Váhy: Horoskop na Dnes

Streda 19.01.2022

Zabudnite na to možstvo vecí, ktoré sa na vás valili v predchádzajúcich dňoch. Zvládli ste to viac ako dobre a teraz je čas ísť ďalej s dobrou náladou a s otvorenou mysľou. Povinnosti, ktoré musíte zvládať vám vytvárajú obranný štít vašej mysle do budúcnosti. Nateraz sa však situácia upokojí a vy budete mať viac času pre seba. Toľko sústredenia vám odobralo veľa energie, takže teraz sa musíte viac venovať sebe.

Láska a vzťahy: Spomaľte a vnímajte blízkosť vášho partnera. Nezabúdajte si užívať toto čarovné obdobie a snažte sa počas nasledujúceho obdobia vyhnúť nezmyselným hádkam. Nezadaní sa dozvedia správu, ktorá ich nesmierne poteší.

Zdravie: V tomto období sa musíte udržiavať v stave sviežej mysle tak, aby ste nestrácali energiu. Ak sa vyhnete prehnanému stresu tak budete zvládať aj komplikovanejšie úlohy.

Práca a peniaze: Na veľké finančné investície teraz nie je vhodný čas. Z pracovného hľadiska sa musíte viac učiť prekonávať negativitu a priniesť do tejto oblasti pozitívny postoj. Nezameriavajte sa len na negatíva v práci, ale uvedomte si aj to, čo vám práca prináša.

Tip na Dnešný Deň: Nezabúdajte na svoju veľkú predstavivosť. Tá dokáže vidieť to, čo nevidia vaše oči, počuť to, čo uši nepočujú a cítiť viac, než dokáže srdce cítiť. Využite vašu predstavivosť pre prospech seba aj ostatných.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Váhy... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Váhy, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Váhy. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Váhy s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Dnešný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:


Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.