Váhy: Horoskop na Dnes

Nedeľa 03.07.2022

Využitie dnes šancu, ktorú vám prináša planéta Mars na to, aby ste vyjadrili čo v skutočnosti cítite. Vaša myseľ musí byť dnes otvorená. K úprimnosti by ste mali nabádať aj ostatných ľudí. Prekvapenia dnes niesú vítané. Radšej by ste sa mali držať zabehnutého harmonogramu. Nestojte však v úzadí, a inšpirujte ostatných k pracovitosti a k dobrosrdečnosti.

Láska a vzťahy: V láske sa snažte s partnerom naladiť na spoločnú vlnovú dĺžku, a ak je to potrebné, povedzte mu, čo od neho očakávate. Nebuďte však netrpezlivý, pretože zosúladenie vašich potrieb a pocitov môže chvíľu trvať. Každopádne však robíte veľký krok vpred pre váš ľúbostný vzťah. Tešte sa z pohodového obdobia. Pre nezadaných je ešte dostatok času na nadviazanie partnerského vzťahu.

Zdravie: Doprajte si vitamín D. Ak sa cítite slabý, či unavený možno vám chýba práve tento vitamín. Choďte do prírody a načerpajte vitamín zo slnka.

Práca a peniaze pre víkendovo pracujúcich: Finančné blaho niekedy vyžaduje aj istú obetu. Skúste sa v domácnosti poobzerať po veciach, ktorých sa môžete zbaviť a ktoré vás obohatia o nejaké financie navyše. Skúste predať to, čo už nebudete využívať. Pamätajte si, že ak nebudete dostatočne relaxovať, vaše pracovné tempo môže zasiahnúť aj do vášho zdravotného stavu.

Tip na Dnešný Deň: Neponáhľajte sa, nestrachujte sa zbytočne a dopredu, nehádajte sa... Na svojej životnej ceste nezabúdajte na úsmev a vôňu kvetov, ktoré na vašej ceste stretnete.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Váhy... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Váhy, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Váhy. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Váhy s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Dnešný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.