Lev: Horoskop na Dnes

Utorok 06.12.2022

Ak usilovne pracujete, no napriek tomu sa vám nepodarilo dosiahnuť vytúženú métu, nezúfajte. Pôsobenie unavenej strany Merkúra na vaše znamenie zverokruhu znamená pozastavenie niektorých činností na neksôr. Cítite sa vyčerpane a zaslúžite si viac oddyhcu. Aj keď sa snažíte, niektoré veci sa neudejú tak rýchlo, ako by ste to chceli. Všetko si vyžaduje svoj čas a vy musíte byť skutočne trpezlivý.

Láska a vzťahy: Niekedy musíte bojovať o to, aby ste ostali na vrochole pozornosti vášho partnera. Prečo je však tomu tak? Váš partner je taktiež unavený z množstva povinností a tak niekedy zabúda na dôležitosť lásky. Nebojte sa a pripomeňte mu, že vo dvojici sa všetko zvláda ľahšie. Pre tých bez partnera platí, že doriešenie starých emočných problémov vás posunú do nových sfér života. Osloboďte sa od minulosti.

Zdravie: Mali by ste vylúčiť nezdravé jedlo zo svojho jedálnička. V tomto období vám takáto nadmerná záťaž vášho organizmu skutočne neprospeje. Vaša energia by bola na úpadku.

Práca a peniaze: V tomto období by ste mali myslieť hlavne na seba, ale to nezanemná, že by ste mali prehnane míňať. Radšej si kúpte niečo malé, vec, ktorá vás veľmi poteší a nedáte za ňu celý váš majetok. Nasledujúce obdobie je pre vás ako stvorerené na úspechy. V práci vám všetko pôjde ako po masle. Očakávajte pochvalu.

Tip na Dnešný Deň: Buďte viac trpezlivý a zhovievavý. Aj keď vo vašom živote nejde všetko podľa vašich predstáv, vždy máte možnosť sa z každej situácie poučiť.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte vašu osobnú predpoveď na Dnes Lev... Prečítajte si taktiež Predpoveď na Zajtra Lev, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Lev. Zdieľajte váš presný Horoskop na dnes Lev s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre 12 znameni zverokruhu.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Horoskop Dnes 06.12.2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com