aktuálny horoskop na dnes Býk a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Býk

(Piatok 14.08.2020)

Niekto bude počas dnešného dňa porebovať vašu podporu, či dokonca vaše rameno, na ktorom sa môže vyplakať. Komunikujte s týmto človekom úprimne z hĺbky vášho srdca. Čoskoro sa bude opäť usmievať a to vďaka vám. Nie je nič krajšie, ako pomôcť človeku v núdzi. Vy sa tak budete tiež cítiť výnimočnejšie.

Láska a vzťahy: V nasledujúcom období buďte partnerovi oporou a prejavujte mu viac vašu lásku, náklonnosť a obdiv. Nezadaných prekvapí nasledujúce obdobie plánmi, ktoré ste nečakali. Dostanete sa na prekvapivé miesta.

Zdravie: Nečakané zranenie by mohlo ovplyvniť vašu energiu. Dávajte si pozor pri bežných činnostiach a nepodceňujte bezpečnosť pri práci, aj keď robíte stále opakujúcu sa činnosť.

Práca a peniaze: Budete mať dostatok financií hlavne pre seba. V tomto období sa vyhýbajte pôžičkám. Nikto vám už nebráni posunúť sa dopredu. Naberte odvahu a vykročte správnou cestou k novým zážitkom.

Tip na Dnešný Deň (Piatok): Čísté srdce dieťaťa, láska a cit pre všetko živé na svete, prostá duša, štedrosť, pomocná ruka... To sú veci, ktoré nás robia šťastnejšími.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Býk... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Býk, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Býk. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Býk s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Piatok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Býk (Horoskopy Piatok, 14.08.2020)