aktuálny horoskop na dnes Váhy a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Váhy

(Streda 19.01.2022)

Zabudnite na to možstvo vecí, ktoré sa na vás valili v predchádzajúcich dňoch. Zvládli ste to viac ako dobre a teraz je čas ísť ďalej s dobrou náladou a s otvorenou mysľou. Povinnosti, ktoré musíte zvládať vám vytvárajú obranný štít vašej mysle do budúcnosti. Nateraz sa však situácia upokojí a vy budete mať viac času pre seba. Toľko sústredenia vám odobralo veľa energie, takže teraz sa musíte viac venovať sebe.

Láska a vzťahy: Spomaľte a vnímajte blízkosť vášho partnera. Nezabúdajte si užívať toto čarovné obdobie a snažte sa počas nasledujúceho obdobia vyhnúť nezmyselným hádkam. Nezadaní sa dozvedia správu, ktorá ich nesmierne poteší.

Zdravie: V tomto období sa musíte udržiavať v stave sviežej mysle tak, aby ste nestrácali energiu. Ak sa vyhnete prehnanému stresu tak budete zvládať aj komplikovanejšie úlohy.

Práca a peniaze: Na veľké finančné investície teraz nie je vhodný čas. Z pracovného hľadiska sa musíte viac učiť prekonávať negativitu a priniesť do tejto oblasti pozitívny postoj. Nezameriavajte sa len na negatíva v práci, ale uvedomte si aj to, čo vám práca prináša.

Tip na Dnešný Deň (Streda): Nezabúdajte na svoju veľkú predstavivosť. Tá dokáže vidieť to, čo nevidia vaše oči, počuť to, čo uši nepočujú a cítiť viac, než dokáže srdce cítiť. Využite vašu predstavivosť pre prospech seba aj ostatných.

najlepšie probiotiká probio24

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Váhy... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Váhy, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Váhy. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Váhy s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Streda) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Váhy (Horoskopy Streda, 19.01.2022)