Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

4 najnevernejšie znamenia zverokruhu

Ktoré sú 3 najnevernejšie znamenia zverokruhu?

Chronický neverníci, sukničkári a cudzoložníci

V tomto člávnku spoznáme najnevernejšie znamenia zverokruhu. Ľudia sa zaujímajú o astrológiu hlavne preto, lebo chcú poznať svoju budúcnosť. Zaujíma ich tiež, ako sa hodia k svojmu partnerovi z pohľadu spoločných charakteristických čŕt, či z pohľadu hviezd. Už v dávnej minulosti ľudia hľadali odpovede na svoje otázky práve v astrológii a skúmali aký vplyv má dátum narodenia na ich životy či na vernosť, alebo neveru ich partnera.

Aj keď sa chystáme písať o najnevernejších znameniach zverokruhu, neznamená to, že vám ostatné znamenia budú za každých okolností verné a nikdy sa s nimi nespálite. Vzťah je obojstranná záležitosť, a pre kvalitný vzťah je potrebné, aby ste partnerovi venovali dostatok času, pozornosti a lásky. Napríklad aj znamenia Baran alebo Rak sa niekedy môžu prejaviť ako nehanební cudzoložníci. Majú totiž nesmiernu schopnosť klamať a získať si ľudí na svoju stranu. Je to však oproti nasledujúcim znameniam skôr výnimka.

Podľa istých charakterových čŕt jednotlivých znamení môžeme skutočne určitť ktoré znamenia zverokruhu sú najnevernejšie. Ak teda poznáte charakteristiku znamení istotne už o tom máte svoju predstavu. Predtým ako sa teda spálite s jedným z týchto znamení v láske, prečítajte si viac o tom ktoré sú najnevernejšie znamenia zverokruhu. Nechceme vás však od týchto znamení odradiť, ide skôr o malé varovanie. Aby potom nik nepovedal, že sme ho pred nimi nevarovali.

Slávik v klietke nevernosti

Životným poslaním tohto znamenia je lietať po svete a zažívať nekonečné dobrodružstvo. Ak sa zaujímate tiež o charakteristiku znamení, je vám jasné, že týmto dobrodruhom nie je nik iný, ako znamenie strelec. Pre strelca je predstava pripútania sa k jednej žene a zdieľanie rodinného života doslova hororom. Ide však skôr o mladšie ročníky tohto znamenia, ktoré sa doslova desia záväzkov.

Strelec chce robiť prieskum krajín, miest, ale aj sŕdc a tiel všetkých žien okolo. Znamenie strelec si jednoducho nevie pomôcť a prebojovať sa cez túžbu neustáleho získavania nových priateľov. Strelec žije mottom, ktoré mu radí vyskúšať každý deň niečo nové a vzrušujúce. To je hlavný dôvod, prečo sa môže vo vzťahu cítiť ako v klietke a prečo na niektorých strelcov pôsobí vzťah doslova obmedzujúco. V dôsledku ich túžbe po voľnosti je pre nich dodržiavanie sľubou veľmi komplikované. Často tiež menia svoje názory a to čo sa im páčilo minulý týždeň sa im nemusí páčiť dnes.

Ak sa však naučíte držať tempo s dorborodruhom strelcom, môže si vás obľúbiť natoľko, že mu nebudete pripadať ako záťaž, ale skôr ako najlepší priateľ a pomocník. Musíte mu však dopriať slobodu rozprestrieť krídla a lietať po svete. Nesnažte sa ho vlastniť a ovládať.

Mladý kráľ nevernosti

Teraz si niečo povieme o znamení, ktoré je síce úprimné, ale nie v prípade kedy ide o jeho vlastnú intimitu. Získať si srdce vodnára je skutočne zložité. Jeho telo však dostanete pravdepodobne vtedy, ak máte jeho oku lahodiaci zovňajšok a ste odhodlaný experimentovať. Pokiaľ ide o emocionálnu stránku vodnára, je ťažké ponoriť sa do hĺbky jeho srdca. Necítia veľkú zodpovednosť voči partnerovi s ktorým nejakú tú dobu zdieľajú jednú posteľ. Majú tiež problém s dodržiavaním svojích sľubov. Vodnár je však znamenie, ktoré z vášho života zmizne ešte skôr, ako vám ublíži. Častokrát jeho nevere predchádza rozchod s terajším partnerom.

Niekedy je veľkým problémom porozumieť znameniu vodnár. Môžu sa vám javiť ako ľudia, ktorým chýba lojalita. Keď sa však rozhodnú dať vám ich srdce, odovzdajú vám aj svojho ducha neverníka. Ich vernosť je podmienená aj ich vekom. Práve vodnár vo vyššom veku dokáže presne určiť čo chce a potrebuje. Hlavne mladší vodnári sú majstri zvádzania a sukničkárstva, a preto sa toto znamenie dostáva do zoznamu medzi najnevernejšie znamenia zverokruhu. S týmto znamením vám najviac pomôže trpezlivosť.

Najnevernejšie znamenie zverokruhu túži oslniť

Lev salónov, stredobod každej párty, či najlepšie oblečená osoba na každej oslave... Týmito znakmi sa vyznačuje ten najväčší neverník z celého zverokruhu - znamenie Blíženci. Blíženci sa túžia stať stredobodom a očariť ostatných na každej spoločenskej akcii. Túžia byť obdivovaní, milovaní a chcú si po sovjom užívať každý ich deň.

Znamenie Blíženci sú neskutočne koketní a dokážu flirtovať tak, že si to ani neuvedomujú. Sú majstrami v rozprávaní, no vedia sa aj obliecť, navoňať a upraviť tak, aby zaujali každé oko. Blíženci sa na svet dívajú ako na obrovský priestor plný rôznofarebných možností. Aj keď sa s ním dostanete do spoločnosti, väčšinou vás sklame fakt, že blíženec sa určite nebude venovať len vám. Mal by si preto hľadať partnera do života, ktorý bude akceptovať jeho sukničkárske chúťky a potrebu zahviezdiť. Blíženec však nie je typ, ktorého by niekto rýchlo ohromil a preto sa snaží každú osobu trochu spoznať. Dúfa, že v nej nájde pravého človeka na zdieľanie životnej cesty. Takto však počas života vymení viacerých partnerov.

Na druhej strane... Blíženec je nesmierne oddané znamenie, ale iba za predpokladu, keď nájde niekoho do koho sa zamiluje celým svojím srdcom. Ak ste našli blíženca, ktorý vám odovzdal svoje srdce, nemusíte sa báť žiadných záletov z jeho strany. Naopak, získali ste partnera, ktorého vám budú všetci závidieť, aj keď jeho minulosť by ste radšej nemali rozoberať.

Sú tieto znamenia vždy neverné?

Už ste spoznali najnevernejšie znamenia zverokruhu. Na druhej strane existuje aj zoznam tých, ktoré sú z celého zverokruhu tie najvernejšie a najlojálnejšie znamenia. Chceme však dodať, že tieto znamenia nie sú za každých okolností neverné. Dívajte sa na ne skôr ako na divoké kone, ktoré musíte skrotiť na to, aby si vás skutočne obľúbili na celý život. Nenechajte si však ujsť možnosť spoznať takéhoto jedinca, pretože práve tieto znamenia neponúknu svoju lásku a srdce len tak hocikomu. Ak si získate ich srdce a dušu, nie je vôbec vylúčené, že budú schopné skutočnej vernosti.

Každý týždeň si len a len pre vás pripravujeme rôzne zaujímavosti zo sveta horoskopov, tarotu a čarovného zverokruhu. Skúste si prečítať viac o svojom znamení, či o ľuďoch, ktorých poznáte. Dozviete sa zaujímavé informácie, ktoré vám otvoria oči o každom znamení.

Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Najnevernejšie znamenia zverokruhu