aktuálny horoskop na dnes Býk a horoskopy na zajtra

Horoskop na Dnes Býk

(Sobota 31.10.2020)

Mesiac vám v druhej polovici dňa prinesie viac energie a silu na vyriešenie dlhotrvajúcich sporov. Je načase venovať viac času rodine. Zavolajte rodičom a naplánujte si spoločný obed.

Láska a vzťahy: V láske pocítite potrebnú mágiu. Pozriete sa vedľa seba a vidíte človeka, ktorého si hlboko vážite, s ktorým sa nasmejete, s ktorým ste šťastný. Nezadaní, nemáte už chuť len pasívne čakať? Skúste internetovú zoznamku, kde môžete nájsť človeka, ktorý sa s vami úprimne porozpráva a možno mu aj vy otvoríte svoju dušu.

Zdravie: Stres bude v tomto období zohrávať hlavnú úlohu v privodení nerovnováhy do vášho života. Môže tiež narušiť vaše zdravie, či preventívne lekárske výsledky.

Práca a peniaze pre víkendovo pracujúcich: Nekupujte nič, čo nemáte overené. Dávajte si pozor hlavne pri nákupoch na internete. Poznáte presnú definíciu vašej práce? Stáva sa totiž, že robíte veľa vecí navyše a tak ste unavený viac než ostatný. Dôkladne si naštudujte čo sú vaše povinnosti a čo v skutočnosti robíte navyše.

Tip na Dnešný Deň (Sobota): Zaujímavé na našich životoch je to, že si nevieme uvedomiť, čo v živote máme. No pritom presne vieme, čo nám chýba. Sústreďte sa viac na skutočné hodnoty.

Už poznáte váš osobný Horoskop na Dnes Býk... Prečítajte si taktiež Horoskop na Zajtra Býk, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Býk. Zdieľajte váš kompletný Horoskop na dnes Býk s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Horoskop na dnes (Sobota) pre ďalšie znamenia zverokruhu


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Horoskop na dnes Býk (Horoskopy Sobota, 31.10.2020)