aplikacia horoskop tarot sk
aktuálny horoskop na dnes Vodnár a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Vodnár

(Sobota 31.07.2021)

Ak potrebujete radu, tak dnes je vhodný čas aby ste o ňu požiadali niekoho, na koho sa spoliehate. Budú vám počas dňa dokonca nápomocní aj tí, o ktorých by ste to zvyčajne ani nepovedali. Dnes budete mať kontrolu nad všetkými vašími rozhodnutiami. Dávajte si však pozor a nenechajte sa zlákať na riskantné nápady.

Láska a vzťahy: Hovorte so svojím partnerom nie len o vašich emocionálnych potrebách, no hovorte mu aj o potrebách fyzických. Intimita je vo vzťahu nesmierne dôležitá a musí byť súčasťou zdravej lásky. Potrebujete len viac chvíľ osamote a štipku motivácie. Ak ste slobodný neponáhľajte sa. Ak je to už dávno čo ste boli na schôdzke je načase premýšľať nad tým, čo skutočne chcete.

Zdravie: Strážte si chrbticu a kríže. Dávajte si pozor na prechladnutie v dolnej časti chrbtice. Vyhnete sa tak nepríjemnej bolesti.

Práca a peniaze pre víkendovo pracujúcich: Pamätajte, že peniaze, ktoré si požičiavate je nutné aj vrátiť. Nemíňajte na veci, či záležitosti, ktoré skutočne nepotrebujete. Vaša práca nebude ocenená a to aj napriek tomu, že sa snažíte zo všetkých síl. Uberte a venujte sa viac sebe.

Tip na Dnešný Deň (Sobota): Niekoho milovať, znamená hlavne to prijať milovaného človeka takého, aký je. Ak zdobí vašu tvár úsmev, a vaša duša svieti ako slnko, aj vy sa stávate krajším.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Vodnár... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Vodnár, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Vodnár. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Vodnár s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Sobota) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Vodnár (Horoskopy Sobota, 31.07.2021)