aktuálny horoskop na dnes Ryby a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Ryby

(Pondelok 18.01.2021)

Dnešný deň vám prináša možnosť odhaliť vaše tajné zbrane. Či už sú to komunikačné zručnosti, alebo vaše dobre a láskavé srdce, počas dnešného dňa môžete zažiariť. Počas celého dňa si zachovajte úprimnosť, a nezabudnite vyjadriť aj svoje obavy v prípade, že si to bude situácia vyžadovať. Ak vás zastihnú negatívne myšlienky, snažte sa tieto situácie prekonať humorom.

Láska a vzťahy: V tomto období prejavte láskavosť vo svojom srdci a nechajte partnera pocítiť intenzitu vašej lásky. Na vašich citoch záleží a láskavá Venuša vo vašom dome porozumenia vám dodáva možnosti pochopiť seba samého a svoje požiadavky v láske. Ak ste nezadaný, snažte sa osobu, ktorú stretnete spoznať bližšie pred tým, ako s ňou stratíte hlavu.

Zdravie: Nezabúdajte na potraviny, ktoré obsahujú vitamín B12 a môžete si dokonca častejšie dopriať pivo, ktoré obsahuje vitamíny skupiny B.

Práca a peniaze: Potrápi vás nečakaný výdavok v domácnosti. Nabudúce musíte myslieť na sporenie skôr, ako bude neskoro. V nasledujúcom období venujte práci dostatočnú pozornosť a zabudnite na unáhlené rozhodnutia a odpovede.

Tip na Dnešný Deň (Pondelok): Ten, kto pri vás stál v ťažkých chvíľach života a neopustil vás ani v chorobe si zaslúži, aby bol pri vás aj vtedy keď prežívate čisté šťastie. Podeľte sa o chvíle šťastia s tými, ktorí vás milujú.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Ryby... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Ryby, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Ryby. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Ryby s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Pondelok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Ryby (Horoskopy Pondelok, 18.01.2021)