aktuálny horoskop na dnes Škorpión a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Škorpión

(Piatok 14.08.2020)

Dávajte si pozor na flirt, ktorý môže ohroziť váš partnerský život. Koledujete si totiž o nepeknú hádku, ktorá by mohla skomplikovať váš vzťah. Venujte sa počas tohto dňa milovanej osobe, ktorá ocení vašu blízkosť.

Láska a vzťahy: Nečakajú vás žiadne vzrušujúce momenty, no budete mať s partnerom čas na komunikáciu a vyriešenie niektorých dlhodobých problémov. Nezadaní môžu očakávať skutočne vzrušujúci flirt s človekom, ktorého poznajú.

Zdravie: Zníženie váhy by vám v tomto obodbí veľmi prospelo. Nemusíte však urobiť žiadne drastické zmeny. Stačí ak sa budete vyhýbať jedlu po osemnástej hodine večer, ak dodržíte pravidelný pitný režim a vyradíte sladené nápoje. Pridajte prechádzku alebo domáci strečing a úspech je zaručený.

Práca a peniaze: Ak pravidelne podliehate pokušeniam, ako sú napríklad finančné hry, alebo zbytočné nákupy, vaše financie sa nikdy nedostanú do potrebnej harmónie. Nastal čas na rozšírenie vašich obzorov v oblasti v ktorej pracujete. Nové vedomosti z vašej oblasti pomôžu vo vašom kariérnom napredovaní a v zlepšovaní vašej finančnej situácie.

Tip na Dnešný Deň (Piatok): Keď budete dlho premýšľať ako niečo urobiť, či kedy je tá najvhodnejšia doba, stratíte tým toľko času, že nakoniec neurobíte nič.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Škorpión... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Škorpión, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Škorpión. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Škorpión s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Piatok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Škorpión (Horoskopy Piatok, 14.08.2020)