Ryby: Horoskop na Dnes

Piatok 30.09.2022

Negatívne emócie by vám pokazili náladu a obrali by vás o prepotrebnú energiu sústrediť sa na dôležité povinnosti. Unavený dóm starostlivosti zasiahne aj vaše znamenie zverokruhu, kedy vám bude ukrojené z energií, ktorú využívate na starostlivosť o iných. V práci buďte milý a vľúdny. Ak skúsite pridať na úsmeve a vľúdnom slove, budete úspešnejší. V rodinnom živote budete cítiť pohodu a vyrovnanosť. Vaša vyčerpanosť vám chce naznačiť, aby ste ubrali.

Láska a vzťahy: Vo vašom vzájomnom vzťahu s vaším partnerom ste kormidlom nádeje, ktorým určuje ďalší smer a vývoj vášho vzťahu. V tomto období však musíte prenechať iniciatívu aj vášmu partnerovi, ktorý najlepšie vie, ako prinavrátiť vášmu vzťahu ten správny smer. Nezadaní by mali spoznať nové možnosti. Možno práve na ceste bicyklom stretnete niekoho zaujímavého.

Zdravie: Nezabúdajte na dôležitosť teplého oblečenia a dávajte si pozor na nečakané chladné počasie. Môžete byť náchylnejší na prechladnutie a tak je toto obodobie vhodné aj na saunu, alebo relax v teple domova. Užívajte si slnečné lúče čo najviac.

Práca a peniaze: Nenechajte sa strhnúť ostatnými, ktorí sa vás snažia presvedčiť o tom, ako sa ich finančné problémy netýkajú. Tieto problémy sú v momentálnej situácii všade okolo, a ostatní sa vás snažia iba stiahnuť na ich stranu pasivity. Neupúšťajte z tímovej práce ani v tom prípade, že sa na niektorých veciach nezhodnete. Komunikovať treba priamo ale konštruktívne. Vyhýbajte sa konfliktnému správaniu.

Tip na Dnešný Deň: Dávajte si pozor, aby vám jeden zlý deň, alebo len zlé obdobie navodilo dojem, že celý váš život nestojí za nič.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte vašu osobnú predpoveď na Dnes Ryby... Prečítajte si taktiež Predpoveď na Zajtra Ryby, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Ryby. Zdieľajte váš presný Horoskop na dnes Ryby s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre 12 znameni zverokruhu.


Horoskop Dnes 30.09.2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.