Týždenný Výklad Kariet | TAROT

Výklad na tri karty nahliadne do budúcnosti každého z nás, pretože opíše základné energie tohto týždňa.

My už máme všetko pripravené na týždenný tarotový výklad. Nezabúdajte, že svoj osobný výklad môžete získať aj prostredníctvom nášho webu, kde si môžete aj vy otočiť svoje tri karty tarotu, pre získanie presnej osobnej predpovede. V tejto epizóde tarotového výkladu preskúmame základné energie aktuálneho týždňa z hľadiska emócií, práce, financií aj zdravia.

Najprv premiešame celý balík tarotových kariet tak, aby sme sa napojili na osud tohto týždňa. Pri miešaní kariet sa spojím s vesmírom a osudom, skrz meditáciu. Takže poďme si v tichosti predstaviť tri karty ktoré osud ponúka tomto týždni. Premýšľajme o tom, čo nás čaká a skrz karty nahliadnime do blížiacej sa budúcnosti.

Silné sústredenie sa na karty, ktoré čochvíľa otočíme je nevyhnutné, aby moja ruka vybrala presne tie karty, ktoré opisujú vibrácie aktuálneho týždňa.

Posledná karta z balíku nie je vzpriamená, ale otočená. Aj tento fakt má veľký význam na tarotový výklad a na celkový význam aktuálnej týždennej predpovede.

Z veľkého balíka tarotových kariet nám teda osud priradil tri osudové karty. Už na prvý pohľad je zrejmé, že medzi kartami sa objavuje energia a pozitívna vitalita putujúca od prvej pozitívnej karty.


Prvá Karta Týdenného Výkladu Kariet: Slnko

Prvá tarotová karta z dnešného týždenného výkladu je karta Slnko. Je to karty tarotu, ktorá symbolizuje pozitívnu kvalitu energi a vitalitu. Slnko rozprestiera svetlo, dodáva život, teplo a v neposlednom rade aj duchovnú inšpiráciu. So Slnkom v týždennom tarotovom čítaní objavujeme výrazný pocit oslobodenia. Táto karta je symbolická hlavne pre tých z nás, ktorí sa potrebujú vnútorne očistiť a oslobodiť. Z prvej karty vo výklade je jasné, eže tento týždeň bude prežiarený lúčmi šťastia a harmónie, ako vyjadruje karta Slnko.

Na nejedného z nás čakajú pozitívne momenty radosti a jasnosti. Uvidíme v bežných dňoch i to, čo býva niekedy ukryté. Otvoríme svoj pohľad, aby sme porozumeli veciam, ktoré môžu byť pre nás inokedy duchovne neprístupné. Prvá tarotová karta v týždennom výklade je znakom toho, že aj po temných dobách prichádza vždy teplé a jasné svetlo. Je to karta inšpirácie a motivácie.

Slnko sa vo výklade objavilo vo vzpriamenej pozícii, čo nesie tiež špecifický a jasný význam. V balíku tarotových kariet je práve táto karta jednou z najpozitívnejších. Symbolizuje totiž mimoriadne radostné obdobie a úspech. Keďže je tento týždeň osvetlený karou Slnko, je zrejmé, že môžeme očakávať nádej a nové možnosti.

V týždennom výklade na tri karty je Slnko nositeľom optimizmu a pozitívnych udalostí. Karta naznačuje, že celkovo sa budú veci vyvíjať priaznivejšie a že akékoľvek prekážky sa postupne rozplynú, alebo vyjasnia. Začne sa vyplácať aj naše minulé úsilie. Viacerým z nás prinesie práve prvá, dominantná karta týždennej veštby úspech, uznanie a prečistenie energií v domove, aj na pracovisku.

Silne pozitívna karta vnáša aj od lásky silné obdobie harmónie, šťastia a splnenia. Význam týždennej tarotovej veštby však nie je len o jednej karte. Ale o láske hovorí veľa aj aktuálna týždenná kombinácia. Môžeme totiž očakávať, že aj v láske dosiahneme lepšie porozumenie a v dlhotrvajúcich vzťahoch viac stability. Slnko môže predzvestovať aj príchod nových romantických možností. V oblasti citov predpovedá šťastné a plnohodnotné obdobie, čím zvýrazňuje pozitívne posolstvo týždennej veštby.


Tento týždeň sa zlepší,vraví tarotová karta Slnko

Slnko osvetľuje celkovú týždennú predpoveď výnimočnou energiou, ktorú dáva celkovej veštbe. Ako jedna z najnepríjemnejších a najšťastnejších kariet z balíčku tarotu, je pripravená ponúknuť šťastie nielen pre vzťahy, ale aj pre naše zdravie, kariéru a financie.

Poznáte frázu, kde nechodí slnko, chodí lekár? V tomto týždni to platí stonástobne, pretože karta Slnko je znamením, že vitalita a energia na rýchle uzdravenia nám chýbať istotne nebude. Každý z nás by si mal skontrolovať aj svoju hladinu vitamínu D, ktorý prichádza práve zo Slnka. V terajšom zimnom období je doplnenie vitamínu od Slniečka dôležitým krokom pre pevnejšie zdravie, duševné aj fyzické.

Slnko v aktuálnej týždennej veštbe naznačuje zlepšenie celkovej pohody. Aj keď sme v minulých dňoch bojovali s neprávosťami a problémami, výklad potvrdzuje, že v tomto týždni sa môžu veci vyplepšiť k lepšiemu. Karta pripomína aj to, aby sme venovali dostatok pozornosti svojej fyzickej kondícii a aj pitnému režimu. V pohľade na zdravie je dôležité posilnenie tela cvičením a posilnenie ducha meditáciou v ktorej sa napojíme na silu Slnka.

V pracovnej aj finančnej otázke je prvá karta v balíčku dôležitá pre stabilitu, úspech aj uznanie. Na našej stránke horoskop tarot cz si môžete otočiť aj vašu osobnú tarotovú veštbu skrz vlastné tri tarotové karty oznamujúce vašu budúcnosť.

Ak sa dokonca slnko objaví aj vo vašej osobnej veštbe - Osobný Týždenný Tarot, je isté, že ciele v tomto týždni určite dosiahnete. U takéhoto človeka nie je vylúčené ani povýšenie, či zlepšenie finančných podmienok. Vaša tvrdá práca sa v tomto týždni určite vyplatí, prečítajte si teda podrobnosti aj o vašej osobnej týždennej veštbe, odkazy nájdete v popise videa, služby sú navyše zadarmo, takže neváhajte.


Užívajme si príjemné energie, radí týždenný výklad kariet cez Slnko

V aktuálnom týždni sa Slnko postará o to, aby sme ciele dosiahli, alebo aby sme k nim boli aspoň bližšie. Je zjavné, že viacerí z nás budú mať možnosť postupu, alebo aj zvýšenia príjmu. S novým týždňom nastáva obdobie, kedy sú naše schopnosti a náš talent silnými pozitívnymi vlastnosťami, ktoré nás sprevádzajú.

Slnko v tomto postavení, vo vzpriamenej pozícií je pre tento týždeň oznámením úspechu, radosti a jasnosti vo všetkých oblastiach života. Výklad hovorí jasne, veci pôjdu lepšie, ako v minulé dni. V týždennom výklade je Slnko pozvánkou pre objavenie nových radostí zo života. Tešme sa preto z vlastných úspechov a oslavujme úspechy milovaných.

Snažme sa v tomto týždni viac si život užívať, tešiť sa ako dieťa z každého príjemného okamihu. Venujme sa sebarozvoju, ktorý príde prirodzene, pretože Slnko rozsvieti svetlo našej vnútornej radosti vo všetkom, čo máme v pláne.

Aké sú vaše plány na tento týždeň? Bude pre vás jasná, inšpiratívna a mocne pozitívna energia slnka prospešná? Je silou, na ktorú ste čakali?


Aké ďalšie karty opisujú tento týždeň? Je týždenný výklad kariet naďalej pozitívny?


MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:


Rok Peňazí 2024:


Aromaterapia 2024:


Šťastné Dni Znamení 2024


Horoskop 2024:


Kairos - slovo na rok 2024:

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:


Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com