Horoskop & Tarot SK - Veštenie, Tarot, Horoskopy, Astrológia

spoznajte rituály bielej mágie cez nov mesiaca

Biela mágia a Nov mesiaca - Rituály

Škola Bielej Mágie časť 1.

Nov Mesiaca - Rituály pre harmonickú lásku, úspech a očistu

Nov mesiaca má nesmierny vplyv na všetko živé v našom okolí. Môžeme tak vykonávať rituály bielej mágie. Mesačný nov vplýva na ľudí tak, že sú schopní očisty a zbavenia sa škodlivých vplyvov, či zlej energie a prinavrátiť telu harmóniu. Nov mesiaca vplýva na ľudí, zvieratá ale aj na rastliny. Biela mágia má tak najväčšiu silu. Všetko v našom okolí pociťuje novú, čistú energiu viac, čím bližšie sa naša planéta nachádza k novu mesiaca. Biela mágia prisudzuje novu mesiaca veľkú moc. Počas mesačného novu môžeme praktizovať rituály bielej mágie, ktoré zvládne každý a nevyžadujú si zvláštne schopnosti z oblasti bielej mágie.

Biela mágia zaujíma skutočne veľké množstvo senzitívnych ľudí. Dáva nám novú moc a silu prekonávať problematické obdobia, či si privolať lásku, zdravie, peniaze či obdiv okolia. Každý človek môže počas silného novu mesiaca využiť svoje magické sily a tak nahliadnúť do čara bielej mágie. Základne rituály, ktoré si dnes predstavíme vám dopomôžu k splneniu určitého želania. Bielu mágiu nesmieme používať na privolanie choroby, nešťastia či smútku na inú osobu. Biela mágia je nástroj na to, aby sme si sami dopomohli k lepšiemu životu. Nenesie známky nenávisti, zloby, ani iných zlých energií. Biela mágia je dobro a láska, rituály bielej mágie nie sú žiadným zlom.

Mesačný nov nám umožňuje vyskúšať rituály bielej mágie, ktoré očistia našu auru, doprajú nám harmonickú lásku, vylepšia naše zdravotné problémy, či prinesú úspech v skúškach alebo zvládnutie ťažkej úlohy. Tieto rituály bielej mágie sú určené pre každého, kto v sebe doposiaľ neobjavil kúzla mágie, ale aj pre tých, ktorí rozumejú sile bielej mágie. Rituály bielej mágie sú teda vhodné pre každého, kto si v živote potrebuje privolať úspech.

Rituály bielej mágie je vhodné vykonávať počas večera Novu mesiaca, kedy sú najsilnejšie. Môžeme ich vykonávať od 17tej hodiny noci v ktorej dosiahne Mesiac nov a môžeme ich vykonávať do 17tej hodiny nasledujúceho dňa. Najsilnejší vplyv na náš život teda dosiahneme počas 24 hodín prebiehajúceho novu mesiaca. Biela mágia sa venuje aj mesačnému splnu, ktorý si tiež rozoberieme. Sledujte našu Facebookovú stránku, aby vám neunikli ďalšie časti rituálov, ktoré ponúka biela mágia. Absolvujete tak celú školu bielej mágie, ktorú pre vás postupne pripravíme.

Rituály bielej mágie

Nasledujúce rituály bielej mágie nemôžeme zaradiť tak úplne k bielej mágií, no rešpektujú hranice, kedy nikomu neubližujeme a nechceme nikomu privolať nič zlé. Čiernej mágií sa budeme tiež venovať v našej škole bielej mágie, takže nezabudnite sledovať náš Facebook a tiež odoberajte náš Youtube kanál kde nájdete aktuálne články ktoré pridávame, ako napríklad škola snov - veľký snár, či iné zaujímavosti zo sveta horoskopu tarotu a veštenia. Staňte sa fanúšikom naších populárnych stránok na sociálnych sieťach aby vám už nič neuniklo. Biela mágia vás tak prevedie celou škálou rituálov pre vaše šťastie.

Istotne ste už netrpezlivý na prvú lekciu školy bielej mágie a na to spoznať prvé rituály bielej mágie. Pred tým, ako však začneme vám ešte musíme uviesť, čo rituálu predchádza. Dôležité je, aby ste predmet, ktorý budete v bielej mágií používať najpr zasvätili.

Na zasvätenie, prostredníctvom bielej mágie, použijeme 3 biele svičky (môžete použiť aj biele čajové sviečky vložené v obaloch) ktorými obklopíte objekt s ktorým budete pracovať. Urobte zo sviečok pomyselný trojuholník a do jeho stredu vložte predmet. Sviečky zapáľte a pri zapáľovaní sviečok 3x zopakujte (pri zapaľovaní každej sviečky osobitne opakujte - 3 sviečky = 3 vety) toto: "Zasväcujem tento predmet a prosím, aby mu vesmír zapožičal magickú silu." Následne môžete sviečky uhasiť - rituál zasvätenia je hotový.

Takto zasväťte každý predmet, ktorý bude používaný počas rituálov bielej mágie. Ak budete v rituále používať napríklad prsteň, či pohár s tekutinou, je nutné zasvätiť aj prsteň aj pohár a podobne. Ak zasväcujete sviečku na rituál - danú sviečku nezapaľujte, zapaľuje sa až pri rituály (napríklad pri rituály na úspech, či prekonanie skúšky) Túto prípravu musíte pred vykonávaním rituálov bielej mágie vykonať, inak nebude mať rituál účinok. Ak pracujete s ohňom a sviečkami uistite sa, že predmet je umiestnený tak, aby sa nemohlo nič zapáliť a všetko okolo je v bezpečí s tým, že každá sviečka je umiestnená s podložkou, a podobne. Tak, a teraz môžeme prejsť k samotným rituálom bielej mágie, ktoré môžeme vykonávať počas Novu Mesiaca.

Rituál Bielej Mágie - pre harmonický vzťah

Tento rituál bielej mágie prekoná zašednutú lásku vo vašom živote a prinavráti vášmu partnerovi hlboké city a lásku k vám, minimálne takú, akú cítil na začiatku vášho vzťahu, ba ešte väčšiu. Biela mágia je využiteľná na upevnenie lásky, či dokonca na jej privolanie. Rituál privolania lásky sa však vykonáva počas mesačného splnu a preto sledujte naše zaujímavosti a Facebook, kde sa včas dozviete aj o iných rituáloch bielej mágie. Vráťme sa ale k rituálu bielej mágie pre harmonický vzťah.

  Na tenot rituál bielej mágie budeme potrebovať:

 • Zasvätený pohár s červeným vínom
 • Zasvätený pohár prsteň, ktorý pre nás veľa znamená

V predvečer splnu naplníme pohár červeným vínom a vezmeme svoj obľúbený prsteň, ktorý pre nás veľa znamená. Vhodíme prsteň do pohára a necháme ho v pohári cez noc v ktorej dochádza k novu mesiaca. Ráno prsteň opäť vyberieme a nastokneme si ho na prst na ktorom sme ho nosili, či na prstenník. Víno, v ktorom bol prsteň ponúkneme na pitie partnerovi. Takto sa láska medzi vami upevní vďaka rituálu bielej mágie. Dbajte na to, aby partner vypil víno do polnoci nasledujúceho dňa v ktorom rituál prevádzate.

Rituál je najvhodnejšie vykonávať v kľude, tichu, keď už všetci okolo zaspali. Zasvätenie môžete vykonať kedykoľvek predtým. Počas rituálu sa sústreďte na vašu lásku a na šťastné spoločné okamihy. Dbajte, aby si váš partner z vína aspoň odpil do polnoci nasledujúceho dňa po rituály.

Rituál Bielej Mágie - pre úspech, či zvládnutie škúšky

Tento rituál vám pomôže k úspechu v pracovnej oblasti. Vykonáva sa hlavne počas novu v mesiaci v ktorom budete mať nejakú skúšku, či v takom, kedy viete, že budete mať ťažkú pracovnú úlohu, ktorú potrebujete zvládnuť na 100 percent. Je vhodný pre študentov počas skúškového obdobia, pre ľudí, ktorí chcú uspeiť, pred pracovným pohovorom a podobne.

  Na rituál bielej mágie budeme potrebovať:

 • Zasvätenú sviečku zelenej farby

Zelená farba sviečky privodí úspech do vášho života. V predvečer splnu zapálime sviečku a sústredíme sa na to, čo chceme dosiahnúť. Venujte tomuto rituálu aspoň 5 minút a plne sa sústredíme na našu požiadavku voči vesmíru a magickým silám. Aby bol rituál ešte silnejší vyslovíme: "Vesmír, dopraj mi magickú silu v mojom snažení". Dôležité je, aby sme sviečku nechali horieť (dbáme na bezpečné miesto) počas celej noci v ktorej je nov mesiaca. Sviečku nikdy nezhasíname pretože by sme mohli uhasiť náš úspech. Necháme ju prirodzene dohorieť do konca. Ak však musíme sviečku uhasiť, nikdy ju nesfukujeme. Uhasíme ju iným predmetom, alebo prstmi. Odporúčame ju však nechať prirodzene dohorieť.

Rituál bielej mágie, ktorý nám privolá úspech vykonávame v tichu a samote. Sústredíme sa na našu požiadavku a sviečka musí byť zelenej farby a musí byť zasvätená.

Rituál Bielej Mágie - očistenie Aury od minulosti

Každodenne na nás pôsobia rôzne sily, ktoré pochádzajú aj z bielej mágie, no dokonca aj tie z čiernej mágie. Aby ste predišli týmto vplyvom a obrnili svoju osobu pred zlými silami ostatných, bude nutné vykonať počas novu mesiaca očistný rituál. Tento rituál sa vykonáva hlavne vtedy ak sa v poslednej dobe cítite chorľavo, unavene, či cítite, že na vás pôsobia zlé sily, či vaša minulosť. Prúdiace kozmické energie na vašu osobu musia byť očistené a na to je najvhodnejší práve Nov mesiaca, ktorý očistí našu auru a dušu.

  Na rituál bielej mágie budeme potrebovať:

 • Vlastné telo a životnú energiu

V ráno po nove mesiaca si sadneme na posteľ kde nik nie je. Nemusí to byť miestnosť v ktorej spíte. Počítame od 1 do 3 a sústredíme sa na svoje dýchanie. Dýchame pomaly a uvoľnene. Predstavujeme si samého seba, ako sa vznášame nad svojím vlastným telom. Predstavíme si svoju auru (môžeme si ju predstaviť ako dym, alebo obláčik, ktorý sa vznáša okolo nášho tela, predstavujeme si farbu zelenú, ktorá znamená očistu, čistotu, energiu a nové začiatky. Je to farba ktoré sa pretransformuje do čistoty pri ukončovaní tohto rituálu bielej mágie. Ak môžeme tak nahlas vyslovujeme nasledovné: "Sily vesmíru, držte všetky zlé sily ďaleko odo mňa". Túto vetu môžete zopakovať aj v duchu, či sa na ňu len sústrediť. Vo vašej mysli by sa mala zelená farby aury postupne meniť na bielu, ako sú krídla anjela. Táto farba prezentuje čistotu. Ak sa vaša aura vo vaších predstavách konečne, postupne zmení na bielu, rituál bielej mágie očisty je dokončený. Ste očistený od všetkého zlého, čo trápilo vašu osobu.

Aby sme posilnili tento rituál bielej mágie večer po rituály si doprajeme horúci kúpeľ do ktorého vhodíme 3 hrste obyčajnej soli, ktorá dokončí tento rituál bielej mágie. Toto však nie je nutnosť. Kúpeľ sa vykonáva v prípade očisty od čiernej mágie a keď cítime veľký smútok, či únavu. Tento rituál bielej mágie odporúčame každému počas mesačného novu, pretože nás očistí od takých zlých vplyvoch o ktorých možno ani nevieme.

Kedy je vhodný čas na tieto rituály bielej mágie?

Tieto 3 rituály bielej mágie sa vykonávajú počas mesačného novu. Pripravíme aj rituály, ktoré sa vykonávajú počas mesačného splnu - Rituál na zamilovanie, rituál na privolanie finančného zisku, rituál na pomoc proti závistlivcom a v druhej časti školy bielej mágie vás tiež naučíme ochrániť sa pred zlými pohľadmi a urieknutiu. Takže nás nezabudnite sledovať na Facebooku, pretože čoskoro sa dozviete o ďalších rituáloch bielej mágie.

V nasledujúcom zozname tiež nájdete dátumy a čas na najbližšie roky, ktorý opisuje kedy bude Nov Mesiaca a kedy je vhodné vykonávať rituály bielej mágie, ktoré sme uviedli v našom článku.

  Nov Mesiaca 2019

 • 01. 08. 2019 - 05:12:55
 • 30. 08. 2019 - 12:38:20
 • 28. 09. 2019 - 20:27:54
 • 28. 10. 2019 - 04:40:15
 • 26. 11. 2019 - 16:07:41
 • 26. 12. 2019 - 06:15:31
 • Nov Mesiaca 2020

 • 24. 01. 2020 - 22:44:11
 • 23. 02. 2020 - 16:33:44
 • 24. 03. 2020 - 10:29:36
 • 23. 04. 2020 - 04:27:00
 • 22. 05. 2020 - 19:39:49
 • 21. 06. 2020 - 08:42:16
 • 20. 07. 2020 - 19:33:36
 • 19. 08. 2020 - 04:42:15
 • 17. 09. 2020 - 13:00:59
 • 16. 10. 2020 - 21:32:14
 • 15. 11. 2020 - 06:08:54
 • 14. 12. 2020 - 17:18:45
 • Nov Mesiaca 2021

 • 13. 01. 2021 - 06:02:37
 • 11. 02. 2021 - 20:08:11
 • 13. 03. 2021 - 11:23:32
 • 12. 04. 2021 - 04:32:56
 • 11. 05. 2021 - 21:01:33
 • 10. 06. 2021 - 12:54:05
 • 10. 07. 2021 - 03:17:43
 • 08. 08. 2021 - 15:50:46
 • 07. 09. 2021 - 02:52:01
 • 06. 10. 2021 - 13:05:44
 • 04. 11. 2021 - 22:15:26
 • 04. 12. 2021 - 08:44:30

Nezabudnite si ani dnes prečítať svoj Denný Horoskop a otočiť si Tarotovú Kartu Dňa


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Veštkyňa Sibyla je tu pre vás! Píšte na: horoskop.vestenie@gmail.com


Biela Mágia rituály počas Mesačného Novu