aktuálny horoskop na dnes Lev a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Lev

(Pondelok 26.10.2020)

Dnešok patrí vo vašom živote kreativite a dôslednosti. Zamerajte sa na maličkosti, ktoré postupne budujú celý váš deň. Nebojte sa dnes ani výziev. Ak chcete niečo začať, napríklad premiestnenie nábytku, výpredaj starého oblečenia, začínanie s cvičením, tak dnes je ideálny čas na takéto začiatky. Lunárna pozícia vám pomôže, aby ste v tejto činnosti zotrvali až do úspešného konca.

Láska a vzťahy: Vidíte až priveľa partnerových chýb, ktoré častokrát ani neexistujú. Ak ste nezadaný, nenechajte sa vtiahnúť do ľúbostného trojuholníka.

Zdravie: Mali by ste sa odhodlať k cvičeniu. Starostlivosť o vaše fyzické telo ulahodí aj vašej psychike obzvlášť vtedy, ak cvičenie spojíte s aktivitou na čerstvom vzduchu.

Práca a peniaze: Práca ktorá vás baví bude mať efekt aj na vaše finančné blaho. O vaše našetrené financie sa dobre postarajte. Zabudnite na zbytočné analyzovanie všetkého, čo ste za posledné obdobie nestihli a pustite sa naplno do nového projektu.

Tip na Dnešný Deň (Pondelok): Nikdy v živote nezabúdajte na najdôležitejšie poznatky bytia: Domov nie je miesto, ale pocit. Čas sa nemeria hodinami, ale okamihmi. Tlkot srdca sa nedá počuť, ale cítiť a zdieľať.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Lev... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Lev, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Lev. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Lev s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Pondelok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Lev (Horoskopy Pondelok, 26.10.2020)