Vodnár: Horoskop na Dnes

Streda 07.12.2022

Vaša starostlivosť o seba samého by potrebovala viac pozornosti. Skúste byť k sebe úprimný a zistíte, že až veľa času trávite starostlivosťou o druhých a o ich blaho. Nastávajú momenty, kedy by ste si mali dopriať stopercentnú starostlivosť o seba. O svoje telo, aj o dušu. Dnes je ten najlepší čas venovať aspoň kúsok času iba sebe a načerpať novú vitalitu do tela a duše.

Láska a vzťahy: Vplyv planéty Jupiter môže pozmeniť váš postoj k priateľstvu, a niektoré z vašich priateľstiev sa môžu postupne začať meniť na niečo iné. Nezabúdajte, že musíte udržiavať oddelenú hranicu medzi priateľstvom a mileneckým vzťahom, ak chcete svoj život naďalej udržať v rovnovahe, a v dobrom pocite zo seba samého. Pre nezadaných je pravá chvíľa vyraziť do spoločnosti.

Zdravie: Buďte opatrný v tom, s kým sa stretávate. Ak sa vaši priatelia cítia choro, alebo prechladnuto radšej si odpustite pravidelné stretávanie, aby ste si neprivodili aj vy zdravotné komplikácie.

Práca a peniaze: Momentálna finančná situácia zasahuje množstvo domácností. Vaša kreatívna myseľ, ktorá je skutočne silná, vám môže dopomôcť k malému privyrobeniu a k vylepšeniu vašej osobnej finančnej situácie. Teraz je ten vhodný čas na kvalitné rekvalifikačné kurzy, ktoré vám pomôžu k dosahovaniu vašich budúcich cieľov. Nepodceňujte dôležitosť vzdelávania.

Tip na Dnešný Deň: Ticho a samota a pokoj sú niekedy najlepším radcom. Vtedy prestávame počuť okolité hlasy a zvuky a začíname počuť hlas svojej duše a svojho srdca.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte vašu osobnú predpoveď na Dnes Vodnár... Prečítajte si taktiež Predpoveď na Zajtra Vodnár, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Vodnár. Zdieľajte váš presný Horoskop na dnes Vodnár s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre 12 znameni zverokruhu.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Horoskop Dnes 07.12.2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com