Blíženci: Horoskop na Dnes

Utorok 06.12.2022

Dnešný Horoskop naznačujte, že by ste mali byť vo svojom konaní opatrnejší. Choďte všade pomalšie, než obvykle. Pri domácich činnostiach pracujte opatrne... Šoférujte obozretne... Pod vplyvom planéty Jupiter môžete pociťovať väčšie napätie aj po psychickej stránke. Počas celého dňa buďte voči sebe obozretný. Večer môžete tráviť prechádzkou v prírode, alebo so svojimi blízkymi. Ak chcete iba tak ležať pri televízii tak to urobte. Máte nárok na taký oddych po akom túžite.

Láska a vzťahy: Zamyslite sa nad perspektívou vášho vzťahu. Ak túžite po zmene nebojte sa a povedzte to svojmu partnerovi. Úprimnosťou, pokojným prístupom a postupnými krokmi dosiahnete spokojnosť, po akej ste vždy túžili. Ak ste bez partnera zabudnite na svoje staré pravidlá a skúste internetové zoznamky.

Zdravie: Staršie ročníky by si mali dávať pozor na problémy so srdcom. Vyhýbajte sa cigaretám a alkoholu.

Práca a peniaze: Neuvážené míňanie peňazí by teraz mohlo vašu finančnú situáciu vrátiť aj o niekoľko rokov dozadu. Nezabúdajte že aj malé šetrenie dokáže na konci vyprodukovať skutočne slušný balík peňazí. Začnite hneď. Pracovných príležitosti vo vašom okolí bude viac, ako ste predpokladali. Nevyberajte si nad rámec svojich skúsenosti. Aj tí, ktorí sú momentálne s prácou spokojní by mali pouvažovať nad sebavzdelávaním.

Tip na Dnešný Deň: Akokoľvek vás dnes niekto nahnevá, snažte sa reagovať vyrovnane a pokojne. Hádky by vám počas dnešného dňa ublížili a ťažko by sa rany z vyslovených slov hojili.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Už poznáte vašu osobnú predpoveď na Dnes Blíženci... Prečítajte si taktiež Predpoveď na Zajtra Blíženci, a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta na Dnes pre znamenie Blíženci. Zdieľajte váš presný Horoskop na dnes Blíženci s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre 12 znameni zverokruhu.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Horoskop Dnes 06.12.2022 pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com