Horoskop na budúci Týždeň Škorpión

25.09.2023 - 01.10.2023

V tomto týždni nájdete pravdu, ktorá sa pred vami skrývala. Nájdete v sebe tiež viac ochoty na to odpustiť ostatným okolo vás, pretože planéta Venuša odomyká dobrotu vo vašom srdci a tiež porozumenie. Musíte si však v tomto týždni určiť pevné hranice, a nenechať nikoho prekračovať ich. Aj v domácnosti musíte nastoliť poriadok a tiež režim, ktorý budú dodržiavať aj ostatní. Nenechávajte všetko len na svojich pleciach, a požiadajte aj ostatných vo vašej domácnosti, nech vám viac pomáhajú.

Horoskop Lásky a vzťahov na budúci týždeň Škorpión: Ak sa neviete rozhodnúť akou cestou sa s partnerom vydať, musíte sa s ním porozprávať. Pod vplyvom Venuše však môže byť nejaká jeho reakcia vášnivejšia než inokedy. Nezadaní by sa mali zbaviť príliš vznešených očakávaní od nádejného partnera. Uvedomte si, že život nie je Disney rozprávka.

Horoskop Zdravia Škorpión na 39. týždeň: Už nie je čas viac odkladať návštevu odborníka a je potrebné sústrediť sa na seba.

Horoskop Práce a Peňazí na budúci týždeň Škorpión: Toto obdobie sa môže zdať trocha komplikované aj z hľadiska financií, no nieje to nič, čo by ste vašou silnou osobnosťou nezvládli. Dívajte sa na veci a starosti s nadhľadom, pretože peniaze by nemali spôsobovať hádky, ani komplikácie vo vzťahoch. Je vhodné snažiť sa v práci udržiavať produktívny vzťah s vašimi nadriadenými alebo s kolegami. Vaši spolupracovníci si vyžadujú dávku vašej dôvery a tak vám pôjde všetko jednoduchšie.


Váš Presný Horoskop na budúci týždeň Škorpión je ako cesta k hviezdam - fascinujúci a osviežujúci zážitok. Nezastavujte sa, drahý Škorpión. Naďalej sa pohybujte cestou osudového vedenia s presným Horoskopom na Dnes Škorpión. Spojte sa s mapou hviezd pre tento mesiac s najpresnejším Horoskopom na tento Mesiac Škorpión.

Rozsvieťte svetlo hviezd vo vašich blízkych - zdieľajte s milovanými Horoskop na budúci týždeň Škorpión a odhaľte im, aké nebeské scenáre vám osud pripravil. Tento Týždenný Horoskop Škorpión na 39. Týždeň 2023 je kľúčovým sprievodcom k pochopeniu energií, ktoré momentálne ovplyvňujú vaše znamenie zverokruhu - Škorpión.

Tak ako Mesiac zasahuje morský príliv a odliv, tak aj tieto energie pomáhajú lepšie sa orientovať v toku života a prechádzať ho s hlbším pochopením a pokojom. Pripomeňte svojim priateľom, milý Škorpión, že hviezdy nám môžu ukázať cestu, ak vieme, ako im porozumieť.


Horoskop 39. Týždeň pre všetky znamenia zverokruhu:

Viac o znamení Škorpión:

Rýchle Vyhľadávanie: Napíšte čo hľadáte (napríklad - Horoskop Dnes):Baran Býk Blíženci Rak Lev Panna Váhy Škorpión Strelec Kozorožec Vodnár Ryby


Tím Horoskop a Tarot je vám k dispozícií na adrese horoskop.vestenie@gmail.com

Všetky horoskopy, tarot a veštenie, pre vás s láskou vypracovala veštkyňa Sibyla. Vydavateľom článku je tím Horoskop & Tarot.
Najlepšie horoskopy nájdete na stránke https://horoskop-tarot.sk

Kontakt: Pre Vypracovanie Osobného Grafu, veštenie, výklad Tarotu, alebo vytvorenie Horoskopu Lásky je veštkyňa Sibyla k dispozícii prostredníctvom mailu vestenie.horoskop@gmail.com

Navštívte tiež náš spriatelený web v Anglickom Jazyku www.horoscope-divination.com

Spriatelená stránka v Českom Jazyku www.horoskop-tarot.cz

Tieto stránky používajú súbory cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.

Autorské práva sú vyhradené. Akékoľvek rozmnožovanie časti alebo celku textov, fotografií, akýmkoľvek spôsobom, v slovenskom, ale aj v inom jazyku bez písomného súhlasu autora je zakázané. Pre použitie článkov alebo vybraného obsahu na vašom webe či inak, kontaktujte autora prostredníctvom mailu horoskop.vestenie@gmail.com