Kozorožec: Horoskop na Dnes

Utorok 06.12.2022

V kruhu vašich priateľov sa dozviete zaujímavé informácie. Využite tieto informácie vo svoj prospech a ak si to situácia vyžaduje pomôžte v rodine tomu, kto vás o to požiada. Stonásobne sa vám to vráti. Zvedavý Jupiter ovplyvňuje vaše otázky, ktorými sa budete pýtať presne na to, čo potrebujete. Tieto informácie môžu ovplyvniť aj vaše vlastné životné smerovanie.

Láska a vzťahy: Vzťah si vyžaduje niekedy skutočne tvrdú prácu. Počas života vás v láske istotne čakajú krásne chvíle, ale aj tie, ktoré budú vyžadovať vašu stabilitu a bojovnosť. Nesmiete sa teda vzdávať hneď, po niekoľkých nedorozumeniach. Pre nezadaných je čas naklonený k novinkám, teda k novým známostiam. Vyberte sa s kamarátkami na drink, alebo pokláboste cez telefón. Dozviete sa niečo, čo vám zmení pohľad na človeka vo vašom okolí.

Zdravie: V tomto období sa vám podarí zmierniť váš pretrvávajúci zdravotný problém a to hlavne s bolesťami kĺbov a chrbtice. Pre tých z vás, ktorých trápi krčná chrbtica prináša toto obdobie rapídne zlepšenie.

Práca a peniaze: Planéta Jupiter prináša do vášho života pozitivne vibrácie súvisiace s vašimi financiami. Je pred vami zvláštne obdobie, v ktorom bude všetko záležať len od vás. To, ako dopadnete bude na vašich pleciach.

Tip na Dnešný Deň: Láska vo viacerých prípadoch znamená aj strach a obavy o toho druhého. Sú to však všetko pocity, ktoré len potvrdzujú naše dobré rozhodnutie starať sa o milovaného.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte vašu osobnú predpoveď na Dnes Kozorožec... Prečítajte si taktiež Predpoveď na Zajtra Kozorožec, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Kozorožec. Zdieľajte váš presný Horoskop na dnes Kozorožec s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre 12 znameni zverokruhu.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Horoskop Dnes 06.12.2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com