Škorpión: Horoskop na Dnes

Nedeľa 03.07.2022

V tomto období bude pre vás dôležité tráviť čas s ľuďmi, ktorí zdieľajú rovnaké hodnoty a názory. Váš hnev vnímajú ostatní ako vašu slabosť, a preto si dávajte pozor na neprimerané prejavovanie vašich emócií. Vaše vášnivé obhajovanie vašej pravdy nemusia ostatní plne chápať. Držte sa ďalej od ľudí, ktorí z vás vysávajú pozitívnu energiu.

Láska a vzťahy: Vplyv planéty Jupiter môže pozmeniť váš postoj k priateľstvu, a niektoré z vašich priateľstiev sa môžu postupne začať meniť na niečo iné. Nezabúdajte, že musíte udržiavať oddelenú hranicu medzi priateľstvom a mileneckým vzťahom, ak chcete svoj život naďalej udržať v rovnovahe, a v dobrom pocite zo seba samého. Tí, ktorí sú bez partnera by sa mali viac zameriavať na svoje potreby. Iba tak nájdu toho pravého.

Zdravie: Vydržte aspoň jeden deň bez sladkostí, či bez nezdravých jedál. Ak si počas dňa doprajete menej jedla, viac čistej vody a žiadne prázdne sacharidy, vaše telo sa vám skutočne odmení a vaša energia sa znásobí.

Práca a peniaze pre víkendovo pracujúcich: Ak sa niekedy strácate vo svete zárobkov, investícii a výdavkov, možno je najlepší čas zveriť vaše financie do rúk niekoho iného. Vo vašom okolí je veľa ľudí, ktorí by vám boli ochotný dať dobré rady aj zadarmo. Finančná situácia sa výrazne zlepší. Dostanete zaujímavú ponuku, ktorú si ale dobre premyslite.

Tip na Dnešný Deň: Buďte úprimný k svojím potrebám a prestaňte sa klamať. Vo všetkých smeroch, v láske, zdraví, emóciach či práci, musíte staviť na čestnosť.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Škorpión... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Škorpión, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Škorpión. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Škorpión s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Dnešný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.