aktuálny horoskop na dnes Lev a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Lev

(Utorok 04.08.2020)

Váš spoločenský život by v dohľadnej dobe potrebovať svieži vietor. Ak sa nemôžete dostať do spoločnosti medzi ľudí kvôli vašim povinnostiam zvoľte aspoň telefonát s najbližšou priateľkou či priateľom. Skúste niečo nové a podeľte sa o vaše skúsenosti aj s tými, ktorých milujete. Môžete niečo uvariť, alebo vytvoriť. Vašej kreativite sa dnes mädze nekladú.

Láska a vzťahy: Pri hádkach si zachovajte pokojný tón hlasu a rozumné vyjadrovanie. Iba tak ukážete partnerovi, že ste úplne nad vecou a partner bude sám sebou zahanbený. Ak stále hľadáte toho pravého je čas vyraziť do spoločnosti. Doprajte si kávu, či večerný drink s kamarátkami. Narazíte na zaujímavú osobu.

Zdravie: Vyvážená strava bude v tomto období základom toho, aby ste sa dobre cítili.

Práca a peniaze: Nová pracovná ponuka vás ohúri, no premyslite si to. Nenechajte sa vo svojej práci obťažovať každodennými problémami a zamerajte sa skôr na konštruktívne riešenie vecí, ktoré musia byť splnené. Nedovoľte aby ste kvôli nepozornosti zanedbali niečo dôležité.

Tip na Dnešný Deň (Utorok): Čísté srdce dieťaťa, láska a cit pre všetko živé na svete, prostá duša, štedrosť, pomocná ruka... To sú veci, ktoré nás robia šťastnejšími.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Lev... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Lev, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Lev. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Lev s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Utorok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Lev (Horoskopy Utorok, 04.08.2020)