Ryby: Horoskop na Dnes

Utorok 06.12.2022

V poslednom období na seba nie ste veľmi hrdý. Energia mesiaca prináša pochybnosti o sebe samom a horoskop na dnes vás upozorňuje na nesprávne vnímanie vlastných úspechov. Neopúšťajte však svoje zabehuté zvyky a svoju pracovitosť. Nebudte na seba príliš prísny. Všetko je tak, ako to malo byť a vaša cesta sa čoskoro dostane do pohodlnejších rázcestí. Zabudnite však na večné výhovorky a na prázdne ospravedlnenia za svoje konania.

Láska a vzťahy: Svojho partnera milujete a preto mu dajte najavo svoju úctu a rešpekt. Prejavy lásky nepatria iba bláznivo zamilovaným ale aj tým, ktorí si vážia vzájomnú blízkosť. Ak ste nezadaný a zapletiete sa do ľúbostného trojuholníka, čakajú vás jedine chvíle plné sĺz.

Zdravie: Môžu sa objaviť nezvané zdravotné problémy vo vašom živote, alebo u niekoho s kým zdieľate domácnosť. Venujte pozornosť hlavne starým zraneniam, ktoré by sa opäť mohli prihlásiť k slovu.

Práca a peniaze: Skroťte svoje sny a nežeňte sa iba za peniazmi. Nenechajte so sebou manipulovať. Je čas urobiť si poriadok medzi kolegami. Udalosti, ktoré zažijete vás v tom podporia.

Tip na Dnešný Deň: Silná a odhodlaná žena vie vybudovať aj palác z kameňov, ktoré jej závistlivci hádžu pod nohy. Berte životné prekážky ako výzvy.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte vašu osobnú predpoveď na Dnes Ryby... Prečítajte si taktiež Predpoveď na Zajtra Ryby, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Ryby. Zdieľajte váš presný Horoskop na dnes Ryby s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre 12 znameni zverokruhu.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Horoskop Dnes 06.12.2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com