týždenný horoskop Strelec, horoskop na tento týždeň Strelec

Týždenný Horoskop Strelec

(26.10.2020 - 01.11.2020)

Zamyslite sa nad tým, čím je pre vás vaša rodina a zamerajte sa na pohodu, pokoj a prosperitu všetkých rodinných členov a členov vašej domácnosti. Zo zdravotného hľadiska prežívate dobré obdobie. Môžete si dopriať väčší luxus, hlavne ak máte sklon k pôžitkárstvu a luxusu. Myslite však na svoju márnotratnosť a nepreženiete to. S partnerom prežijete príjemné chvíle a celkové obdobie bude vzťahovo vyrovnané. To ale neznamená, že by ste spolu nemali tráviť ešte viac času. Nezanedbávajte ho a potešte ho nejakým milým darčekom od srdca. Na finančnej veľkosti daru nezáleží, ide len o to, ukázať partnerovi, že ste na neho mysleli aj popri bežných pracovných či rodinných povinnostiach.

Láska a vzťahy: Netrápte sa už prolémamy iných a radšej sa venujte svojmu životu. Nezanedbávajte vášho partnera. V prípade, ak stále hľadáte svojho partnera, dozviete sa správu, torá vás nesmierne poteší.

Zdravie: Vaša myseľ si potrebuje oddýchnuť. Osamote. Zatvorte sa niekde, kde budete aspoň chvíľu osamote a venujte sa iba sebe. Posilníte tak svoju spokojnosť a tým aj duševné zdravie.

Práca a peniaze: Dobre si rozmyslite komu vaše financie požičiavate. Sledujte načo vaša rodina míňa najviac peňazí, a snažte sa to teraz trocha obmedziť. V práci vám všetko pôjde ľahko, iba s pribúdajúcimi povinnosťami môžete cítiť väčší tlak. Robte si častejšie prestávky počas vašich povinností.

Veríme, že sa vám Horoskop na Tento týždeň Strelec páčil... Prečítajte si taktiež váš kompletný a detailný Horoskop na Dnes Strelec, alebo sa pripravte na tento mesiac s vaším osobným Horoskopom na Tento Mesiac Strelec. Zdieľajte váš Horoskop na Tento týždeň Strelec s vašími priateľmi a povedzte im viac o tom, čo si pre váš osud pripravil.


Týždenný Horoskop pre ďalšie znamenia


Ak sa Vám páči náš obsah, nezabudnite ho zdieľať na Facebooku.

Odoberajte náš Facebook a YouTube kanál. Sledujte tak novinky zo sveta Horoskopu, Tarotu a Veštenia.Kontakt: Ak chcete dostávať denne Horoskop na dnes, napíšte nám vaše znamenie na horoskop.vestenie@gmail.com

Prajeme vám veľá lásky a spokojnosti, váš Horoskop & Tarot


Týždenný horoskop Strelec