Horoskopy Sibyla

Ako Sibyla pripravuje Horoskopy?

Niečo o mne a o príprave Horoskopov pre horoskop-tarot.sk

Keďže naša komunita sa pomaličky rozrastá, rozhodli sme sa vám predstaviť nielen presné Horoskopy od Sibyly, alebo Tarot, ktorý je dennou súčasťou našej stránky. Spoznajte aj našu veštkyňu, ktorá pre vás pripravuje Všetky Horoskopy ktoré čítate na našej stránke. Veštkyňa Sibyla.

Horoskopy i Tarot Sibyla

Takže Ahojte, som veštkyňa Sibyla. Samozrejme, nieje to moje pravé meno, je to pseudonym prostredníctom ktorého pracujem a vytváram presné Horoskopy. S výkladom Tarotu pracujem už roky, a tak som začala aj púť k neskoršej astrológií a k tvorbe tých najpresnejších horoskopov. Už 25 rokov sa venujem astrológií, no zo začiatku bol mojou vášňou hlavne tarot a čínska astrológia. Skúmam najrôznejšie tranzity a aspekty, ktoré vplývajú na život jednotlivých znamení zverokruhu. Astrológia má zaujíma nielen ako hobby, ale aj ako smer, ktorému chcem porozumieť do detailov. Horoskopy má fascinujú, pretože v nich vidím možnosť pripraviť sa na to, čo prinesie budúcnosť. Stránka Horoskop a Tarot mi umožnila pokračovať v učení a prehĺbiť ešte viac poznanie astrológie a tarotu.

Horoskopy vytváram už viac ako 20 rokov, no pracovala som doposiaľ súkromne - tvorila som Horoskopy na mieru, pre klientov, ktorí sa zaujímali o lásku, vzťahy, prácu... Tiež pre tých, ktorí sa nevedli rozhodnúť kam kráčať ďalej. Už v mladosti som cítila, že som mimoriadne empatická a dokážem porozumieť aj takým problémom ostatných, ktoré sú skryté hlboko v nás.

Vyhľadávajú ma hlavne takí ľudia, ktorí nepoznajú odpovede na otázky, ktoré im život nadelil. Za svoju kariéru som pomohla už mnohým ľuďom nájsť správnu cestu. Spolu sa rozprávame, hodnotíme život, pracujeme na náprave, na vyrovnaní energií, odstránení negatívnej aury, na očiste duše... Som taký súkromný psychológ, poradca, som človek, ktorý vám rád pomôže s vašim trápením. Som tu pre vás a nielen Horoskopy Sibyla sú podstatnou súčasťou môjho života pre stránku horoskop-tarot.sk, ale aj osobný prístup k tým, ktorí potrebujú radu a nasmerovanie.

Som veštkyňa Sibyla

Mojou misiou na webe Horoskop a Tarot je pomáhať a podporiť všetkých ľudí. Intuícia, ktorá je vo mne silne vyvinutá mi častokrát pomáha s písaním presných Horoskopov, aj keď články niesú moja silná stránka, a v počiatkoch ich tvorby som nie vždy nachádzala správne slová, ktoré popisujú budúcnosť. Dnes už môžem s hrdosťou povedať, že moje Horoskopy Sibyla sú jedny z najvyhľadávanejších na Slovensku, a postupne sa dostávajú aj do Čiech a zvyšujeme tak poznanie astrológie a Horoskopov u širokej verejnosti.

Horoskopy i Tarot ma na prvý nádych zaujali. Je to mystický nástroj, ktorý mám pevne vo svojich rukách, na pomoc a podporu každého, kto potrebuje usmernenie v živote. Som Sibyla - astrologička, veštkyňa, psychická podpora pre každého živého tvora. Som prepojená so všetkým živým. Som človek, ktorý sa spája s prírodou, s mystikou, s psychickým poznaním a s hlbokou zakorenenou intuíciou, ktorú môže podporiť každý. Spájam sa s problémamy ľudí, ktoré dokážem precítiť. Som empatická žena, ktorú zaujímajú problémy a starosti ostatných. Rada poradím a pomôžem, rada vás vypočujem - som veštkyňa Sibyla.

Tarot a Horoskopy nie sú vždy iba nástrojom predpovedania budúcnosti. ide aj o cestu, ktorú vám ukazuje váš osud, prostredníctovm môjho výkladu kariet, a aj cez moje porozumenie astrológii a Horoskopom. Mnoho ľudí považuje Tarot, i Horoskopy za trik, ktorý má ľudí skôr pobaviť. Ak však študujete prvky astrológie a tarotu do hĺbky zisťujete, že sila ktorá je v našom okolí a pôsobí na naše životy je enormná.

Už len to, ako mesiac pôsobí na našu planétu prílivom a odlivom je znakom toho, ako planéty silne zasahujú do energií nielen celkovej planéty, ale aj nás samých. Horoskopy Sibyla popisujú aj dni, kedy sa globálne cítime horšie, kedy sila planét znamená negatívne vibrovanie smerom k ľudstvu. Na druhej strane viem tiež presne predpovedať, ktoré tranzity znásobujú našu energiu, lásku, vitalitu, šťastie... A tiež som človek, ktorý rozumie tomu, kedy môžeme uchopiť šťastie pevne do svojich rúk a ako postupovať pri životnom rázcestí...

Horoskopy Sibyla a Tarot odzrkadľujú to, kým v skutočnosti sme

Každá karta Tarotu je hlbokým poznaním našej duše. Cez tarotový výklad je naša energia nasmerovaná priamo k osudu, ktorý určuje, ktorá karta nám dnes, počas týždňa, či počas roka prináleží. Horoskopy Sibyla a Tarot vedia, že každý z nás je do istej miery intuitívna bytosť, ktorá cíti energie kladné aj záporné. Rozvíjajme našu intuíciu, aby sme presne vedeli využiť energie, ktoré nám tento svet núka darom. Čítaním astrologických predpovedí ešte viac nahliadnete do vašej duše. Poznáte lepšie samého seba. Horoskopy Sibyla, charakteristika a celkové možnosti veštenia či predpovedí nie sú iba náhodným výtvorom. Pracujú s množstvom dát, ktoré majú za následok presné Horoskopy a tiež odporúčania, pre každé znamenie zverokruhu.

Ste pripravený naplno dôverovať vašej intuícii? Ste pripravený pracovať s vašim vlastným ja a rozvíjať vaše kladné stránky, zachytiť šťastie a preniesť sa na novú úroveň veodmia? Vyberte si vlastnú cestu, ktorá je pre vás osudom pripravená. Sibyla je tu pre to, aby vám pomohla aj poradila. Teraz viem, že mám pred sebou ešte obrovskú cestu poznania. No spolu môžeme tvoriť krajší svet, plný radosti a šťastia. Môžeme sa spoločne pripraviť na veci, ktoré nám skrížia cestu, no vďaka sile intuície a nášho vlastného vnútra dokážeme prekonať všetky negatíva bytia.

Horoskpy Sibyla tvorím precízne. Snažím sa, aby boli Horoskopy presné a osobné. Nie vždy je dostatok priestoru na tvorbu Horoskopov, no chcem, aby v nich boli zachytené všetky dôležité aspekty časového obodbia, pre ktoré vytváram presné Horoskopy Sibyla.

Prajem vám mnoho sily na prekonávanie ťažších chvíľ. Nezabúdajte, že maličkosti tvoria svet. Prítomný okamih je teraz dôležitejší než kedykoľvek predtým. Porozumenie sebe, prírode a všetkému živému okolo znásobuje aj našu lásku k sebe samému. Preciťujme spoločne každý okamih. Sibyla vám praje mnoho Lásky a Šťastia do života.

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Presné Horoskopy Sibyla na stránke horoskop-tarot.sk

Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com