Horoskop na budúci Týždeň Vodnár

18.09.2023 - 24.09.2023

Tento týždeň sa vám pod vplyvom premýšľavého Merkúru osvieži pamäť a spomeniete si na niečo dôležité. Hviezdy taktiež naznačujú, že vás čaká príjemné prekvapenie, ktoré bude súvisieť s vašim emocionálnym blahom. V prvej polovici týždňa sa budete cítiť vyčerpane a tento pocit môžete prekonať iba fyzickou aktivitou, ktorá vás nevyčerpá, ale dodá vám potrebnú energiu. V druhej polovici týždňa budete viac snívať, pretože vás zasiahnú energie Mesiaca pripomínajúce vám vaše životné možnosti. Preto budete uvažovať o tom, čo v živote vás ešte čaká a po čom túžite. Pustite uzdu fantázií, pretože snívanie rozvíja vašu predstavivosť a prináša vám nové pocity poznania. Víkend bude pokojný a horoskop na tento týždeň radí, aby ste ho trávili v kruhu milovaných, niečo dobré uvarili a oddychovali.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Vodnár: Vplyv planéty Jupiter môže pozmeniť váš postoj k priateľstvu, a niektoré z vašich priateľstiev sa môžu postupne začať meniť na niečo iné. Nezabúdajte, že musíte udržiavať oddelenú hranicu medzi priateľstvom a mileneckým vzťahom, ak chcete svoj život naďalej udržať v rovnovahe, a v dobrom pocite zo seba samého. Na nezadaných čakajú nové dobrodružstvá.

Horoskop Zdravia Vodnár na 38. týždeň: Robte si častejšie prestávky a viac oddychujte. Zamerajte sa na vnútorný pokoj, ktorý vám pomôže ľahšie prekonávať stres. Vaše psychické zdravie je teraz mimoriadne dôležité.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Vodnár: Aj keď vás postihnú nejaké finančné záležitosti navyše, nemusíte mať strach. Nepôjde o žiadne veľké finančné výdavky, ako v predchádzajúcej dobe. Môžete sa teda tešiť z celkom vyrovnaného obdobia v oblasti peňazí. Ak v práci nevládzete je to príležitosť dopriať si poriadný oddych bez výčitiek. Týka sa to aj tých, ktorí prácu hľadajú, ale aj tých, ktorí pracujú v domácnosti. Kvalitný oddych vás nakopne a otvorí vám nové dvere.

Toto vykladá duchovný týždenný Horoskop na tieto týždne:


Horoskop 38. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Vodnár je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Vodnár. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Vodnár. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Vodnár.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Vodnár a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Vodnár na 38. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Vodnár.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Vodnár, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Viac o znamení Vodnár:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com