aplikacia horoskop tarot sk
aktuálny horoskop na dnes Váhy a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Váhy

(Pondelok 21.06.2021)

Teraz získate veľa vecí veľmi ľahko, za čo istotne môžu aj niektoré vaše správne rozhodnutia z minulosti. Motivačný Jupiter zastrešuje miesto motivátora vášho znamenia zverokruhu a odomyká pozitívne myslenie, ktoré je teraz tak dôležité. Presviedčanie ostatných, že na niečo nemáte, alebo, že niečo nedokážete sa vám bude zdať smiešne. Musíte uspokojiť hlavne vlastné očakávania od samého seba. Choďte si za svojim cieľom a budete šťastnejší.

Láska a vzťahy: Planéta Merkúr pôsobiaca na vaše znamenie zverokruhu vám teraz prináša pochybnosti o všetkom, čo ste si doteraz vybudovali. Tieto pochybnosti môžu prísť aj zo strany vášho partnera, a láska sa bude zdať komplikovanejším pocitom, než doposiaľ. Je to obdobie, kedy musíte zabojovať o harmóniu vo vašom spoločnom živote. Ak stále hľadáte lásku, nezabúdajte, že okolo vás je viac zaujímavých ľudí, ako si myslíte. Chce to len dať príležitosť niekomu, kto má o vás skutočný záujem.

Zdravie: Nečakajú vás žiadne viditeľné zdravotné problémy. Váš zdravotný stav bude stabilný a vaša energia vyrovnaná. Nezabúdajte na doplnenie dôležitých vitamínov.

Práca a peniaze: Dlhy musíte platit. Dávajte si pozor na omeškanie splátok, ktoré by vám mohli skomplikovať budúcnosť. Rozvrhnite si celé nasledujúce pracovné obdobie a snažte sa pracovať po poriadku. VYtvorte si postupnosť. Vyhnite sa pracovným telefonátom a mailom, ktoré by mohli byť nepríjemné.

Tip na Dnešný Deň (Pondelok): Neponáhľajte sa, nestrachujte sa zbytočne a dopredu, nehádajte sa... Na svojej životnej ceste nezabúdajte na úsmev a vôňu kvetov, ktoré na vašej ceste stretnete.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Váhy... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Váhy, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Váhy. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Váhy s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Pondelok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Váhy (Horoskopy Pondelok, 21.06.2021)