aktuálny horoskop na dnes Kozorožec a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Kozorožec

(Pondelok 18.01.2021)

Môžete sa začať tešiť na jedno nečakané prekvapenie. Navštívi vás človek, na ktorého priazni vám veľmi záleží. Nebojte sa však tejto návštevy. Aj keď ste sa v minulosti k nemu nesprávali veľmi prívetivo, všetko je vám odpustené. Čakajte milé a prívetivé posedenie s osobou, ktorá vám bola blízka.

Láska a vzťahy: Nič nie je také zlé, ako sa zdá. Viac sa rozprávajte a uvidíte že problémy neexistujú. Ak ste bez partnera nezanedbávajte sa. Prestaňte riešiť problémy okolia a venujte sa len sebe a svojim potrebám.

Zdravie: Strážte si chrbticu a kríže. Dávajte si pozor na prechladnutie v dolnej časti chrbtice. Vyhnete sa tak nepríjemnej bolesti.

Práca a peniaze: Dostanete zaujímavú ponuku na rýchly zárobok. V zamestnaní je čas konať, pustite sa do boja. Svojou inteligenciou a nápadmi môžete veľa získať.

Tip na Dnešný Deň (Pondelok): Ticho a samota a pokoj sú niekedy najlepším radcom. Vtedy prestávame počuť okolité hlasy a zvuky a začíname počuť hlas svojej duše a svojho srdca.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Kozorožec... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Kozorožec, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Kozorožec. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Kozorožec s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Pondelok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Kozorožec (Horoskopy Pondelok, 18.01.2021)