kalendár mien Január 2024, význam mena

Kalendár mien Január 2024 | Numerológia | Význam Mena

V mesiaci Január oslavuje svoje meniny viacero dôležitých mien, ktoré majú svoj špecifický numerologický význam mena. Veštkyňa pripravila podrobnú špecifikáciu každého mena, ktoré nájdeme v Januárovom kalendári. Odhaľte osobnosť nositeľa mien oslavujúcich meniny v Januári 2024.

Aký je napríklad význam mena Daniela? Aké charakteristické vlastnosti charakterizujú meno Dáša, Kristína, alebo Alexej? Spoznajte celý kalendár mien 2024 a taktiež ten najdôležitejší význam mena, ktorý prepája meno s planétou, tarotovou kartou a dôležitým životným významom a poslaním. Numerologička, veštkyňa a astrologička Sibyla špecifikuje každé meno, ktoré oslavuje meniny počas Januára 2024. Kalendár mien Január 2024 je pripravený pre každého z vás, koho zaujíma rúško tajomna. Numerologia je dôležitou súčasťou veštby. Prináša dokonalú charakteristiku osobnosti a teraz aj vášho mena, alebo mena vášho milovaného.

Poďme sa teda zoznámiť s každým menom uvedenom v kalendári mien pre mesiac Január 2024. Spoznajme životné číslo mien, význam mena, a tiež charakteristické vlastnosti osoby, ktorej bolo meno prisúdené jej osudom v deň narodenia. Význam mena na mesiac Január 2024 od veštkyne.

Kalendár Mien Január 2024 + Numerologický Význam Mena

✦ Kalendár Mien 01. Január 2024 - Nový Rok

✦ Kalendár Mien 02. Január 2024 - Meniny Alexandra, Sandra, Karina - Alexandra oslavuje svoje meniny v druhý januárový deň. V tomto dni zdieľa svoje meniny s menami Sandra a Karina. Alexandra sa narodila s osudovým numerologickým číslom 9. Podľa numerológie je teda jej meno spájané s planétou Mars, ktorá prináša guráž, ale aj veľkú starostlivosť o ostatných ľudí. Meniny Január sú spojené s menom Alexandra, ktoré predstavuje energiu vtedy, keď je to potrebné. Jej meno je spojené s citlivosťou nielen voči ľuďom, ale aj zvieratám. Je vynikajúcou priateľkou, vždy ochotnou pomôcť. Takýto je význam mena Alexandra.

Meniny Sandra - Sandra je menom spojeným s numerologickým číslom 7, ktoré je prepojené s planétou neptún. Často vo svojom živote hľadá odpovede na dôležité životné otázky, ktoré trápia globálne celý svet. Jej život je cestou za spoznávaním hlbšieho významu života a seba samej. Tatorová karta voz je prepojená s menom Sandra. Význam mena Sandra je teda zamerané hlavne na spritualitu, duchovnú vyrovnanosť a mystiku.

Meniny Karina - osud tohto mena prepája numerologické číslo 3, tarotovú kartu Vládkyňa a planétu Jupiter, ktorá vládne tomuto menu. Význam mena Karina teda môžeme hľadať aj u vlastnostich planéty Jupiter, ktorá je planétou ovládajúcou život znamenia Strelec a Ryby. Karina je pekná a milá žena, ktorá v sebe snúbi množstvo temperamentu, práve vďaka planéte Jupiter. Jej šťastnou farbou života je tmavohnedá a jej ženské zbrane zaujmu nejedného záujemcu o jej srdce.

✦ Kalendár Mien 03. Január 2024 - Meniny Daniela - Šťastným číslom pre meno Daniela je číslica 20, aj keď jej meno je úzko prepojené s numerologickým čílom 2 a s tarotovou kartou vládkyňa. Daniela je ženou, ktorá je prepojená s Mesiacom, a pociťuje jeho tajuplný až mystický vplyv. Číslo 2 v jej živote reprezentuje bohyňu, ktorá sa stáva zo šedej myšky kráľovnou práve s pribúdajúcim vekom. Význam mena Daniela opisuje túto ženu ako magnetickú krásku s množstvom pozitívnych vlastností. Svojho osudového muža nachádza až po dlhom hľadaní, zväčša vo vyššom veku.

✦ Kalendár Mien 04. Január 2024 - Meniny Drahoslav - Šťastným číslom tohto muža je číslica 32. Numerologickým číslom, ktoré je prepojené so životom Drahoslava je číslica 5, ktorá je spojená s planétou Merkúr. Merkúr je vládnucou planétou znamenia Blíženci a znamenia Panna, a v živote Drahoslava predstavuje hlavne veľké komunikačné zručnosti a množstvo talentu, ktoré Drahoslav objavuje počas celého svojho života. Význam mena Drahoslav predstavuje kľúčové slová - pracovitosť, realizácia, priateľstvo a úspech. Tarotová karta veľkňaz veľmi dobre špecifikuje život Drahoslava, ktorý je zameraný na celoživotný úspech, a zabezpečenie financií pre rodinu. Životné číslo jeho duše je číslica 9, ktorá mu prináša znalosti a inšpiráciu v živote. Tieto číslice sú úzko numerologicky prepojené s menom Drahoslav, ktorý oslavuje svoje meniny 4. januára.

✦ Kalendár Mien 05. Január 2024 - Meniny Andrea, Artur - Andrea oslavuje meniny 05. Januára a jej životné číslo je 7. Andrea je veľmi inteligentná a duchovná. Toto krásne číslo opisuje nositeľa tohto mena ako pracovitého a vždy využije svoju vlastnu silu na dosiahnutie svojich úspechov. Šťastným číslom Andrei je číslica 18, a jej životné číslo, ktoré určuje smer toho čo v živote dosiahne je číslica 9. Táto numerologická číslica sa spája s gurážou, s dobrosrdečnosťou a s humanitárnymi činnosťami. Tarotová karta pustovník predstavuje odvážneho a pracovitého človeka. Osudové číslo Andrei je číslica 7, pričom numerológia spája význam sedmičky aj s planétou Neptún, ktorá ovplyvňuje život znamenia ryby. Osudovými krokmi Andrei je teda prežiť život v harmónii a komforte.

Meniny Artur - 5. januára oslavuje svoje meniny aj meno Artur, ktoré numerologický prepojené s číslicou 6 aspoň je to Venuša. Tarot ovu kartu všetky sa stáva karta milenci, ktorá opisuje Arthura ako humanitárneho človeka, so zmyslom pre romantiku. Živote si cení hlavne pravdu, svoju rodinu a priateľov. Jeho osudovým číslom, ktoré opisuje jeho budúcnosť je rovnako ako u Andrej číslica 7, opisujúca inteligentného človeka, pohybujúceho sa vo svojom živote v miere harmónii. Arthur sa chce v živote naučiť všetko, aby na konci života neľutoval svojich rozhodnutí. Význam mená Arthur teda predstavuje úprimného, pracovitého a pozitívneho človeka.

✦ Kalendár Mien 06. Január 2024 - Meniny Antónia - jej šťastné číslo podľa numerológie je 24, ktorá je aj číslicou sprevádzajúcou túto osobu v jej živote. Životným číslom Antónie je šestka, prepojená s planétou Venuša, ktorá je vládnucou planétou znamenie váhy, a býk. Antónia je milujúca žena, ktorá si v živote cení romantiku a spravodlivosť. Osudovým číslom, ktoré je numerologický prepojené s menom Antónia je číslica jedna, ktorá sa silne spája s energiu slnka. V celom svojom živote tak Antónia pociťuje silné prepojenie s rodinou, pozitívny postoj k životu a veľkú kreativitu.

✦ Kalendár Mien 07. Január 2024 - Meniny Bohuslava - pozitívnym číslom z pohľadu numerológie, a teda šťastnú číslicou života pre meno Bohuslava je číslica 34. Životným číslom je sedmička ovládaná planétou Neptún a s tarotovou kartou voz. Bohuslava v živote kráča svojou cestou, ktorá je častokrát aj jej dobrodružstvom. Hľadá odpovede na otázky života, a sníva o lepšom živote pre ostatných. Jej osudovou číslicou je šestka prepojená s Venušou, ktorá do života Bohuslavy prináša nielen luxus, lásku, ale aj harmóniu a zameranie sa na rodinné hodnoty. Kľúčové slová, pre meno Bohuslava, predstavujú silnú a emancipované u ženu, ktorá si zachováva účtu k sebe samej.

✦ Kalendár Mien 08. Január 2024 - Meniny Severín - Pre niekoho až exotické meno môže vo svojom živote vsadiť na číslicu 27, ktorá je jeho ochrannou číslicou. Životným číslom Severína je číslica 9, prepojená s planétu Mars, a preto je Severín bojovnou osobou schopnou odolávať nepriateľom alebo prekážkam. Severín sa môže zdať na prvý pohľad ako prísny a vážny človek, ktorý v živote častokrát potrebuje svoj vlastný priestor na sebarealizáciu. K ostatným ľuďom pristupuje s absolútnou dôverou, a jeho osudové číslo sprevádzajúce ho jeho cestou je číslica 11 opisujúca vyrovnaného človeka, hlavne po psychickej stránke.

✦ Kalendár Mien 09. Január 2024 - Meniny Alexej, Alex, Alexia - Nositeľ tohto krásneho mena oslavuje svoje meniny 09. Januára a jeho životné číslo je 2. Alexej je známy svojou kreativitou a logickým mysliením. Prekážky prekoná s ľahkosťou a triezvym myslením. V práci sa môže prejaviť aj jeho vodcovská povaha. Šťastným číslom Alexeja je číslica 20, ktorá orientuje jeho pozornosť hlavne na senzitivitu, predstavivosť a prepojenie s prírodou. Alexej je osobou, ktorá má v živote pevne určené ciele, a je veľmi spirituálna.

Meniny Alex – Význam mená Alex súvisí tiež s planétou Merkúr, ktorá určuje Alexovi jeho životný smer. Z Alexa sa v živote stáva vynikajúci predajca, dokonca aj herec, alebo pracovník v médiách. V živote je prepojený s numerologickým číslom 5, a pozitívnym číslom Alexa je číslica 14. Peťka označuje jeho osobnosť ako slobodnú a dobrodružnú, a preto nemá Alex problém pracovať ani pod veľkým tlakom. Počas života si udržiava lásku k rodine, a zodpovednosť za svoje povinnosti. Takýto je základný numerologický význam mena Alex.

Meniny Alexia – 16 je číslom Alexie, ktoré v živote predstavuje šťastnú číslicu ale aj jej osud. Životným číslom tejto ženy je číslica 7, predstavujúca životnú cestu naplnenú skúmaním a odpoveďami. Význam mena Alexia určuje aj jej vlastnosti a energie. Kľúčovým slovom v živote Alexie je víťazstvo, a osudové číslo prepojené s týmto menom ukazuje na dobré finančné zabezpečenie a prepojenie s planétou Saturn.

✦ Kalendár Mien 10. Január 2024 - Meniny Dáša - Dáša má životnú číslicu 7 a svoje meniny oslávi 10. Januára. Je duchovne založená a preto dáva prednosť duševnej práci pred fyzickou. Má talent na jazyky, preto sa Dáša môže uplatniť aj ako jazykový učiteľ či prekladateľ. Ovládaná planétu Mars dokáže bojovať za svoj úspech, a tiež s ľahkosťou odoláva nátlaku vonkajšieho prostredia. Väčšinou robí presne to čo chce, pretože sa nedíva na to, aký má byť je život podľa merítok ostatných. Je to veľmi priateľská žena, ktorá dokáže svoje kvality ponúknuť aj ostatným ľuďom, ktorí milujú jej spoločnosť. Prináša ostatným mier a harmóniu, a je skvelou matkou.

✦ Kalendár Mien 11. Január 2024 - Meniny Malvína - Toto nezvyčajné meno má svoje meniny 11. Januára a je nositeľom životného čisla 9. Malvína je múdra a veľmi premýšľavá. Jej charizmu ucítite okamžite, a to vás k nej pritiahne. Malvína dokáže podniknúť veľké veci, aby dosiahla svoj ideálny svet. Číslom prepojením s jej životom sa stávajú číslice 21, 3 a samozrejme číslica 9. Jej osud ovláda planéta Jupiter, ktorá poukazuje na jej vysokú odolnosť voči problémom, a taktiež zvýrazňuje jej lásku k cestovaniu. Význam mena Malvína je teda špecifikovaný kľúčovými slovami - charizma, inteligencia a sloboda.

✦ Kalendár Mien 12. Január 2024 - Meniny Ernest, Ernestína - Empatický Ernest, oslavuje svoje meniny 12.Januára a nosí životné číslo 9. Kvoli vodcovstvu a podnikavosti ho nájdeme v povolaniach ako napríklad rečník, politik či spisovateľ. Ernestovo vystupovanie dokáže upútať pozornosť množstva ľudí. S menom Ernest sú spojené číslice 24, 6, 1, 9 a číslica 5. Číslica 24 opisuje v živote Ernesta jeho šťastné číslo, a číslica 6 jeho osudové smerovanie. To je prepojené s planétou Venuša, ktorá do života Ernesta prináša romantiku, krásu a spravodlivosť. Číslicou orientovanou na dušu Ernesta je číslica jedna prepojená s energickým a horúcim slnkom, ktorá z neho robí víťaza, nech sa pohne kamkoľvek.

Meniny Ernestína oslavuje svoje meniny taktiež 12. januára, a číslice spojené s jej životom, podľa numerologického významu, sú číslice 31, 4, 3 a číslica jeden. 31, ako šťastné číslo Ernestíny, bude vnútorne prepojené s jej energiami. Štvorka je číslicou spojenou s planétu Urán, ktoré opisuje osobnosť Ernestíny ako nepredvídateľnú a mysterióznu. Jej nepredvídateľné správanie je ale prepojené s originalitou v živote. Ernestína vám povie za každých okolnosti iba pravdu. Význam mená Ernestína súvisí aj s číslicou 3, ktorá do jej duše vnáša veľkú charizmu a tak tvorí toto meno veľmi zaujímavú osobu zameranú na vlastné šťastie.

✦ Kalendár Mien 13. Január 2024 - Meniny Rastislav - Meno Rastislav má meniny 13. Januára a patrí mu osudové čislo 4. Rastislav je praktický a logicky uvažujúci muž, ktorý dokáže vyriešiť aj vačšie problémy a preto z neho može byť dobrý policajt či vyšetrovateľ. Číslicami, ktoré sa numerologický spájajú s menom Rastislav sú číslice 24, 6, 4, 3. Život Rastislava je z astrologického pohľadu prepojený s planétou Venuša, ktorá vnáša do jeho života lásku, romantiku krásu a spravodlivosť. Trojka, ako číslica jeho duše, určuje Rastislavovi charizmatickú osobnosť a veľkú fyzickú zručnosť. Na jeho život vplýva hlavne planéta Venuša, a jeho dušu, pocity a energie ovláda mocný Jupiter.

✦ Kalendár Mien 14. Január 2024 - Meniny Radovan, Radovana - Radovan má životné čislo 3, a v kalendári ho nájdeme 14. Januára. Radovan je kreatívny a vďaka svojmu optimizmu ho len tak niečo nezlomí. V podnikaní sa mu darí a môže byť vďaka svojmu odhodlaniu skvelým šéfom a manažérom. Numerológia priraďuje tomuto menu číslice 26, 8, 9 a 3. Z hľadiska životného smerovania je Radovan úzko spojený s planétou Saturn a jeho duša patrí planéte Mars. Táto energia špecifikuje Radovana ako lídra, ktorý je dominantnou postavou domácnosti a má tendenciu príjmať aj rizikové projekty alebo prácu, ktorej sa ostatní boja. Radovan je odvážny a bojovný človek, predstavujúci veľký úspech v živote. Jeho meno súvisí aj s tarotovou kartou spravodlivosť.

Meniny Radovana - jej osudové číslice sú 27, 9, 1 a 8. Šťastným číslom Radovan je 27, a číslicou, ktorá najlepšie popisuje kým je a kam živote smeruje je číslica 9, spojená s planétou Mars. Radovana má veľkú potrebu pomoci ostatným, a orientuje sa nielen na ľudí, ale aj na zvieratá. Jej život je prepojený s prírodou, v ktorej sa cíti najlepšie. Slnko, ktoré ovláda jej dušu dodáva Radovane rešpekt a súcit so všetkým živým. Je to kreatívna a pozitívna osobnosť, ktorá je obľúbená v spoločnosti.

✦ Kalendár Mien 15. Január 2024 - Meniny Dobroslav, Dobroslava - Meno Dobroslav oslavuje meniny 15. Januára a patrí k nemu osudové čislo 9. Jeho charizma vás okamžite osloví. Dobroslav má prirodzenú schopnosť osloviť a zaujať davy ľudí. Niet divu, že vicero prezidentov nosí rovnaké osudové čislo ako Dobroslav. Numerológia mená prepája život Dobroslava s číslicami 35, 8 6 a 2. Planétou, ktorá špecifikuje Dobroslavove detstvo a tým, kým sa v živote stane je Saturn, prinášajúci vodcovské zručnosti, a orientáciu v živote na politický smer. Dobroslav môže v živote zastrešiť akúkoľvek pozíciu, pretože jeho život je posilnený aj tarotovou kartou spravodlivosť.

Meniny Dobroslava numerologický prepočet mená Dobroslava súvisí s číslicami 36, 9, 7 a 2. Dobroslava na prvý pohľad zaujme svojou diplomatickou a úprimnou povahu, pretože numerologická číslica dva špecifikuje hlavne to, ako na prvý pohľad zaujme ostatných. Rúško tajomstvá sa skrýva v jeho osobnosti hlavne kvôli pôsobeniu mocného mesiaca na jej osobu, ktorý jej pomáha prekonať každú komplikovanejšiu situáciu v živote. Kľúčovými slovami mená Dobroslava sú dobrota a spravodlivosť, či svetlo v živote, ktoré zdieľať s ostatnými. Význam mena Dobroslava patrí osobe s veľkou gurážou.

✦ Kalendár Mien 16. Január 2024 - Meniny Kristína - Táto žena v živote nájde množstvo príležitostí na úspech, pretože jej život je numerologicky silne spojený s číslicami 19, 1, 3 a 7. Tieto čísla predstavujú šťastie, napredovanie a kvality, ktoré sa spájajú vo význame mena Kristína. Je to originálna žena, ktorá dokáže mať pod kontrolou všetkých a všetko okolo seba. Jej detstvo a dospievanie je ovládané slnkom, a preto v nej možno badať množstvo energie. Číslicou jej duše je 3, upozorňujúca na osobu s talentom pre hudbu a kreativitu. Inteligentná, mystická a spirituálna Kristína oslavuje meniny 16. januára.

✦ Kalendár Mien 17. Január 2024 - Meniny Nataša - šťastnou farbou Nataši je žltá, a číslica 15. Numerologický je Nataša prepojená s číslicou 6, as číslicou 3. Planéta Venuša, prináša Nataši romantický vzhľad, a veľké zameranie na rodinu. Je to priateľská osoba, ktorá vedie zväčša usporiadaný život, a rada sa zameriava iba na jednu vec v danom okamihu. Vynikajúcim povolaním pre Natašu je učiteľ, alebo pracovník s ľuďmi. Nataša máva nadanie pre spev, alebo pre inú umeleckú tvorbu, a tarotová karta milenci predstavuje jej vnútornú energiu.

✦ Kalendár Mien 18. Január 2024 - Meniny Bohdana - Bohdana je narodená so životným číslom 9 a meniny má 18. Januára. Bohdana dokáže okolo seba vzbudiť veľký rešpekt a na ľudí pôsobí ako magnet. Okolie ju berie ako inteligentnú a múdru osobu. Oranžová farba, a číslo 25 sú šťastnými aspektami ženy, ktorej patrí meno Bohdana. Numerologická číslica 7 a 9 špecifikujú jej životnú cestu a silu osobnosti. Sedmička je v živote Bohdany prepojená s planétou Neptún, ktorá do života vnáša ilúzie, a silu na realizovanie svojich snov. Bohdana súcíti s problémami ostatných ľudí, a snaží sa im pomôcť. V živote oceňuje tiež dobrodružstvo, a cestovanie. Zaujíma sa o veľké množstvo informácií, ktoré dokáže následne využiť na svojej ceste. Ukrýva v sebe veľkú energickosť, ktorú dokáže utíšiť jedine fyzickou činnosťou.

✦ Kalendár Mien 19. Január 2024 - Meniny Mário, Sara, Zvara - Súvisiacou číslicou a farbou mená Mário je farba biela, a číslica 15. Numerologický významné číslica prepojené s menom Mario sú 6, a 9. Šestka spája planétu Venuša s tarotovou kartou milenci, ktoré opisujú charakteristické vlastnosti mená Mario. Význam mena Mário teda súvisí so spravodlivosťou, s rodinou a priateľmi. Mário môže v živote pociťovať nedostatok sebavedomia, a preto je pre neho veľmi dôležitý kontakt so svojimi priateľmi. U ostatných ľudí však vyvoláva rešpekt, a je to skromná osoba ktorá neočakáva nedosiahnuteľné veci. Nesníva, ale stojí nohami pevne na zemi, kde sa obklopuje hlavne dobrými ľuďmi, ktorí majú zmysel pre humor.

Meniny Sara - 19. januára oslavuje meniny aj meno Sara, Ktoré silné pociťuje vplyv číslice 7. Toto meno je spojené s planétou Neptún a s tarotovou kartou voz. Z hľadiska šťastia v živote, cestuje svojou vlastnou cestou, na ktorej nehľadí na minulosť. Je život je obklopený snívaním, a sústredením sa na to, čo sa v živote deje v prítomnom okamihu. Jej dušu ovláda mesiac, a preto Sara na ostatných pôsobí ako tajuplná a magická osoba plná lásky a harmónie.

Meniny Zara - čoraz populárnejšie meno Zara symbolizuje psychicky vyrovnanú osobu, ktorá má veľkú silu predstavivosti. Veľmi jednoducho chápe ostatných ľudí, je vynikajúcim radcom, spoločníkom a priateľom. Je to veľmi senzitívna osoba, pretože jej životnú cestu určuje mesiac, ktorý sa v živote Sári spája s číslom 11. Jej šťastnou farbou je červená a číslom 13. Jej duša aj životné napredovanie sprevádza planéta Mars plná tolerancie, a zameriava sa na to, aby Zara dosiahla v živote to, po čom túži.

✦ Kalendár Mien 20. Január 2024 - Meniny Dalibor, Sebastián - Dalibor oslávi svoje meniny 20. Januára a narodil sa s osudovým číslom 7. Dalibora iba málokedy nájdete pracovať na stavbách, lebo prednosť dáva duševnej práci pred fyzickou. Dalibor miluje tráviť čas v prírode a užívať si prítomnosť okamihu. Špecifickou farbu spájajúcou sa s týmto menom je oranžová a číslicou je 20. Ovládaný energiami mesiaca sa v živote stáva duchaplným človekom ktorý dokáže veľmi dobre poradiť v živote ostatným ľuďom. Sníva o lepšej budúcnosti, a jeho duša je ovládaná planétu Mars, ktorá mu pomáha bojovať za svoje vlastné presvedčenia.

Meniny Sebastián - numerológia hovorí o Sebastiánovi, ako o introvertnej osobe, ktorá dokáže pociťovať problémy ostatných, a podá pomocnú ruku kedykoľvek to jeho priateľ potrebuje. Šťastnou farbou je modrá a číslicu je 25. Z numerologického hľadiska je Sebastián prepojený s číslicou 7 a 8. Sedmička predstavuje jeho osudové napredovanie, a osmička jeho duševnú energiu, ktorú ovláda Saturn. Jeho hlboké pochopenie pre ostatných dáva do popredia svojho srdca, a Sebastián sa tak stáva autoritatívnu osobou schopnou zastrešiť akokoľvek komplikovanú prácu, či projekt.

✦ Kalendár Mien 21. Január 2024 - Meniny Vincent - Veľkorysý a láskyplný Vincent nosí životné číslo 6 a meniny má 21. Januára. Vincent s krásnym číslom 6, rozdáva pozítívnu energiu všade kam sa pohne. Rodina a partnerka sú preňho všetko čo v živote potrebuje. Farbou prepojenou s týmto menom je červená, a číslom je 29. Mesiac špecifikuje jeho hlavné energické vyžarovanie, a Vincent je tak veľmi zaujímavou osobou pre ostatných. Má magickú silu, a skryté vlastnosti, ktoré ukáže iba svojim najbližším a milovaním. Vincent je skvelým rodičom, keďže jeho otcovské vlastnosti ovláda číslica 6 a planéta Venuša. Tieto aspekty vnášajú do do Vincentovho života znalosti, harmóniu a lásku.

✦ Kalendár Mien 22. Január 2024 - Meniny Zora, Zoran - Meno Zora nájdeme v kalendári 22. Januára a jej životné numerologické číslo je 6. Zora je milujúca, starostlivá žena. Stará sa o svojich milovaných a miluje okamihy strávené v kruhu rodiny. Jej najvačším koníčkom je pomáhať okoliu ako sa len dá a preto ju možme vidieť ako sestričku, opatrovateľku či právničku. Zorino pozitivne číslo je 17, a v numerológii sa taktiež spája s číslicou 8 a 9. Významnú farbou jej života je oranžová. Osmička prepojená s planétou Saturn znamená jej nadanie pre politickú činnosť, pre prácu s financiami a veľkú možnosť stať sa lídrom v živote. U ostatných ľudí vyvoláva pocit veľmi intelektuálnej osoby, ktorá je pevne odhodlaná kráčať za svojím cieľom.

Meniny Zoran - toto meno, ktoré taktiež oslavuje svoje meniny 22. januára, je úzko prepojené s číslicou 22, ktorú špecifikuje planéta Urán. Je vždy obklopený iba ľuďmi, ktorým dôveruje. Je to energická a schopná osoba. Tento muž sa díva na svoju budúcnosť a dokáže dokonale prepájať svoju prácu so svojím voľným časom. V živote sa stáva veľmi bohatým, nielen po psychickej aj finančnej stránke. V živote ho sprevádza modrá farba, ktorá ho dokáže liečiť, upokojiť a tiež povzbudiť.

✦ Kalendár Mien 23. Január 2024 - Meniny Miloš - 23. Januára oslavuje meniny Miloš a číslica 5 je jeho životným numerologickým číslom. Miloša málokedy nájdete pracovať v kancelárií, lebo jeho obľubou je cestovanie a dobrodružstvo. Jeho energickosť a sloboda je príkladom pre ostatných. Pociťuje prepojenie s hnedou farbou, ktorá dokáže liečiť bolesti hlavy alebo stratu energie v živote Miloša. Číslica 18 predstavuje jeho pozitivne číslo, a číslica 9 prepája jeho život s planétu Mars a s tarotovou kartou veľkej arkány - pustovník. Vo svojom srdci cíti veľkú túžbu po pomoci ostatným, ale je tiež zameraný na vlastnú cestu úspechu. Hlavne po pracovnej a finančnej stránke dosahuje úspech. Miloš sa tiež túži stať autoritou na miestach, kde si vybudoval pevné zázemie.

✦ Kalendár Mien 24. Január 2024 - Meniny Timotej, Timon, Timea - zelená farba je šťastnou farbou mena Timotej, ktorého grécky význam mena znamená uctievajúci Boha. Timotej je úprimným človekom, ktorý jedná vždy otvorene a nenávidí klamstvo. V numerológii sa jeho život spája s číslicami 26, 8 a 4, ktoré sú šťastnými číslami Timoteja. V živote musí zastrešovať veľkú zodpovednosť, ktorej sa však Timotej nebojí. Sila jeho osobnosti a rezervovaná povaha prepája jeho energiu s planétou Saturn a Urán. Je skvelým otcom, pretože v živote ostatných chráni a rešpektuje.

Meniny Timon - človek s menom Timon cítiť vplyv planét Jupiter a Saturn. Číslicami, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v živote Timona sú číslice 21, 3, 8 a 4. Finančné zabezpečenie, veľká inteligencia a túžba po slobode sú kľúčovými slovami tohto mená. Význam mená Timon teda spočíva hlavne v jeho túžbe stať sa skvelým človekom, ktorý je vždy úprimný a spoľahlivý.

Meniny Timea - Meno Timea nájdeme v kalendári taktiež 24. januára, a jej meno sa spája s číslicami 15, 6, 7 a 8. Číslicou jej duše sa stáva sedmička, ktorá súvisí s planétou Neptún a prináša jej energie na duchovnej úrovni. Timea je krásna žena. Spoločnosť ju špecifikuje ako úspešného človeka ktorý je úprimný a vždy pozitívny. Má schopnosť zaujať ľudí na prvý pohľad, pretože v nej ostatní nájdu skutočný poklad.

✦ Kalendár Mien 25. Január 2024 - Meniny Gejza - Toto meno reprezentuje stabilitu a dominanciu. Gejza je menom prepojeným s planétou Saturn a s číslicami 17, 8, 6 a 11 a jeho šťastnou farbou je tmavozelená. V živote sa bude potýkať s viacerými problémami, a jeho kroky nebudú vždy jednoduché a rýchle. Niekedy sa musí zastaviť, a prehodnotiť svoju životnú cestu. V živote ho však sprevádzajú planéty Venuša a Saturn, ktoré zameriavajú jeho pozornosť hlavne na rodinu, partnera, na lásku a zodpovednosť. Je skvelým otcom, a verným partnerom.

✦ Kalendár Mien 26. Január 2024 - Meniny Tamara - Tamara je narodená s osudovým číslom 9 a meniny má 26. Januára. Tamara je veľmi podnikavá a v každom prípade si ide za tým, čo si zaumieni. Ostatní ju vnímajú ako veľmi silného človeka, ktorý má obrovskú túžbu po spravodlivosti. Špecifikuje ju jej ženskosť, a modrá farba, ktorá jej padne najlepšie. V každej situácii si zachováva svoju ženskú stránku, a šťastným číslom Tamary sa stáva číslica 13. Jej život je však spojený aj s číslicami 4, 3 a 1, ktoré v numerológii predstavujú jej detstvo, dušu a atraktivitu. Význam mena Tamara sa sprája s číslicou 4, planétu Urán a poukazuje na jej životné ideály a tajuplnú osobnosť. Správa sa však podľa vlastných predstáv a nekráča v dave s ostatnými. Trojka prepája jej dušu s planétou Jupiter a tak je to veľmi štedrá osoba s charizmatickým zovňajškom. Slnko ukazuje na to, ako Tamara pôsobí na ostatných na prvý dojem. Krása, vyžarovanie energie a nezávislosť sú kľúčovými slovami tohto mená, a najlepšie špecifikujú význam mena Tamara.

✦ Kalendár Mien 27. Január 2024 - Meniny Bohuš - Bohuš oslavuje meniny počas 27. Januára a má životné numerologické číslo 2. Bohuš je citlivý a spravodlivý. Jeho sen je, aby vo svete vládol mier a pokoj. Životné číslo 2 predstvuje veľkú láskavosť, a ich majitelia majú potrebu pomocť každému vo svojom okolí. Taktiež je spojený s červenou farbou, ktorá mu pomáha liečiť jeho ubolenú dušu v situáciách, kedy potrebuje povzbudiť. Bohušové šťastné číslo je 23, a jeho duša je spojená s číslicou 4, ktorej vládne planéta Urán. Za každých okolnosti budú ostatní Bohuša rešpektovať, pretože je to dobrý priateľ, otec a spoločník. Stará sa o ochranu každého, koho miluje, a preto je v kruhu svojich milovaných skutočným pokladom.

✦ Kalendár Mien 28. Január 2024 - Meniny Alfonz - Význam mená Alfonz z numerologického pohľadu špecifikuje toto meno ako osobnosť súvisiacu s číslicou 4, 3 a 1. Jednotka predstavuje pre Alfonza šťastné číslo, a jeho šťastnou farbou je fialová. Má vynikajúce organizačné schopnosti, ktoré môže využiť vo svojej profesii. Aj keď sa niekedy môže zdať ako veľký špekulant, je to osoba ktorá si plne uvedomuje svoju silu a dokáže zastrašiť akékoľvek projekty. Na prvý pohľad zaujme hlavne svojimi komunikačnými schopnosťami, keďže jeho život je do značnej miery ovládaný planétou Merkúr.

✦ Kalendár Mien 29. Január 2024 - Meniny Gašpar - Gašparove osudové numerologické číslo je 8 a svoje meniny oslavuje 29. Januára. Nositelia životného čísla 8 sa riadia heslom " Ži tu a teraz!". Iba málokedy sa zamýšľajú nad budúcnosťou a užívajú si čaro okamihu. Takáto je základná špecifikácia Gašpara, ktorého životnou farbou je žltá, a číslom - číslica 18. Gašpar je známy aj tým, že v živote ma veľké množstvo plánov, za ktorými ide tvrdohlavo a niekedy aj cez mŕtvoly. Charakterizuje sa aj tým, že nemá problém klamať na to, aby dosiahol lepšie finančné zabezpečenie alebo úspech. Je však veľmi lojálnym priateľom a partnerom, a pevne si stojí za svojimi milovanými. Jeho život do určitej miery ovláda mesiac, ktorý mu dodáva kvality radcu, priateľa a pomocníka.

✦ Kalendár Mien 30. Január 2024 - Meniny Ema - Ema je narodená s krásnym osudovým číslom 1 a meniny má 30. Januára. Ema, okrem toho že je krásna, miluje slobodu a má dávku kreatívity a vďaka tomu ju možeme vidieť ako letušku, grafičku či maliarku. Jej osudové číslo jeden je úzko prepojené s energiu slnka, ktorá silno vplýva na každú Emu. Táto žena je charakterizovaná svojím silným prepojením so žltou farbou a s číslicou 18, ktorá sa stáva šťastnou číslicou jej života. Miluje spoločnosť, a v živote sa teší hlavne na budovanie trvalých vzťahov, a priateľstiev. V úlohe matky sa cíti bezpečne, a môže sa zdať, že táto úloha jej životným naplnením, poslaním a smerovaním.

✦ Kalendár Mien 31. Január 2024 - Meniny Emil - Emil oslavuje svoje meniny ako posledný v mesiaci a to 31. Januára, a viaže sa k nemu životné číslo 3. Vďaka svojej logike a pracovitosti sa k nemu hodia povolania -technik, opravár, manažér, programátor. Alebo zamestnania, kde ľahko využije svoje matematické znalosti. Emil je okrem iného aj tímový a komunikatívny. Čierna je farbou jeho života, ktorá ho paradoxne dokáže povzbudzovať, keď sa cíti unavene alebo smutne. Význam mena Emil – ten čo prináša pokoj všetkým milovaním. Sústreďuje sa počas života na úspech, ktorý je hlavným motivátorom jeho života. O svojich budúcich krokoch veľmi dobre premýšľa, a preto ho v jeho živote iba máločo zaskočí. Niekedy sa hrnie do obchodov a do projektov, ktoré v budúcnosti ľutuje.

Nielen Kalendár Mien Január 2024 je zadarmo

Už poznáte celý kalendár Január 2024... Prečítajte si taktiež Dnešný Horoskop pre všetky Znamenia Zverokruhu a odhaľte tiež tajomstvá, ktoré veští Tarotová Karta Dňa. Zdieľajte kompletný člákok s priateľmi a nechajte aj ich objavit čaro horoskopov, ktoré veštkyňa pripravuje denne, pre všetky znamenia zverokruhu.


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.


Meniny Január 2024 Kalendár mien a Význam mena