Veľký Čínsky Horoskop 2020 Prasa

veľký čínsky horoskop 2020 Prasa

Čínsky horoskop 2020 Prasa a predpoveď roka 2020

💗 Heslo, ktoré prináša Čínsky Horoskop Prasa 2020: V roku 2020 budete v správnom čase na správnom mieste. Všímajte si znamenia okolo, aby vám neunikali príležitosti. Nenechajte sa rozptyľovať pohodlím a luxusom. 💗

Počas roka 2020 bude mať čínske znamenie Prasa viac príležitostí, než po minulé roky. V roku 2020 čínsky horoskop naznačuje, že znamenie prasa dosiahne skvalitnenie svojich vzťahov v rodine, ale aj svojich partnerských vzťahov. Prasa sa posunie ďalej vo svojom vzťahu, alebo im v rodine pribudne malý prírastok. Negativitu zo svojho života a negatívnu energiu môžu odstrániť pomocou éterických olejov, ktoré by mali rozvoniať ich domov. Vhodný je jazmínový, alebo svieži pomarančový éterický olej. Po náročnom dni, či po hádke s partnerom, by ich domov mal byť prevoňaný očistným jasmínom. Amulety pre rok 2020 a pre znamenie Prasa sú jednoznačne šperk obsahujúci nefrit, rubín a tiež mesačný kameň. Tieto amulety budú čínske znamenie Prasa ochraňovať po celý rok 2020. Takto radí čísnky horoskop 2020 prasa.

Aby si prasa zachovalo v čínskom novom roku 2020 čo najlepšie zdravie, je potrebné v jeho živote zabezpečiť milujúce prostredie, kvalitné vzťahy a dokonca aj romantiku. Tieto aspekty pomôžu prasaťu prekonávať iné ťažkosti. Napríklad tie zdravotné, alebo pracovné. Zabezpečenie milujúceho prostredia dosiahne prasa umiestnením kameňa Jadeit do domácnosti. Aby si prasa zaistilo maximálne zdravie, čínsky horoskop 2020 prasa mu odporúča, aby nezabúdalo pridávať citrón do svojej čístej vody, ktorej by nemalo byť menej ako 1,5 litra denne. Na privolanie lásky pre nezadaných, narodených v znamení prasa sa počas roka 2020 odporúča nosiť pri sebe kameň Ruženín. Horoskop nezadaným tiež radí, aby sa viac zdržiavali v spoločnosti ľudí, ktorí majú rovnaké hodnoty a požiadavky na život do budúcnosti.

Šťastné čísla a farby pre Prasa podľa čínskeho horoskopu

Nedostupné šťastie v uplynulých rokoch bolo dôsledkom hromadenia negativity z minulosti. Čínsky horoskop 2020 prasa, prisľubuje rok 2020 šťastnejší, než roky doposiaľ. Šťastie tohto znamenia však bude veľmi spočívať hlavne v ich čestnosti. Čísnky horoskop 2020 prasa teda radí neuberať na pracovnom výkone a všade, v práci, rodine, vzťahoch a vo všetkom, čo prasa robí konať čestne a s otvoreným srdcom. Prasa sa počas roka stretne s vplyvom opačného pohlavia na ich život hlavne v podnikaní a v kariére. Nesmiete sa hlavne nechať lákať luxusom a žiť skromne a čestne. Niekedy je skromnosť krokom k veľkému bohatstvu a vo vašom prípade to počas čínskeho roka 2020 bude platiť na sto percent. Čínsky horoskop 2020 prasa opisuje šťastné čísla pre tento rok, pre znamenie prasa číslo 5, 9, 1 a všetky dvojkombinácie týchto čísel. Ich šťastnými farbami počas roka 2020 sú hnedá, zlatá, žltá a sivá. Smery, ktoré dodajú znameniu prasa šťastie a ktorými by sa mali v roku 2020 vydať sú juhovýchod a severovýchod.

Veríme, že sa vám Čínsky horoskop 2020 Prasa páčil

Ak podnikáte, tak by ste sa mali v prvých mesiacoch roka 2020 pripraviť na menšie turbulencie a menší zisk. Veci sa môžu vo vašom živote v pracovnej oblasti dramaticky zmeniť a preto nie je ani vhodná doba na rozširovanie podnikania, či na prijímanie nových zamestnancov. Myslíte však na svetlú stránku svojho rozhodnutia a neupadajte na duchu. Budete mať možnosti niekde inde, ktoré sa vám objavia veľmi nečakane. V oblasti zdravia radí čínsky horoskop prasa pre rok 2020 nezabúdať na to, že iba rodina vám dokáže vylepšiť vaše psychické zdravie. Nenechajte sa pohltiť stresom, ktorý môže výrazne zhoršiť váš zdravotný stav v roku 2020. Nezabúdajte, že máte silné zdravie aj na to, aby ste poskytli pomocnú ruku iným ľuďom a neľutujte sa. Ste len na začiatku a nie na konci...

Ak vás tiež zaujímajú Charakteristiké vlastnosti, či Klady a zápory čínskeho znamenia Prasa neváhajte a navštívte Charakteristiku Čínskeho Znamenia Prasa, ktorá vám odhalí viac o tomto čínskom znamení.

Už poznáte svoj čínsky horoskop Prasa pre rok 2020. Spoznajte aj čínsky horoskop 2020 pre ďalšie znamenia zverokruhu. Pre viac informácií zo sveta horoskopu, tarotu a veštenia nezabúdajte byť fanúšikom našej Facebookovej stránky a nášho YouTube kanála. Tešíme sa, že ste s nami. S láskou váš horoskop-tarot.

Vyberte si Čínsky Horoskop 2020 pre ďalšie znamenie


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Čínsky Horoskop 2020 Prasa