Lev: Horoskop na Dnes

Piatok 30.09.2022

Počas dnešného dňa si pamätajte, že nie každý vo vašom okolí je taký dobrý priateľ, akým ste vy. Niekedy znamená pre niektorých ľudí priateľstvo viac, než pre iných. To sa deje aj vo vašom okolí. Nestrácajte však vieru v ľudí na ktorých vám záleží. Uvedomte si rôzne povahy ľudí a buďte k ostatným trpezlivý. Horoskop na dnes označuje trpezlivosť, ako kľúčové slovo dnešného dňa, vo všetkých komplikovanejších situáciách a vo vzťahoch.

Láska a vzťahy: Možno si teraz robíte starosti nad vecami, na ktorých sa budete neskôr smiať. Prítomnosť nás trápi aj v láske, a problémy prechádzajú z malých na komplikovanejšie. Vaša silná osobnosť je však majákom nádeje pre pokojné vyriešenie všetkých starostí. Aj tých v láske. Ak ste bez partnera nezabúdajte na to, aké je skvelé mať čas len pre seba.

Zdravie: Azda všetci poznáme frázu, že Slnko je najlepší lekár. V tomto období to bude pre vás platiť na sto percent a preto trávte čo najviac času v prírode. Môžete si užívať slnečné lúče aj na vašom balkóne alebo si oddýchnuť pod dekou pri televízii.

Práca a peniaze: Pamätajte, že peniaze, ktoré si požičiavate je nutné aj vrátiť. Nemíňajte na veci, či záležitosti, ktoré skutočne nepotrebujete. V nasledujúcom období sa venujte kvalite práce.

Tip na Dnešný Deň: Netrápte svoje srdce tým, že ho budete ponúkať niekomu, kto oň nemá záujem. Milovať znamená pochopiť, porozumieť a zostarnúť ruka v ruke.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte vašu osobnú predpoveď na Dnes Lev... Prečítajte si taktiež Predpoveď na Zajtra Lev, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Lev. Zdieľajte váš presný Horoskop na dnes Lev s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre 12 znameni zverokruhu.


Horoskop Dnes 30.09.2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu majiteľa je zakázané.