horoskop na September 2020 Baran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Vodnár, Škorpión, Strelec, Kozorožec, Ryby horoskop Záři 2020

Horoskop September 2020 - Záři 2020

Horoskop September 2020 začína so Slnkom v znamení Panna

Mesiac september 2020 bude pre niektoré znamenia zverokruhu náročnejší. Pre mnohých z vás však nastáva obdobie doslova znovuzrodenia, kedy sa vám otvoria dvere viacerých možností. Horoskop september 2020 začína so slnkom v znamení Panna. 22. júla 2020 vstúpi slnko do znamenia Panna, ktoré sa spája so 6. astrologickým domom. Domov usporiadania v živote a úsilia prinesie možno viac práce, ale taktiež odmenu za vašu neúnavnú činnosť.

Zemské znamenie Panna je charakteristické svojím zmyslom pre poriadok. Tento vplyv slnka v znamení ste už istotne pocítili ku koncu minulého mesiaca, pretože Slnko vstupilo do Panny 22. Augusta. Váš zmysel pre usporiadanie v živote sa prelína aj do mesiaca september 2020, kedy by ste mali konať zodpovedne a rozvážne.

6. znamenie zverokruhu sa taktiež charakterizuje túžbou po nezávislosti. V mesiaci september sa do popredia taktiež dostanú finančné otázky v živote viacerých znamení, upozorňuje Horoskop September 2020. Teraz nie je vhodné obdobie na veľké finančné investície. V astrológii symbolizuje slnko našu podstatu, a pripomína nám to, kým v skutočnosti sme. Nastáva čas, aby si všetky znamenia zverokruhu usporiadali myšlienky, a sústredili sa aj na to, kam smerujú ich kroky. Rozvážnosť a premýšľanie je počas mesiaca september 2020 skutočne na mieste.

September vám v tomto horoskope odhalí svoje tajomstvá v okamihu, keď sa slnko nachádza v znamení Panna a taktiež po presunde do znamnenia Váhy. Táto vznešená cesta slnka motivuje ľudí v tom, aby objavili svoje skryté zručnosti. Váš talent a schopnosti čakajú na svoje odhalenie, a vaše znalosti budú v tomto mesiaci užitočné. September 2020 je ideálnym obdobím na vysoké pracovné nasadenie. Budete mať dostatok energie na zastrešenie všetkých dôležitých pracovných povinností.

Z každého rastu, ktorý v mesiaci september 2020 nastane, získa Panna veľa pre svoju budúcnosť. Budete mať tendenciu byť viac motivovaný, a môže sa stať, že svojou motiváciou zaujmete aj ostatných. Buďte slnkom v centre pozornosti ostatných, a snažte sa rozosievať pozitívnu energiu všade okolo. Buďte užitočnou osobou, ktorá pozdvihne náladu členov svojej rodiny, a všetkým vaším blízkym. Práve vy sa počas mesiaca september 2020 môžete stať motivátorom. Obdobie, keď sa slnko nachádza v znamení Panna nám tiež prináša možnosti na využitie materiálnych zdrojov v náš prospech. Práve preto sa budeme zaoberať aj hmotnými vecami, o ktorých budeme v živote uvažovať.

Domácnosť musí byť očistená tak, ako aj vaša aura. September je vhodným mesiacom na odstránenie nepotrebných veci v domácnosti. Vyčistíte si vaše energie hlbokou meditáciou, a vašu domácnosť jesenným upratovaním, dodáva Horoskop September 2020. Je čas vpustiť nové energie do vášho domova, ktoré budete môcť neskôr efektívne využiť. Hospodárte rozumne so svojou energiou, a taktiež s materiálnymi vecami, a snažte sa ich podarovať niekomu, kto by ich ocenil.

Panna so svojím 6. astrologickým domom predstavuje taktiež energiu duality. Ľudia, ktorí sa narodili so slnkom v Panne, a ktorí momentálne v tomto období oslavujú svoje narodeniny, sú charakteristické svojou dvojakou silou. Panna sa vám niekedy môže javiť vyčerpaná, no hneď na to chytí druhý dych, a má energiu doslova aj za vás. Znamenie Panna má schopnosť analyzovať veci. Je taktiež vynikajúcou osobou na poskytnutie rád. Tieto osobité vlastnosti slnečného znamenie Panna sa v mesiaci september 2020 prenášajú na všetky znamenia zverokruhu, či už zemské, ohnivé, vodné alebo vzdušné.

Váš ostrý intelekt v mesiaci september využite pre váš osobný rast a rozvoj. Nastalo obdobie, kedy môžete hodiť všetko staré za hlavu, a venovať svoju plnú pozornosť prítomnosti. Prítomnosť je tu a teraz, a je dôležitejšia, než čokoľvek ostatné. Minulosť už nezmeníte, a budúcnosť môže byť taká, ako si ju vytvoríte práve vy. Pustite sa teda do práce so sviežou energiou, a do domácich povinnosti zapojiť aj ostatných členov. Povinnosti by ste mali distribuovať medzi ostatných, aby aj vám ostával voľný čas na oddych.

Snažte sa rozdeliť energie rovnomerne, pretože harmónia vo vesmíre je najdôležitejšou vecou, ktorou by ste sa teraz mali inšpirovať. Horoskop september 2020 sa teraz bude venovať najdôležitejším astrologickým tranzitom, ktoré budú vplývať na našu osobu. Vnímajte tok energie počas jednotlivých tranzitov, a pocítite, ako planetárne aspekty ovplyvňujú naše životy. V mesiaci september nás čakajú tieto najdôležitejšie Astrologické pohyby:


Horoskop September 2020 (Horoskop Záři 2020) bude v 1. polovici ovplyvnený Lunárnymi pohybmi, Slnkom, Marsom aj Venušou

Horoskop 2. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Spln mesiaca v znamení Ryby ✦

Charakteristické vlastnosti znamenia ryby tak vstupujú do popredia. Vnímavosť okolia a citlivosť pre emócie a potreby ostatných je badateľná v každom z nás. So znamením ryby, ako s posledným astrologickým znamením zverokruhu, sa spája 12. astrologický dom, ktorý je domom podvedomia. Tento dom v našom živote odhaľuje skryté obavy z neznámeho, a s tajomstvom.

12. astrologický dom taktiež upozorňuje na potrebu dokončenia životnej cesty. Je to dom, ktorý v nás odhaľuje citlivosť, pochopenie, a taktiež náklonnosť k ostatným ľuďom, ktorí v živote nemali toľko šťastia, než vy. Veľkým pozitívom lunárneho tranzitu v znamení ryby je uvedomovanie si darov, ktoré sme od života dostali. Väčšina ľudí 2. septembra 2020 ocení všetky pozitíva, ktoré môže v živote využívať. Uvedomujete si svoju dobrú prácu, partnerský život, zdravé deti, vaše vlastné zdravie, alebo sa môžete pochváliť kariérnymi úspechmi... Uvedomujete si krásy a dary každodenného života...

Každý z nás vo svojom živote istote nájde nejaké pozitívum, ktoré niekomu inému chýba. Uvedomujete si všetky životné dary, pretože vďačnosť vám pomôže do života vlákať ďalšie šťastie, prizvukuje Horoskop September 2020. Obrovská fantázia znamenia rýb sa bude odzrkadľovať hlavne v práci, ktorá si vyžaduje kreativitu. Ak vykonávate kreatívnu činnosť, obdobie okolo druhého septembra bude pre vás veľmi prospešným časom, kedy sa vám podarí dokončiť veľké diela.

Spln mesiaca v znamení ryby taktiež odporúča každému, kto túži po naplnení konkrétnych snov, aby využili tvorivého ducha, pretože práve teraz môžu začať napredovať v živote. Spln mesiaca v znamení ryby prináša aj varovanie v zdravotnej oblasti. Počas tohto dňa sa neodporúčajú žiadne chirurgické zákroky, a ľudia môžu byť citliví na zlý spánok. Skúste svoje dni využívať naplno tak, aby ste zaspávali unavený, a venujte kúsok času aj svojim koníčkom, aby ste pri zaspávaní mohli spomínať len na krásne veci. Pasivita v živote sa počas tohto obdobia neodporúča, a preto zapojte vášu aktívnu myseľ pre realizáciu vašich nápadov.


Horoskop 4. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Prichádza kvadratúra planéty Venuša s planétu Mars ✦

Planéta Venuša sa prejavuje hlavne vyzdvihnutím našej ženskej podstaty. V živote sa spája s dvoma aspektami, s láskou a s financiami. Práve v týchto dvoch smeroch môžete očakávať počas tejto kvadratúry zmenu. Venuša je potešujúca planéta, ktorá taktiež prináša aj pozitivne zmeny. Slobodní jedinci si budú môcť užívať šarm, ktorý ovláda Venuša. Pre zadaných nastáva čas na prejavenie lásky, a taktiež na romantiku.

Venuša v nás odomyká poznanie toho, ako pristupujeme k svojím vlastným emóciám, a k vzťahom. Chápeme všetky pozitíva, ktoré dostávame, a snažíme sa pochopiť potreby ostatných. Vieme sa vcítiť do emócií nášho partnera, členov našej rodiny, a do emócií našich priateľov. Uvedomujeme si situácie, ktoré nám živote prinášajú najväčšiu radosť. Toto je obrovská výhoda kvadratúry Venuše s planétou Mars, pretože ak vieme čo nás robí šťastnými, vieme o to bojovať a usilovať sa o to.

Mars však môže priniesť aj rušivý efekt do našich mileneckých vzťahov, upriamuje Horoskop September 2020. Uvedomovanie si šťastných okamihov, nás niekedy môže vracať do minulosti, a stáva sa, že očakávame od partnera viac, než nám je schopný poskytnúť. Nezabúdajte, že dávanie a prijímanie lásky musí byť v našom živote vyrovnané. Ak majú veci fungovať správne, tak sa musíme oplácať rovnakou mincou. Pri kvadratúre Venuše a planéty Mars nastáva azda najviac rozvodov a početné množstvo manželských problémov.

4. septembra 2020 by ste tak mali byť obozretní. Vyhýbajte sa prílišným očakávaniam od svojho partnera, a snažte sa do domácnosti priniesť hrejivý pocit. Nevyžadujte veľa, a venujte svojmu partnerovi pozornosť. Taktiež v rodinnom živote môžu nastať hádky, preto môžete toto obdobie tráviť aj osamote činnosťou, ktorú milujete. Negatívnym vplyvom kvadratúry Venuše a planéty Mars je aj vplyv na vaše financie. V týchto dňoch môže nastať nečakaný problém, ktorý zasiahne do vášho rodinného rozpočtu. Kvadratúra Venuše a Marsu neprináša odporúčania v tom, či si peniaze požičať, alebo míňať z našetrených. Rozpráva však o vplyve, o negatívnom vplyve na vaše financie, varuje Horoskop September, ktorý môže prísť nečakane. Dávajte si pozor nielen na vaše vlastné míňanie financií, ale aj na podvody, alebo krádeže. Strážte si svoj majetok a taktiež vaše osobné údaje.


Horoskop 5. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Nastáva vstup planéty Merkúr do vzdušného znamenie Váhy ✦

Planéta Merkúr je známa vplyvom na komunikačné zručností. Taktiež otvára nový pohľad na svet. Vnímanie sveta sa stáva jasnejším, a ľudia vychádzajú zo svojich zabehnutých zvykov, pretože si uvedomujú rozmanitosť sveta okolo. Toto obdobie je vynikajúcim časom na výmeny v názoroch, na komunikáciu s priateľmi, ale aj s partnerom. Oddychujte pri zdieľaní vašich názorov na svet s niekým koho máte radi. Komunikácia ľudí združuje, a čas, keď sa planéta Merkúr nachádza vo vzdušnom znamení váhy je ideálnym obdobím na zdieľanie myšlienok, intelektu, a taktiež slov.

Na komunikáciu sa v dnešnej dobe veľmi zabúda, pretože náš svet je už do veľkej miery ovládaný technológiami. Zodvihnite telefón, alebo ešte lepšie - navštívte osobne ľudí ktorých milujete. Rozprávajte sa o problémoch, ale aj o veciach ktoré vás robia šťastným. Vedeli ste, že podľa prieskumov tvorí komunikácia o problémoch 90% našej bežnej komunikácie? Práve preto 5. septembra 2020 vybočte zou zabehnutých ciest, a rozprávajte sa hlavne o šťastných a pozitívnych veciach. Pritiahnite žiarivú energiu Merkúra do vášho života, Horoskop September 2020 radí, a nechajte vzdušné znamenie váhy ovplyvniť váš spôsob myslenia. Cíťte sa slobodne a šťastne, a pri rozhovoroch stavte na veci, ktoré prinášajú do vášho života úsmev a pocit šťastia.

Merkúr tiež ovplyvňuje aj spôsob nášho myslenia, náš intelekt a hlavne rozvoj mysle. Ak do svojich myšlienok pritiahnete viac pozitívnych pohľadov na život, vaša myseľ sa zmení, a budete sa cítiť aj počas ďalších dní šťastnejšie. Pretváranie našej mysle z negatívnej na pozitívnu je dlhá cesta, a vy môžete začať práve dnes. Nadväzuje kontakty, zdieľajte nápady, a používajte každý deň na to, aby sa vaša myseľ menila na šťastnú a pozitívnu. Dajte zmysel vášmu životu a vášmu svetu, chyťte svoj život pevne do rúk práve dnes, a ukážte aj ostatným pozitívne maličkosti, ktoré obklopujú vaše bežné dni.


Horoskop 6. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Venuša vstupuje do znamenia Lev ✦

Pozitívne myslenie z predchádzajúceho dňa sa s každým znamením zverokruhu prenáša aj do 6. septembra. Planéta Venuša romanticky pôsobí na všetky znamenia. Prináša nielen pocit srdečnosti, ale tiež oku lahodiacu extravagantnosť. Keď sa planéta Venuša nachádza v znamení Lev ľudia vyžadujú pozornosť, srdečnosť, a hlavne zlepšenie vzájomných vzťahov. Aj vy máte v tomto období možnosť vylepšiť vaše vzťahy. Venujte sa rodinným, ale aj priateľským zväzkom, a dávajte ľuďom vo vašom okolí najavo, čo pre vás znamenajú.

V ľuďoch sa tiež zosilňuje pozitívny vzťah k zvieratám. Pozornosť by sme mali teda venovať nielen ľuďom, ale všetkým živým tvorom v našom okolí. Rozmaznávajte každého koho milujete, pretože pozitívne medziľudské vzťahy sú charakteristickým znakom vstupu planéty Venuša to znamenie Lev. Extravagancia je tiež jedným zo znakov tohto tranzitu. Môžete teda vytiahnuť zo šatníka kúsky, ktoré ste si dlho neobliekli. Každopádne, láska sa počas tohto dňa stáva romantickým prejavom našich emócií.

Aj pre slobodných nastáva v tomto dni čas, kedy lákajú pohľady hlavne tých ľudí, ktorí vyhľadávajú romantický a dlhodobý vzťah. Každý z nás potrebuje byť zbožňovaný a obdivovaný. Užívajte si vitálny vplyv planéty Venuša v znamení Lev na emócie, a doprajte lásku nielen sebe, ale hlavne ostatným ľuďom vo vašom okolí. Horoskop September 2020 pripomína - Objatie a úsmev sú zadarmo, nezabúdajte na to. Podľa planetárnych tranzitov, ktoré nastávajú v prvých dňoch septembra 2020 je teda jasné, že v mesiaci september sa z nás stávajú starostliví ľudia. Určité neistoty, ktoré v živote pociťujeme, nám pomáha prekonať pozitívna energia slnka v znamení Panna.


Horoskop 11. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Počas tohto dňa sa slnko nachádza v opozícii s planétou Neptún ✦

Citlivosť, a starostlivosť je kľúčovým slovom tranzitu slnka v opozícii s planétou Neptún. Negatívom tohto astrologického pohybu je pocit menejcennosti v našom živote, a neschopnosť zvládať konflikty. Práve preto je 11. september vhodný na oddych, a na utriedenie myšlienok. Ak budete mať určité pocity neistoty, je vhodné analyzovať odkiaľ tento pocit prichádza, a snažiť sa s ním pracovať. Počas tranzitu slnka s planétou Neptún si musíte dávať pozor aj na svoje financie, pretože tento astrologický tranzit vyvoláva u istých ľudí vzťah k podvodom alebo ku klamstvám.

Od vás sa počas tohto dňa očakáva, že budete úprimný a priamy, a že sa budete snažiť vyhýbať konfliktom. Nezabúdajte tiež na fakt, že planéta Neptún z vás robí citlivejšieho a vnímavejšieho človeka, a preto sa viete vžiť aj do kože ostatných. Tento fakt, ktorý je skutočne najpozitívnejším vplyvom uvedeného tranzitu, môžete využiť na povzbudenie niekoho, kto potrebuje vašu pozornosť. Nevyhýbajte sa dnes komunikácii, ale ani interakciám s ostatnými ľuďmi, vyzdvihuje Horoskop September 2020. Nezapájajte sa však do škandálu, alebo do ohovárania iných ľudí. Mohla by sa tak potlačiť vaša prirodzená dobrota, a vaše slová by mohli byť následne zneužité.

Charakteristickým prvkom tohto tranzitu je taktiež idealizovanie si ostatných ľudí. Niekoho tak môžete počas dnešného dňa, alebo počas nasledujúcich dní vidieť v lepšom svetle, než v skutočnosti je. Pozor by si mali dávať hlavne slobodní, ktorí môžu ľahko podľahnúť klamlivým pocitom. Je dosť pravdepodobné, že počas 11. septembra zažijete zaujímavé udalosti, ktoré vás nepriamo prepoja so životom niekoho iného. Dávajte si hlavne pozor na svoje vyjadrovanie, a nesúďte životy iných.

Prechod slnka v opozícii s planétou Neptún vás taktiež môže odradiť od pevných rozhodnutí. Horoskop september 2020 odporúča tento deň venovať hlavne duchovnému rozvoju a činností, ktorá má charitatívnu povahu. Nevyhýbajte sa realite života, a snažte sa priať v živote také opatrenia, ktoré vám pomôžu predísť sklamaniam. Dávajte si tiež pozor na ľudí, ktorí sa snažia využiť vašu dobrotu a láskavosť. Súcit prejavujete iba voči tým ľuďom, ktorí si ho naozaj zaslúžia.


Horoskop 15. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Kvadratúra Venuše s planétou Urán ✦

Kvadratúra Venuše a Uránu je špecifická aj tým, že počas tohto tranzitu sa narodila Angelina Jolie. Čo ale uvedená kvadratúra znamená pre jednotlivé znamenia zverokruhu? Pôsobením tejto kvadratúry sa náš život začína orientovať hlavne na otázku ľúbostných vzťahov. Do popredia sa taktiež dostáva potreba veľkej osobnej nezávislosti, a riešenie morálnych hodnôt u seba, a taktiež u ostatných.

Planéta Urán nás varuje, aby sme sa nemiešali do záležitosti ostatných ľudí. Nestabilita vo vzťahu môže taktiež u niektorých ľuďoch vyvolávať pocity smútku a depresie. Toto obdobie je obzvlášť zraniteľné pre nezadaných. Tí si v týchto dňoch uvedomujú svoju osamelosť, no na druhej strane si uvedomujú svoju ženskosť a pozitíva, ktoré by vo vzťahu dokázali poskytnúť, podčiarkuje Horoskop September. Práve v tomto smere je kvadratúra pozitívna, pretože si človek dokáže uvedomiť svoje vlastné silné stránky. Uvedomujeme si svoju vlastnú hodnotu, a preto nemáme tendenciu vstupovať do ponižujúcich alebo plytkých vzťahov.

Kvadratúra pôsobí aj na kariéru, dodáva Horoskop September 2020. Prináša sebavedomie a odhodlanie na dokončenie začatých veci. Sledujte počas tohto dňa nové nápady, pretože pozitívne vibrovanie planéty Venuša otvára myseľ srdečnosti a nápadom so srdečnosťou spojených. Horoskop september 2020 tak hovorí, že by sme si mali udržiavať zdravý pohľad na samého seba, a nemali by sme sa miešať do ľúbostných záležitosti ostatných. Postoje, ktoré sme zaujali v minulosti sú pre nás kľúčové, a mali by sme sa ich naďalej držať. Uvedomte si svoju vlastnú hodnotu, a trvajte na tom, aby vašu hodnotu ocenili aj ostatní. Nesnažte sa za každú cenu naplniť očakávania vašich priateľov alebo rodiny, ale vyžadujete, aby aj ostatní splnili tie vaše.

Nepretvárajte svoje správanie do pozície, ktorá vám nie je prirodzená. V tomto období sa musíte naučiť rešpektovať vlastnú osobnosť, ale aj osobnosť ostatných ľudí. Rešpekt a vzájomné pochopenie sú tými najdôležitejšími emóciami počas tohto dňa. Nezabúdajte však, že v nešťastných vzťahoch neexistujú kompromisy, no nemali by ste sa vzdávať a mali by ste na vzťahoch pracovať. Vyžadujte však rovnováhu. Impulzívnosť v tomto období vám umožní rozšíriť si obzory v mileneckej sfére, a tiež v získavaní financií, keďže Venuša sa spája nielen s láskou ale aj s peniazmi.


Horoskop 17. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Mesačný Nov v znamení Panna ✦

Kým sa slnko nachádza v silnom znamení Panna, nastáva taktiež lunárny Tranzit mesačného Novu v tomto znamení. Do popredia sa takto dostáva pocit bezpečnosti, a vzájomného pochopenia, ktoré potrebujete cítiť vo vzťahoch, vo svojich emóciach, a aj v práci, dodáva Horoskop September. S bezpečím sa otvára aj možnosť na získanie vytúženej práce, pretože Nov mesiaca v znamení Panna vás nasmeruje na správny smer - na správnu cestu, ktorou by ste sa mali vydať. Môžete sa zo začiatku cíti trocha chaoticky, pretože nová pracovná pozícia nemusí spĺňať všetky vaše predstavy, prizvukuje Horoskop September 2020.

Každopádne, 17. september je najvhodnejším a tým najideálnejším obdobím v septembri na nájdenie nového zamestnania, a na prejavenie vašich kvalít. Vašu túžbu po bezpečí v rodine môžete znásobiť tým, že v domácnosti urobíte nejaké úpravy, aby ste sa cítili lepšie vy, ale aj celá vaša rodina. Vzájomné vzťahy budú v tomto období vyrovnané. S novom mesiaca v Panne sa spájajú taktiež upozornenia v zdravotnej oblasti. Na svoje zdravie by si mali dávať pozor hlavne tí, ktorí trpia problémami so zažívaním a diabetici. Operačné zákroky počas mesačného Novu nie sú odporúčané. Mali by ste ich odložiť na neskôr. Vyvarujte sa taktiež zaťažujúcim jedlám, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na váš pocit vitality.


Horoskop 21. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ planéta Merkúr sa nachádza v kvadratúre s planétou Pluto, kým sa slnko nachádza stále v znamení Panna ✦

Vaše chaotické emócie, alebo život v nerovnováhe sa od 21. septembra 2020 dostávajú do potrebného balansu. Získavate komplexnú povahu, ktorá sa spája s hlbokými emóciami, a s uvedomovaním si vašich kvalít a priorít. Získavate nový pohľad aj na situácie, ktoré môžu ohroziť vaše postavenie v živote. Kvadratúra planéty Merkúr a planéty Pluto môže taktiež lákať naše pohľady na tienisté stránky života, vraví Horoskop September. Uvedomujeme si svoju smrteľnosť, a práve preto môže byť toto obdobie trocha psychicky náročnejšie. Každopádne, ak stojíte pevne na zemi, môžete veľmi zručne zaobchádzať aj so svojimi kvalitami a schopnosťami, ktoré viete ponúknuť svetu, radí Horoskop September 2020. Môžete si zvoliť veľmi silnú taktiku na víťazstvá v rôznych smeroch života. Snažte sa zachytiť uvažovanie ľudí vo vašom okolí, a pretvárajte negatívne postoje na pozitivne myšlienky.

Nenechajte, aby ostatní mohli spochybňovať vaše nápady. Stojte si pevne za svojimi názormi, s ktorými sa stotožňujete. O vašom intelekte v tomto období istotne nie je pochýb. Preto môžete presadzovať svoje názory. Vaša vodcovská povaha sa dostáva do popredia v každej oblasti vášho života. Merkúr otvára komunikačné zručnosti, ktoré viacerí ľudia využívajú v tomto období práve na presadenie svojich nápadov a presvedčení. Možno budú taktiež vaše názory prechádzať istými zmenami, ktoré by ste mali v živote prijať.

Pouvažujte o tom, že svet nie je len čiernobiely, a objavte nové farby, ktoré vám osud do života prináša, vraví Horoskop September 2020. Kvadratúra planéty Merkúr s planétou Pluto taktiež odomyká negatívnu stránku nášho bytia, pretože sa snažíme, aby každý súhlasil s našimi myšlienkami a to aj za predpokladu, že pôsobíme ako fanatici. Práve preto by ľudia mali byť otvorenejší rôznym nápadom, a komunikácia by sa mala viesť v priateľskom duchu. Tento posledný deň pôsobenia slnka v znamení Panna je ideálnym obdobím na dokončenie poriadku v našej domácnosti.


Horoskop September 2020 (Horoskop Záři 2020) bude v 2. polovici ovplyvnený znamením Panna, Marsom aj Saturnom

Horoskop 22. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Slnko odchádza zo znamenia Panna a presúva sa do znamenia váhy ✦

Poriadkumilovnosť a usporiadanie sa pretvárajú do iných hodnôt. Keď sa slnko nachádza v znamení Váhy, ľudia chcú objavovať svoju vnútornú rovnováhu a intelektuálne rásť. Horoskop September vraví, že do životov sa vkráda tiež úprimnosť a pravdomluvnosť, pretože aj takéto správanie je základnou črtou znamenie váhy. Určité znamenia sa môžu zdať precitlivé na reakcie voči ich osobe. Budete mať taktiež potrebu riešiť všetky nedokončené vzťahy, alebo také spojenia, v ktorých vládnu pochybnosti. V popredí všedných dní stojí od 22. septembra 2020 aj priateľstvo a rodina.

Váhy sú sociálne znamenie zverokruhu, ktoré uvažujú nielen o svojom živote a postupe v ňom, ale uvažujú tiež o tom, ako pomôcť ostatným ľuďom, alebo ako im správne porozumieť. Znamenie váhy je charakteristické tým, že ak si vytýči vytúžený cieľ, preukáže svoju húževnatosť a pusti sa do práce. Aj ostatné znamenia zverokruhu majú v týchto dňoch možnosť zamerať sa na nedokončené, pretože dokončenie dôležitých úloh vám môže pozitívne zmeniť pracovnú situáciu. Váhy sú znamením zverokruhu, ktoré si v láske a v partnerských vzťahoch vyžadujú neustálu pozornosť toho druhého, zvýrazňuje Horoskop September. Preto budú nasledujúce dni náročné hlavne pre ľudí, ktorí sú pracovné vyťažení, alebo stavajú do popredia iné veci, než svojho stáleho partnera, predpovedá Horoskop September 2020.

Je vynikajúce obdobie na posilnenie vzťahu, hlavne pre tých, ktorým každodenné povinnosti nedovoľujú tráviť čas vo dvojici. Počas vplyvu slnka na znamenie váhy si tento čas musíte jednoducho nájsť na to, aby váš vzťah naďalej prosperoval. Slnko v znamení váhy prináša taktiež pôvab, ktorý je doslova darom pre nezadaných jednotlivcov. Váhy sú znamením, ktoré taktiež dokáže upokojovať rôzne konflikty. Preto sa budeme počas vplyvu slnka na znamenie váhy snažiť harmonizovať konfliktné situácie, a zmierovať ľudí v našom okolí. Domácnosť by sme mali pretvárať na pokojne prostredie, ktoré je našou oázu ticha a pokoja.

Chaos moderného života nesmie v tomto období zasahovať hlboko do našich životov, a teraz by sme sa mali inšpirovať hlavne pokojnou povahu znamenie váhy ktorá túži po vnútornej harmónii a životnom raste. Ženy nenarodené v znamení váhy sú obdarené aj kreativitou, ktorá nám niekedy v živote veľmi chýba. Ak máte nové nápady ako vylepšiť prostredie v ktorom žijete neváhajte, a pretvorte ich do skutočnosti. Váhy sú v živote veľmi silno podporované vesmírom a preto dobre vedia kam život nasmerovať, vyzdvihuje Horoskop September. Inštinktívne sa dokážu preniesť cez problémy, a hľadajú zmysel samého seba. Obdobie po 22. septembri ne vhodné nielen na priateľské stretnutia a väčšie výkony v práci, ale aj na meditácie a činnosti, ktoré vám pomôžu uvedomiť si vlastnú hodnotu.


Horoskop 24. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Planéta Merkúr sa dostáva do opozície s planétu Mars ✦

Počas daného astrologického pohybu sa budeme musieť učiť väčšej trpezlivosti, pretože umiestnenie planéty Mars dodáva všetkým ľuďom ostrú myseľ, ktorá je prejavovaná aj navonok. Každý človek v okolí bude mať obrovskú potrebu prejaviť svoje vlastné názory, a to aj za predpokladu, že môžu byť v rozpore s tými vašími. V tomto smere sa musíme učiť trpezlivosti a pochopeniu, radí Horoskop September, aby sme predišli konfliktným situáciám a hádkam, ktoré v našom živote nemajú žiadny význam. Uvedomte si, že život je príliš krátky na to, aby sme jeho okamihy venovali vytváraniu konfliktov.

V nasledujúcom období jaj konkurencia veľmi výrazná, a preto nie je to tento deň vhodný na pracovné pohovory, pretože budete mať problém ukázať všetky vaše kvality. Vo vzťahovej oblasti tento deň prináša odporúčania pred neuváženými slovami. Dobre počúvajte partnera predtým, ako budete reagovať na jeho postoje alebo otázky. Dávajte si pozor na prehnané reakcie, ktoré by mohlo sprevádzať napätie, a venujte dostatočnú pozornosť tomu, čo vám partner túži povedať. Nepriateľské reakcie voči vášmu milovanému naozaj nie sú na mieste, a vy musíte počúvať predtým, než niečo vyrieknete.

Aj pre slobodných sa tento deň stáva trocha náročnejším, a to hlavne v prípade, ak vás čaká nejaké dôležité stretnutie. Budete podvedome pristupovať k agresívnej interakcii s ostatnými, čo sa môže negatívne prejaviť hlavne vo vašich vzťahoch. Trávte tento deň, a obdobie okolo tohto dňa hlavne sám so sebou. Ak cítite hnev snažte sa ho vyventilovať napríklad prechádzku v prírode, alebo športom. Váš silný temperament je niekedy nutné držať na uzde. Pretože Merkúr v opozícii s planétu Mars prináša napäté situácie, je ideálny deň na oddych. Načerpajte duševnú energiu činnosťou ktorú milujete. Môžete čítať, kresliť, alebo relaxovať pri televízii... Doprajte si meditáciu, jogu, alebo dlhý kúpeľ. Učte ventilovaniu negatívnych emócií aj vaše deti, pretože táto znalosť sebakontroly a ovládnia bude pre nich veľmi dôležitou znalosťou do budúcnosti. Astrologický tranzit opozície Merkúru a Marsu taktiež upozorňuje na vykonávanie impulzívnych činnosti, ktoré by mohli spôsobiť úraz. Dbajte na opatrnosť pri varení, pretože tento tranzit upozorňuje aj na popáleniny a zranenia, ktoré súvisia s činnosťou v domácnosti.


Horoskop 27. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Merkúr vstupuje do znamenia Škorpión ✦

Kým sa slnko nachádza v znamení váhy planéta Merkúr prechádza znamením Škorpión, čo znamená, že budeme musieť viac premýšľať nad našim konaním, a taktiež nad našimi slovami. Planéta Merkúr môže pôsobiť na naše znamenie tým, že sa budeme cítiť neohrozene. Sebavedomie bude stúpať, a každá činnosť v našom živote sa nám bude zdať dosiahnuteľná. Je však načase ponoriť sa do hĺbok našej duše, aj našej mysle. Skúmanie jadra problému, kým sa Merkúr nachádza v znamení Škorpión, je doslova vyžadované.

Riešite vo svojom živote nejaký problém, ktorý sa týka vašich vzťahov alebo financií? Musíte sa opýtať sám seba, či robíte dostatok pre to, aby ste danú situáciu vyriešili hlavne vo svoj prospech, zvýrazňuje Horoskop September. Možno je načase opýtať sa aj ľudí vo vašom okolí, čo si o vašom konaní myslia. Niekedy dokáže aj externý pozorovateľ poradiť vo veciach, ktoré by vám nenapadli. V období okolo 27. septembra si taktiež dávajte mimoriadny pozor na falošných ľudí, ktorí budú mať nasadenú masku priateľstva. Nenechajte sa zlákať povrchnosťou, a vo svojom živote si všímajte hlavne hlbšie hodnoty.

Mali by ste sa obklopovať optimistickými ľuďmi, ktorí vám častejšie vyčaria úsmev na tvári, a taktiež vám pripomenú, že vaše problémy nie sú až také veľké, ako sa na prvý pohľad zdá. V istom smere bude počas týchto dní vyžadovaná aj vaša argumentácia, podčiarkuje Horoskop September. Nesnažte sa však za každú cenu iba rozprávať, ale hlavne počúvajte. Ľudia narodení v znamení Škorpión sa častokrát zaoberajú motiváciu ostatných ľudí. Túto vlastnosť môžete teraz preniesť do svojho života, a snažiť sa ostatným ľuďom prinesť slnko do ich bežného chmúrneho dňa.


Horoskop 29. September 2020 (Horoskop Záři 2020)

✦ Posledným dôležitým tranzitom mesiaca september 2020 sa stáva kvadratúra planéty Mars s planétou Saturn ✦

Kvadratúra nastáva počas obdobia kedy sa slnko presúva znamením váhy, a tak môže do našich životov priniesť problémy v sebavyjadrení. Veľké túžby a vaše sny máte niekedy problém preniesť do konkrétnej činnosti, čo sa odráža aj na úpadku v pracovitosti a sebavedomí. Vhodná kritika od iných vám môže pomôcť napredovať, preto počúvajte čo vám chcú ostatní povedať. Nasledujúce obdobie bude komplikovanejšie hlavne pre mužov, pretože môžu mať problémy pri dosahovaní autority. Dominancia je v týchto dňoch na ústupe, a do popredia sa dostávajú hlavne pocity plachosti.

Prichádza preto vhodná doba na psychickú podporu muža s ktorým žijete. Pripomeňte mu, aké komplikované situácie sa mu vo vašom živote podarilo vyriešiť. Snažte sa nahromadiť pozitívnu a sebavedomú energiu vo vašej domácnosti. Strach z neúspechu a frustrácia sú kľúčovými slovami počas kvadratúry planéty Mars s planétou Saturn. Ťažko prežité životné skúšky v nás zanechali jazvy, ktoré si so sebou nesieme aj do prítomnosti a obávame sa tak budúcnosti. Uvedomte si však, že prekonanie istých životných problémov vám pomohlo napredovať, špecifikuje Horoskop September.

Každý problém vám pomáha uvedomiť si, akou silnou osobnosťou v skutočnosti ste, a koľko veci dokážete zastrešiť. Kvadratúra planéty Mars a planéty Saturn prináša skúšku sily a výzvu na zvládnutie psychického náporu. Empatia, vytrvalosť a v neposlednom rade aj trpezlivosť vám môže pomôcť prekonať náročné obdobie posledných septembrových dní 2020.


Horoskop September 2020 tak prináša prekvapivú predpoveď pre viaceré znamenia. Ak chcete poznať váš mesačný Horoskop na September 2020 neváhajte, a vyberte si svoje znamenie zverokruhu. Kliknite na obrázok a prečítajte si kompletný osobný Horoskop pre vaše znamenie zverokruhu na mesiac September 2020.


♈ Horoskop September 2020 Baran ♈

Vaše nápady vás v tomto mesiaci budú inšpirovať k realizácii nových projektov. Môžete sa pustiť aj do takých činností, nad ktorými ste už dlhšie premýšľali... Prečítajte si každý deň váš aktuálny Horoskop na dnes Baran, Týždennú prognózu pre Baranov, alebo si prečítajte Horoskop 2021 Baran. Pre všetky horoskopy a kompletné informácie o znamení baran navštívte stránku HOROSKOPY BARAN - kliknite sem, alebo na obrázok. Prečítajte si ešte dnes kompletný, detailný a presný Horoskop September 2020 Baran.


♉ Horoskop September 2020 Býk ♉

Na býkov čaká počas Septembra veľká energia, ktorá sa do vášho života doslova prihrnie. Slnko vám otvára dvere k novým zážitkom a dodá vám nielen silu, ale aj odvahu. Dôležité rozhodnutia sa vám budú riešiť ľahšie a priateľstvá sa posilnia... Kliknite na Býkov obrázok, alebo sem - pre všetky HOROSKOPY BÝK. Ak chcete spoznať predpoveď v láske, práci, či v zdraví, navštívte Horsokop na dnes Býk, Horoskop 2021 Býk, alebo si prečítajte prognózu na September. Celý Horoskop September 2020 Býk.


♊ Horoskop September 2020 Blíženci ♊

Máte možnosť rozhodnúť sa o vylepšeniach vo svojom živote. Zlepšite vaše vzťahy, domácnosť, alebo sa viac zaoberajte vašim vzdelávaním. Blíženci majú počas Septembra množstvo možností, ktoré by nemali premeškať...Kliknite sem pre Horoskopy Blíženci, alebo kliknite na obrázok. Horoskopy Blíženci vám odhalia všetky zákutia energií vplývajúcich na Blížencov počas aktuálneho dňa, týždňa, alebo roka nájdete na jednom mieste. Presný Horoskop September 2020 Blíženci.


♋ Horoskop September 2020 Rak ♋

Mesiac ovplyvňuje život Rakov do veľkej miery, ako ich vládnuca planéta. Aj tento mesiac môže rak očakávať vplyv lunárneho tranzitu, kedy môže rak naplno využiť svoje schopnosti a intuíciu vo svoj prospech. Upokojenie vnútorných pocitov a rovnováha v živote bude pre rakov v Septembri veľmi dôležitým bodom...Ak kliknete na obrázok, alebo sem, môžete si prečítať všetky HOROSKOPY RAK. Denný Horoskop, týždenná predpoveď, alebo aj Horoskop 2021 Rak čaká na vás. Presný horoskop vám odhalí predpoveď v najdôležitejších otázkach života. Vyberte si ten váš, a nezabudnite si tiež prečítať presný Horoskop September 2020 Rak.


♌ Horoskop September 2020 Lev ♌

Pre Levov nastáva čas využiť silu slov. Komunikácia bude silne ovplyvňovať vaše vzťahy v rodine, a tiež v práci. Ak vás čakajú spoločenské udalosti budete istotne stredobodom pozornosti niekoho dôležitého. Viete zanechať dobrý dojem a budete tiež odmenený za činnosť, ktorú ste vykonali v minulosti. Črtá sa vám celkom úspešný mesiac September.Klikajte sem, alebo na obrázok - pre HOROSKOPY LEV. Denné prognózy, každý deň aktuálne, týždenné predpovede pre znamenie lev a taktiež Horoskop 2021 Lev čaká na vás. Spoznajte taktiež váš Horoskop September 2020 Lev.


♍ Horoskop September 2020 Panna ♍

Nasledujte svoju túžbu po slobode v rozhodnutiach. Snažte sa orientovať podľa toho čo je správne, a hlavne podľa vášho srdca. Ak ste sa báli urobiť zmeny musíte sa zamyslieť či tieto zmeny neprinesú smútok do srdca iných ľudí. V mesiaci September konajte presne tak, ako by ste chceli aby ostatní konali voči vám. Aj luna zapôsobí na vaše HOROSKOPY PANNA, kliknite sem alebo obrázok Panny a zistite viac. Horoskop na dnes Panna, týždenný horoskop, alebo zajtrajší, či Horoskop 2021 Panna je pripravený pre vás. Celý a detailný Horoskop September 2020 Panna už čaká na vás.


♎ Horoskop September 2020 Váhy ♎

Planéta lásky, a vládnuca planéta znamenia Váhy bude v Septembri silne ovplyvňovať práve znamenie Váhy. Hneď začiatkom mesiaca sa Venuša nachádza v kvadratúre s Uránom a o pár dní neskôr pocítia Váhy taktiež vplyv planéty Merkúr, ktorá vstupuje do Váh. Zamotané emócie tak ovplyvnia celý váš mesiac a musíte sa viac sústrediť na harmonizovanie vašich myšlienok a vnútra... HOROSKOPY VÁHY vám poradia, klik sem, alebo na obrázok Váh. Horokopy zadarmo sú dôležité aj pre znamenie váhy a vy si môžete prečítať Horoskop na dnes váhy, týždenné alebo zajtrajšie prognózy, alebo si preštudujte najväčší Horoskop 2021 Váhy, ktorý vás pripraví na rok 2021. Teraz však spoznajte Kompletný Horoskop September 2020 Váhy zadarmo.


♏ Horoskop September 2020 Škorpión ♏

Počas celého Septembra bude mať na škorpiónov vplyv najmä Mars, no koncom mesiaca pocítite aj vplyv vstupu planéty Merkúr práve do znamenia Škorpión. Čakajú na vás tak dôležité informácie, ktoré by ste nemali zanedbať. Dajte prednosť rozhodovaniu srdcom a nastal taktiež vhodný čas na oddych a možno na naplánovanie malej dovolenky. Motivujte ostatných a usmievajte sa. Horoskopy Škorpión - klik obrázok alebo tento link. Horoskop na dnes Škorpión, týždenná predpoveď, charakteristika znamenia, alebo kompatibilita lásky, či Horoskop 2021 Škorpión prináša predpoveď v dôležitých otázkach. Nezabudnite však na presný Horoskop September 2020 Škorpión.


♐ Horoskop September 2020 Strelec ♐

Na obavy o budúcnosť by ste mali tento mesiac zabudnúť. Detaily vášho života si strážte a nezdieľajte všetky informácie o vašom súkromí s cudzími ľuďmi. Ohnivé znamenie Strelec môže očakávať pár nepokojných nocí, kedy by bolo dobre sledovať svoje sny a premýšľať o ich zmysle. Pri riešení každého problému začnite v Septembri hlavne od seba... Horoskopy Strelec vám odhalia viac, obrázok klik, alebo použite tento odkaz. Spoznajte Horoskop na dnes Strelec, týždenný horoskop zadarmo, alebo si prečítajte o kompatibilite lásky strelca s inými znameniami zverokruhu. Teraz však odhaľte Horoskop September 2020 Strelec.


♑ Horoskop September 2020 Kozorožec ♑

Kozorožec by si mal počas Septembra užívať aj chvíle osamote, ktoré sú tak vzácne. Buďte taktiež obozretný, pretože v tomto mesiaci budete mať možnosť spoznať niekoho zaujímavého pre budúcnosť. Pozitívna energia by mala byť zdieľaná, nezabúdajte na to počas celého Septembra... Horoskopy Kozorožec sú tu pre vás, iba kliknite sem, alebo obrázok. Horoskop na dnes Kozorožec, týždenná predikcia, alebo Horoskop 2021 Kozorožec, či charakteristika znamenia čakajú na vás zadarmo. Predtým si však preštudujte rozsiahlý Horoskop September 2020 Kozorožec.


♒ Horoskop September 2020 Vodnár ♒

Slnko pomôže Vodnárom udržať myseľ vitálnu a taktiež prinesie do vášho psychického zdravia rovnováhu. Dokonalá harmónia vo vašom vnútri bude taktiež ešte posilnená energiou vyžarujúcou z horúcich slnečných lúčov pôsobiacich na znamenie Vodnár. Aj zdravotný stav sa zlepší a vaša energia bude inšpiráciou pre ľudí vo vašom okolí... Horoskopy Vodnár prinášajú mnohé prekvapenia. Horoskop na dnes Vodnár, týždenný horoskop, alebo Horoskop 2021 Vodnár prinášajú predpoveď v emóciách, financiách, kariére, v láske, rodinnom živote aj v zdraví pre aktuálny rok, alebo deň. Teraz však nastal čas objaviť Horoskop September 2020 Vodnár.


♓ Horoskop September 2020 Ryby ♓

Lunárny vplyv na vašu osobu počas Septembra vám radí, aby ste prejavili všekty vaše emócie, ako tie pozitívne, tak aj negatívne, ako je hnev, žiarlivosť, alebo aj lenivosť, dodáva Horoskop September. V skutočnosti si aj vy zaslúžite od ostatných viac ale k tomu potebujú, aby vás dobre chápali. Ak sa uzavriete do seba, nebude mať nik možnosť dobre vás spoznať. Energie ktoré budú búrlive sa koncom Septembra upokoja... Horoskopy Ryby sú tu pre vás zadarmo. Horoskop na dnes Ryby prináša predpoveď pre aktuálny deň a taktiež ši môžete zadarmo preštudovať Horoskop 2021 Ryby, ktorý už teraz pozná vašu budúcnosť. Teraz je však čas čítať Horoskop September 2020 Ryby.


Aké zaujímavosti u nás nájdete?

Naša stránka vám ponúka nie len prehľad toho, čo si pre nás pripravil Horoskop September 2020 (Horoskop Záři 2020). Máme pre vás aj horoskopy pre každé znamenie zverokurhu. Neváhajte a prečítajte si dnes svoj Denný Horoskop a otočte si vašu osudovú Tarotovú Kartu Dňa. S láskou, váš Horoskop & Tarot


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Horoskop September 2020 (Horoskop Záři 2020)