Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

snár na výklad vaších snov

Snár ako nástroj výkladu snov

Škola Snov

Časť 1. - Snár Smrť, Snár Zuby, Snár Dieťa, Snár Mačka

Význam slov trápi ľudí už od pradávna. Možno je to aj tým, že sny považujeme za niečo mocné, čo nám odhaľuje zákutia našej mysli a duši. Snár odhaľuje množstvo snov a vďaka snáru môžete spoznať význam vášho sna veľmi jednoducho. Aj moderný človek sa častokrát zaujíma o význam snov a tak vyhľadáva online snár, či snár knižný, ktorý mu pomáha lepšie porozumieť svojím snom. Sny nám každú noc vyčarujú obrazy, ktoré si častokrát zapamätáme ako živé snenie a snár je tak skvelý nástroj na porozumenie týmto snom.

Snár sa tak stáva skvelou pomôckou na pochopenie snov a ich významu. Je to lacná alternatíva k vešteniu, a vychádza z egyptsko-perzkej kultúry, ktorá už v dávnych vekoch skúmala sny a ich význam. Takto vznikal prvý snár, ktorý bol vpísaný do starých, historických kníh. Aj v dnešnej dobe nájdeme knižné snáre, no vynikajúcou pomôckou je tiež online snár, ktorým jednoducho vyhľadáte svoj sen bez toho, aby ste si museli kupovať drahý, či historický snár. Náš výklad najčastejších snov je vytvorený na základe poznatkov a štúdií. Pretože vieme, že ľudia nechcú žiť s neistotou, je tento snár pripravený pre každého, kto sa ráno budí a v mysli nosí sen z dlhej noci. Náš snár vám pomôže nájsť si poriadok v svojích snoch.

Snár a význam najčastejších snov

Vďaka tomu, že naša Facebooková stránka silnie na popularite a vďaka fanúšikom naších videí na YouTube Kanáli, máme možnosť pripraviť snár najčastejšie vyhľadávaných snov, s ktorými sa istotne stretávate aj vy. Vďaka spolupráci s Facebookom a YouTube si môžete jednoducho nastaviť odber týchto médií a byť tak vždy v strede diania. Získajte tak prehľad zo sveta snov, snára, horoskopov, tarotu a veštenia.

Snár Smrť - čo znamená sen o smrti?

Sny o smrti neznamenajú vždy niečo negatívne. Vybrali sme pre vás tie najčastejšie hľadané sny o smrti, či súvisiace so smrťou, o ktorých vám snár napovie viac. Informácie čerpáme zo starodávneho snára a od našej veštkyne Sibyli, ktorá sa venuje tiež výkladu snov. Snár snov je mocným nástrojom aj pre výklad snu ako je smrť a snov s tým súvisiacich. Prečítajte si, čo hovorí o smrti snár.

 • Smrť seba - ak v sne umriete, nemajte z toho obavy. Snár hovorí o snoch o smrti ako o niečom v našej duši, čo umrelo a čo sme opustili. Smrť neznamená telesný koniec nášho života. Neobávajte sa tohto sna, znamená, že v živote nastane prerod k niečomu novému. Snár vidí smrť ako niečo pozitívne. Ak vidíte smrť samého seba, snár mu pripisuje význam toho, že začínate novú etapu života, a tá stará musí zostať za vami. Môžete očakávať zmenu. Snár smrť tiež poukazuje na to, že pôjde o pozitívnu zmenu v živote, zabudnutie na staré krivdy a posun vášho života vpred. Snár Smrť samého seba znamená pozitívnu zmenu. Smrť podľa snára tiež znamená zbavenie sa našich nedokonalostí a negatívnych vlastností, ktoré sme si so sebou ťahali z minulosti.
 • Smrť zvieraťa - ak sa vám sníva o smrti nejakého zvieraťa, môže to znamenať, že potrebujete cítiť blízkosť niekoho, kto vám už dlhšie chýba. Snár opisuje smrť zvieraťa ako hľadanie vlastností, ktoré toto zviera má a potrebu nadobudnúť tieto vlastnoti vo svojom živote. Snár smrť zvieraťa tiež znamená hlbší smútok v živote, ktorý už dlhšie neviete prekonať. Mali by ste s týmto smútkom pracovať a skúsiť ho prekonať, aby vás už v snoch nikdy tento smútok neprenasledoval. Snár smrť zvieraťa znamená hlboký smútok našej duše.
 • Smrť partnera - ak sa vám sníva o smrti partnera, manžela, či niekoho blízkeho, znamená to jednoducho to, že vám táto osoba, či jeho charakterové vlastnosti chýbajú. Snár smrť partnera pripisuje tomuto snu význam hlavne v potrebe blízkosti a dotykov danej osoby. Ak je takýto sen pre vás nepríjemný, predídete mu tak, že budete viac času tráviť s osobou o ktorej sa vám snívalo. Snár smrť poväčšine však prezentuje niečo, čo ste opustili, stratili, ale môžete to prinavrátiť. V tomto prípade je to pocit blízkosti.
 • Smrť niekoho nepoznaného - znamená, že by ste si mali viac dávať pozor na svoje zdravie. Snár smrť niekoho koho nepoznáte prisudzuje potrebe väčšieho záujmu o vlastné zdravie a zdravotné problémy.
 • Vidieť niekoho umierať - takýto sen môže pre vás znamenať stratu niekoho blízkeho, no zároveň veľké dedičstvo. Ak v sne vidiíte niekoho umierať, znamená to zlepšenie finančnej situácie, no aj smútok, ktorý bude úzko súvisieť s týmto nadobudnutým majetkom. Snár hovorí o videnom umieraní ako o finančnom prilepšení.
 • Vidieť mŕtvolu - sen môže mať viacero významov. Ide hlavne o to, ako mŕtvolu vidíte. Snár má pre tento sen viacero významov. Ak vidíte mŕtvolu vstávať, snár tomuto snu pripisuje radosť. Ak ju dvíhate, snár vám veští nadchádzajúce dedičstvo. Nosenie mŕtvoly, či rakvy znamená smutnú správu, ktorú pravdepodobne čoskoro dostanete. Snár tiež veští o tom, že radostné správy znamenajú aj keď mŕtveho bozkávate, vidíte medzi ľuďmi, počujete rozprávať.
 • Zabiť niekoho - sen o zabití so sebou podľa snára nesie niečo negatívne. Ak sa vám prisnil sen o zabití niekoho, či niečoho znamená to v živote veľké nešťastie. Snár tento sen nepodceňuje a mali by ste sa uistiť, že všetci vaši milovaní sú v poriadku a nič im po zdravotnej stránke nehrozí. Snár smrť vo význame zabitia niekoho upozorňuje hlavne na iných.
 • Stať sa vrahom - ak sa v sne stávate vrahom, či zabijakom, snár popisuje význam tohto sna ako negatívne priateľstvo. Pravdepodobne máte priateľa, ktorý sa vám chce za niečo pomstiť. Mali by ste si vytriediť zoznam vašich priateľov a tých, ktorým veríte. Takto snár radí pri tomto sne. Snár smrť, ak sa stanete vrahom upozorňuje na nečestnosť a nepeknú pomstu.

Snár Zuby - čo znamená sen o zuboch?

Sny o zuboch predstavujú viacero významov. Snár zuby hovorí o milostných dobrodružstvách, nedostatku lásky, o pýche, či sú tieto sny brané aj v negatívnom význame. Snár zuby má teda hlavne sexuálny význam a znamenajú tiež vzrušenie v našom živote. Snár zuby hovorí teda o skutočne zaujímavom význame tohto sna.

 • Vidieť vypadnúť zub - ak vidíte ako vám zub vypadne, alebo ho vidíte vypadnúť u niekoho iného, snár má na sen jasný odkaz. v živote nastane nečakané milostné dobrodružstvo, alebo flirt. Ak ste vo vzťahu, mali by ste si na tento zážitok dávať pozor, pretože tanto sen tiež znamená, podvádzanie a neveru. Nenechajte sa teda očariť niekym, kto vám za to nestojí. Snár zuby priradzuje zadaným tento sen ako niečo varovné. Ak ste bez partnera, môžete očakávať skvelé ľúbostné dobrodružstvo, no pravdepodobne to neprerastie do ničoho vážnejšieho. Snár zuby v zmysle vypadnúť znamená vzrušujúce okamihy.
 • Stratiť všetky zuby - vo svojom živote odhalíš zákutia svojej duše, ktoré ťa dovedú ku kráse a zmyselnosti. Ak v sne prídete o všetky zuby, náš snár hovorí o nadobudnutí nejakých vedomostí, ktoré vám pomôžu pôsobiť pre spoločnosť očarujúco, krásne, inteligentne a neodolateľne. Snár zuby je v strate zubov zaujatý hlavne na vaše kúzlo.
 • Mať umelé zuby - snár zuby v spojitosti s umelými zubami popisuje vašu pýchu, ktorú by ste mali na chvíľu odložiť z vášho života. Konajte veľkoryso a pomáhajte niekomu, kto vašu pomoc skutočne potrebuje.
 • Ak vás zuby bolia - sen je podľa snára spôsobený tým, že si málo dôverujete. Môžete pociťovať malú sebadôveru s ktorou by ste mali pracovať. Táto nízka sebadôvera je neopodstatnená a do vášho života, vám snár radí vniesť viac radosti z maličkostí a za prítomného okamihu.
 • Čistenie zubov - ak si v sne čistite zuby, snár hovorí o tomto sne ako o niečom, čo potrebujete ostrániť zo svojho života. Snár zuby a ich čistenie hovorí o potrebe zbaviť sa svojich pudov, ktoré vás v živote negatívne ovládajú.
 • Ísť, alebo byť u zubára - sen je doslova upozorňujúci. Snár mu pripisuje význam, ktorý je jasný - mali by ste riešiť nejaký problém v ľúbostnej, či sexuálnej oblasti, ktorý vás už dlhšie trápi. Potrebujete tiež získať stratenú sebadôveru v niekoho, koho milujete. Snár zuby u zubára popisuje potrebu väčšej sebadôvery.

Snár Dieťa - čo znamená sen o dieťati?

Sny o deťoch, či kojencoch častokrát znamenajú hľadanie nejakých nových smerov v našom živote. Sen o diťati znamená hľadanie cesty a nového životného smeru, pretože sa nachádzame na rázcestí, či v slepej uličke v rozhodnutiach. Snár dieťa prisudzuje význam týchto snov hlavne strate životného smeru a novému určeniu cesty životom. Snár dieťa má však viacero významov, poďme si rozobrať špecifické sny s dieťaťom a ich význam.

 • Dieťa vidieť/počuť plakať - snár hovorí o tomto sne, ako o potrebe nájsť východisko zo situácie, ktorá nás už dlhodobo trápi. Je to tiež sen, ktorý podľa snára naznačuje negatívne smerovanie nášho života a konanie, ktoré by mohlo uškodit harmónii nášho života. Snár dieťa znamená sen, ktorý nám naznačuje blížiaci sa konflikt so sebou samím. Radí by sme konali len tak, ako je správne a nenechali sa zlákať na cestu zla a nepravdy.
 • Dieťa vidieť spadnúť - znamená, že nám bude niečo ukradnuté. Mali by ste si dávať väčší pozor na svoje veci, pretože ak ste videli v sne dieťa padať, snár vám veští, že čoskoro prídete o nejaké veci, ktoré sú v osobnom vlastníctve. Snár dieťa, ak ho vidíte spadnúť znamená opatrnosť.
 • Dieťa kúpať - sen znamená niečo krásne a pozitívne v živote. Vidieť dieťa kúpať v sne znamená prerod k lepšej osobe a veľké potešenie v živote. Snár je naklonený novému, šťastnému obdobiu vášho života, ktoré bude pre vás ako vyslobodenie z časov smútku. Snár dieťa, keď ho kúpete poukazuje na krásne obdobie života.
 • Dieťa kojiť - sny o dieťaťa naznačuje, že by sme si vo svojom živote mali viac rozvíjať sovje duchovno. Upozorňuje nás na nedostatočné vedomie o nás samých. Snár dieťa kojiť radí, aby sme sa viac venovali rozvíjaniu svojej duše a taktiež kariérneho smerovania. Snár dieťa tak podčiarkuje duchovno našej osobnosti.
 • Hrať sa s dieťaťom, hrajúce dieťa - sny o deťoch, ktoré sa hrajú znamená odhalenie našej detskej podstaty a získanie čistého pohľadu na konanie nás, či ľudí v našom okolí. Vaša myseľ sa rozjasní a vy dosiahnete poznanie toho, čo je v osobnom živote krásne a čoho je lepšie zbaviť sa. Ak vidíte dieťa hrať sa, snár vám radí, aby ste na chvíľu zabudli na trápenia a získali vo svojom živote stratenú radosť z života a z energie lásky. Snár dieťa v spojitosti s hrou prinášajú do nášho života možnosť novej životnej energie.
 • Mrzuté dieťa, neposlušné dieťa - sen o neposlušnom dieťati snár opisuje ako cestu v našom živote nasmerovanú nesprávnym smerom. Možno vo vašom vnútri bojujete s niečim, čo vás už dlho trápi a neviete niekomu zabudnúť a odpustiť. Posuniete sa tak v živote ďalej. Snár vám radí zbudnúť na staré krivdy a dopustiť ľuďom, ktorí vám ublížili. Snár dieťa odhaľuje odpustenie v našom živote.

Snár Mačka - čo znamená sen o mačke, či mačkách?

Sny o mačkách vyjadrujú našu ženskú stránku života a osobnosti. Ak ste mali sny o mačkách, mačke, snár mačka prisudzuje tomuto snu odhalenie vašej hravosti, instinktu, či odhalenie životnej energie. Snár mačka prisudzuje vášmu okoliu dvojakú tvár v otázke konania voči vašej osobe. Podľa snára môže mať tiež aj mierne negatívny význam, pretože predstavuje pomstychtivosť, zákernosť a dvojakosť. Snár mačka však vidí v tomto sne viacero významov, poďme sa na ne spoločne pozrieť.

 • Agresívna mačka - snár hovorí o sne s agresívnou mačkou, ktorú vidíte, alebo pri nej stojíte, či s ňou bojujete, ako o nepokoji v osobnom živote a o zanedbaní vaších ženských potrieb. Snár radí, aby ste sa viac zamerali na vaše ženské ja a nechali sa niekedy riadiť aj svojím inštinktom, či vnútornými pocitmi. Snár mačka v súvislosti s jej agresiou nám radí konať inštinktívne.
 • Čierna mačka - ak vidíte v sne čiernu mačku, snár tento sen priradzuje nadchádzajúcemu nešťastiu vo vašom žiote. Môže tiež znamenať smolu vo vašom blízkom konaní. Pravdepodobne sa vám tak úplne nepodarí niečo, nad čím už dhší čas premýšľaťe, či na čom pracujete. Tento sen naopak radí, podľa starobilého snára, aby ste vo svojom živote nateraz nepoužívali svoju intuíciu, a radšej sa riadili svojou inteligenciou a rozumom. Tak radí starý snár pri sne kde dominuje čierna mačka. Snár mačka v súvislosti s čiernou mačkou nás upozorňuje na riziká intuitívneho konania.
 • Veľa mačiek - ak v sne vidíte, hladkáte, alebo ste obklopený veľkým množstvom mačiek, váš sen znamená že v osobnom živote zažijete nejakú zradu, alebo sa pri vás nachádza niekto, kto má dvojitú tvár a nekoná voči vám úprimne. Snár mačka, či veľa mačiek naznačuje, že opatrnosť. Dávajte si pozor na niekoho nečestného či falošného vo vašej bízkosti. Snár mačka, kde je veľa mačiek naznačuje potrebu veľkej opatrnosti.
 • Ak vás uhryzne - uhryznutie, či poškriabanie mačkou v sne znamená negatívnu vec. Snár mačka prisudzuje tomuto snu počiatok nejakej choroby. Dávajte si na seba dávať pozor a ísť na pravidelnú preventívnu prehliadku, ktorá by odhalila niečo, o čom možno doteraz neviete. Snár mačka uhryznutie znamená opatrnosť a starostlivosť o naše vlastné zdravie.

Toto bola prvá časť, v ktorej sa náš starobilý snár zaoberal tými najčastejšími snami. Snár smrť, snár zuby, snár dieťa či snár mačka, tak opisujú všetko to, čo potrebujete vedieť, ak sa vám sníva o týchto veciach. Nezabúdajte tiež, že sny sú naším najvnútornejším prejavom duše. Sny je snáď najťahšie vykladať, pretože si ich presne nepamätáme. Snár vám však dokáže poradiť v prípade, ak vám niečo z vášho sna utkvelo v pamäti, vystrašilo vás, potešilo, či vo vás zanechalo pocity aj po prebudení. V ďalšej časti sa bude snár venovať snom, ktoré sú menej časté, no aj tak mocné a významné.


Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Snár odhalí význam vaších snov