Veľký Horoskop 2020

vyberte si znamenie

Spoznajte svoj horoskop 2020

horoskop 2020 baran, býk, blíženci, rak, lev, panna, váhy, škorpión, strelec, kozorožec, vodnár, ryby

V tomto roku sa všetky znamenia zverokruhu dožijú zmien. Horoskop 2020 pre niektoré znamenia bude napovedať rok vášne a partnerskej pohody, pre iné znamenia zverokruhu bude daný rok náročnejší, ako ten predtým. Horoskop 2020 prinesie v osobnom živote, či vo financiách, pre niektoré znamenia, skutočné novinky.

Najlepšia rada na rok 2020 na základe predpovede Horoskop 2020

Na našej stránke nájdete horoskop 2020 zadarmo a ponúkame vám výklad horoskopu pre všetky znamenia klasického zverokruhu. Horoskop je pre vás pripravený a môžete sa tak zadarmo dozvedieť o vašom osude. Ak ste sa narodili v znamení býk, baran, blíženci, rak, lev, panna, váhy, škorpión, strelec, kozorožec, vodnár, či ryby, horoskop 2020 vás istotne prekvapí, ale aj povzbudí.

Ročný horoskop 2020 vám prinesie zábavu, radosť, niektoré znamenia využijú svoju pracovitosť a kreativitu. Nezabudnite tiež, že tento rok sa bude niesť v rozbehnutí projektov pre niektoré znamenia. Horoskop bude skutočne rôznorodý. Bude to tiež prevratný rok pre jedno znamenie zverokruhu, ktorému horoskop 2020 predpovedá úplný prevrat v ľúbostnom živote.

Rozrpávané Horoskopy 2020 pre všetky znamenia zverokurhu

Horoskop 2020 a zopakovanie 20 ročného cyklu

Rok 2020 je z astrologického hľadiska považovaný za začiatok. Horoskop je tiež orientovaný týmto smerom. Je to začiatok novej éry, ktorej sa môže zúčastniť každé znamenie zverokruhu. V tomto roku budeme totiž svedkami toho, že Jupiter a Saturn, dve mocné planéty, vplývajúce na znamenia zverokruhu, zopakujú svoj 20 ročný cyklus, čo význačne ovplyvní aj horoskop 2020 a jeho predpoveď podľa veštkyne. Horoskop preto predpovedá silu a odhodlanie všetkých ľudí na planéte. Tento cyklus totiž ovplyvní najmä znamenia, ktorých je vládnucím elementom voda. No horoskop si pripraví prevratné zmeny aj pre ďalšie osoby narodené pod elementom oheň, zem, či vzduch. Horoskop 2020 je však naklonený tvrdeniu, že medzi najviac ovplyvnené znamenia budú tento rok patriť ryby, rak a škorpión.

Vzťah medzi týmito dvoma planétami ovplyvní životy akéhokoľvek znamenia zverokruhu. Horoskop 2020 nás varuje, aby sme sa nenechali zastaviť negatívnymi udalosťami v roku, a radšej sa snažili porozumieť tomuto silnému spojeniu v náš prospech. V tomto roku hviezdy prajú aj vám a horoskop vás istotne posunie vpred.

Čo nám prinesie horoskop 2020 v láske?

Tak ako už každý rok, aj v roku 2020 sa budú ľudia dívať ku hviezdam a pýtať sa na otázky ohľadom lásky. Horoskop nás častokrát zaujíma hlavne kvôli tomu, či naša láska pretrvá. A horoskop 2020 nebude výnimkou. Láska nás potrápi snáď každý z rokov, či už dochádza k výnimočnému cyklu dvoch planét, alebo na nás pôsobí mocný mars, či mesiac. Horoskop lásky 2020 prináša pre viaceré znamenia možnosť spoznať, kto patrí, medzi ich skutočných priateľov. Horoskop 2020 bude teda aj o rozväzovaní pút s priateľmi, s ktorými ukončíme svoju cestu. Pod vplyvom obrovského Jupitera to bude tiež rok, kedy si mnohí z nás vybojujú posun vo vzťahu. Neváhajte a prečítajte si váš konkrétny horoskop.

Horoskop 2020 pre ohnivé znamenia

Dôjde k viacerým zmenám a horoskop lásky 2020 tiež predpovedá svadbu niektorým zo znamení. Venuša bude mať vplyv na krásu hlavne ohnivých znamení zverokruhu - Leva, Barana a Strelca. Horoskop im predurčuje nie len fyzickú krásu. Krok vpred teda istotne posunie tieto znamenia k dôležitým rozhodnutiam. Horoskop 2020 lev, baran, strelec je zaujímavým z hľadiska zmien v ľúbostnom živote. Patria medzi ohnivé znamenia a tak ich horoskop 2020 obdaruje skutočne výnimočným rokom.

Horoskop 2020 pre zemské znamenia

Znamenia, ktoré patria pod element zeme pocítia v roku 2020 túžbu po zmene svojích návykov a vytriedení si dôležitých ľudí vo svojom okolí. Horoskop 2020 bude tak u zemských znamení - kozorožec, býk, panna, znamenanť, že si konečne ujasnia kto v ich živote má zmysel, a kto do ich života naopak, vôbec nepatrí. Horoskop pomôže vytriediť nepotrebných ľudí zo života. Zostanú im tak len tí najlojálnejší priatelia a dôležitý ľudia pre ich budúci život. Zemské znamenia majú v roku 2020 potrebu oslobodiť sa od nástrah a smútkov z minulosti. Horoskop 2020 kozorožec, býk, panna je teda o uskutočňovaní rôznych dôležitých zmien v ich životoch.

Horoskop 2020 pre vzdušné znamenia

Vzdušné znamenia sa v roku 2020 budú pohybovať vo hviezdach. Horoskop 2020 Váhy, Vodnár, Blíženci, predurčí tieto znamenia na viac romantiky v ich živote. Znamenia, ktorých elementom je vzduch môžu prežiť obdobie plné krásnej lásky, pohody a hlavne sa môžu tešiť na pocit blízkosti niekoho dôležitého. Nehovoríme však, že tieto znamenia budú mať v láske celý rok ideálny. Aj ich potrápia menšie hádky, či nezhody s partnerom. Horoskop 2020 je pre nich však otvorený skôr k láske a nehe.

Horoskop 2020 pre vodné znamenia

V tomto roku budú najviac ovplyvnené vodné znamenia zverokruhu, ktoré čakajú na prevratný rok vo viacerých smeroch. Pre nich je horoskop a jeho spoznanie alfou a omegou. Nie len horoskop lásky im tak popletie hlavu. Horoskop 2020 rak, ryby, škorpión, bude teda plný zaujímavých posunov. Znamenie, ktorého element je voda bude po 20 rokoch ovplyvnené pohybom mocných planét. Môže to znamenať skutočnú silu, energiu a prevrat v ich životoch. Mnohí ľudia, ktorý sa narodili pod znamením rak, ryby, či škorpión pocítia novú životnú energiu, ktorá ich bude sprevádzať celým rokom 2020. Dosiahnú tak množstvo úspechov a svoj život posunú vpred takým smerom, ktorým túžili. Horoskop 2020 a celý rok 2020 bude patriť hlavne znameniam elementu voda.

Kompatibilita znamení v roku 2020 a horoskop lásky

V tomto roku si tiež môžete prečítať, ako sa k sebe jednotlivé znamenia hodia a aká vysoká je kompatibilita medzi nimi. Horoskop lásky pre všetky znamenia zverokruhu môžete nájsť na našom webe úplne zadarmo. Nie len horoskop 2020 vás zaujme. Parnterská zhoda je z hľadiska hviezd nesmierne dôležitá a preto je nutné prečítať si, akú zhodu s partnerom dosahujete.

Rok 2020 bude mocným a horoskop hovorí o nezhodách medzi znameniami elementu Ohňa (Lev, Strelec, Baran) a Vody (Škorpión, Ryby, Lev). Tieto kombinácie, ak majú spoločný vzťah, by si v roku 2020 mali podľa horoskopu dávať pozor na hádky, ktoré by mohli narušiť, ba dokonca rozvrátiť ich spoločný vzťah. Horoskop im radí držať sa zabehnutých rolí a nehádať sa. Rovnaký problém nastane v roku 2020 medzi vzdušnými zanmeniami (Váhy, Vodnár a Blíženci) a znameniami s elementom zeme (Kozorožec, Panna a Býk). Horoskop 2020 predurčuje týmto znameniam, v prípade spojenia, mierne škriepky a nedorozumenia. V tomto roku sú teda určené kombinácie znamení, ktoré by si nemuseli porozumieť a horoskop im radí komunikovať spolu jemne a premyslene.

Horoskop 2020 pre nezadaných

V magickom roku plnom spojení mocných si aj nezadaní nájdu konečne cestu ku šťastiu. Ak skutočne túžite po spoznaní toho pravého, rok 2020 je tým správnym na prekonanie problémov so zoznámením. Nezadaným praje horoskop 2020 množstvo nových, vzrušujúcich zážitkov. Mnohí z vás oslnia niekoho, koho už spoznali v roku 2019, ktorý bol však hlavne rokom pokoja a stability. V roku 2020 na vás bude vplývať sila a energia spojenia silných planét a preto sa konečne dočkáte vytúženého odhodlania z vašej strany, či zo starny toho o koho máte záujem. Horoskop vám predurčuje zmenu. V danom roku je horoskop 2020 zaujímavý pre každé znamenie zverokruhu. Všetky znamenia pocítia silu a energiu pod vplyvom mocného Jupitera. Nezabúdajte hlavne na spln mesiaca, kedy je vaša krása najviditeľnejšia a počas týchto dní v mesiacoch roka 2020 si vyrazte do spoločnosti. Stretnete niekoho, kto vás bude milovať. Náš horoskop našepká aj vám, ktorým smerom sa vydať.

Planéty a Horoskop 2020

Mars je planétou, ktorá ovplyvní hlavne september 2020. Počas daného mesiaca sa budú k sebe priťahovať znamenia, ktoré k sebe nepatria. Horoskop predpovedá nekompatibilné spojenia. Tu by si mali dávať pozor ľudia, ktorí rýchlo podliehajú kráse a nepúšťať sa do nepremyslených románikov s niekym, koho ani nepoznajú. Horoskop 2020 varuje hlavne pred mesiacom September, ktorý by mohol rozvrátiť pár vzťahov.

Neptún v roku 2020 bude na ústupe, ale nenechá to len tak. V roku 2020 prejaví Neptún svoju silu hlavne v mesiaci apríl, ktorý môžete pociťovať ako viac napätý a plný hádok. Všetko riešte v pokoji a nenechajte sa ovplyvniť touto planétou. Horoskop vás varuje pred nezmyselnými škriepkami, ktoré môžu narušiť vaše doposiaľ dobré vzťahy.

Venuša nastolí krásne obdobia a horoskop 2020 tak predpovedá krásny mesiac Jún pre celý zverokruh. Množstvo z vás pocíti potrebu športovať a byť krásnejší než doposiaľ. Mesiac jún 2020 sa tak podľa horoskopu stáva ideálnym mesiacom na skrášľujúce procedúry a na očarenie muža, ktorý sa vám páči. Ide špeciálne o krásu žien a preto budú mať ženy možnosť očariť niekoho nového. Jún 2020 praje vašej vonkajšej ale aj vnútornej kráse, preto sa snažte spoznať aj samého seba.

Merkúr ovplyvní v roku 2020 hlavne ohnivé znamenia (Lev, Strelec, Baran). Jeho energia sa prenesie do krídel týchto znamení. Horoskop 2020 pre nich tak znamená nadobudnutie potrebnej životnej energie a lásky k životu. Merkúr bude ovpyvňovať hlavne mesiac marec 2020. V tomto mesiaci sa ohnivé znamenia dočkajú porozumenia a pracovných prevratov. Marec 2020 tak bude podľa horoskopu zaujímavý pre ohnivé znamenia zverokruhu.

Horoskop 2020 svet, narodené deti

Tento rok bude skutočne dôležitým rokom nie len pre celý zverokruh, ale prinesie zmeny aj vo svete. Horoskop 2020, pod vplyvom mocných planét, predpovedná úžasné posuny. Postavenie planét Jupitera a Saturnu znamená v astrológií hlavný cyklus, ktorý predsavuje spojenie niečoho, čo sa deje iba každých 20 rokov. Tieto planéty majú silný vplyv na hosporárstvo, ale aj kultúru celého sveta.

Horoskop 2020 opisuje tento rok ako rok novej éry, kedy svet dosiahne hospodársku rovnováhu. Malo by sa nájsť spojenie medzi rôznymi krajinami sveta a obnovenie rovnováhy na planéte bude znamenať aj rôzne klimatické opatrenia, alebo zmeny v zmýšľaní viacerých znamení zverokruhu. Horoskop 2020 predpovedá tomuto roku čas, kedy sa narodí najviac detí, ktoré ovplyvnia budúcnosť planéty Zem. Horoskop teda predpovedá rok skutočných posunov vpred. Horoskop predurčuje roku množstvo významných detí narodených v tomto roku. Neváhajte preto a prečítajte si, čo vám horoskop 2020 nadelí aj pre vaše znamenie zverokruhu.

Všetky znamenia a ich Horoskop 2020 v skrateke

Horoskop 2020 je poznačený bojovnosťou

Svet predurčuje tomuto roku zaujímavé hodnoty. Horoskop 2020 prekvapí celý svet. V konečnom dôsledku sa musíme všetci viac zamerať na našu vytrvalosť a bojovnosť. Nezanedbávajme tiež zmeny vo svete a buďme viac otvorený k zmene seba samého. Horoskop 2020 a tento rok je ideálnym na pochopenie vnútorného ja a na zbavenie sa nepotrebných ľudí v našom živote. Prevratný rok prinesie množstvo významných ľudí do nášho sveta a preto sa venujte starostlivosti o svoje deti, ktoré sa narodia v roku 2020. Horoskop 2020 je pripravený aj pre vaše znamenie zverokruhu. Aký bude pre vás tento silný rok?


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop 2020