bude od vás očakávať veľmi kvalitný výkon a vaše postupy budú pod drobnohľadom. Môže sa to týkať aj vzťahovej a emočnej oblasti, či zdravotného stavu.

Láska a vzťahy: V láske si chráňte svoje záujmy ale tiež záujmy svojho partnera. Pod vplyvom Mesiaca bude váš partner pôsobiť očarujúco a tak môže byť stredobodom pozornosti. Niekto v jeho okolí sa o neho zaujíma viac, ako by bolo slušné. Žiarlivosť je však neopodstatnená. Ak stále hľadáte svoju lásku tešte sa v najbližších dňoch na stretnutie s niekym skutočne zaujímavým.

Zdravie: Budete cítiť väčšie napätie v zdravotnej oblasti. Môžu vás potrápiť zápalové ochorenia, ktoré by ste nemali podceňovať.

Práca a peniaze: Na veľké finančné investície teraz nie je vhodný čas. Zmeny pracovného nasadenia sa v nasledujúcom období dotknú aj vaších fianncií.

Tip na Dnešný Deň (Utorok): Ticho a samota a pokoj sú niekedy najlepším radcom. Vtedy prestávame počuť okolité hlasy a zvuky a začíname počuť hlas svojej duše a svojho srdca.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Strelec... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Strelec, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Strelec. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Strelec s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Utorok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Strelec (Horoskopy Utorok, 30.11.2021)