Horoskop na budúci Týždeň Váhy

18.09.2023 - 24.09.2023

Venuša sa dostáva do vašej zóny priateľstva, čo odomyká možností nielen na posilnenie priateľstiev ktoré už máte, ale aj na vytváranie tých nových. Ak sa vo vašom živote nachádza priateľ, s ktorým máte nevyriešené vzťahy, je najvyšší čas zaceliť všetko poškodené. V tomto týždni by ste sa mali snažiť vychádzať s ľuďmi vo vašom okolí najlepšie ako viete. Venuša vám v tom bude pomáhať a to počas celého týždňa, a vy tak budete mať možnosť lepšie im porozumieť. Vyčistíte vzduch vo vašom súkromnom živote, aby ste do ďalšieho týždňa vkročili len s pozitívnou energiou.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Váhy: Buďte pripravený na dotyk romantiky. Vo vašom partnerskom živote môžete zažiť silný pocit lásky vplyvom pôsobenia planéty Jupiter na váš astrologický dóm túžby a sebarealizácie. Motivujte milovaného na romantické chvíle, ktoré osviežia vašu energiu. Ak partnera stále ešte hľadáte, nezúfajte. Všetko si vyžaduje čas a trpezlivosť.

Horoskop Zdravia Váhy na 38. týždeň: Toto obdobie vás zaskočí nízkou energiou a pocitom väčšieho vyčerpania. Celkovo budete cítiť, že potrebujete viac oddychu a mali by ste tento pocit nasledovať.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Váhy: Ak máte veľmi dobrý nápad, ale netrúfate si ho začať kvôli míňaniu financií, mali by ste sa odvážiť. Dobre si však svoje plány premyslite. Buďte opatrný vo vašom vyjadrovaní v práci a nekomunikujte nevhodne s vašimi kolegami. Takýto postoj voči ostatným by sa vám mohol vypomstiť.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Váhy je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Váhy. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Váhy. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Váhy.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Váhy a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Váhy na 38. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Váhy.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Váhy, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 38. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Váhy:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com