Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

ktoré znamenie je najvernejšie

Najvernejšie Znamenia

Patrí váš partner medzi najvernejšie znamenia zverokruhu?

Kvalita každého vzťahu závisí hlavne na dostatočnom porozumení medzi oboma partnermi.Každý vzťah je sprevádzaný šťatnými dňami, ale aj problémami, či starosťami. Najbolestivejšia zrada, ktorú môže zažiť oddaná partnerka, či manželka, je nevera zo strany muža. Aj tu sa však dajú z horoskopu určiť, ktoré znamenie má také charakterové črty, že by ani nepomysleli na neveru. Tieto znamenia zverokruhu dodržiavajú pravidlá úprimnosti, vernosti a lásky. Robia to prirodzene, pretože vás skutočne milujú.

Pár slov od veštkyne Sibyli

Častokrát sa stáva, že ženy pochybuju o vernosti svojho partnera. Práve preto som vytvorila osobnú charakteristiku tých, ktorí sú poľa znamenia najvernejší v manželstve. Ak máte za manžela jedno z týchto znamení, je pravdepodobné, že vám bude oddaný a verný do konca života. Tieto znamenia patria z mužov medzi skutočne najvernejších. Dbajte však na to, aby od vás cítil lásku a pochopenie. Ak sa o neho budete starať tak, ako o seba, a ľúbiť ho tak, ako v prvé dni vášho stretnutia, týto muži budú skutočným pokladom na celý život. Milujte ho tak, ako keď ste sa prvýkrát pozreli jeden druhému do očí a uvideli ste v nich hlbokú lásku voči vám. Spomínate si na tie silné okamihy naplené energiou lásky? Ako keby sa zastavil čas a silná energia prechádzala celým vaším vnútrom a mysľou. Nezabúdajte na tie krásne začiatky a skúste si ich spoločne pripomínat vždy, keď je na to príležitosť. Tieto znamenia zverokruhu, ktoré sú skutočne verné, vašu lásku veľmi ocenia. Neberte partnera ako samozrejmosť, pretože nie všetci na svete majú možnosť milovať. Aké sú teda najvernejšie znamenia zverokruhu?

Býk (Apríl 20 - Máj 20)

Muž narodený v tomto znamení srší silou, ktorú je častokrát vidieť aj navonok. Tento muž si nepotrpí na krátkodobé zálety za ľúbostným vzplanutím. Omnoho radšej dá prednosť útulnému a teplému domovu. Ak mu vytvoríte také podmienky, že sa bude z práce tešiť do útulného domova v ktorom ste vy, môžete si byť istá, že vám bude tento muž skutočne verný. Muž býk je trpezlivý a zábavný. Nikdy s ním nie je nuda a preto sa môže stať, že ho uvidíte v spoločnosti žien, ktoré sa pri ňom dobre bavia. Býk je však len rád, že pôsobí vtipne. Nesnažte sa za tým vidieť nič viac. Aj keby mala niektorá z týchto žien záujem o dominantného býka, aj v tom prípade by radšej mávol rukou a s hrdosťou jej povedal, že je zadaný. Lichotí mu však, ak je v živote obdivovaný a ak sa o neho niekto skutočne zaujíma. Dajte mu pocit, že vám na ňom záleží a že je stredom vášho vesmíru. Niekedy stačí iba jednoduche "Milujem Ťa" vtedy, keď sa mu niečo v práci nedarí. Nezabúdajte, že býk hľadá silnú a sebavedomú ženu, ktorá mu bude oporou v ťažkých chvíľach. Je preto na mieste, aby ste mu nikdy neukázali slabosť, ako je prehnaná, či neopodstatnená žiarlivosť. Ak býk nájde ženu svojho života a usadí sa, nie je nič, čo by ho dokázalo zlákať na záletné chodníčky. Aj preto patrí býk k najvernejším znameniam z celého zverokruhu.

Rak (Jún 21 - Júl 22)

O ktorom znamení je tak veľmi známe, aké je citlivé, verné, starostlivé a oddané? Áno, všetky tieto vlastnosti patria znameniu rak, ktoré sa taktiež radí medzi najvernejšie znamenia zverokruhu. Na začiatku tomuto mužovi chýba iniciatíva na to, aby začal o ženu svojho života bojovať. Rak je však znamenie, ktoré sa môže najprv stať vaším priateľom pred tým, ako sa do neho šialene zamilujete. Je to možno jedna z jeho taktík, no možno mu len proste chýba dostatočná odvaha na to, aby vás oslovil. Ak má o vás záujem muž rak, pravdepodobne vo vás vidí bohyňu ktorá stojí na piedestále jeho túžob. Vidí vo vás dokonalú ženu, manželku, milenku a tú najkrajšiu osobu na celom svete. Preto sa môže stať, že má strach z odmietnutia. Ak ste však prekonali tieto prvotné, no krásne chvíle, pravdepodobne ste už vo vzťhu s mužom v znamení rak. Gratulujeme vám. Tento muž vám bude verný po celý život. Bude mať oči len pre vás. Dávajte si však pozor na to, aby sa pri vás nezačal nudiť. Raka môže tiež sklamať, ak mu odmietnete splniť nejakú intímnu túžbu. Najviac na svete sa totiž bojí odmietnutia. V ženách okolo vidí mnoho nedostatkov a preto, ak si konečne vyberie tú pravú, tú považuje za dokonalú osobu s ktorou chce kráčať životom. O ostatné navôkol nemá záujem. Nezabúdajte mu však venovať dostatok pozornosti, starostlivosti a vyznaní lásky. Tento muž si to zaslúži a vďaka tomu tak cíti hlboké spojenie s dušou svojej vyvolenej.

Váhy (September 23 - Október 23)

Muž narodení v znamení váhy bojuje o svoju lásku až do posledného dychu. Je to ozajstný majster v milovaní a do života vám dokáže vniesť potrebnú harmóniu. Je však veľmi tajuplný a len málokedy dáva najavo svoje hĺboké city k vám. Dokáže však s ľahkosťou prekonať každý problém, ktorý vo vašom spoločnom živote nastane. Je to silný oporný pilier, ktorého sa môžete držať v časoch nepohody, či smútku. Muži narodení v znamení Váh majú zvyčajne atraktívny zovňajšok, ktorý láka opačné pohlavie. Muž v znamení váh má rád pozornosť a dokoca aj rád flirtuje. Nie je v tom však veľký majster a objekt jeho firtu, o ktorý nemá hĺbší záujem ho tento objekt rýchlo omrzí. Môžete ho tiež pristihnúť ako sa otočí za krásnou ženou, ktorá kráča po ulici. Nevie si však pomôcť, pretože jeho oku proste lahodí krása. Netreba ho však za to karhať. Skúste sa ovládnuť a nerobte mu žiarlivostné scény, ktoré ho tak veľmi vyčerpávajú. Muž váhy musí mať vo vás istotu. Potrebuje z vašej strany cítiť to, že je pre vás ten jediný, najkrajší, najmúdrejší a proste naj vo všetkých ohľadoch. Ak mu doprajete tento pocit, a skutočné chvíle úprimnej lásky, tento muž vás nikdy nepodvedie a niekdy neopustí. Práve pre tieto vlastnosti sa znamenie váhy radí medzi 3 najvernejšie znamenia z celého zverokruhu.

Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Najvernejšie znamenia Zverokruhu