Váhy: Týždenný Horoskop

05.12.2022 - 11.12.2022

Emocionálny Mesiac vo vašom znamení vás počas tohto týždňa prekvapí. Bude vo vašom živote vytvárať potrebu harmónie vo vzťahoch. Ak ste v postavení, kde nemáte s ľuďmi vyjasnené vzťahy, tak tento týždeň bude nevyhnutné vysporiadať si všetky negatívne energie. Pokiaľ sa zameráte na vyrovnanie záporných energií z vašej minulosti, tak pritiahnete viac pozitívnej energie a šťastia do vášho života. A tiež do vašej budúcnosti. Berte to ako dobrodružstvo. Ak ho prekonáte, tak dosiahnete vrúce a láskyplné emócie v živote.

Láska a vzťahy: Ak ste doteraz len počúvali, teraz je čas aj niečo povedať, alebo urobiť. Povedzte partnerovi svoj názor na záležitosti, ktoré s vami rozoberá. Úprimný názor môže dokonca zmeniť partnerov pohľad na budúce rozhodnutia. Ak ste nezadaný, stretnete niekoho, na koho máte dobré spomienky.

Zdravie: Venujte viac času práve sebe. Sústreďte sa na to, aby ste neprehliadli nejaký komplikovaný zdravotný problém. Je najvyšší čas podstúpiť potrebné preventívne prehliadky.

Práca a peniaze: Nie všetko je tak zlé, ako sa vám vo financiách zdá. Vaše výdavky by ste mali rozdeliť na tie, ktoré skutočne musíte platiť a tie čo nemusíte. Ak práve hľadáte prácu, alebo uvažujete o zmene musíte si uvedomiť, že najdôležitejšia je vaša profesionalita a úprimnosť pri pracovnom pohovore.


Vyskúšajte Tiež Horoskopy:

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Váhy páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Váhy, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Váhy. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Váhy s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Viac zo sveta Horoskopu a Tarotu:


Týždenný Horoskop pre všetky znamenia zverokruhu:

Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com