aplikacia horoskop tarot sk
aktuálny horoskop na dnes Lev a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Lev

(Pondelok 21.06.2021)

Dnes zostávajte priateľskou osobou. Ak máte pocit, že niekto pozorne sleduje vaše kroky tak sa nemýlite. Preto sa nenechajte vyprovokovať do hádok, a radšej sa ukážte ako pracovitý, priateľský a hlavne chápavý človek. Ukážete tak svoju milšiu tvár, ktorá niekoho istotne zaujme.

Láska a vzťahy: Žiaden dar nedokáže nahradiť úprimné a láskyplné objatie, alebo bozk z lásky. Neočakávajte teda materiálne prejavy lásky vášho partnera a radšej buďte partnerovi inšpiráciou v tom, ako sa láska v skutočnosti prejavuje. Bozk a neha sú kľúčovými slovami tohto obdobia. Ak ste bez partnera, objavujte nové možnosti, ako sa stať zaujímavejším človekom.

Zdravie: V tomto období zvoľte ľahší jedálniček a do svojej stravy zaraďte viac vlákniny v podobe väčšieho množstva ovocia a zeleniny. Podporíte tak nie len trávenie, ale aj metabolizmus.

Práca a peniaze: Dostanete zaujímavú ponuku na rýchly zárobok. Usilovná práca smerom k dosahovaniu vašich cieľov vám zaručene prinesie úspech. Či sú to malé, alebo veľké ciele, teraz sú planéty v tej správnej pozícii k tomu, aby vám dopriali úspech a šťastie.

Tip na Dnešný Deň (Pondelok): Dnešný deň je tým najvzácnejším, ktorý máš. Chyť ho pevne do rúk a užívaj si krásy bytia.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Lev... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Lev, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Lev. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Lev s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Pondelok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Lev (Horoskopy Pondelok, 21.06.2021)