aktuálny horoskop na dnes Blíženci a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Blíženci

(Pondelok 26.10.2020)

Doprajte si priestor, ktorý potrebujete iba pre seba. Niekedy je skutočne v poriadku vyžadovať, aby vám pomáhali aj ostatní členovia vašej domácnosti. Nezabúdajte, že dnešok je pre vás ten správny čas na určité veci hovoriť nie. Nerobte nič, čo by vás obťažovalo, alebo čo by ste robili vyslovene iba z povinnosti.

Láska a vzťahy: Ak dostávate lásku, ktorá je krásna a harmonická, rovnakou mincou ju oplaťte. Láska nie je samozrejmosťou a treba si ju vážiť. Ak hľadáte partnera, mali by ste sa zamyslieť, či hľadáte správne.

Zdravie: Vaše zdravie bude pevné s výnimkou bolesti hlavy, ktorá vás môže potrápiť po náročnom dni hlavne vo večerných hodinách. Doprajte si horúci kúpeľ, ktorý rozprúdi vašu krv a otvorí cievy a tak sa bolesť hlavy čiastočne upokojí.

Práca a peniaze: Mocná planéta Mars bude počas tohto obdobia vplývať hlavne na financie mužov narodených v tomto znamení. Podarí sa im nájsť stratenú motiváciu a pritiahnuť peniaze do života. Aj vy môžete byť v centre diania. Snažte sa viac presadzovať svoje myšlienky a nápady. Nenechajte sa odradiť krátkodobým neúspechom, ktorý vás mohol demotivovať. Uvedomte si, že tvrdou prácou dokážete čokoľvek.

Tip na Dnešný Deň (Pondelok): Pretvárka nikomu nesvedčí a mohla by sa už považovať za klamstvo. Ak niečo chcete, povedzte to. Nedúfajte, že vám okolie rozumie aj bez slov.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Blíženci... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Blíženci, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Blíženci. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Blíženci s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Pondelok) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Blíženci (Horoskopy Pondelok, 26.10.2020)