aktuálny horoskop na dnes Váhy a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Váhy

(Pondelok 26.10.2020)

Počas dnešného dňa budete mať túžbu nakupovať. Budete chieť nové kúsky do svojho šatníka, či kozmetiku. Dávajte si poroz na prehnané míňanie. Drobnosť, ktorá vás však poteší si určite doprajte, pretože na vás vplýva krásna Venuša, ktorá zosilní váš úsudok a budete vyberať skutočne dobre. Môžete v tejto oblasti poradiť aj iným.

Láska a vzťahy: Mesiac posilní vaše hlboké emócie a pocity lásky. Rozdávajte lásku všetkým, ktorých milujete. Ak ste nezadaný, musíte presne vedieť, čo chcete, pretože v najbližšom období sa vám naskytne zaujímavá príležitosť na rande.

Zdravie: Ak sa dnes necítite dobre zostaňte radšej v posteli. Vybavte iba to najdôležitejšie. Dnes sa zamerajte hlavne na vaše zdravie a na zvýšenie energie do ďalších dní.

Práca a peniaze: Vo financiách sa situácia nezmení, a preto sa budete musieť naučiť pracovať s tým, čo už máte. Skutočne nepríjemný pracovný telefonát vás istotne nepoteší. Je však potrebné, aby ste na to čo najrýchlejšie zabudli a venovali sa práci na sto percent.

Tip na Dnešný Deň (Pondelok): Svoju minulosť už síce nezmeníte no nenechajte si pokaziť svoju prítomnosť a budúcnosť opakujúcimi chybami.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Váhy... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Váhy, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Váhy. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Váhy s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Pondelok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Váhy (Horoskopy Pondelok, 26.10.2020)