Vodnár: Týždenný Horoskop

05.12.2022 - 11.12.2022

Môžete sa začať tešiť. Nasledujúce obdobie vám dopraje tak veľa, že sa nebudete stačiť čudovať. Máte možnosť tešiť sa z toho, čo vám osud nadelí. Nebuďte ale sebecký a užívajte si toto obdobie so svojím okolím. Inokedy máte pocit, že sa vám lepí smola na päty, no teraz sa vám zdá život skutočne jednoduchý a žiadna úloha pre vás nie je komplikáciou. Teraz získate veľa vecí veľmi ľahko, za čo istotne môžu aj niektoré vaše správne rozhodnutia z minulosti. Presviedčanie ostatných, že na niečo nemáte, alebo, že niečo nedokážete sa vám bude zdať smiešne. To vás usvedčí v tom, že by ste naďalej mali konať dobro a mali by ste ignorovať úspechy tých, ktorí ich dosiahli nefér spôsobom.

Láska a vzťahy: Prekvapte svojho partnera väčšími prejavmi lásky, aké ste mu doteraz venovali. Každý na svete potrebuje cítiť bezpečie a lásku toho druhého. Láska lieči a je liekom nielen na smútok, ale niekedy dokonca aj na choroby. Pre nezadaných nastane obdobie, kedy budú môcť zabojovať o svoje šťastie.

Zdravie: Upriamte svoju pozornosť na prírodu. Venujte sa prechádzkam či športu v prírode. Potrebujete načerpať čerstvý vzduch a vypustiť negatívnu energiu von z tela.

Práca a peniaze: Dávajte si pozor pri vypĺňaní vašich osobných údajov na internete, aby ich niekto nezneužil a neubral vás o vaše našetrené financie. Toto obdobie vám praje v pracovnej oblasti. Dohodnite sa so šéfom na lepších pracovných podmienkach.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Vodnár páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Vodnár, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Vodnár. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Vodnár s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com