horoskop na rok 2022
aktuálny horoskop na dnes Lev a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Lev

(Utorok 30.11.2021)

Nakreslite dnes hrubú čiaru za svojou minulosťou a už viac neprenášajte negatívnu energiu do vašej prítomnosti. Tešte sa z pozitív, ktoré vám minulosť priniesla a zahoďte krivdy a negatíva minulosti, ktoré vám stále ubližujú. Svoju dnešnú vitalitu využite vo svoj prospech a začnite premýšľať pozitívnejšie a žiť viac prítomnosťou.

Láska a vzťahy: Nehľaďte stále na pravidlá okolo. Venujte svojej láske zvieraciu vášeň a zaoberajte sa len vašou láskou a blízkosťou. Prekvapte milovaného vašou živočíšnosťou. Pokiaľ ide o emočný život nezadaných, nasledujúce obdobie bude patriť novým príležitostiam a sociálnemu začleneniu.

Zdravie: Zdravie bude potrebovať vašu iniciatívu, aby ste si ho skutočne vylepšili. Konečne si kúpte bicykel, o ktorom ste už dávno premýšľali a začnite pravidelne športovať.

Práca a peniaze: Pozície planét vo vašom znamení naznačujú isté zlepšenie vo vašej finančnej situácie počas nasledujúcich dní. Nezabúdajte, že oddych je nesmierne dôležitý na to, aby ste mohli ďalej pracovať.

Tip na Dnešný Deň (Utorok): Nie vonkajšie duchovné bohatstvo, ale to vnútorné môže zaplniť prázdnotu ľudského bytia a nášho srdca.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Lev... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Lev, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Lev. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Lev s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Utorok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.



Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Lev (Horoskopy Utorok, 30.11.2021)