aplikacia horoskop tarot sk
aktuálny horoskop na dnes Škorpión a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Škorpión

(Sobota 16.10.2021)

Je čas urobiť si radosť po tvrdej práci, ktorú ste v podslednom čase odviedli. Kúpte si strierací žreb, dnes vám môže priniesť veľmi príjemnú výhru a poteší vás. Nezabudnite zabezpečiť svoj majetok pre budúcnosť a poistite svoj podnik aj byt. V práci budete spoľahlivá a tak sa môžete zamerať na skutočné životné hodnoty. Naplňte vaše túžby a predstavy činnosťou, ktorá vás priblíži k vášmu životnému úspechu.

Láska a vzťahy: V láske sa objaví veľa malých a nepodstatných nedorozumení. Je na vašom dobrom úsudku porozmýšľať ako sa v týchto nedorozumeniach zachovať. Najlepšie však urobíte ak vydržíte a udržíte chladnú hlavu a pozitívne myslenie. Ak stále hľadáte toho pravého je čas vyraziť do spoločnosti. Doprajte si kávu, či večerný drink s kamarátkami, alebo si to naplánujte na neskôr. Narazíte na zaujímavú osobu.

Zdravie: Už dlhšie potrebujete vypnúť. Zabudnite na prácu a urobte si čas pre seba. Ak vám to povinnosti dovoľujú choďte do prírody a vezmite so sebou milovaného partnera.

Práca a peniaze pre víkendovo pracujúcich: Napätá situácia vo financiách sa čoskoro zlepší, a vy si budete môcť dovoliť aj istý luxus navyše. Počas tohto obdobia môžete v práci hľadať nové cesty na to, ako uspieť.

Tip na Dnešný Deň (Sobota): Akokoľvek vás dnes niekto nahnevá, snažte sa reagovať vyrovnane a pokojne. Hádky by vám počas dnešného dňa ublížili a ťažko by sa rany z vyslovených slov hojili.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Škorpión... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Škorpión, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Škorpión. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Škorpión s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Sobota) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Škorpión (Horoskopy Sobota, 16.10.2021)