Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

ake je vase povolanie podľa znamenia zverokruhu

4 najväčší klamári zverokruhu

Poznáte týchto klamárov zverokruhu aj vy?

Sú ľudia, ktorých klamstvo neodhalíte. Niektorí ľudia sa dokonca pri klamstve do očí necítia previnilo. Pokiaľ ide o oklamanie iných pre vlastné blaho, či pre dobro veci, existujú isté znamenia zverokruhu, ktoré klamú ako majstri. Ich charakterové črty ich doslova predurčujú na to, aby pôsobili dôveryhodne a túto vlastnosť sa naučili využiť vo svjoch prospech. Ak niečo chcú, sú ochotné dosiahnúť to, aj za cenu menších, alebo aj väčších klamstiev. Ukážeme vám, ktoré 4 znamenia zverokruhu patria medzi najlepších klamárov. Oklamalo niektore z týchto znamení aj vás? Nenechajte sa prekvapiť a zaskočte tieto znamenia odhalením ich klamstiev.

Zemiaková medaila pre 4 najväčšieho klamára zverokruhu

Najmenej zdatným v tomto smere, je znamenie Kozorožec, ktoré nemá až taký silný vzťah ku klamstvu. Ak však ide o niečo, čo by mohlo negatívne ovplyvniť jeho potreby, či túžby, veľmi rád klame všetkým okolo seba, aby dosihol čo potrebuje. Kozorožec vyhráva zemiakovú medailu v súťaži najväčší klamár zverokruhu.

V prípade kozorožca teda ide o klamstvá, ktoré majú toto znamenie doviesť k blahu alebo k dosiahnutiu svojho cieľa. Ak chce niekoho presvedčiť o svojej pravde, no nemá ju, jednoducho mu zaklame. V práci si tak skôr obľúbia pracovitého kozorožca, ako lenivého škorpióna. Aj keď to bude tvrdiť len kozorožec, bude pri klamstve pôsobiť dôveryhodne. Kozorožec totiž vie, ako klamať tak, aby nebol odhalený. Ak sa veci pohnú smerom, akým chce, nemá problém neustále klamať a pravdu nikdy neodhaliť.

Kozorožec je znamením, ktorý pri klamstve hľadí hlavne na vlastný prospech. Bojuje za svoje veci, ideály, postup v práci, lásku, opateru, za všetko, čo si zaumieni. Pri svojom boji a priamočiarou cestou za úspechom mu vôbec nerobí problém oklamať ľudí okolo. Pozor však, neklame ľudí, ktorých miluje a nezvykáva oklamať svoju rodinu. Jedine ak by vedel, že by im to mohlo ublížiť.

Brondzový najväčší klamár zverokruhu

Druhý v poradí, ktorý je už väčším a odhodlanejším klamárom, ako jeho predchodca kozorožec, je znamenie lev. Ich dôvody na klamstvá môžu byť rôzne. Zo všetkých znamení zverokruhu sa tak môže lev pýšiť brondzovou medailou v hre o najväčších klamárov zverokruhu.

Lev chce na ostatných ľudí okolo pôsobiť skutočne dokonale. Snaží sa vytvoriť obraz seba ako krásneho, no zároveň pracovitého človeka, ktorého nič nevydesí. Opak je však častokrát pravdou a preto, ak je to potrebné, je ochotný oklamať kohokoľvek. Hlavne po pracovnej stránke je možné, že pre svoje povýšenie oklame aj priateľov, či kolegov, ktorých pozná už roky. Len preto, aby sa dostal na vytúžené pracovné miesto.

Ich klamstvo však v skutočnosti nie je nijako nebezpečné pre okolie. Znamená však nebezpečie pre samotného leva, ktorý sa tým, že niekoho oklamal, častokrát zaoberá aj po rokoch odkedy klamstvo vykonal. Môžu sa u neho dostaviť výčitky a preto je pre toto znamenie obtiažne klamstvo utajiť. Túžia po pozoronosti okolia a po vytvorení pozície dokonalosti a obdivu verejnosti. A práve z týchto dôvodov je znamenie lev ochotné klamať a zavádzať ľudí okolo seba. Zvykávajú tiež preháňať a prehnane poukazovať na svoje schopnosti len preto, aby zdôraznili pred ostatnými svoju výnimočnosť.

Strieborný najväčší klamár zverokruhu

Vodné znamenie rak tiež dokáže vycítiť ako ovplyvniť ostatných ľudí natoľko, aby uverili akémukoľvek klamstvu. Rak musí byť presvedčený o tom, že toto klamstvo je dôležité, a v tom prípade sa ho bude svojími klepetami držať až dokonca. On sám nikdy pravdu neprezradí. A ak to on sám nebude chcieť, na pravdu ani nikto nikdy nepríde. A práve preto dostáva znamenie rak striebornú medailu v našej súťaži o najväčšieho klamára zverokruhu.

Rak sa niekedy cíti skutočne neistý. Hlavne ak bojuje vo veľkom kolektíve o svoje miesto, pozíciu, či priateľstvo ľudí, je schopný použiť klamstvá na to, aby sa vyhol odmietnutiu, či ublíženiu. Rak je tajuplné znamenie samé o sebe. Každého raka na svete pozná dokonale len málo osôb, častokrát nie viac, ako dve. Znamenie rak si udržiava odstup od ľudí, a ak je to nutné, toto znamenie dokáže oklamať každého o čomkoľvek.

Rak je tiež jedno z najdôveryhodnejších znamení zverokruhu a preto nie je žiadným prekvapením, že klame s prirodzenosťou a svoje klamstvá si dokonale pamätá. Nemôže sa tak stať, že ho na klamstvách nachytáte. Bez najmenších pochybností si presne pamätá koho ako oklamal a je ochotný žiť v klamstve až dovtedy, kým sa nerozhodne, že ho to už vyčerpáva. Je to však silné znamenie, ktoré by mohlo kľudne konkurovať tajným agentom strážiacim tie najdôležitejšie tajomstvá. Vedia vycítiť vaše zraniteľnosti a využiť ich proti vám. Veci pokrútia, prifarbia, pootočia, no všetko robia vedome a častokrát pre svoj kľud či úspech. Sú tiež majstrom slova a dokážu slová formovať tak, aby v nich ukryli pravdu a odpovedali nepriamo a neúplne. Dávajte si pozor na toto tajomné znamenie.

Najväčší klamár zverokruhu je...

O tom, kto vyhráva zlatú medailu v súťaži najväčší klamár zverokruhu, je už rozhodnuté. Znamenie blíženci sú majstrom tohto "povolania", v ktorom vedia oklamať každého na svete. Sú zástupcami tejto tajnej životnej zbrane a je to jeden z ich najvýraznejších charakterových znakov.

Blíženci klamú tak dokonale, že sa niekedy vžijú do úlohy o ktorú oklamali iných. Niekedy sa znamenie blíženci musia vysporiadať so svojou vlastnou dvojitou tvárou a nevyhne sa ani tomu, že niekedy nevie, či je situácia v ktorej sa nachádza realitou, alebo jeho dokonalým, vymyseným klamstvom.

Blíženec je znamením dvoch tvári. Tak ako sa cíti on, tak koná aj v živote. Dokáže oklamať úplne každého. Oklame aj partnera, kolegov v práci, alebo ak chce aj svoju rodinu. Klamstvo nepovažuje za nič zlé. Berie ho skôr ako nástroj ľahšieho zvládania dnešného sveta. Vo svete klamstva sa orientuje skutočne majstrovsky a častokrát je celý jeho život sieťou dokonale prepojených klamstiev. Dokáže tak vytvoriť dokonalejší obraz o sebe a o svojích zručnostiach. Jeho klamstvá sú tak dokonalé, že bývajú zakryté počas celého života Blíženca.


Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Najväčší klamári zverokruhu